لیست بهترین آموزشگاه های زبان

لیست آموزشگاه زبان آلمانی در شیراز : مقرون به صرفه ترین موسسه آلمانی شیراز کدام است؟

آموزشگاه های زبان آلمانی در  شیراز بسیارند اما چند سوال

آیا بدون آموزش زبان آلمانی راه دیگه ای برای رفتن به آلمان سراغ دارید ؟! بدون زبان آلمانی چطوری درس بخونید یا تجارت موفقی داشته باشید ؟
“کسی که هنوز زبان آلمانی را مطالعه نکرده نمی تونه تصور کنه که چه زبان گیج کننده ای رو قراره انتخاب کنه ” و اگر قرار هست به هر دلیلی به کشور آلمان سفر کنید راه گریزی ندارید !. در این مقاله ما با معرفی لیست بهترین آموزشگاه زبان آلمانی در شیراز این راه رو برای شما راحت و سریع کردیم.

4 مرحله برای انتخاب بهترین آموزشگاه زبان آلمانی در شیراز

1. هدف خود را از یادگیری زبان آلمانی مشخص کنید

اکثر افرادی که خواستار یادگیری زبان آلمانی هستند اهداف مشترکی را دنبال می کنند. اهداف شما هرچه هستند ، اطمینان حاصل کنید که آموزشگاه زبان آلمانی که انتخاب میکنید در راستای همان اهداف قدم برداشته و گذشته خوبی در میان زبان آموزان دارد .

2. در مورد انتخاب نوع برنامه آموزشی دلخواه خود تصمیم بگیرید

در مورد آموزشگاه های زبان آلمانی در شیراز تحقیق خود را انجام داده و برنامه ها و متدهای تدریس مدرسین زبان را بر اساس اهداف ، برنامه ، نوع زندگی و هزینه هایی که میتوانید انجام دهید انتخاب کنید. بیشتر زبان آموزان برای شرکت در یک دوره تحصیلی خاص در آلمان اقدام به یادگیری زبان آلمانی میکنند .

3. ارزیابی طول دوره و هزینه ها و اساتید

هنگام انتخاب آموزشگاه زبان آلمانی ، خوب است به یاد داشته باشید که ارزان ترین گزینه همیشه بهترین گزینه نیست. حرفه ای بودن قیمت خودش را دارد و بعضی اوقات ارزش آن را دارد که هزینه بیشتری بپردازیم و در عوض اطمینان حاصل کنید که شما را به اهداف خود می رسانند.

4. بازدید از کلاس ها قبل از شروع دوره انتخابی

قبل از تصمیم گیری نهایی ، ایده خوبی است که در کلاس منتخب خود یک جلسه حداقل حضور یابید ، دیدار با اساتید زبان آلمانی شیراز ، سؤال درباره جزئیات ، نگاه به کلاسهای درس و ارزیابی متدهای اموزشی و نظرخواهی از سایر زبان اموزان را در اولویت های خود قرار دهید.

بخوانید
معرفی 3 آموزشگاه برتر زبان شیراز - بهترین آموزشگاه زبان شیراز کجاست؟

5. تضمین آموزشگاه در رساندن شما به اهداف خود

از آموزشگاه بخواهید به شما تضمین دهند که به اهداف خود خواهید رسید . بدانید که هیچ هدفی بدون تلاش خود شما دست یافتنی نخواهد بود .

بدون تلاش ، انتظار معجزه نداشته باشید

ما همه این مراحل را برای شما انجام داده ایم

وقت خود را تلف نکنید و آموزش زبان آلمانی را از الان شروع کنید.

توجه : در زیر بهترین کلاس زبان آلمانی شیراز از دید زبان آموزان به شما معرفی شده است . این لیست نتیجه مدت ها نظر خواهی از زبان آموزانی است که با شما هدف یکسانی داشته اند و به نتیجه رسیده اند.

1. موسسه زبان گاما بهترین کلاس زبان آلمانی شیراز

نتایج نظر سنجی از زبان آموزان طی سالهای مختلف موسسه زبان گاما را در صدر لیست بهترین کلاس زبان آلمانی شیراز قرار داده است . دلایل انتخاب موسسه زبان گاما طی نظرسنجی از زبان آموزان در زیر آورده شده است .

موسسه زبان گاما زبان آلمانی

 • مقرون بصرفه بودن دوره های آلمانی موسسه زبان گاما

یکی از مشکلات اساسی افرادی که متقاضی دریافت مدرک گوته می باشند طولانی شدن عمدی دوره های آموزشی در موسسات جهت درآمد زایی بیشتر می باشد و گاما این قوانین نانوشته را در هم شکسته و با هدف ایجاد انگیزه در متقاضیان سریعترین و کوتاهترین دوره زبان آلمانی برای گرفتن مدرک گوته را تعریف می نماید.

 • تسهیلات آموزشی

موسسه زبان گاما برای زبان آموزان در سایر شهرها تسهیلات آموزشی در نظر گرفته است . ارائه دوره های کوتاه مدت زبان آلمانی جهت صرفه جویی در وقت و هزینه زبان آموزان . ارائه خوابگاه به متقاضیان آموزش زبان آلمانی از سایر شهرهای کشور این موسسه را به یکی از محبوب ترین موسسات آموزشی زبان آلمانی در شیراز تبدیل کرده است.

 • بکارگیری اساتید نیتیو در کنار اساتید مجرب و حرفه ای 

همکاری بالغ بر ده ها مدرس ایرانی و مدرسین آلمانی از عوامل اصلی موفقیت گاما در زمینه آموزش زبان آلمانی بوده است. اساتید آلمانی زبان و حرفه ای موسسه گاما از فیلترهای مختلف عبور کرده و هر کدام تخصصی دوره انتخابی شما آموزش دیده و برند آموزشی زبان آلمانی هستند .

 • مشاوره حرفه ای آموزش زبان آلمانی و تحصیل در آلمانی

موسسه زبان گاما در مرحله اول به شما کمک می کند که هدف خود را بدرستی انتخاب کنید . بی علمی از بسیاری مسائل از جمله شرایط کلاس ها ، دوره های برگزاری ، شرایط دانشگاه ها و زندگی در آلمان و حتی هزینه های زندگی در این کشور میتواند باعث سرشکستگی شما شود . مشاوره گاما در مرحله اول راه شما را غلط گیری میکند . ا

 • امکان شرکت در کلاس های زبان آلمانی بصورت رایگان قبل از ثبت نام نهایی

موسسه گاما به شما این امکان را میدهد تا قبل از ثبت نام نهایی در کلاس زبان آلمانی شرکت کرده و خود را مطابق برنامه ارائه شده و متد آموزشی ارزیابی کنید . فراموش نکنید این ویژگی تنها در این آموزشگاه وجود دارد .

 • تضمین در رساندن زبان آموزان به هدف

هزینه دوره زبان آلمانی گاما در شیراز :

برای افرادی که قصد پیوستن به خانواده خود را دارند سطح a1 کافی بوده که با هزینه یک میلیون و 200 هزار تومان برگزار میشود.

بخوانید
بهترین کلاس آموزش زبان ترکی استانبولی در شیراز از دید زبان آموزان ( هزینه + لیست )

موسسه گاما رسیدن به هدف شما را در کوتاهترین زمان تضمین میکند .

 • آدرس دفتر مرکزی گاما : شیراز – خلدبرین – روبروی درب اصلی پارک – نبش کوچه 18/   تلفن : 07136475292
 • شعبه 2 : شیراز – معالی آباد سجادیه دوم – روبروی کوچه شهیدان گرامی5/   تلفن:  07191002348
 • اصفهان : شیخ صدوق شمالی ، بین چهار راه نیکبخت وسه راه مفید ،نبش کوچه گلرنگ22/ تلفن:  03191002349
 • تهران : میرداماد نبش حصاری پلاک140/  تلفن: 02191002349

بهترین آموزشگاه زبان آلمانی شیراز موسسه گاما شیراز

2. کانون زبان ایران شیراز

کانون زبان ایران در صدر بهترین آموزشگاه زبان شیراز قرار گرفته است . به عنوان قدیمی‌ترین و بزرگترین مؤسسه‌ی آموزش زبان‌های خارجی در ایران شروع به فعالیت کرده است. کانون زبان ایران در 31 استان در زمینه‌ی آموزش زبان های انگلیسی، فرانسه، آلمانی، عربی، اسپانیایی، ایتالیایی فعال است. دوره های کانون زبان ایران شیراز ترمیک بوده و کلاس های دختران و پسران جداگانه برگزار می گردد. آدرس و شماره تلفن کانون زبان ایران شیراز به شرح زیر است :

 • آدرس : خیابان شریعتی، خیابان بهار شیراز، پلاک 8

آموزشگاه زبان یزد

3. موسسه زبان آلمانی آنجل شیراز

سیستم آموزشی موسسه زبان انجل شیراز تمام هوشمند بوده و از این رو کمک زیادی به آموزش زبان آلمانی به زبان آموزان نموده است بطور مثال موسسه زبان آلمانی انجل بخش شنیداری آزمون های ÖSD را با دراختیار دادن هدست های بی سیم به شرکت کنندگان در آزمون برگزار مینماید..این موسسه با بهره گیری از اساتید مجرب زبان آلمانی از سطوح مبتدی تا پیشرفته زبان آلمانی را به متقاضیان آموزش میدهد.

 • ساختمان مرکزی: شیراز – خیابان ارم – خیابان سروناز – آکادمی آلمانی انجل
 • ساختمان جمهوری: شیراز – بلوار جمهوری – بین کوچه 20 و 22 پلاک 4-81
 • تلفن : 07132295959
بخوانید
بهترین آموزشگاه زبان غرب تهران - لیست کامل + هزینه

 

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن