آموزشگاه

آموزشگاه زبان انگلیسی گل تبریز: لیست دوره ها+ آدرس و تلفن

آموزشگاه زبان انگلیسی گل تبریز به مدیریت حسین اصلان آبادی دوره های مختلف زبان انگلیسی را برای زبان آموزان برگزار می‌کند. این آموزشگاه یکی از بهترین موسسه های آموزش زبان انگلیسی در تبریز است. در این مجموعه آموزشی دوره های ترمیک زبان انگلیسی، مکالمه فشرده و ترمیک، تافل و IELTS برگزار می‌گردد. از ویژگی های متمایز این مجموعه آموزشی می‌توان به برگزاری کلاس‌های ویژه آزمون کارشناسی ارشد اشاره کرد.

اهمیت یادگیری زبان انگلیسی

ضرورت یادگیری زبان انگلیسی برمی‌گردد به جایگاه فرد در زمینه‌های تحصیلی، شغلی و اجتماعی که بنا به نیاز و هدف خود، آن را تعیین می‌کند. واضح است قبل از انجام هر کاری، باید دلیل و ضرورت آن را برای خودمان مشخص کنیم. یادگیری زبان انگلیسی هم همینطور است. اگر بدانیم به چه خاطر باید این کار را انجام دهیم، با اشتیاق برای آن اقدام می‌کنیم.

زبان انگلیسی در کنار زبان‌های روسی، اسپانیایی، فرانسوی، چینی و عربی، به‌عنوان یکی از ۶ زبان رسمی سازمان ملل شناخته‌ شده است. هم‌اکنون ۶۷ کشور در کل جهان، زبان انگلیسی را به‌عنوان زبان رسمی کشور خود اعلام کرده‌اند. یکی از دلایل ضرورت آموزش زبان انگلیسی از پایه برای دانشجویان، خودکفایی در انجام برخی امور مربوط به مقالات و پروژه‌هاست. به‌عبارت‌دیگر، دانشجویی که از سطح مطلوب مهارت زبان انگلیسی برخوردار باشد، می‌تواند در انجام فعالیت‌های دانشجویی، از منابع معتبر استفاده کند.

آموزشگاه زبان گل تبریز نیز با ارائه دوره های ویژه دانشجویان کارشناسی ارشد، این نیاز دانشجویان را رفع می‌کند.

انواع دوره های آموزشگاه زبان انگلیسی گل تبریز

  • دوره های آمادگی آیلتس و تافل

لازم به ذکر است آموزشگاه زبان انگلیسی گل تبریز علاوه بر برگزاری کلاس های ترمیک، کلاس های جانبی برای زبان آموزان برگزار می‌کند تا باعث تقویت مهارت های زبان آموزان از قبیل Collocation –   Pronunciation – Vocabulary – Grammar شود.

از دیگر اهداف و ویژگی های مهم این دوره پس از گذراندن سطح مربوطه، آماده سازی زبان آموزان برای شرکت در آزمون های بین المللی  IELTS و  تافل می‌باشد.

  • دوره های ترمیک بزرگسالان

در این دوره زبان انگلیسی در کنار تدریس هر 4 مهارت اصلی زبان انگلیسی شامل Reading، Writing، Listening، Speaking و زیر مهارت های Vocabulary،Grammar،Pronunciation تاکید بسیار ویژه ای بر ارتقا مهارت مکالمه وجود دارد به طوری که زبان آموزان بتوانند پس از طی هر ترم به راحتی از تمامی ساختارها و لغات نو آموخته خود در مکالمات روزمره استفاده نمایند.

 

تاکید موسسه در کنار ارتقاء کلیه مهارت های زبانی دانشجویان بر پیشرفت مهارت گفتاری آن ها می‌باشد، تعداد نفرات کلاس 6 تا 8 نفره بسته شده که این تعداد نفرات محدود به استاد این اجازه را خواهد داد که زمان کافی را برای تک تک زبان آموزان صرف کند و به دانشجویان نیز فرصت کافی برای مکالمات ارایه دهد.

همچنین، زبان آموزان به راحتی می توانند به صورت گروهی یا دو نفره در مباحث کلاس حضور داشته باشند و مکالمه آنها به سرعت ارتقا یابد.

  • دوره مکالمه

دوره مکالمه زبان برای بزرگسالان متفاوت از دوره آموزش زبان بزرگسالان می باشد. چرا که در این دوره بیشتر تمرکز و هدف اصلی کلاس ها بر قدرت گفتاری زبان آموز خواهد بود.

اما در دوره های آموزش زبان انگلیسی، زبان آموزان به صورت کامل و آکادمیک به یادگیری زبان انگلیسی از جنبه های مختلف می پردازند. در نتیجه دوره مکالمه زبان برای افرادی مناسب است که تنها می خواهند مهارت مکالمه یا اسپیکینگ خود را تقویت نمایند و دیگر مهارت ها برای شان در اولویت نمی باشد.

آدرس آموزشگاه زبان انگلیسی گل تبریز:

تبریز، آبرسان، بزرگمهر، ششم شرقی
شماره تماس:
09143144787
5/5 - (1 امتیاز)
موسسه گاما

کشفی

کارشناس سئو، نویسنده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
تلفن و واتساپ آموزشگاه زبان انگلیسی
×