آموزشگاه

آموزشگاه زبان انگلیسی پردیس تبریز: لیست دوره ها+ آدرس و تلفن

آموزشگاه زبان پردیس تبریز یکی از برترین آموزشگاه های تافل در تبریز است. این مجموعه آموزشی با مجوز از آموزش و پرورش به ارائه دوره های مختلف آموزش زبان انگلیسی می‌پردازد. هدف اصلی این مجموعه علاقه مند کردن زبان آموزان به زبان و ادامه روند یادگیری است.

چرا به آموزش زبان انگلیسی احتیاج داریم؟

امروزه یادگیری زبان انگلیسی یک ضرورت اجتناب ناپذیر است. با پیشرفت روند جهانی سازی ارتباطات بین المللی، تجارت جهانی و آموزش علوم جدید به زبان انگلیسی انجام می شود و عدم آشنایی با این زبان معادل عدم حیات در دنیای مدرن است. آموزش زبان انگلیسی از پایه برای همیشه نیاز شما را به یادگیری این زبان برطرف می‌کند.

انسانها برای برقراری ارتباط  با یکدیگر از ابتدا تا حال حاضر از ابزارهای مختلفی استفاده کرده ‌اند. در بین این ابزار، زبان تنها وسیله‌ای است که می توان بوسیله آن پیچیده ترین مفاهیم را به شکلی ساده و کامل انتقال داد. ولی تکلم مردم دنیا به زبان ‌های مختلف تا حدودی باعث خلل ارتباط جوامع با یکدیگر می‌شود. بنابراین وجود یک زبان مشترک در سراسر دنیا برای برقراری ارتباط میان کشورها و ملل مختلف ضروری است. به همین منظور زبان انگلیسی در چند قرن اخیر بیشتر مورد توجه قرار گرفته است.

انواع دوره های آموزشی آموزشگاه زبان انگلیسی پردیس

 • دوره آموزش زبان انگلیسی نوجوانان

این دوره تاکید بسیار ویژه‌ای بر روی تقویت مهارت گفتاری (مکالمه زبان انگلیسی) زبان آموزان دارد تا بتوانند پس از طی هر ترم به راحتی از تمامی ساختارها و کلمات نو آموخته خود در مکالمه زبان انگلیسی استفاده کنند.

به علاوه، زیر مهارت های زبانی نیز از قبیل دستور زبان(Grammar)، واژگان(Vocabulary)، تلفظ(Pronunciation) ،هم‌آیی(Collocation) و کار گفت‌ها (Speech acts) نیز در این دوره مورد توجه قرار گرفته و تقویت می‌شوند. جدا از مهارت‌های زبانی، زبان‌آموزان به تقویت مهارت‌های فرازبانی نیز نیاز دارند تا بتوانند از زبان نوآموخته به بهترین شکل استفاده کنند.

منابع آموزشی زبان انگلیسی دوره های ترمیک نوجوانان در آموزشگاه آموزه، کتاب‌های Solutions از دانشگاه آکسفورد هستند که با اهداف بالا مطابقت کامل داشته و زبان آموزان می‌توانند در کوتاه ترین زمان ممکن و بالاترین بازدهی به اهداف خود برسند.

 • دوره آموزش زبان انگلیسی بزرگسالان

در این دوره زبان انگلیسی در کنار تدریس هر 4 مهارت اصلی زبان انگلیسی شامل Reading، Writing، Listening، Speaking و زیر مهارت های Vocabulary،Grammar،Pronunciation تاکید بسیار ویژه ای بر ارتقا مهارت مکالمه وجود دارد به طوری که زبان آموزان بتوانند پس از طی هر ترم به راحتی از تمامی ساختارها و لغات نو آموخته خود در مکالمات روزمره استفاده نمایند.

از دیگر ویژگی‌های مهم این دوره، آماده‌سازی زبان آموزان برای شرکت در آزمون های بین المللی مانند IELTS ، iBT و … می‌باشد. به عبارت دیگر، زبان آموزان پس از گذراندن سطوح لازم بر اساس نمره مورد نیاز خود ( طبق چارت آموزشی ایران اروپا ) می‌توانند در دوره های آمادگی آزمون های بین المللی شرکت نمایند.

ویژگی های دوره های ترمیک بزرگسالان آموزشگاه زبان انگلیسی پردیس تبریز

 • تعداد نفرات محدود (6 تا 8 نفر)
 • برگزاری بالغ بر 15 عنوان کلاس جانبی رایگان (بیش از70 ساعت در هفته)
 • امکان انتخاب روز و ساعت توسط زبان آموزان
 • استفاده از مجرب‌ ترین استادان آموزش زبان انگلیسی
 • آموزش مکالمه زبان انگلیسی بزرگسالان (Speaking)
 • مشاوره‌های منظم و پشتیبانی آموزشی مستمر در طول دوره به صورت تلفنی، آنلاین و حضوری توسط کارشناسان موسسه
 • استفاده از به روز ترین منابع آموزشی
 • آماده‌سازی زبان‌آموزان برای شرکت در آزمون‌ های بین المللی
 • دوره آمادگی آزمون تافل

دوره آمادگی آزمون تافل (TOEFL) با توجه به شرایط زبان آموز، به صورت فشرده، نیمه گروهی، و خصوصی برگزار می‌شود. مدت دوره 4 ماه خواهد بود که در قالب 2 ترم، هر یک 28 جلسه، برگزار می گردد. بهره گیری از سیلابس فشرده و کار‌آمد، اساتید متخصص دوره های فشرده و کوتاه مدت، آزمون های آزمایشی روزانه تقویت چهار مهارت اصلی همسو با روش آزمون و کسب نمره 100 IBT از ویژگی های این دوره می باشد.

آدرس آموزشگاه زبان انگلیسی پردیس تبریز:

تبریز، ولیعصر-خ شهریارپایین تر ازفلکهاعتصامی نرسیده به مدرسه آزادگان

شماره تماس:

3308663

لطفا امتیاز بدید
موسسه گاما

کشفی

کارشناس سئو، نویسنده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
تلفن و واتساپ آموزشگاه زبان انگلیسی
×