لیست بهترین آموزشگاه های زبان تهران

بهترین آموزشگاه زبان غرب تهران – لیست کامل + هزینه

موسسه گاما آموزشگاه برگزیده 1401

 

برای شما زبان آموزان بخصوص در شهر تهران پیش آمده که بخاطر بعد مسافت و شلوغی خیابان ها نتوانسته اید کلاس زبان دلخواه خود را ثبت نام کنید. برای کمک به انتخاب شما لیستی از آموزشگاه زبان غرب تهران که فعال بوده و کارنامه خوبی از دید زبان آموزان داشته اند آورده شده است .

با توجه به گسترش و رشد بی رویه انواع آموزشگاه زبان و موسسات آموزش زبان انگلیسی در تهران دیده می شود زبان آموزان خروجی های مناسبی نداشته و منطبق با معیارها و استانداردهای آموزشی در این زمینه آموزش نمی‌بینند .

در بسیاری موارد عدم شناخت آموزشگاه زبان غرب تهران که تحت عناوین مختلف ایجاد شده و در این زمینه فعالیت دارند مشکلاتی را برای زبان آموزان به وجود آورده است. در این مطلب سعی ما بر این بوده است تا بتوانیم بهترین آموزشگاه زبان غرب تهران را متناسب با اهداف شما به شما معرفی کرده و انتخاب را به شما واگذار کنیم.

1-موسسه گاما یا آموزشگاه زبان گاما

موسسه گاما، بهترین آموزشگاه زبان غرب تهران، یک مجموعه آموزشی و مشاوره ای در تهران، اصفهان، شیراز و بوشهر از سال ۸۹ آغاز به کار نموده است.

دوره های برگزار شده موسسه گاما اعتباری جهانی داشته و این سطح از دوره ها تنها در این موسسه ارائه می شود.

دوره های برگزار شده در موسسه گاما کاملا تضمینی است !

راز موفقیت گاما چیست؟

  • دوره های کاربردی و هدف گرا
  • بکارگیری اساتید نیتیو در کنار اساتید مجرب و حرفه ای
  • مشاوره حرفه ای
  • امکان شرکت در کلاس های زبان بصورت رایگان قبل از ثبت نام نهایی
  • تضمین در رساندن زبان آموزان به هدف

آموزشهای ارائه شده در این موسسه به گونه ای طراحی شده که زبان آموز در صورت شرکت در هر دوره حتما به هدف خود برسد و حتی اگر خود زبان آموز در این مسیر دچار مشکل شود باز هم به رایگان راه برای جبران آن وجود خواهد داشت.

این شعار باعث شده تا دوره هایی عاری از نقص طراحی شود که در کمترین زمان ممکن متقاضی را به هدف برساند.
به زبان خودمانی گاما دوره های آموزشی خود را تضمین می‌کند و اگر لازم باشد چندین بار شاگرد خود را به رایگان آموزش می‌دهد.
تفاوت بسیار بزرگ گاما با سایر موسسات آموزشی زبان در نوع دوره های ارائه شده است به این صورت که در این آموزشگاه دوره های ترمیک زبان ارائه نمی‌شود و دوره ها هدف گرا بوده و بصورت پکیج از صفر تا صد آموزش داده خواهد شد.
گاما به خاطر چند دوره آموزشی بسیار شناخته شده است.

گاما تضمین می‌کند که شما در 7 ماه به مدرک گوته آلمانی دست پیدا کنید و بتوانید برای سفارت اقدام نمایید همچنین برای زبان ترکی استانبولی دوره 3 ماهه ای تعریف کرده تا زبان اموز بتواند براحتی در یک محیط ترک زبان نیازهای روزمره خود را مرتفع نمایید همچنین موفقیت در آزمونی تخصصی چون آیلتس را با داشتن مقداری پایه زبان انگلیسی 6 ماهه تضمین می‌نماید.

2- آموزشگاه زبان ایران اروپا

موسسه زبان ایران اروپا که در سال 1388 تاسیس شد و در رتبه دوم آموزشگاه زبان غرب تهران قرار دارد. به عنوان یکی از بزرگ‌ترین مراکز آموزش زبان در غرب تهران، ارائه کننده دوره‌های آموزشی زبان انگلیسی با تاکید بر پیشرفت در مهارت مکالمه زبان انگلیسی و آمادگی امتحانات بین المللی به صورت گروهی، نیمه گروهی و خصوصی به افراد حقیقی و سازمانها با بالاترین کیفیت است. استادان مجرب و با انگیزه، توجه خاص به سیستم و کیفیت آموزشی، امکانات و محیط آموزشی مناسب، رده های متفاوت سنی و ارائه مدرک در پایان دوره های خاص و کارکرد تخصصی و صرف بر روی زبان انگلیسی بر خلاف سایر رقبا را می توان از جمله فاکتورهایی برشمرد که موسسه بزرگ زبان ایران اروپا را از دیگر موسسات متمایز می‌کند.

3- کانون زبان ایران

یکی دیگر از موسساتی که در زمینه آموزش زبان انگلیسی در سطوح مقدماتی و پیشرفته فعالیت در خور توجهی را از خود نشان داده است کانون زبان ایران می باشد. این موسسه نیز مانند اغلب موسسات آموزش زبان انگلیسی از قدیمی ترین آموزشگاه های مرتبط با فراگیری و آموزش زبان انگلیسی و سایر زبان ها می باشد.

برگزاری دوره های تقویتی و نیز سطوح مختلف آموزشی از مکالمه تا گرامر و قواعد دستوری به همراه ارائه مستندات آموزشی و منابع صوتی و تصویری یکی از روش های آموزش زبان انگلیسی در این آموزشگاه می باشد.

کانون زبان ایران به عنوان یکی از گزینه های قابل توجه زبان آموزان به شمار می رود که از پشتیبانی مناسبی در محیط مجازی و سایت معتبر اینترنتی بهره مند است. نحوه ارائه دوره ها و نیز در اختیار نهادن منابع  از طریق اینترنت و حتی پرداخت شهریه نیز به صورت آنلاین از طریق درگاه های موجود در سایت این کانون انجام می گیرد که به مکانیزه کردن آموزش در این موسسه یاری رسانده است.

4- آموزشگاه زبان سفیر

این آموزشگاه از زمره آموزشگاه های دارای شعبات مختلف در سطح جهانی به شمار می رود که فعالیت های حائز اهمیتی در زمینه آموزش مقدماتی و پیشرفته زبان های مختلف داشته و از نظارت و پشتیبانی مناسبی به منظور حفظ و ارتقا سطح آموزشی و بهبود روند آموزش زبان انگلیسی برخوردار است.

بهره مندی از گواهینامه های کیفی ISO 9001 و  ISO 9002 از ویژگیهای این آموزشگاه و سایر موسسات و آموزشگاه های زبان انگلیسی در سطح کشور می باشد.

5- گروه آموزشي سيتاك

گروه آموزشي سيتاك فعاليت خود را از سال ۲۰۰۴ در كليه ي دپارتمان ها به صورت تخصصي و با همراهي اساتيد مجرب آغاز نمود. در تمامي شعب، آموزش زبان هاي ذكر شده از مبتدي تا پيشرفته با بهره گيري از استانداردهاي بين المللي آموزش زبان، در كليه ي گروه هاي سني انجام مي پذيرد.

از ديگر ويژگي هاي گروه آموزشي سيتاك در راستاي كيفيت و ارتقاء سطح يادگيری، پشتيباني آموزشي مستمر و دقيق در تمامي دوره ها به صورت حضوري و غير حضوري مي باشد.

شما تا اینجا با تاریخچه و فعالیت های بهترین آموزشگاه زبان غرب تهران ارائه دهنده دوره های تخصصی و آموزش های مدرن و سنتی برای زبان آموزان آشنا شدید. سعی کردیم هر چه سریع تر شما را به جواب برسانیم تا زمان خود را هدر ندهید.

 

و در آخر …… ؟

دوستان شما در شمال تهران ، شیراز , اصفهان ، اهواز و … هم به ما در انتخاب لیست بهترین موسسات کمک کردند.

ما رو در تکمیل و بروز رسانی لیست کلاس زبان غرب تهران کمک کنید !
تجربه های خودتون رو به بقیه هم منتقل کنید و با ما در ارتباط باشید .

 

5/5 - (1 امتیاز)
تبلیغ در سایت بهترین آموزشگاه ها

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا