آموزشگاه زبان آلمانیزبان تهران

5 تا از بهترین آموزشگاه زبان آلمانی تهران⭐【آپدیت1402】✅

بهترین کلاس زبان آلمانی تهران

 

1-آیا بدون آموزش زبان آلمانی راه دیگه ای برای رفتن به آلمان سراغ دارید ؟!

2-بدون زبان آلمانی چطوری درس بخونید یا تجارت موفقی داشته باشید ؟

از سری مطالب معرفی بهترین آموزشگاه های زبان تهران رسیدم به معرفی لیست بهترین آموزشگاه زبان آلمانی در تهران را اختیار شما قرار خواهیم داد تا اولین گام اساسی یادگیری زبان را با استقامت بردارید.

 

آنچه در این مطلب خواهید آموخت : [ پنهان کردن سرفصل ها ]

زبان آلمانی سخته (باید روزی 6ساعت براش زمان بذارید!)

آموزشگاه های زبان آلمانی در تهران بسیارند اما “کسی که هنوز زبان آلمانی را مطالعه نکرده نمی تونه تصور کنه که چه زبان گیج کننده ای رو قراره انتخاب کنه ” و اگر قرار هست به هر دلیلی به کشور آلمان سفر کنید راه گریزی ندارید !. در این مقاله ما با معرفی لیست بهترین آموزشگاه زبان آلمانی تهران این راه رو برای شما راحت و سریع کردیم.

بدون تلاش ، انتظار معجزه نداشته باشید!

مراحل شناخت موسسات برتر
چطور آموزشگاه های خوب آلمانی را بشناسیم

شش مرحله برای انتخاب آموزشگاه مناسب

 

1. هدف خود را از یادگیری زبان آلمانی مشخص کنید

اکثر افرادی که خواستار یادگیری زبان آلمانی هستند اهداف مشترکی را دنبال می کنند. اهداف شما هرچه هستند ، اطمینان حاصل کنید که آموزشگاه زبان آلمانی که انتخاب میکنید در راستای همان اهداف قدم برداشته و گذشته خوبی در میان زبان آموزان دارد .

2. در مورد انتخاب نوع برنامه آموزشی دلخواه خود تصمیم بگیرید

در مورد آموزشگاه های زبان آلمانی در تهران تحقیق خود را انجام داده و برنامه ها و متدهای تدریس مدرسین زبان را بر اساس اهداف ، برنامه ، نوع زندگی و هزینه هایی که میتوانید انجام دهید انتخاب کنید. بیشتر زبان آموزان برای شرکت در یک دوره تحصیلی خاص در آلمان اقدام به یادگیری زبان آلمانی میکنند .

3. ارزیابی طول دوره و هزینه ها و اساتید 

هنگام انتخاب آموزشگاه زبان آلمانی ، خوب است به یاد داشته باشید که ارزان ترین گزینه همیشه بهترین گزینه نیست. حرفه ای بودن قیمت خودش را دارد و بعضی اوقات ارزش آن را دارد که هزینه بیشتری بپردازیم و در عوض اطمینان حاصل کنید که شما را به اهداف خود می رسانند.
پس : بهترین موسسات زبان آلمانی گران هستند
به هیچ عنوان سمت موسسات بی کیفیت نرید چون هم هزینه و هم زمانتون رو هدر میدن.

4. بازدید از کلاس ها قبل از شروع دوره انتخابی

قبل از تصمیم گیری نهایی ، ایده خوبی است که در کلاس منتخب خود یک جلسه حداقل حضور یابید ، دیدار با اساتید زبان آلمانی تهران ، سؤال درباره جزئیات ، نگاه به کلاسهای درس و ارزیابی متدهای اموزشی و نظرخواهی از سایر زبان اموزان را در اولویت های خود قرار دهید.

5. تضمین آموزشگاه در رساندن شما به اهداف خود

از آموزشگاه بخواهید به شما تضمین دهند که به اهداف خود خواهید رسید . بدانید که هیچ هدفی بدون تلاش خود شما دست یافتنی نخواهد بود .

6.استفاده موسسه از آخرین منابع آزمون گوته (خیلی مهم!!)

با توجه به تغییرات صورت گرفته در آزمون گوته موسسه باید طبق اخرین متد یعنی کتاب اشتارتن ویا عمل نماید. کتاب های منشن و اشتدیو دیگر قدیمی شده اند.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک آموزشگاه زبان در جدول زیر لیست شده است:

👨‍🏫 استفاده از اساتید حرفه ای آموزشگاه زبان آلمانی در تهران معتبر از اساتید برجسته و حرفه ای برای آموزش های خود استفاده می کنند که در روند آموزش بسیار تاثیر گذار می باشند.
❤️ محیط مناسب آموزش آموزشگاه ها باید مکانی مناسب را به کارآموزان خود ارائه بدهند تا افراد بازدهی بهتری را در کلاس ها داشته باشند.
👨‍💻 استفاده از جدیدترین ابزارهای کمک آموزشی آموزشگاه ها باید در کلاس ها از جدیدترین و تکنولوژی های کمک آموزشی استفاده کنند.
🕒 زمانبندی مناسب کلاس ها آموزشگاه ها باید کلاس های خود را در ساعات مختلفی برگزار کنند.
📜 ارائه مدرک معتبر آموزشگاه ها باید مدرک معتبر در پایان دوره آموزشی به زبان آموزان خود ارائه دهد.

 

ما همه این مراحل را برای شما انجام داده ایم

وقت خود را تلف نکنید و آموزش زبان آلمانی را از الان شروع کنید.

توجه : در زیر بهترین کلاس زبان آلمانی تهران از دید زبان آموزان به شما معرفی شده است . این لیست نتیجه مدت ها نظر خواهی از زبان آموزانی است که با شما هدف یکسانی داشته اند و به نتیجه رسیده‌اند.

معیارهای انتخاب بهترین آموزشگاه های زبان آلمانی تهران

 • انتخاب آموزشگاه زبان آلمانی بر اساس هدف یادگیری زبان آلمانی
 • نوع آموزش و برنامه آموزشی
 • طول دوره و هزینه
 • آرامش خیال با دوره های تضمین شده

بهترین موسسات زبان آلمانی گران هستند

 • امکانات و فضای آموزشی و اساتید برجسته
 • منابع آموزشی و متدهای تدریس زبان آلمانی
گاما : بهترین آموزشگاه زبان آلمانی
بهترین موسسه زبان سال 1402

 

ردیف نام آموزشگاه تلفن آدرس
1 موسسه زبان گاما تهران  ۰۲۱۲۶۶۴۵۳۷۰

۰۲۱۹۱۰۰۲۳۴۹

02191002542

شعبه میرداماد: میرداماد، جنب پمپ بنرین، طبقه فوقانی خدمات ارتباطی، پلاک ۱۷۷ – تلفن:

شعبه غرب: تهران، فلکه دوم صادقیه، بزرگراه جناح جنوبی، کوچه احسانگر، پلاک ۶

2 آکادمی زبان iZaban واتساپ۰۹۱۰۰۰۲۲۴۹۶

تلفن: 02122511456    –

22332802

3 موسسه زبان تندیس پارس ۰۲۱۸۸۱۰۹۶۴۲
۰۹۹۲۶۲۷۸۱۱۵
۰۹۳۷۱۸۰۳۷۰۸
خیابان بهشتی، خیابان خالد اسلامبولی ( وزرا)، خیابان سوم،پلاک ۲۵،واحد ۱۶، طبقه سوم
4 موسسه آموزش زبان آلمانی گوته 96621200 21 98+ قلهک، خیابان شریعتی، خیابان یخچال، خیابان کی نژاد، خیابان جلایی پور شرقی، پلاک 10
5 موسسه زبان GMT 02188905800       – 

    02188913000

پایین تر از میدان ولیعصر بن بست صدف پلاک 12 نزدیک به حمل و نقل عمومی
6 انجمن فرهنگی اتریش ÖKF در تهران 02188765525 خیابان سهروردی، خیابان خرمشهر، خیابان عربعلی، خیابان ششم، نبش سیبویه، پلاک 1

1. موسسه زبان گاما بهترین کلاس زبان آلمانی تهران (به 7 دلیل)

موسسه گاما
موسسه گاما

نتایج نظر سنجی از زبان آموزان طی سالهای مختلف موسسه زبان گاما را در صدر لیست بهترین کلاس زبان آلمانی تهران قرار داده است . 7 دلیل انتخاب موسسه زبان گاما بعنوان بهترین موسسه زبان المانی طی نظرسنجی از زبان آموزان در زیر آورده شده است .

 

 • اول : مقرون بصرفه بودن دوره های آلمانی موسسه زبان گاما

یکی از مشکلات اساسی افرادی که متقاضی دریافت مدرک گوته می باشند طولانی شدن عمدی دوره های آموزشی در موسسات جهت درآمد زایی بیشتر می باشد و گاما این قوانین نانوشته را در هم شکسته و با هدف ایجاد انگیزه در متقاضیان سریعترین و کوتاهترین دوره زبان آلمانی برای گرفتن مدرک گوته را تعریف می نماید.

 • دوم : تسهیلات آموزشی

موسسه زبان گاما برای زبان آموزان در سایر شهرها تسهیلات آموزشی در نظر گرفته است . ارائه دوره های کوتاه مدت زبان آلمانی جهت صرفه جویی در وقت و هزینه زبان آموزان . ارائه خوابگاه به متقاضیان آموزش زبان آلمانی از سایر شهرهای کشور این موسسه را به یکی از محبوب ترین موسسات آموزشی زبان آلمانی در تهران تبدیل کرده است.

 • سوم : بکارگیری اساتید نیتیو در کنار اساتید مجرب و حرفه ای 

همکاری بالغ بر ده ها مدرس ایرانی و مدرسین آلمانی از عوامل اصلی موفقیت گاما در زمینه آموزش زبان آلمانی بوده است. اساتید آلمانی زبان و حرفه ای موسسه گاما از فیلترهای مختلف عبور کرده و هر کدام تخصصی دوره انتخابی شما آموزش دیده و برند آموزشی زبان آلمانی هستند .

 • چهارم : مشاوره حرفه ای آموزش زبان آلمانی و تحصیل در آلمانی

موسسه زبان گاما در مرحله اول به شما کمک می کند که هدف خود را بدرستی انتخاب کنید . عدم آگاهی از بسیاری مسائل از جمله شرایط کلاس ها ، دوره های برگزاری ، شرایط دانشگاه ها و زندگی در آلمان و حتی هزینه های زندگی در این کشور میتواند باعث سرشکستگی شما شود . مشاوره گاما در مرحله اول راه شما را غلط گیری میکند . ا

 • پنجم : امکان شرکت در کلاس های زبان آلمانی بصورت رایگان قبل از ثبت نام نهایی

موسسه گاما به شما این امکان را میدهد تا قبل از ثبت نام نهایی در کلاس زبان آلمانی شرکت کرده و خود را مطابق برنامه ارائه شده و متد آموزشی ارزیابی کنید . فراموش نکنید این ویژگی تنها در این آموزشگاه وجود دارد .

 • ششم : تضمین در رساندن زبان آموزان به هدف

موسسه گاما به شما تضمین میده که حتما به هدفتون در طی دوره خواهید رسید

 • هفتم : آخرین منابع کتب آلمانی مورد تایید سفارت آلمان در گاما تدریس میشود ( کتاب اشتارتن ویا)

با توجه به تغییرات آزمون سفارت موسسه گاما سریعا خود را با شرایط جدید وفق داده و از منابع جدید معرفی شده در آموزش خودش استفاده میکنه.

موسسه زبان گاما زبان آلمانی

هزینه کلاس زبان آلمانی گاما در تهران سال 1402 (تغییرات منابع جدید)

برای افرادی که قصد پیوستن به خانواده خود را دارند سطح a1 کافی می‌باشد.جهت اطلاع از هزینه به سایت موسسه زبان گاما مراجعه کنید. و یا با کارشناسان گاما تماس بگیرید.

موسسه گاما رسیدن به هدف شما را در کوتاهترین زمان تضمین می‌کند .

لیست برنامه کلاسی آلمانی حضوری گاما تهران

 

تماس با موسسه گاما تهران

 • کسب اطلاعات بیشتر و اطلاع از هزینه ثبت نام در وبسایت موسسه گاما تهران
 • آدرس آموزشگاه 
  • شعبه میرداماد: میرداماد، جنب پمپ بنرین، طبقه فوقانی خدمات ارتباطی، پلاک ۱۷۷ – تلفن:
  • شعبه غرب: تهران، فلکه دوم صادقیه، بزرگراه جناح جنوبی، کوچه احسانگر، پلاک ۶

 

2. آکادمی iZaban (حضوری و آنلاین)

آکادمی iZaban از سال 1395 با رسالت اجتماعی حمایت و همراهی زبان آموزان در جهت یادگیری بهتر زبان با توجه به نیازها، شرایط و فرایند های یادگیری بهتر آنها در محیطی خاص و بصورت vip  مبتنی بر تکنولوژی های سخت افزاری ونرم افزاری روزآموزش زبان را فراهم نموده است.

یادگیری زبان آلمانی فراتر از یادگیری زبانهای دیگر بیشنر مختص افراد هدفمند جهت تحصیل و مهاجت به کشور آلمان محسوب می شود. در نظر گرفتن این نکته مهم نیازمند فراگیری این زبان در یک مرکز معتبر که پاسخگوی تمام نیازها و دغدغه های آموزش زبان آلمانی را کمی سخت و مسئولیت موسسات آموزشی را سنگین تر می نماید.

آکادمی iZaban  مفتخر است با در نظر گرفتن تمامی پارامتر های آموزشی بستر مناسبی را جهت نیل به این هدف درسطح کودکان، نوجوانان و بزرگسالان فراهم نموده است. در مرحله اول آکادمی iZaban   با ارائه مشاوره تخصصی راهکارهای مناسبی را متناسب با نیاز شما جهت انتخاب درست بمنظور رسیدن به هدفتان فراهم نموده است. استفاده از اساتید حرفه ای و مجرب داخلی در کنار اساتید نیتیو یکی  دیگر از بسترهای مناسب می باشد که آکادمی iZaban با همکاری این اساتید که از فیلترهای مختلفی عبور کرده اند و اصلی ترین عامل در فراگیری و آموزش شما عزیزان محسوب میشود راه یادگیری رابرای شما هموار نموده است. طولانی بودن دوره های آموزشی دربرخی از موسسات وبالا بودن هزینه های آموزشی در هر سطح بیشتر متقاضیان یادگیری اینزبان را با چالش های مهمی جهت شرکت در آزمون و دریافت مدرک گوته ایجاد نموده  است. آکادمی iZaban با برگزاری دوره های یک ماهه و نیمه فشرده استاندارد و کوتاه کردن لول بندی های هر سطح زمان و هزینه شما را مدیریت کرده  تا  متقاضیان سریعترین و کوتاهترین زمان ممکن را جهت شرکت و دریافت مدرک گونه طی نمایند. با توجه به تغسسرات صورت گرفته در منابع آزمونی آکادمی iZaban اولین مرکز آموزشی در سطح کشور بود که کتاب ( اشتارتن ویا) که مود تائید سفارت آلمان میباشد  را به عنوان منبع آموزشی خود انتخاب  و آموزش شما عزیران را در این بستر برنامه ریزی وفراهم نموده است . همکاران ما در آکادمی iZaban در تلاشند همواه  در کنار و همراه شما بستر آموزشی مناسبی را جهت رسیدن به هدفتان فراهم نماید چون شما برای ما مهم هستید.

با iZaban زبان را در ذهنت نقاشی کن

برخی امکانات ویژه دوره زبان در آکادمی iZaban

 • برگزاری آزمون تعیین سطح کتبی و شفاهی بصورت حضوری و آنلاین با تعیین وقت قبلی
 • بهره گیری از اساتید مجرب و باسابقه زبان
 • برگزاری دوره های زبان با بهره گیری از امکانات اینترنت و آموزشی بصورت صوتی و تصویری با امکان نمایش همزمان استاد، وایت برد و صفحات کتاب
 • تنوع دوره های آموزش آنلاین از نونهالان تا بزرگسالان
 • بهره گیری از اپلیکیشن اختصاصی در دوره های حضوری و آنلاین
 • ارتباط موثر از طریق پیام رسان اپلیکیشن با استاد، سوپروایزر و مدیریت موسسه
 • پشتیبانی همزمان از جلسات آموزشی و بررسی و رفع مشکلات احتمالی در طول هر جلسه
 • امکان ارسال تکالیف و بازبینی موارد اصلاحی تکالیف ( ارسالی توسط استاد ) بصورت متنی، صوتی و تصویری
 • ضبط خودکار و همزمان جلسات و امکان بازبینی هر جلسه تا ۱۴ روز
 • امکان شرکت در آزمونهای چهار مهارت پایان ترم بر بستر آزمون های بین المللی
 • امکان نمایش برنامه های هفتکی و ترمیک
 • امکان استفاده از آموزشهای آفلاین خارج از دوره ای آموزشی
 • امکان واریز و دریافت رسید شهریه
 • امکان شرکت در جلسات پشتیبانی ترم

اگر دوست داري مي‌توني یک جلسه بصورت آزمایشی و کاملا رایگان در دوره های ترمیک شون شرکت کنی و در صورت رضایت کامل از کیفیت برگزاری جلسات ثبت نامت رو تکمیل کنی. راستي براي اينكه بدوني چه سطحي داري، كافيه در تعیین سطح کتبی و شفاهی كه بصورت آنلاين و مالتي‌مديا هست شركت كني تا سطح بين‌المللي زبانت رو بدوني.

تماس با آکادمی زبان iZaban

3- آموزشگاه زبان آلمانی گوته

می توان این موسسه را بعنوان یکی از معتبرترین موسسه آموزش زبان آلمانی در تهران دانست که فقط هم در تهران شعبه دارد (قلهک، خیابان شریعتی، خیابان یخچال، خیابان کی نژاد، خیابان اسلامیه). این موسسه  آموزش زبان آلمانی در حال حاضر فاقد شعبه بوده و تنها مرکز برگزاری آزمون های رسمی انستیتو گوته ، TestDaF و TestAS در ایران می باشد.

شهریه کلاس زبان آلمانی موسسه گوته

نام دوره شهریه دوره عادی شهریه دوره فشرده
سطح A1 3 میلیون و 600 تومان 4 میلیون تومان
سطح A2 3 میلیون و 600 تومان 4 میلیون تومان
سطح B1 3 میلیون و 600 تومان 4 میلیون تومان

 

مزایای گوته از نظر زبان آموزان

 • کیفیت و تجهیزات در این موسسه عالی است
 • اساتید عمدتا با شرایط سختی انتخاب می شوند و بعضا اساتید بومی زبان آلمانی هم هستند
 • و موسسه به اندازه کافی اعتبار بین المللی هم دارد

معایب گوته از نظر زبان آموزان:

 • آزمون ها منظم نیستند
 • هزینه ها بالاست
 • پشتیبانی کلاس ها از نظر کاربران قابل قبول نبوده است
 • مدت انتظار برای شروع کلاس بسیار طولانی می‌شود
 • کلاسها شلوغ است

اما از طرفی موسسه عیب و ایراداتی هم دارد از جمله اینکه تنها یک شعبه در تهران دارد، کلاس ها شلوغ بوده و یادگیری با مشکلات خاص خودش مواجه است. ظاهرا اخیرا هم وضعیت برگزاری آزمون ها نسبت به قبل بی نظم تر شده است.

کسب اطلاعات بیشتر در وبسایت موسسه آموزش زبان آلمانی گوته

 • آدرس: قلهک، خیابان شریعتی، خیابان یخچال، خیابان کی نژاد، خیابان جلایی پور شرقی، پلاک 10
 • تلفن:   96621200 21 98+

گوته تهران

4- آموزشگاه زبان آلمانی GMT

آموزشگاه زبان GMT

اگر به دنبال یک آموزشگاه زبان با کیفیت و معتبر هستید، GMT میتواند گزینه ای هوشمندانه و البته آخرین انتخاب باشد. این آموزشگاه با بیش از 20 سال سابقه در ارائه خدمات آموزش زبان، به یکی از بهترین مراکز آموزش زبان در تهران و البته ایران تبدیل شده است. در ادامه، 4 دلیل مهم برای انتخاب GMT را برای شما بررسی می‌کنیم:

 • تعداد نفرات کم در هر کلاس!
  آموزشگاه زبان GMT در جهت بالا بردن کیفیت آموزشی، کلاس‌های گروهی با تعداد نفرات کم (4 الی 8 نفر) برگزار می‌کند. به شما امکان می‌دهد تا با مدرس خود و سایر زبان آموزان بیشتر در ارتباط باشید.
 • قیمت مناسب در منطقه!
  با ارائه قیمت مناسب، دغدغه مالی شما را برای یادگیری زبان رفع خواهد کرد. به همین جهت سعی دارد تا مدت زمان برگزاری دوره‌های آموزشی را کوتاهتر کرده، تا در سریعترین زمان ممکن و با کمترین هزینه به سطح زبان مورد نظرتان برسید.
 • دریافت مدرک پایان دوره از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری:
  آموزشگاه زبان GMT با مجوز رسمی از وزارت علوم، پس از پایان دوره‌ی آموزشی به شما مدرک معتبر اعطا خواهد کرد. این مدرک قابلیت ترجمه رسمی دارد و به دلیل اینکه زیر نظر وزارت علوم می‌باشد، امتیاز مهاجرتی محسوب میشود.
 • قبولی در آزمون های بین المللی!
  طبق بررسی‌های صورت گرفته در خصوص نتایج قبولی در آزمون‌های بین المللی مانند گوته، آیلتس، تافل و تومَر، آموزشگاه زبان GMT بالاترین آمار قبولی در آزمون را داشته است. این مجموعه با برگزاری دوره‌های آمادگی آزمون به شما این تضمین را می‌دهد تا در آزمون مورد نظرتان شرکت کرده و نمره‌ی مورد نظرتان را کسب نمایید.

 

تماس با موسسه زبان GMT

 

5- انجمن فرهنگی اتریش تهران ÖKF

این موسسه از این جهت که توسط اتریشی ها اداره می شود (آلکساندر ریگر) و شما با آلمانی زبان ها در ارتباط هستید، نقطه قوت دارد. به گفته خود موسسه: انجمن فرهنگی اتریش درتهران در راستای تقویت زبان آلمانی و اطلاعات اتریش ایرانیان فعالیت می کند. از سال 1997 تاکنون در 12 سطح مختلف در طول سال، کلاس زبان آلمانی در تهران برگزار می نماید. (تا ۳۰۰۰ زبان آموز آلمانی در سال) و این انجمن با موسسات ایرانی که در زمینه زبان آلمانی کار می کنند و معلمان زبان آلمانی همکاری می کند. کتابخانه انجمن فرهنگی اتریش در تهران با بیش از۵۰۰۰ اثر بزرگترین کتابخانه آلمانی زبان در ایران به شمار می آید.

در این مکان همواره سخنرانی هایی پیرامون ادبیات معاصر اتریش و ایران در حضور نویسندگان برگزار می گردد و همه این فعالیت ها به زبان المانی برگزار می شود. این موسسه به شما دیپلم اتریشی آموزش زبان آلمانی هم اعطا می کند.

 • دارای اعتبار نسبی بین المللی
 • ظاهرا بعضی از هزینه های آموزش رایگان است
 • کیفیت و تجهیزات در حد متوسط
 • اساتید کاملا بومی زبان آلمانی
 • دوره های زبان آلمانی در رده های کودک و نوجوان ، بزرگسال و اسپرینت

اما خب این موسسه از این جهت که به آموزش معماری و جنبه های هنری و … می پردازد، تمرکز کاملی بر زبان آلمانی ندارد. ضمنا اگر می خواهید برای ادامه تحصیل به آلمان بروید، باید مدارک بین المللی زبان آلمانی TestDaF و TestAS را کسب کنید که این موسسه بطور خاص بر این آزمون ها تمرکز نمی کند.

ترم های زبان آلمانی انجمن ÖKF

 

ترم

نوع ترم

موعد ثبت نام( رزرو آنلاین وقت مصاحبه) طول ترم کل دوره

مهر تا بهمن

عادی ۱ام تیر ماه
۱ام شهریور ماه
۱ام بهمن ماه
4 ماه – 3 روز در هفته هر جلسه 1.5 ساعت 100 ساعت آموزش – 50 جلسه

بهمن تا پاییز

عادی 4 ماه – 3 روز در هفته هر جلسه 1.5 ساعت 100 ساعت آموزش – 50 جلسه

مهر تا نیمه اول آذر

فشرده 2 ماه – 3 روز در هفته هر جلسه 3.5 ساعت 100 ساعت آموزش – 50 جلسه
آذر تا نیمه دوم بهمن

فشرده

2 ماه – 3 روز در هفته هر جلسه 3.5 ساعت 100 ساعت آموزش – 50 جلسه

بهمن تا نیمه اول اردیبهشت

فشرده

2 ماه – 3 روز در هفته هر جلسه 3.5 ساعت 100 ساعت آموزش – 50 جلسه

اردیبهشت تا تیر

فشرده 2 ماه – 3 روز در هفته هر جلسه 3.5 ساعت 100 ساعت آموزش – 50 جلسه

تیر تا شهریور

فشرده

2 ماه – 3 روز در هفته هر جلسه 3.5 ساعت 100 ساعت آموزش – 50 جلسه

 

▪ هزینه نام نویسی:

شهریه ترم پاییز – زمستان ١۴٠٠:
عزیزانی که برای اولین بار در مجموعه قصد نام نویسی دارند ( متقاضیان A1 ، ورودی های اولیه از طریق امتحان تعیین سطح و یا تایید مدارک خارج از موسسه) همین طور زبان آموزان مقاطع C1 به بالا داخل و خارج از موسسه
▪ مبلغ: 2.700.000 تومان

زبان آموزان داخل موسسه از مقطع A2.1 تا B2.3
▪ مبلغ: 2.500.000 تومان

دوره های آمادگی آزمون های بین المللی(ÖSD):
▪ مبلغ: حداقل 1.200.000  تومان

 دوره های Sprint:
▪ مبلغ: 8.200.000 تومان

 

 

 

سوالات متداول آموزش زبان آلمانی در تهران FAQ

 

1-طول دوره زبان آلمانی برای سطح B1  آزمون سفارت چقدر زمان میبرد؟

طبق متد جدید آزمون سفارت 8 ماه کاری بصورت فشرده

2-کلاس های آلمانی چند جلسه در هفته میباشد؟

سه جلسه در هفته و هر جلسه 3 ساعت

3-شهریه سطوح مختلف زبان آلمانی در تهران چقدر است؟

هزینه سطح اول A1  فشرده در گوته 4 میلیون و در موسسه گاما دو میلیون و 800 هزار تومان می‌باشد

4-کلاس های زبان آلمانی حضوری هستند یا آنلاین؟

بسته به نظر متقاضیان کلاس ها به صورت آنلاین یا حضوری برگزار می‌شود

5-برای پیوست به خانواده در آلمان چه مدرک زبانی مورد نیاز است؟

مدرک سطح A1

6-منبع آزمون زبان آلمانی گوته از چه کتابیست؟

کتاب های اشتاتن ویا (Starten wir)

 

نکات مهم برای یادگیری زبان آلمانی (Deutsch)

 

بهترین آموزشگاه زبان آلمانی تهران
یادگیری زبان آلمانی
 • هدف شما از یادگیری زبان آلمانی چیست ؟

یادگیری زبان جدید ، تحصیل در آلمان یا یک کشور آلمانی زبان ، مسافرت ، برقراری ارتباط با دوستان آلمانی ، مهاجرت ، کار و اشتغال در یک شرکت آلمانی و دلائل فرهنگی برای هر کاری که بخواهید باید اول مشخص کنید.

 • حافظه ی یادگیری شما از چه نوعی است ؟ 
 1. حافظه ی بصری یا بینایی 
 2. حافظه ی سمعی یا شنیداری
 3. حافظه ی حرکتی یا لمسی

حافظه ی بصری یا بینایی :اگر شما از آن دسته افرادی هستید که با خواندن و مطالعه بیشتر یاد می گیرید شما حافظه ی بصری دارید.

حافظه سمعی یا شنیداری : اگر شما کتاب ها و پادکست های صوتی را بیشتر می پسندید شما حافظه ی شنیداری دارید.

حافظه ی حرکتی یا لمسی : اگر برای یادگیری ترجیح می دهید به جای گوش گرفتن به حرف استاد خودتان دست به کار شوید و به طور عملی امتحان کنید شما حافظه ی حرکتی دارید.

 • روزی 30 کلمه و اصطلاح جدید یاد بگیرید

کلمات را در یک اپ موبایل همراه خود داشته باشید . کلمات متداول را به خاطر بسپارید.کلمات را در قالب جمله به کار ببرید.کلمات را روی برگه های کوچک یادداشت کنید و جاهای پر تردد نصب کنید. بهتر است کلمات را با حرف تعریف و حالت جمع به خاطر بسپارید.معادل آلمانی وسایل و ابزار را با کاغذ روی آنها بچسبانید.

 • فیلم ببینید و آهنگ گوش کنید 
 • پادکست ها و کتاب های صوتی آلمانی گوش کنید.
 • زبان موبایل و مرورگر اینترنت خود را روی زبان آلمانی تنظیم کنید.
 • اخبار آلمانی گوش کنید.
 • فیلم های آموزش آلمانی برای افراد مبتدی ببینید
 • به زبان آلمانی صحبت کنید و منظور خود را حتی با جملات ساده بیان کنید.
 • تلفظ صحیح کلمات را یاد بگیرید

این کار باعث می شود کلمات با تلفظ صحیح ملکه ی ذهنتان شود.

 • وب سایت ها و مجلات اینترنتی آلمانی را مطالعه کنید
 • کتاب های کوچک آلمانی بخوانید.

معرفی چند فیلم و سریال عالی برای تقویت زبان آلمانی شما

مثل های جالب آلمانی 

Alles hat ein Ende, nur die Wurst hat zwei – هرچیزی یک پایانی دارد به جز سوسیس که دو تا دارد

Ich verstehe nur Bahnhof – من فقط ایستگاه اتوبوس رو می فهمم (به معنی این است که متوجه حرفات نمیشم)؛

Das ist nicht dein Bier! – این آب/جوی تو نیست! (یعنی به تو ربطی نداره)؛

 

طولانی ترین کلمه آلمانی

 

طولانی ترین کلمه دنیا این کلمه 63 حرفی است در زبان آلمانی

Rindfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

قانون نظارت بر برچسپ گوشت گاو

 

سوالات و نظرات خود را در ذیل همین مطلب با ما در میان بگذارید.

 

چنانچه علاقمند به یادگیری زبان های خارجی هستید لینک مربوطه را کلیک کنید.

7 تا بهترین آموزشگاه آیلتس تهران: آشنایی با بهترین کلاس آیلتس تهران (IELTS) + آدرس و ☎️

بهترین آموزشگاه های زبان آلمانی تهران: بهترین کلاس زبان آلمانی (کیفیت،شهریه،امکانات)+ ☎️

15 تا بهترین آموزشگاه زبان ترکی استانبولی تهران: کلاس زبان ترکی استانبولی آنلاین و حضوری

2 تا بهترین آموزشگاه زبان ایتالیایی تهران: بهترین کلاس زبان ایتالیایی + شهریه✔️

10 تا بهترین آموزشگاه زبان فرانسه در تهران: شهریه بهترین کلاس فرانسه + آدرس و ☎️

10 تا بهترین آموزشگاه زبان روسی تهران: آمادگی آزمون Torfel و پادفک + هزینه

5 تا بهترین آموزشگاه زبان چینی در تهران (مدرک سفارت چین 1402) + شهریه

6 تا بهترین آموزشگاه‌ زبان عربی تهران : عربی فصیح و خلیجی + آدرس و ☎️

8 تا بهترین آموزشگاه زبان اسپانیایی تهران : بهترین کلاس مکالمه اسپانیایی، آمادگی آزمون DELE

 

موسسه گاما آموزشگاه برگزیده سال موسسه گاما شیراز

نوشته های مشابه

‫36 دیدگاه ها

 1. من موسسه گاما کلاس داشتم استادمون آقای سلطانی بودن واقعا خوب درس میداد و به شاگرد انگیزه میداد يه استاد دیگه هم بود به اسم سیدی اونم خیلی تعریفش میکردن

 2. سلام به همه عزیزان..
  من ساکن آلمان هستم و حدودا۱۲ سال هست آلمان هستم برای چند ماه ایران هستم همین امسال برای دیدن مادرم اومدم. الانم مایلم تجربیاتم در اختیار هموطنام بزارم. بخاطر سختی که کشیدم و مایلم یه راهنمایی کوچک که شاید برای من بود و میتونست کمکم کنه را به شما تقدیم کنم و همچنین یه ادای دینی کرده باشم.
  بچه های عزیز تنها راه موفقیت شما تلاش زیاد خودتون و تمرین زیاد هست. معلم خوب میتونه سرعتتون رو بالا ببره اما همه کار با تلاش شما حل میشه. چنتا از آموزشگاه ها برسی کردم و میخام نظرم رو همینجا تقدیمتون کنم. امیدوارم توصیه هام بدردتون بخوره. قبلش چنتا نکته بگم.. امیدوارم کامنتمو حذف نکنن :))
  اول اینکه برای مدرک فقط okf اتریش و گوته و osd شیراز رو سفارت قبول میکنه
  دوم اینکه جایی که کلاس شرکت میکنید و جایی که ازمون میدید اصلا مهم نیست یکی باشه
  سوم جایی کلاس برید که منابع به روزتر استفاده میکنن ( به این معنا نیست که منابع قدیمی بد باشن ، کتابای جدید خیلی جذاب ترن مثل اشتاتن ویه)

  موسسه گاما عالیه یه مقدار گرونه
  گوته اگر بتونید کلاس بگیرید خوبه (ولی برنامه شون خیلی طولانیه)
  کیهان هم ارزون تره کیفیتشم متوسط

  1. درود ممنون از حس همنوع دوستی
   ولی کاش میشد که مرجعی بود که تمام دوستان می‌تونستن بهش اعتماد کنند و با خیال راحت انتخاب کنند

 3. بنده ادبا رفتم. به نظرم فقط تبلیغاته
  کلاسای فشرده ش که آخر هفته تشکیل میشه اصلا هیچی نمیشه فهمید. بیشتر وقت رو هم فقط در حد بگو و بخند میگذره تا درس دادن.

 4. آموزشگاه زبان ایران اکسفورد واقع در خیابان ولیعصر کوچه فرخی بنده مراجعه کردم جهت کلاس آلمانی بسیار بی نظم ، بعد از سه هفته کلاس تشکیل نشد و با برخورد بسیار بد ، بیعانه ی بنده همین الان هم هنوز واریز نشده ، یعنی طوری شد که کلا از بازپس گیری پول منصرف شدم به حدی که اذیت میکنند . این کامنت رو میذارم تا دیگه کسی مثل من اغفال این اموزشگاه نشه ، وبا حرفهای نادرست اولیه مبنی بر تشکیل “کلاس به موقع” باقی رو یک ماه تمام سرکار نذارند اخرش هم پول بیعانه با هزار دردسر و جواب سربالا بدن.

 5. پسر بنده می خواهد برای دوره تحصیلی و کار در کشور آلمان زبان آلمانی بیاموزد میخواهم بدانم که به غیر از موسسه گوته که رزرو دوره های آن چندین ماهه است بهترین و کامل ترین موسسه آموزش زبان آلمانی در تهران کدام موسسه است وسئوال دوم اینکه برای این منظور نیاز است تا چه سطحی در ایران آموزش زبان آلمانی سپری کند و چند ماه زمان می برد. ممنون از راهنمایی و لطف شما.

 6. سلام دوستان
  منم سال گذشته موسسه ایران اکسفورد رفتم ثبت نام کردم گفتن هفته دیگه کلاس برگزار میشه ولی دو هفته گذشت و کلاس برگزار نشد زمان مراجعه گفتن به حد نصاب نرسیده و گفتن باید تحمل کنید تا به حد نصاب برسه درخواست ودیعه پول رو کردم اونم با تاخیر و پس از کلی بحث دریافت کردم

 7. سلام دوستان متاسفانه تجربه تلخی که من از موسسه گات شعبه ولیعصر به مدیریت نجفی داشتم اصلا به این موسسه نرید چون این موسسه به فکر پول هستش و تمام استاداش بی سوادن و من که با آقای مارکاریان کلاس داشتم چیزی یاد نگرفتم خواهشا اگه موسسه خوبی سراغ دارید معرفی کنید تا نمره آزمونهای گوته رو بگیریم

  1. دقیقا تا قبلی ک واریزی انجام ندی هی تماس و پیگیری دارن ولی واریزی انجام شد دیگه کاری باهات ندارن ن تماس میگیرن شروع کلاساتو بگن منو دوماه از برنامم عقب انداختن سرکلاساشون آخرم گفتن کلاس نداریم ظرفیتمون پره

 8. من تابستان به ايرانمهر انقلاب ،پيش پرداخت دادم اما ۳ ماه بعد كلاس رو با ۱۱ نفر تشكيل دادن درحاليكه گفته بودن ۸ نفر.پولمو پس نميدادن و واقعا اذيتم كردن.استاد خيلي بدي داشتم(روزبه) و كلاس رو نصفه و نيمه رها كردم.واقعا ايانمهر تجربه بدي بود.هرگز بهشون پيش پرداخت ندين و هرگز روي حرفشون حساب باز نكنيد.
  +بعدش رفتم جهاد دانشگاهي دانشگاه تهران،شعبه انقلاب كوچه رشتچي.كلاس ۲۰ نفره ست.بچه ها خوب بودن اما خانم سيامكي،هم از لحاظ تدريس هم اخلاق واقعا ضعيفه.ترم بعد رو نميخوام ثبت نام كنم و ميخوام با معلم خصوصي بردارم

 9. سلام
  انتخاب موسسه آموزشی خیلی مهم هست با توجه به وقتی که آدم میزاره باید سعی کنه بعدا پشیمون نشه. با انتخاب خانه فرهنگ تهران از هر نظر پشیمان خواهید شد و برنامه مهاجرتیتون با خطر مواجه میشه بی مسئولیت ترین و بی کیفیت ترین موسسه ای که میشه پیدا کرد.

 10. به هیچ عنوان موسسه کیهان رو پیشنهاد نمیکنم.
  نه حضوری ، نه آنلاین، نه خصوصی
  واقعا اگه برای پول ، وقت و آینده ی مهاجرتتون ارزش قائل هستید کیهان نرید !

 11. سلام دوستان من میخوام کلاس المانی شرکت کنم اما گوته خیلی دوره هاش طول میکشه برگزار شه کسی موسسه گاما بوده میتونه منو راهنمایی کنه

  1. سلام بله گاما خیلی خوبه من تا سطح A2 اونجا خوندم خیلی راضی بودم اساتید بسیار مسلطی دارند .

 12. سلام و درود
  من در آموزشگاه گاما ثبت نام کردم و از استادم راضی هستم
  مشکل من با خود موسسه هستش که حاضر به دادن رسید ثبت نام نشد.
  با توجه به این که افرادی که در خارج از ایران زندگی میکنن این دوره های آنلاین ممکنه براشون این امکان رو ایجاد کنه تا از بیمه ی دانشجویی استفاده کنن اینکه موسسه حقوق قانونی دانشجو رو زیر پا میذاره و دانشجو رو متحمل خسارت بسیار میکنه بسیار ناراحت کننده هست

  1. با استعلامی که گرفته شد رسید از طریق خود پرتال اموزشی موسسه بخش مالی قابل دریافت هست.
   اگر پاسخ قانع کننده نبود همین کامنت رو جواب بدید

 13. سلام وقت بخیر، ممنون از محتوای خوب و مفیدتون،بزرگوار بهترین موسسه زبان المانی که هم داخل شهر کاشان و هم تهران شعبه داشته باشه کدوم موسسه هستش؟
  میشه لطفا درمورد موسسه زبان GMT و کارینو و سفیر و گاما هم توضیح بدین که کدومش بهتر هستن

 14. سلام وقت بخير ، با موسسه GMT كه در ميدون وليعصر واقع شده كلاس برداشتم ، به معناى واقعي كلمه افتضاح بودن ، قبل ديدن استاد و مشاوره پول ١٠ جلسه رو گرفتن و رفتار مجموعه بشدت بد ، به هواي خودشون كلاس خصوصى رو كنسل ميكنن بدون اطلاع قبلي و وقتي ميري سوپرايزت ميكنن كه امروز كلاس نداشتي و يادمون رفت اطلاع بدي ، و هر روز مسئول كلاس عوض ميشه و هركي يه سازي ميزنه براي خودش يكي ميگه ٨ جلسه مونده يكي ميگه ٩ جلسه و چون بهم رسيد ندادن پولمو خوردن و رفتار بسيار زشتي كرد از قبيل داد زدن بخاطر پول ، وقتي گفتم شما تو شمارش كلاس اشتباه كردين شروع كردن پرخاشگري ، و صحبت من اينه كه پولتون رو دور نريزين و حتي استاد زبان المانيش كه ميگفتن بهترينه همش فارسي صحبت ميكرد و وقتي ميگفتم بياين الماني حرف بزنيم بهش برميخورد ، گول قيمت كم رو نخورين البته كم هم نه ٢٠٠ هزارتومن هست جلسه ايي .. واقعا درست ميگن هيچي به اندازه مفت گرون نيست
  هزينه كم ميگيرن ولي زمان و رفتار بد و مكان بد
  حتي صندلي هاشون براي بچه هاي ٣ سالست متاسفم براي خودم رفتم و هزينه وقت خودمو به باد دادم

 15. سلام وقت بخير ، من با موسسه GMT كه در ميدون وليعصر واقع شده كلاس برداشتم ، به معناى واقعي كلمه افتضاح بودن ، قبل ديدن استاد و مشاوره پول ١٠ جلسه رو گرفتن و رفتار مجموعه بشدت بد ، به هواي خودشون كلاس خصوصى رو كنسل ميكنن بدون اطلاع قبلي و وقتي ميري سوپرايزت ميكنن كه امروز كلاس نداشتي و يادمون رفت اطلاع بديم ، و هر روز مسئول كلاس عوض ميشه و هركي يه سازي ميزنه براي خودش يكي ميگه ٨ جلسه مونده يكي ميگه ٩ جلسه و چون بهم رسيد ندادن پولمو خوردن و رفتار بسيار زشتي كردن از قبيل داد زدن بخاطر پول ، وقتي گفتم شما تو شمارش كلاس اشتباه كردين شروع كردن پرخاشگري ، و صحبت من اينه كه پولتون رو دور نريزين و حتي استاد زبان المانيش كه ميگفتن بهترينه همش فارسي صحبت ميكرد و وقتي ميگفتم بياين الماني حرف بزنيم بهش برميخورد ، گول قيمت كم رو نخورين البته كم هم نه ٢٠٠ هزارتومن هست جلسه ايي .. واقعا درست ميگن هيچي به اندازه مفت گرون نيست
  هزينه كم ميگيرن ولي زمان و رفتار بد و مكان بد

 16. سلام من درحال حاظر آموزش زبان آلمانی میگیرم آیا بعد اتمام آموزش باید بیام و در موسسه گوته آزمون بدم برای گرفتن مدرک B2؟

  1. برای گرفتن مدک معتبر باید برای یکی از ازمونهای osd یا گوته اقدام کنید. ثبت نامشون انلاین انجام میش

 17. سلام دوستان .من برای شروع آلمانی به آموزشگاه پرد..ان در خیابان فلسطین رفتم و می خواستم از صفر یاد بگیرم.متاسفانه پولمو دور ریختم و خیلی پشیمونم ولی چون ۱.۲۰۰ پول دادم مجبورم این ترم رو تموم کنم …اشکالاتش رو براتون می گم
  ۱: امروز جلسه پنجم بودم و برای سومین بار استاد عوض شد و هر دفعه هرکی داره از مسوولین رد می شه می فرستن توی کلاس و میگن امروز استاد ایشونه
  ۲:تا این جلسه هر جلسه چند شاگرد جدید اومده توی کلاس و استادها دوباره درسای قبلی رو مجبورن تکرار کنن و وقت بقیه تلف می شه
  ۳: از اونجایی که مشتری زیاد ندارن مجبورن زبان آموزانی با چند سطح رو در یک کلاس بگنجونن و اونی که اومده مثل من از صفر آلمانی رو یاد بگیره واقعا توی کلاس متوجه هیچی نمی شه و اونایی که بیشتر بلدن اجازه یادگیری به سطوح پایینتر رو نمی دن
  ۴: این آموزشگاه بسیار بی در و پیکره و حتی روزی که قرار بوده استاد نیاد هیچ ارزشی برای زبان آموزا قایل نبودن که اطلاع بدن و توی این ترافیک رسیدم کلاس و می گن امروز استاد نمیاد.
  فکر کنم این تجربیاتی که طی فقط ۵ جلسه در اختیارتون گذاشتم کافی باشه تا با آموزشگاه پردیسان شعبه فلسطین آشنا بشید و اشتباهی که من کردم رو نکنید

  1. دقیقا پردیسان در آیت کاشانی هم همین جوره. بی در و پیکر. هر روز شاگرد اضافه و کم میشه. اصلا رده سنی براشون مهم نیست. ۵ ساله رو با ۱۰ ساله یه کلاس میزارن. و فقط گرفتن پول مهمه

 18. سلام ببخشید این درسته که میگن اگر موسسه گوته ثبت نام کنید و ترمها رو بگذرونین دیگ برای دادن امتحانات مثلا A1 نیاز نیست پول بدیم و رایگانه.

  1. سلام دوستم من ۶سال پیش گوته آلمانی خوندم تا مقطع A2،دوره های فشرده رو برداشته بودم چون از غرب میرفتم تا قلهک.
   بعد پایان هر ترم آزمون میدید بهتون کارنامه میدن با مهر و تایید موسسه گوته که ارزش بین المللی داره.
   اگه یک یا دو ترم خونده باشی اونجا،بعد ادامه ندی یه چندماهی مثلا، مجددا بخوای بری گوته ترم جدید ثبت نام کنی با داشتن کارنامه دوره قبلت ازت آزمون نمیگیرن میتونی مقطع جدید رو ثبت نام کنی و اولویت ثبت نام با شماست که کارنامه گوته رو داری نه ورودی های جدید از موسسات دیگه.
   ولی کارنامه هر دوره تا ۳ماه بیشتر اعتبار نداره عزیزدلم.کتابهای اصلی رو هم خودشون اونجا میفروشن ولی نمونه اش توی انقلاب هست سانسور شده.
   من بعد از اون بخاطر مسائل مالی امکان ادامه دادن رو نداشتم ولی هرچی خوندم گفتاری و نوشتاری همه رو به یاد دارم اینقدر که قوی و حرفه ای آموزش میبینی ۱دقیقه هم به حال خودت گذاشته نمیشی بهت قول میدم عاشق این زبان میشی.
   استادهای مقاطع B1,B2 آلمانی تبار هستن یعنی هیچ کلمه فارسی رو نمیتونی بکار ببری توی کلاس بخاطر همین آزمون A1,A2 رو به شدت سخت میگیرن.
   به هرحال موفق باشی و برقرار.

 19. موسسه گوته فقط بفکر پول و متفعت خودشونن تا وقتی واریزی انجام ندی هروز زنگ میزنن برا پیگیری ولی اگه واریزی انجام بدی دیگه کار تمومه اصلا زنگ نمیزنن بگن کلاسا کی شروع میشه من واریز کردم منتظر کلاسا موندم بعد زنگ زدم میگم پس چیشد پیگیریتون میگه کلاسی نداریم پولتونو عودت میدیم خودشم چی بعد یک ماه ‌موقت منو هدر دادن یک ماه منو ول چرخوندن

 20. موسسه زبان پردیسان شعبه آریاشهر اول سال 1402 پول شهریه کلاس آنلاین رو گرفتن / امروز اول خرداد ماه 1402 هنوز کلاسی برگزار نشده و کلا هربار که تماس میگیرم پاسخ سربالا میدهند/ در کامنتها این موضوع رو عزیز دیگه ای اعلام کرده بود ولی من گفتم ممکنه اینجور نباشه ولی بود/ به خودشون هم گفتم که هرجا بتونم کامنت در این مورد میذارم / لطفا نظر رو بذارین تا دیگران مثل ما 2 ماه معطل شروع یک کلاس نمونن/ با تشکر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

واتساپ و تلفن تهران
×
پشتیبان زبان آلمانی تهران Whatsapp chat
پشتیبان آیلتس و زبان انگلیسی تهران Whatsapp chat
1 +