آموزشگاه

آموزشگاه زبان انگلیسی قرن 21: لیست دوره ها+ آدرس و تلفن

آموزشگاه زبان انگلیسی قرن 21 یکی از برترین آموزشگاه های زبان در تهران است. این مجموعه آموزشی با مجوز از آموزش و پرورش به ارائه دوره های مختلف آموزش زبان انگلیسی می‌پردازد. هدف اصلی این مجموعه علاقه مند کردن زبان آموزان به زبان و ادامه روند یادگیری است.

چرا به آموزش زبان انگلیسی احتیاج داریم؟

امروزه یادگیری زبان انگلیسی یک ضرورت اجتناب ناپذیر است. با پیشرفت روند جهانی سازی ارتباطات بین المللی، تجارت جهانی و آموزش علوم جدید به زبان انگلیسی انجام می شود و عدم آشنایی با این زبان معادل عدم حیات در دنیای مدرن است.

آزمون تعیین سطح گاما

انسانها برای برقراری ارتباط  با یکدیگر از ابتدا تا حال حاضر از ابزارهای مختلفی استفاده کرده ‌اند. در بین این ابزار، زبان تنها وسیله‌ای است که می توان بوسیله آن پیچیده ترین مفاهیم را به شکلی ساده و کامل انتقال داد. ولی تکلم مردم دنیا به زبان ‌های مختلف تا حدودی باعث خلل ارتباط جوامع با یکدیگر می‌شود. بنابراین وجود یک زبان مشترک در سراسر دنیا برای برقراری ارتباط میان کشورها و ملل مختلف ضروری است. به همین منظور زبان انگلیسی در چند قرن اخیر بیشتر مورد توجه قرار گرفته است.

انواع دوره های آموزشی آموزشگاه زبان انگلیسی قرن 21

 • دوره آموزش زبان انگلیسی نوجوانان

این دوره تاکید بسیار ویژه‌ای بر روی تقویت مهارت گفتاری (مکالمه زبان انگلیسی) زبان آموزان دارد تا بتوانند پس از طی هر ترم به راحتی از تمامی ساختارها و کلمات نو آموخته خود در مکالمه زبان انگلیسی استفاده کنند.

به علاوه، زیر مهارت های زبانی نیز از قبیل دستور زبان(Grammar)، واژگان(Vocabulary)، تلفظ(Pronunciation) ،هم‌آیی(Collocation) و کار گفت‌ها (Speech acts) نیز در این دوره مورد توجه قرار گرفته و تقویت می‌شوند. جدا از مهارت‌های زبانی، زبان‌آموزان به تقویت مهارت‌های فرازبانی نیز نیاز دارند تا بتوانند از زبان نوآموخته به بهترین شکل استفاده کنند.

منابع آموزشی زبان انگلیسی دوره های ترمیک نوجوانان در آموزشگاه آموزه، کتاب‌های Solutions از دانشگاه آکسفورد هستند که با اهداف بالا مطابقت کامل داشته و زبان آموزان می‌توانند در کوتاه ترین زمان ممکن و بالاترین بازدهی به اهداف خود برسند.

 • دوره آموزش زبان انگلیسی بزرگسالان

در این دوره زبان انگلیسی در کنار تدریس هر 4 مهارت اصلی زبان انگلیسی شامل Reading، Writing، Listening، Speaking و زیر مهارت های Vocabulary،Grammar،Pronunciation تاکید بسیار ویژه ای بر ارتقا مهارت مکالمه وجود دارد به طوری که زبان آموزان بتوانند پس از طی هر ترم به راحتی از تمامی ساختارها و لغات نو آموخته خود در مکالمات روزمره استفاده نمایند. آموزش زبان انگلیسی از پایه مهارت های چهارگانه شما را برای همیشه تقویت می‌کند.

از دیگر ویژگی‌های مهم این دوره، آماده‌سازی زبان آموزان برای شرکت در آزمون های بین المللی مانند IELTS ، iBT و … می‌باشد. به عبارت دیگر، زبان آموزان پس از گذراندن سطوح لازم بر اساس نمره مورد نیاز خود ( طبق چارت آموزشی) می‌توانند در دوره های آمادگی آزمون های بین المللی شرکت نمایند.

ویژگی های دوره های ترمیک بزرگسالان

 • تعداد نفرات محدود (6 تا 8 نفر)
 • برگزاری بالغ بر 15 عنوان کلاس جانبی رایگان (بیش از70 ساعت در هفته)
 • امکان انتخاب روز و ساعت توسط زبان آموزان
 • استفاده از مجرب‌ ترین استادان آموزش زبان انگلیسی
 • آموزش مکالمه زبان انگلیسی بزرگسالان (Speaking)
 • مشاوره‌های منظم و پشتیبانی آموزشی مستمر در طول دوره به صورت تلفنی، آنلاین و حضوری توسط کارشناسان موسسه
 • استفاده از به روز ترین منابع آموزشی
 • آماده‌سازی زبان‌آموزان برای شرکت در آزمون‌ های بین المللی

 

 • دوره های پیشرفته (Advanced)

تمام زبان آموزان از همه آموزشگاه هاي سراسر تهران و  استان البرز براي تكميل تحصيلاتشان در سيستم ترميك و ارتقاء و توسعه معلوماتشان در زمينه زبان انگليسي، براي شركت در دوره هاي Advanced آموزشگاه رویش را انتخاب می‌کنند.

اين دوره ها توسط اساتيد دانشگاه تدريس شده ، سه ماهه بوده و منجر به مدرك رسمي مي گردد. در اين دوره‌ها دانشجويان با ادبيات زبان انگليسي نيز آشنا خواند شد. توسعه دايره لغات پيشرفته از ديگر اهداف اين دوره است. در پايان اين دوره ها دانشجويان پروژه هاي خاصي نيز بايستي ارائه كنند.

شماره تماس:

09370173800

وب سایت:

https://www.21st-la.com/

 

لطفا امتیاز بدید
موسسه گاما

کشفی

کارشناس سئو، نویسنده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
تلفن و واتساپ آموزشگاه زبان انگلیسی
×