آموزشگاه

معرفی آموزشگاه زبان هرمس تهران: لیست دوره ها+ آدرس و تلفن

شاید این سوال برای شما هم پیش آمده که یادگیری زبان را از کجا شروع کنم؟ یادگیری زبان انگلیسی نیازمند تلاش، انگیزه و پشتکار است. تقریبا امروزه کسی نیست که از اهمیت یادگیری زبان انگلیسی غافل یاشد. همگان یادگیری این زبان بین المللی را در برنامه روزمره خود جای می دهند. در واقع هر فردی که میخواهد مهارتهای مختلف داشته باشد به سراغ یادگیری زبان انگلیسی می رود. از بهترین آموزشگاه های زبان تهران می توان آموزشگاه زبان هرمس تهران را نام برد. موسسه زبان هرمس دارای دپارتمان های مختلف زبان آلمانی (بهترین آموزشگاه زبان آلمانی تهران)، فرانسه، ترکی، اسپانیایی و … است.

آموزشگاه هرمس دارای چهار شعبه مختلف در سطح شهر تهران می باشد. شعبه دزاشیب آموزشگاه زبان هرمس تهران به زودی افتتاح می گردد. همچنین آموزشگاه هرمس تهران دارای دپارتمان مخصوص ویژه کودکان و نوجوانان است.

آموزشگاه هرمس با توجه به معیار گزینش بهترین آموزشگاه های زبان تهران آنچه در ادامه مطلب در جدول آورده شده است؛ دارای سطح کیفی بالایی در زمینه آموزش زبان انگلیسی، آیلتس (بهترین آموزشگاه آیلتس تهران) و تافل است.

آموزشگاه زبان هرمس

معیارهای گزینش بهترین آموزشگاه زبان در تهران

✔ صلاحیت مدرسان آموزشگاه های معتبر از اساتید برجسته و حرفه ای برای آموزش های خود استفاده می کنند به گونه‌ای که مدرسین باید دارای تحصیلات مرتبط و تجربه تدریس باشند.
✔ محیط و امکانات مناسب آموزش کلاسهای آموزشی مجهز به سیستم‌های به روز و محیط کلاس برای یادگیری دوستانه و تشویق کننده باشد.
✔ اعتبار و سابقه آموزشگاه نظرات زبان آموزان فبلی درباره کیفیت کلاسهایی که قبلا برگزار شده است.
✔ انعطاف پذیری زمان کلاس ها امکان تغییر کلاس ها و جدول زمانی آموزش متناسب با برنامه های زبان آموز
✔ ارائه مدرک معتبر آموزشگاه ها باید مدرک معتبر در پایان دوره آموزشی به زبان آموزان خود ارائه دهد.
✔ هزینه‌ها تطابق هزینه ها با کیفیت آموزش ارائه شده و بررسی امکان تخفیف روی برخی دوره های آموزشی
✔ موقعیت جغرافیایی مناسب دسترسی آسان به آموزشگاه و موقعیت کانی مناسب

بررسی نقاط قوت و ضعف آموزشگاه زبان هرمس تهران

نام آموزشگاه کلاس آنلاین استفاده از ابزارهای نوین آموزشی فضای استراحت تمرکز بر آزمون‌های بین المللی
آموزشگاه زبان هرمس

 

آموزشگاه زبان انگلیسی هرمس برای تمام گروه های سنی دوره های آموزش زبان انگلیسی برگزار می‌کند. همچنین این مجموعه آموزشی دوره های آمادگی آزمون‌های مختلف مانند آیلتس، تافل و … ارائه می‌کند. هرمس برای شاغلین نیز دوره های مخصصوص خودش را برگزار می‌کند. از مزایای دپارتمان‌های آموزشگاه زبان هرمس دوره های آنلاین است.

آموزشگاه زبان هرمس

انواع دوره های آموزش زبان انگلیسی آموزشگاه زبان هرمس

  • دوره های نوجوانان

این دوره برای گروه سنی 12 تا 16 سال می‌باشد. در واقع نوجوانان قابلیت‌ها و توانایی‌های بیشتری نسبت به بزرگ‌سالان در یادگیری دارند. ضمن اینکه آموختن زبان دوم موجب افزایش اعتماد به نفس و مهارت‌های ارتباطی آن‌ها می‌شود. همچنین امکان تحصیل در دانشگاه‌های برتر و معتبر اروپا و آمریکا برای آن‌ها فراهم می‌شود و در یافتن شغل ایده‌آل و مناسب آن‌ها در آینده تاثیر بسیار زیادی دارد.

آموزشگاه زبان هرمس

ترم‌های نوجوانان در چهارده جلسه یک ساعت و نیم تشکیل و برگزار می‌شود. اما برای استفاده حداکثری از تعطیلات تابستانی و وقت ارزشمند شما عزیزان، ترم‌های تابستان در 10 جلسه دو ساعته با مطالب درسی مربوطه و پشتیبانی دوره برگزار می‌شود.

  • دوره های آنلاین

کلاس آنلاین زبان، یکی از دوره‌های آموزشی است که در آن افراد به واسطۀ بَستر اینترنت و دنیای فناوری اطلاعات، می‌توانند مهارت‌های لازم در حوزه آموزش زبان انگلیسی را کسب کنند. در حقیقت، در این دوره از آموزش‌، افراد به صورت غیرحضوری و از طریق سایت یا برنامۀ اینترنتی، اقدام به آموزش می‌کنند که ممکن است باعث ایجاد ارتباط با اساتید مختلف نیز منجر شود.

در کلاس آنلاین زبان، شما در هر نقطه‌ای که باشید، امکان حضور در کلاس را خواهید داشت. فقط کافی است به سیستم اینترنت دسترسی داشته باشید. مهمترین مزیت کلاس‌های مجازی، حذف محدودیت زمان و مکان است. برگزاری دوره های غیرحضوری موجب صرفه جویی در وقت شما می‌شود.

  • دوره های مخصوص شاغلین

خیلی از متقاضیان یادگیری مکالمه انگلیسی، کلاس زبان، کلاس گرامر انگلیسی، کلاس ایلتس و درکل زبان، به خاطر شاغل بودنشان، نمی توانند در کلاس های عادی زبان شرکت کنند و به دنبال کلاسی برای شاغلین می گردند. آموزشگاه زبان هرمس اقدام به برگزاری این دوره می‌کند. معمولا کلاس های زبان آخر هفته یک گزینه خوب برای شاغلین است. کلاس ها آخر هفته و یا در محل کار افراد متقاضی برگزار می‌شود.

اطلاعات تماس با آموزشگاه زبان هرمس تهران

آموزشگاه هرمس دارای شعب مختلف؛ آموزشگاه زبان هرمس نیاوران، شهران، شهرک گلستان و ذزاشیب (به زودی) است.

آدرس موسسه هرمس: تهران شریعتی بالاتر از پل صدر، بعد از کوچه داد

آدرس موسسه زبان هرمس روی نقشه مشاهده کنید.

وبسایت آموزشگاه زبان هرمس

آموزشگاه زبان هرمس تهران

همه چیز درباره زبان انگلیسی

امروزه زبان انگلیسی در بسیاری از امور روزانه نقش مهمی دارد و یادگیری آن برای تمام افراد حائز اهمیت است. زبان انگلیسی یک زبان بین المللی است، از این رو همواره مورد توجه بسیاری از مردم می باشد. اکثر مرم ایران، انگلیسی را به عنوان زبان دوم خود انتخاب می کنند و بعد از آن اگر بخواهند زبان دیگری را فراگیرند سراغ فرانسه،اسپانیایی و… می روند.

برای رسیدن به سطح عالی در زبان انگلیسی (یا هر زبان دیگری)،یادگیری لغات از مهمترین ارکان می باشد. برای درک و بیان صریح خود به زبان انگلیسی باید کلمات جدید یاد بگیرید.

یادگیری واژگان انگلیسی یک بخش اساسی و بسیار مهم در یادگیری زبان می باشد.منظور از یادگیری کلمات جدید صرفا به معنای حفظ معنای آن کلمه نمی باشد.برای یادگیری کلمات جدید انگلیسی، باید آن ها را درک کنید و بتوانید در هنگام نوشتن یا صحبت کردن از کلمات صحیح استفاده کنید. اگر استفاده از لغات برای زندگی روزمره شما مهم باشد قطعا یادگیری و استفاده از آن ها به مراتب راحت تر خواهد بود. آموزش زبان انگلیسی از پایه یک امر مهم و ضروری است.

لطفا امتیاز بدید
موسسه گاما

کشفی

کارشناس سئو، نویسنده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
تلفن و واتساپ آموزشگاه زبان انگلیسی
×