آموزشگاه های سئو

معرفی 10 تا از بهترین آموزشگاه های سئو در اصفهان: هزینه+ آدرس و ☎️

بهینه سازی و رتبه بالای وب سایت یک کسب و کار در نتایج جستجو‌ی گوگل منجر به افزایش بازدید و افزایش آگاهی از برند می شود که جلب توجه بیشتر مشتریان بالقوه و افزایش فروش را به دنبال دارد. طراحی سایت (بهترین آموزشگاه های طراحی سایت اصفهان) و سئو برند سازی را بر عهده دارند. یادگیری سئو برای مطرح سازی یک برند از اهمیت ویژه ای برخوردار است. در این مقاله قصد معرفی بهترین آموزشگاه های سئو در اصفهان را داریم.

ویژگی بهترین آموزشگاه های سئو اصفهان

دسترسی آسان به کلاس امکان برگزاری کلاسهای آموزشی به صورت آنلاین و حضوری
برگزاری انواع دوره های آموزش سئو/ جامع بودن یک آموزش کامل و جامع در زمینه سئو بازاریابی محتوا، لینک سازی هدفمند و انواع استراتژی های سئو را در برمی‌گیرد.
اساتید با تجربه برگزاری کلاس ها با حضور اساتید برجسته و حرفه ای
دارای پشتیبانی سئو از جمله مهارت هایی است که هنرآموز پس از پایان دوره نیز با سوالاتی مواجه خواهد شد. یک آموزش مناسب قطعا دارای پشتیبانی است.

 

آزمون تعیین سطح گاما

اصطلاحاتی مثل سئو کردن سایت، بهبود سئو، افزایش و بالابردن سئو سایت و سئوسازی عباراتی هستند که کاربران فارسی زبان برای جستجو و کسب اطلاعات بیشتر درباره سئو استفاده می‌کنند. اگر به تازگی با کلمه سئو آشنا شده‌اید و بدنبال درک کاملی از مفهوم سئوی سایت هستید بهتر است آموزشگاه های سئو در اصفهان را برای آموزش انتخاب کنید.

بهترین آموزشگاه های سئو اصفهان

ردیف نام آموزشگاه آدرس شماره تماس
1 آموزشگاه فی (گاما فارس) شیراز، خیابان فرهنگ شهر مابین کوچه 29 و 31 پشت ایستگاه اتوبوس 09190194101

 

2 موسسه فن پردازان اصفهان ، خیابان فرایبورگ، نبش کوچه 14 +983136702953

 

3 موسسه آموزش عالی آزاد فن آوران حکیم اصفهان، نظرمیانی، کوچه قصر، نبش کوچه انوشه، پلاک 69 ۳۶۲۸۲۸۰۱ (۰۳۱)

 

4 آموزشگاه مرسا اصفهان ،دانشگاه آزاد اصفهان (خوراسگان) – ساختمان مرکز رشد وکارافرینی – اتاق 4 03135354176
5 آموزشگاه ره جویان اصفهان – چهارراه وفائی – ابتدای خیابان مسجد سید – سمت راست – جنب اولین ایستگاه اتوبوس 03132368220
6 سئو من ایران،اصفهان، خیابان چهارباغ خواجو، مکینه خواجو، ساختمان ۱۱۳، واحد ۶ ۰۳۱۳۲۲۳۳۲۸۱

 

7 پدیده تجارت خ شیخ صدوق شمالی. اول شیخ مفید, کوچه شماره۷, روبرو مجتمع ۱۱۰ 031-36637920

 

8 موسسه مهرگان اصفهان، بولوار ملت 03136292828
9 آموزشگاه باربد اصفهان، سعادت آباد (آزادگان) – دروازه شیراز ابتدای سعادت آباد مجتمع پورپونه طبقه 2 واحد 3 آموزشگاه باربد 03136693737
10 آموزشگاه برنامه نویسی ایران اصفهان، محله مسجد سید، کوچه حجرالاسودی ساختمان وحدت طبقه 4 09130243224

 

11 مجتمع آموزشی فکر جوان اصفهان، خاقانی – بعد از خواجه پطروس بین کوچه 17 و 19

 

09137265671

 

1. آموزشگاه فی (گاما فارس)

گاما فارس زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای یکی از برترین مجموعه های آموزشی با حضور اساتید مجرب و برجسته

  • برگزار کننده دوره های آنلاین و حضوری
  • ارائه مدرک معتبر
  • منعطف بودن زمان برگزاری کلاس های آنلاین

در شرایط کنونی داشتن فضای که شما بتوانید خدمات و محصولاتتان را در آن معرفی کنید بیش از پیش احساس می شود. با پیشرفت علم آی تی و فراگیر شدن آن در جامعه کشورمان داشتن سایت برای هر کسب و کاری حیاتی است.

طراحی سایت بدون مدیریت محتوا بازخورد مطلوبی نخواهد داشت. سئوکار با توجه به علم و تجربه خود، فاکتورهای لازم برای بهینه شدن سایت را در آن پیاده سازی کرده و سعی میکند هر صفحه از آن را “روی کلمات” مربوطه، در نتایج جستجو به رتبه بهتری برساند.

آدرس:

شیراز، خیابان فرهنگ شهر مابین کوچه 29 و 31 پشت ایستگاه اتوبوس

شماره تماس:

09190194101

وب سایت:

Gamafars.com

2. موسسه فن پردازان

موسسه آموزش عالی آزاد فن پردازان با مجوز قطعی به شماره 22/6074 مورخ 1388/04/14 در شهر تهران به ثبت رسید. این موسسه پس از آن موفق به اخذ مجوزات برگزاری دوره های آمادگی آزمون کارشناسی ارشد و همچنین دکتری شد. همچنین دارای زمینه فعالیت مدیریت و حسابداری ، فناوری اطلاعات ، هنر ، معماری ، حقوق و زبانهای خارجه است. موسسه آموزش عالی آزاد فن پردازان اساس کار خود را بر آموزش فوق تخصصی و آموزشهای با کیفیت برتر ویژه افراد VIP قرار داده است.

هزینه دوره: 1000000 تومان

آدرس:

اصفهان ، خیابان فرایبورگ، نبش کوچه 14

شماره تماس:

+983136702953

وب سایت:

Fanpardazanit.ir

 

3. موسسه آموزش عالی آزاد فن آوران حکیم

مؤسسه آموزش عالی آزاد فن آوران حکیم فعالیت خود را از ۱۳۸۶/۸/۱۲ با مجوز قطعی شماره ۳۷۵۱/۲۴ پس از تائید شورای عالی انقلاب فرهنگی از وزارت علوم تحقیقات و فناوری در شهر تهران و در زمینه های علوم انسانی، آزمون وکالت، آمادگی فراگیر پیام نور و…  آغاز به کارکرد و سال‌ها با بهرمندی از اساتید مجرب و متخصص داخلی و خارجی دربرگزاری همایش ها و سمینارهای مدیران الماسی و وبینارهای فیروزه ای، دوره های کاملا کاربردی حوزه علوم انسانی فعالیت نموده است.

این مجموعه در تاریخ ۱۳۹۷/۱۱/۳ ادامه فعالیت تخصصی خود را در شهر اصفهان با اخذ مجوز انتقالی به شماره ۹۵۹۹۰/۲۴ انجام داده و مشغول فعالیت شده است. نکته قابل توجه این است که فن آوران حکیم  تنها مؤسسه آموزش عالی آزاد گروه الف از نظر وزارت علوم در استان اصفهان است که در گرایش های علوم انسانی (مدیریت، حسابداری، روانشناسی خانواده و بالینی، حقوق، فن آوری اطلاعات(IT)، زبانهای خارجی، هنر و…) در حال فعالیت است.

هزینه دوره:

5 میلیون تومان به صورت اقساط

4/5 میلیون تومان پرداخت نقدی هنگام ثبت نام

آدرس:

اصفهان، نظرمیانی، کوچه قصر، نبش کوچه انوشه، پلاک 69

شماره تماس:

۳۶۲۸۲۸۰۱ (۰۳۱)

وب سایت:

Fhakim.ac.ir

فاکتورهای متعددی بر سئو سایت و تعیین جایگاه آن در نتیجه جستجو تاثیرگذارند، از کلمات بکار رفته در متن و محتوا گرفته تا لینک‌های ورودی از سایت‌های دیگر

4. آموزشگاه مرسا

تیم آموزشی مرسا به عنوان ” اولین مرکز تخصصی تکنولوژی آموزش تربیت نیروی مالی و اداری حرفه ای ” از سال 86 شروع به فعالیت نموده و در سال 27/ 4/1390 به صورت رسمی با عنوان “موسسه رشد سامانه های اداری ” به شماره 3000 در اداره کل ثبت شرکتها و موسسات انتفاعی استان اصفهان ثبت گردیداین موسسه در سال 1393موفق به کسب مجوز از سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور با عنوان “آموزشگاه فن و اشتغال مرسا” و به عنوان اولین مرکز استفاده از متد آموزش شبیه سازی فضای کسب و کار در برگزاری دوره های آموزشی در اصفهان است.

هزینه دوره: 1000000 تومان

آدرس:

اصفهان ،دانشگاه آزاد اصفهان (خوراسگان) – ساختمان مرکز رشد وکارافرینی – اتاق 4

شماره تماس:

03135354176

وب سایت:

Mersatc.com

 

5. آموزشگاه ره جویان

امروزه سئو در کل جهان یکی از به‌روزترین علم‌ها می‌باشد که تا به امروز توانسته تغییرات زیادی در تکنولوژی، حتی در ارتباط انسان‌ها با یکدیگر بوجود آورد. اما این سوال برای خیلی از افراد پیش می‌‌آید که آموزش سئو را از کجا شروع کنیم؟ آموزشگاه ره‌جویان سورپرایزی برایتان دارد.

هزینه دوره: 1500000 تومان

آدرس:

اصفهان – چهارراه وفائی – ابتدای خیابان مسجد سید – سمت راست – جنب اولین ایستگاه اتوبوس

شماره تماس:

03132368220

وب سایت:

Rahjooian.com

 

6. سئو من

سئومن مرکز پیشرفته و کاملا تخصصی در اصفهان می باشد که ضمن اجرای تخصصی سئو در اصفهان اقدام به برگزاری دوره های آموزشی سئو در اصفهان نیز می نماید. سئو من به عنوان تنها مرکز تخصصی سئو در اصفهان و تنها دارنده گواهینامه های تخصصی گوگل دیجیتال گاراژ و گوگل دیسپلی اد در اصفهان شناخته می شود.

هزینه دوره:

خصوصی 14000000 تومان

نیمه خصوصی (5نفر): 9000000 تومان

آدرس:

ایران،اصفهان، خیابان چهارباغ خواجو، مکینه خواجو، ساختمان ۱۱۳، واحد ۶

شماره تماس:

۰۳۱۳۲۲۳۳۲۸۱

وب سایت:

Seo-man.ir

 

7. پدیده تجارت

شرکت پدیده تجارت جاویدان با نام تجاری شرکت پدیده, فعالیت خود را در زمینه ی برنامه نویسی وب سایت و اپلیکیشن از سال ۱۳۸۹ آغاز کرد و از سال ۱۳۹۰ با اخذ مجوز از اتحادیه کامپیوتر و سازمان امور مالیاتی کشور فعالیت خود را بصورت کاملا رسمی (شماره ثبت ۴۶۲۴۹) آغاز کرده است.

مجموعه پدیده متشکل از دو تیم تخصصی برنامه نویسی شامل : تیم طراحی وب سایت و طراحی نرم افزار بوده و در هر کدام از این تیم ها بالغ بر ۱۰ نفر برنامه نویس,گرافیست و …. فعالیت می کنند.

آدرس:

خ شیخ صدوق شمالی. اول شیخ مفید, کوچه شماره۷, روبرو مجتمع ۱۱۰

شماره تماس:

031-36637920

وب سایت:

Padideit.com

 

8. موسسه مهرگان

موسسه مهرگان در حال حاضر بزرگترين مركز آموزشی نرم افزارهاي مهندسی در استان اصفهان و رتبه دوم در ايران را دارا می باشد. فضايي در حدود 1400 متر مربع و 16 سايت مجهز كامپيوتري از امكانات اين موسسه است.

دوره سئو

طول دوره:

30 ساعت

هزینه دوره:

20,000,000 ریال

نوع آموزش:

TPH

پیش نیاز:

ندارد

مدرک پایان دوره:

تاییدیه فنی و حرفه ای

مدرک بین المللی:

گواهینامه مهارت فنی و حرفه ای

 

آدرس:

اصفهان، بولوار ملت

شماره تماس:

03136292828

وب سایت:

Mehregan.us

 

9. آموزشگاه باربد

آموزشگاه کامپیوتر باربد در سال 1378 تاسیس گردیده و تا به کنون در زمینه آموزش تخصصی برنامه نویسی و شبکه پیشرو بوده است. در این آموزشگاه دوره های تخصصی شبکه مایکروسافت و سیسکو توسط استادان بین المللی برگزار میگردد. همچنین دوره های برنامه نویسی مختلف ، لینوکس ، هک و امنیت ، طراحی صفر تا صد سایت و icdl ( مهارت های هفت گانه کامپیوتر) توسط استادان مجرب برگزار میگردد. محل آموزشگاه در دروازه شیراز اصفهان واقع شده است که دسترسی آسان به مترو و خط ویژه اتوبوس باعث راحتی تردد دانش پژوهان عزیز از نقاط مختلف اصفهان خواهد شد.

هزینه دوره: 3000000 تومان

آدرس:

اصفهان، سعادت آباد (آزادگان) – دروازه شیراز ابتدای سعادت آباد مجتمع پورپونه طبقه 2 واحد 3 آموزشگاه باربد

شماره تماس:

03136693737

 

10. آموزشگاه برنامه نویسی ایران

آموزشگاه برنامه نویسی / خصوصی و عمومی / بدون محدودیت سنی آموزش پایتون آموزش php آموزش css / html آموزش وردپرس آموزش سئو با مدرک معتبر و سابقه کار معرفی به کار بعد از کلاس

آدرس:

اصفهان، محله مسجد سید، کوچه حجرالاسودی ساختمان وحدت طبقه 4

شماره تماس:

09130243224

 

11. مجتمع آموزشی فکر جوان

بهترین آموزشگاه کامپیوتر در اصفهان

آدرس:

اصفهان، خاقانی – بعد از خواجه پطروس بین کوچه 17 و 19

شماره تماس:

09137265671

 

موتور جستجو چیست؟

موتور جستجو یک ابزار آنلاین است که به افراد برای پیدا کردن اطلاعات مورد نظرشان در اینترنت کمک می‌کند. این ابزار در گوگل و موتور جستجوی بینگ مایکروسافت از معروفترین موتورهای جستجو هستند.

موتورهای جستجوی در نحوه امتیاز و رتبه بندی وب سایت‌ها در هنگام جستجوی کلیدواژه‌ های مختلف توسط کاربران، عملکرد متفاوتی دارند. این تفاوت رتبه دهی ناشی از هوش مصنوعی مورد استفاده در موتورهای جستجو است. گوگل نتایج بهتری در هنگام جستجو به کاربران نشان ‌می‌دهد و فرایند جستجو در اینترنت را برای کاربران در مقایسه با سایر موتورهای جستجو در گوگل دلپذیرتر است. به همین دلیل گوگل تبدیل به پرطرفدارترین موتور جستجو در اینترنت شده‌است.

لطفا امتیاز بدید
موسسه گاما

کشفی

کارشناس سئو، نویسنده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا