آموزشگاه ها معروف زبان کشور

آموزشگاه زبان علم و حکمت اصفهان: لیست دوره ها+ آدرس و ☎️

آموزشگاه زبان علم و حکمت اصفهان در زمینه های مختلف فعالیت دارد. نقشه کشی،معماری، حسابداری،گرافیک رایانه،کلیه زبانهای خارجی،انگلیسی (ازمقدماتی تا پیشرفته برای تمام سنین)، فرانسه،اسپانیایی، ایتالیایی،ترکی واستامبولی، وکلاسهای GRE,AELTS,TOFEL

چنانچه تصمیم گرفته اید یادگیری زبان انگلیسی را آغاز کنید؛ اولین گام را برای دستیابی به مهارت دو زبانه یا چند زبانه برداشته اید. اغلب متقاضیان آموزش زبان راه های مختلفی را برای یادگیری مانند آموزش خودآموز زبان، تماشای فیلم و سریال، پادکست وجود دارد. اما مهمترین موضوع انتخاب یک روش آموزشی مطمئن است. انتخاب یک آموزشگاه خوب بهترین گزینه است. از بهترین آموزشگاه های زبان اصفهان می توان به آموزشگاه زبان علم و حکمت اصفهان اشاره کرد. آموزشگاه زبان حکمت برگزار کننده دوره های مختلف آموزش زبانهای خارجی است.در ادامه با آموزشگاه زبان علم و حکمت اصفهان آشنا شوید.

معیارهای گزینش آموزشگاه زبان حکمت اصفهان

✔ صلاحیت مدرسان آموزشگاه های معتبر از اساتید برجسته و حرفه ای برای آموزش های خود استفاده می کنند به گونه‌ای که مدرسین باید دارای تحصیلات مرتبط و تجربه تدریس باشند.
✔ محیط و امکانات مناسب آموزش کلاسهای آموزشی مجهز به سیستم‌های به روز و محیط کلاس برای یادگیری دوستانه و تشویق کننده باشد.
✔ اعتبار و سابقه آموزشگاه نظرات زبان آموزان فبلی درباره کیفیت کلاسهایی که قبلا برگزار شده است.
✔ انعطاف پذیری زمان کلاس ها امکان تغییر کلاس ها و جدول زمانی آموزش متناسب با برنامه های زبان آموز
✔ ارائه مدرک معتبر آموزشگاه ها باید مدرک معتبر در پایان دوره آموزشی به زبان آموزان خود ارائه دهد.
✔ هزینه‌ها تطابق هزینه ها با کیفیت آموزش ارائه شده و بررسی امکان تخفیف روی برخی دوره های آموزشی
✔ موقعیت جغرافیایی مناسب دسترسی آسان به آموزشگاه و موقعیت کانی مناسب

لیست دوره ها در آموزشگاه زبان علم و حکمت

اول: دوره آموزشی TOEFL

آزمون تافل یکی از معتبرترین آزمون‌های اصلی جهت سنجش سطح توانایی زبان آموزان از زبان انگلیسی که زبان اصلی و مادریشان انگلیسی نیست تعریف میشود. اگر بخواهیم به توضیح همه چیز درباره آزمون TOEFL بپردازیم بهتر است با معنی خود آزمون تافل آشنا شوید که مخفف عبارت “test of english as a foreign language” و به معنای”آزمون انگلیسی به عنوان زبان خارجی” است خالی از لطف نیست اگر بدانید امروزه تافل ( TOEFL) یک آزمون جامع زبان انگلیسی است که برای اولین بار در سال ۱۹۶۴ برگزار و تا به امروز بیش از ۲۰ میلیون داوطلب تنها جهت دریافت عکس مدرک تافل در آن شرکت کرده‌اند.

هدف اصلی دوره TOEFL iBT که در آموزشگاه زبان علم و حکمت آماده سازی زبان آموزان برای شرکت در آزمون تافل است. در این دوره، تمامی مهارت ها و نکات لازم جهت موفقیت در آزمون تافل توسط حرفه‌ای‌ ترین استادان دوره های بین المللی زبان انگلیسی تدریس می‌شوند.

از آنجا که این دوره تکنیک محور است، لذا سطح زبان عمومی فرد می بایست با نمره درخواستی تطبیق داشته باشد. در غیر این صورت، متقاضی می‌بایست از دوره های عمومی زبان انگلیسی موسسه تا رسیدن به سطح مطلوب استفاده نماید.

دوم: دوره های عمومی زبان انگلیسی در آموزشگاه زبان علم و حکمت

دوره های عمومی آموزش زبان انگلیسی از پایه رایگان (صفر تا صد) در این آموزشگاه شامل 3 دوره می باشد که به صورت حضوری و آنلاین برگزار می گردد:
  • دوره های مکالمه عمومی

در آموزشگاه زبان گاما شعبه تهران روش آموزش در دوره های مکالمه عمومی به روش های به روز و کاربردی می باشد که بر پایه Task-Based Language Teachching است.

دوره های مکالمه عمومی با بهره گیری از سیستم تلفیقی American و British و با استفاده از مجموعه Haedway می باشد.

  • دوره های Situational speaking

این دوره برای تقویت مکالمه می باشد و برای کسانی که قصد مسافرت به کشور های خارجی و یا  کسانی که  یادگیری زبان انگلیسی برای انجام امور روزمره در مراحل اولیه مهاجرت را دارند مؤثر می باشد.

  • دوره های Stractere & speaking:

این دوره برای گفتگو و مکالمه پیشرفته برای افرادی که قصد شرکت در آزمون های بین المللی  و یا مهاجرت به کشورهای خارجی دارند و یا قصد افزایش مهارت گفتاری خود به زبان انگلیسی را دارند مناسب می باشد.

سوم: دوره ی زبان ترکی استانبولی در آموزشگاه زبان علم و حکمت

زبان ترکی استانبولی امروزه یکی از زبان های پرطرفدار برای یادگیری بین ایرانیان می باشد. کشور ترکیه به دلیل شرایطی که دارد مقصد افراد زیادی برای اهداف مختلف از جمله مسافرت، تحصیل و کار می باشد.

یادگیری آموزش زبان ترکی استانبولی از ابتدا رایگان متقاضیان زیادی دارد که هرکدام هدف مطلوب خود را دنبال می‌کنند. یادگیری زبان ترکی استانبولی برای روزمره،  این دوره ها ویزه افرادیست که میخواهند در کشور ترکیه زندگی کنند. زبان ترکی استانبولی از جمله زبان های ساده برای یادگیری می باشد، یکی از دلایل این موضوع بخاطر اشتراکات موجود این زبان با زبان فارسی و عربی بوده و همچنین این زبان به این شکل هست که شما هر آنچه می نویسید را می خوانید از این رو یادگیری این زبان برای تان راحت خواهد بود.

آموزشگاه زبان علم و حکمت اصفهان

چهارم: دوره زبان فرانسه در آموزشگاه زبان علم و حکمت

زبان فرانسه از گروه زبانهای هند و اروپایی و از شاخه لاتین آن میباشد. جای بسی شگفتی است که 220 میلیون نفر در جهان تسلط کامل به زبان فرانسه دارند. زبان فرانسه بیش از آن که در درون مرزبندی های کشوری خود تکلم شود، خارج از مرزهای خود گسترش یافته است. بنا به آمار منتشر شده از سوی وزارت فرهنگ این کشور هر ساله 8 درصد به این تعداد افزوده می شوند علت چنین استقبالی هزینه ای است که دولت فرانسه هرساله متقبل شده تا این زبان میان زبانهای رسمی سازمان ملل باقی بماند.

زبان فرانسه از آنجایی که از سوی فرهیختگان و آکادمی زبان فرانسه مورد مطالعه و مورد تحول واقع می شود، زبان نوابغ و فرهیختگان تلقی شده است. در کشور ایران نیز از زمانهای گذشته، توجه و آموزش این زبان محبوبیت فراوانی نزد اساتید و دانش آموزان داشته است.

اطلاعات تماس با آموزشگاه زبان علم و حکمت

آدرس: اصفهان ، چهارراه طیب ، کوی سرلت ، روبروی ساختمان برج جهان نما ، آموزشگاه زبان علم و حکمت

اینستاگرام:HEKMATFAMILY

تلفن:

۰۳۱ ۳۲۳۳ ۶۳۸۷

 

 

5/5 - (1 امتیاز)
موسسه گاما شیراز

کشفی

کارشناس سئو، نویسنده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *