آموزش زبان ترکی استانبولی از ابتدا رایگان + ویدیو صدا و عکس (گام به گام)

لوازم التحریر و موضوعات مدرسه به ترکی استانبولی

لوازم التحریر مدرسه، از قبیل دفتر، مداد، خودکار، پاک‌کن، خط‌کش و سایر وسایل مورد نیاز دانش‌آموزان، نقش مهمی در فرآیند یادگیری دارند. این وسایل ابزارهای اساسی برای نوشتن، طراحی، سازماندهی و انجام فعالیت‌های آموزشی هستند. داشتن لوازم التحریر مناسب و کافی برای دانش‌آموزان به آن‌ها کمک می‌کند تا با انگیزه و تمرکز بیشتری در کلاس‌های درس شرکت کنند و مهارت‌های خود را توسعه دهند

مقاله آموزش رنگ در ترکی استانبولی از دست ندهید!

آزمون تعیین سطح گاما

لوازم التحریر و موضوعات مدرسه به ترکی استانبولی

فارسی

ترکی استانبولی

مداد تراش

Kalemtıraş

خودکار

Kalem

قیچی

Makas

کتاب

Kitap

کاغذ

Kâğıt
دفتر

Defter

زیردستی

Yazma pedi

پوشه

Klasör

چسب

Tutkal

پاک کن

Silgi

جعبه ناهار

Beslenme çantası

ریاضی

Matematik

علوم

Fen bilgisi

تاریخ

Tarih

روخوانی

Okuma

نگارش

Yazma

موسیقی

Müzik

زبان خارجه

Yabancı dil

جغرافیا

Coğrafya

هنر

Sanat

زيست شناسي

Biyoloji

فیزیک

Fizik

ماژیک وایت برد

tahta kalemi

دفترچه یادداشت

not defteri

چسب نواری شیشه ای

bant

گیره کاغذ

ataç

گچ

tebeşir

لوازم التحریر و موضوعات مدرسه به ترکی استانبولی

مدرسه ایرانی در ترکیه

مدارس ایرانی در ترکیه توسط شهرودان ایرانی  که به کشور ترکیه مهاجرت کردند مورد استقبال قرار می گیرد . در این مدارس به زبان فارسی به فرزندان شما آموزش داده می شود ودر صورتی که بخواهید فرزندان شما زیرذ نظر آموزش و پرورش ایران در کشور ترکیه تحصیل کنند این مدارس مناسب هستند. این مدارس نسبت به مدارس خصوصی و بین المللی ترکیه هزینه پایینی دارند .شروع ثبت نام در این مدارس هم زمان با ثبت نام در ایران در اوایل تیر ماه است  و در اول مهر مدارس شروع خواهند شد

نکته : باید توجه داشته باشید که برای ثبت نام در مدارس ایرانی لازم است که در ابتدا اقدام به اخذ اقامت ترکیه نمایید زیرا بدون کیملیک کارت مدارس از ثبت نام دانش آموزان خودداری می کنند.

سیستم آموزشی در مدارس ایرانی در ترکیه

حضور در مدرسه به جای شنبه تا چهارشنبه که در ایران رایج است در ترکیه از روز دوشنبه تا جمعه می باشد.ساعات تدریس با توجه به مقاطع تحصیلی می تواند متفاوت باشد. البته که در اکثر این مدرسه ها کلاس های فوق برنامه نیز رواج داشته و برگزار می گردد.در بیشتر مواقع کلاس ها مختلط برگزار می گردد مگر این که تعداد دانش آموزان ثبت نام شده از هر دو جنس به میانگین رسیده باشد که در آن صورت امکان تشکیل کلاس ها به صورت جداگانه نیز وجود خواهد داشت.

لوازم التحریر و موضوعات مدرسه به ترکی استانبولی

سخن پایانی

در نهایت، لوازم التحریر مدرسه بیش از صرف وسایل کمک آموزشی هستند؛ آن‌ها عناصر حیاتی در تجربه تحصیلی هر دانش‌آموز به شمار می‌روند. این وسایل به دانش‌آموزان امکان می‌دهند تا ایده‌ها و دانش خود را به طور مؤثر بیان کنند و در فرآیند یادگیری فعالانه شرکت نمایند. همچنین، تهیه لوازم التحریر کیفیت بالا و مناسب برای دانش‌آموزان به افزایش اعتماد به نفس و تشویق آن‌ها به یادگیری کمک می‌کند. در پایان، لوازم التحریر مدرسه به عنوان بخشی از زیرساخت‌های آموزشی، نقش مهمی در تقویت مهارت‌ها و دستاوردهای تحصیلی دانش‌آموزان دارند و به آن‌ها کمک می‌کنند تا پتانسیل تحصیلی خود را به طور کامل شکوفا سازند.

برای آموزش زبان ترکی استانبولی با ما همراه شوید.

3/5 - (2 امتیاز)
موسسه گاما

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
واتساپ و تلفن آموزشگاه زبان‌های خارجی
×