آموزش زبان ترکی استانبولی از ابتدا رایگان + ویدیو صدا و عکس (گام به گام)

آموزش زبان ترکی استانبولی در ۳۰ روز+ ترفند یادگیری زبان ترکی استانبولی

آموزش زبان ترکی استانبولی در ۳۰ روز تا چه سطحی از زبان ترکی استانبولی را یاد می گیرید؟ زبان ترکی استانبولی یکی از پر کاربرد ترین زبان های منطقه خاور میانه الست علاوه براین بسیاری از استان های شمالی ایران به زبان ترکی صحبت می کنند. یادگیری این زبان به شما برای برقراری ارتباط با افراد جدید کمک می کند و به این نکته توجه داشته باشید که در زبان ترکی استانبولی حدود 6000 کلمه فارسی بکار رفته است. همچنین برای آموزش آموزش الفبای زبان ترکی استانبولی + فیلم وتلفظ با ما همراه شوید.

همچنین از زبان هایی چون فرانسه عربی و آلمانی کلماتی را شامل می شود که این موضوع به شما زبان آموزان عزیز کمک می کند این زبان را آسان تر فرا بگیرید. با متد های آموزشی جدید شما می توانید در سطح مقدماتی این زبان را یاد بگیرید و از پس بسیاری از آموزش زبان بعد از آموزش زبان ترکی استانبولی در ۳۰ روز چه سطحی از ترکی استانبولی را یاد گرفتیم؟

آزمون تعیین سطح گاما

آموزش زبان ترکی استانبولی در 30 روز

بعد از آموزش این زبان  در ۳۰ روز  از پس مکالمات روز مره خود می توانید بر بیایید. و شما سطح مقدماتی ترکی استانبولی را فراگرفتید. اما قصد داریم در این مقاله راه کار هایی برای آموزش سریع این زبان در 30 روز در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

آموزش زبان ترکی استانبولی در 30 روز

قطعا یادگیری کامل زبان ترکی استانبولی، در بازه زمانی 30 روزه امکان پذیر نیست. اما گاهی افراد نیاز دارند اصول اولیه زبان را یاد بگیرند تا بتوانند به ترکی مسلط شوند. در واقع اموزش زبان ترکی استانبولی در 30 روز، برای کسانی که می خواهند 0 تا 100 زبان را یاد بگیرند، مناسب نیست. در عوض این سبک آموزش، به افرادی که زمان کمی دارند و می خواهند کاربردی آموزش ببینند، کمک بزرگی می کند.

با چه ترفند هایی ترکی استانبولی یاد بگیریم

مطالبی که در آموزش 30 روزه زبان ترکی استانبولی باید بیاموزید:

  • الفبای ترکی
  • گسترش واژه های ترکی
  • یادگیری گرامر
  • تمرین مکالمات رایج
  • مرور مطالب
  • قراردادن خود در شرایط یادگیریآموزش زبان ترکی استانبولی در 30 روز

برای یادگیری هر زبانی باید خودتان را در همان فضا قرار دهید با گوش دادن به موزیک های ترکی ، فیلم و سریال های زبان اصلی و یا حتی صحبت با یک فرد ترک زبان به شما کمک می کند تا این زبان را سریع تر فرا بگیرید.

دوره رایگان زبان ترکی استانبولی چگونه است؟

در میان بخش های مختلف موجود در وبسایت شما با آموزش رایگان زبان ترکی استانبولی روبرو میشوید. در این بخش قسمت هایی برای شما در نظر گرفتیم از جمله گرامر، افعال ، کلمات ، جملات ، مکالمات و… این دوره رایگان یکی از بخش های اساسی آموزش ترکی استانبئلی در 30 روز است.

یادگیری الفبای ترکی استانبولی

اولین قدم برای آموزش هر زبانی در  30 روز یادگیری حروف الفبای آن زبان همراه با تلفظ صحیح است. الفبای ترکی استانبولی بسیار آسان است و تنها 3 حرف تلفظ متفاوتی را دارد. بقیه حروف تلفظ و صدای عادی را دارند.

آموزش زبان ترکی استانبولی در 30 روز

گسترش دایره لغات ترکی

بعد از یادگیری حروف الفبا داشتن یک دایره لغت گستره به شما در جمسازی کمک بسیاری می کند . درحقیقت دایره لغت گسترده پایه یاد گیری زبان ترکی استانبولی است  .

متاسفانه بر خلاف سایر زبان ها کتابی تحت عنوان دایره لغات نه در ایران و نه در ترکیه وجود ندارد.

مطالعه کتاب های ترکی

برای تقویت خواندن و دایره لغت و همچنین گرامر های متفاوت می توانید از کتاب های ترکی استانبولی مانند کتاب داستان ترکی استانبولی استفده کنید.

درست کردن فلش کارت به زبان ترکی استانبولی

برای کمک به یادگیری کلمات  می توانید از روش درست کردن فلش کارت ها استفاده کنید. اما از دیگر کار هایی که می توانید انجام دهید و بسیار مفید خواهد این است که اسامی وسایل خانه را روی کاغذ نوشته و به آن ها بچسبانید و در خواست خود را به ترکی استانبولی بیان کنید.

 برای تقویت مهارت شنیداری خود چه کاری انجام دهیم ؟

آموزش زبان ترکی استانبولی در 30 روز

با گوش کردن به آهنگ های ترکی و یابا دیدن فیلم و سریال به زبان اصلی می توانید این مهارت خود را افزایش دهید. برای آهنگ ترکی استانبولی برای یادگیری : متن آهنگ ترکی استانبولی با ترجمه فارسی کلیک کنید.

هم صحبتی با یک دوست ترک زبان

برای این که بتوانید در 30 روز ترکی استانبولی را یاد بگیرید صحبت کردن با یک دوست ترک زبان به شما بسیار کمک خواهد کرد. این کار باعث می شود تا ترس از صحبت کردن به این زبان از بین برود و اعتماد به نفس شنا را افزایش دهد.

آموزش زبان ترکی استانبولی در 30 روز

5/5 - (3 امتیاز)
موسسه گاما

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
واتساپ و تلفن آموزشگاه زبان‌های خارجی
×