بهترین آموزشگاه های زبان ویژه کودکان

3 تا بهترین آموزشگاه زبان کودکان در بندرعباس: کلاس زبان کودکان 3 تا 10 ساله+ آدرس و ☎️

آموزش زبان به کودکان یکی از موضوعات مهم در حوزه تعلیم و تربیت است. با توجه به اهمیت یادگیری زبان‌های مختلف در دنیای امروز، تشویق کودکان به یادگیری زبان‌های جدید می‌تواند در رشد شناختی، اجتماعی و فرهنگی آن‌ها تأثیر بسزایی داشته باشد.

در این مقاله قصد داریم از بهترین آموزشگاه های زبان کودکان در بندرعباس صحبت کنیم. اما قبل از آن یک سوال مطرح می شود. بهترین سن یادگیری زبان از چه سنی شروع می شود؟ این سوال برای همه ی ما ممکن است پیش بیاید آموزش گام به گام زبان انگلیسی را از چه سنی شروع کنیم که بیشترین بازدهی را داشته باشد. یا هر پدر و مادری برای فرزند کوچکش این سوال را خواهد پرسید.

آزمون تعیین سطح گاما

معیارهای سنجش بهترین آموزشگاه های زبان کودکان در بندرعباس

اگر قصد دارید کودکان خود را جهت آموزش زبان به یک  آموزشگاه بفرستید شما موظف هستید جهت گزینش آموزشگاه به نکات زیر توجه کنید :

  • شرایط خانواده و کودک : قبل از جستجوی آموزشگاه به این فکر کنید که آموزشگاه چه کاری باید برای فرزند شما انجام دهد. شاید فرزند شما زبان یا نیاز های خاصی داشته باشد.
  • درباره ی آموزشگاه اطلاعات جمع کنید : برنامه درسی ، رویکرد یادگیری ،عملکرد آکادمیک ، نوع رفتار و برخورد با کودک ، ایمنی ، امکانات و خدمات ارائه شده
  • از آموزشگاه دیدن کنید و آن را از نزدیک ببینید.
  • فرهنگ عوامل موثر در آموزشگاه : دانش آموزان ، معلم ها ، ارتباط والدین
 صلاحیت مدرسان آموزشگاه های معتبر از اساتید برجسته و حرفه ای برای آموزش های خود استفاده می کنند به گونه‌ای که مدرسین باید دارای تحصیلات مرتبط و تجربه تدریس باشند.
 محیط و امکانات مناسب آموزش کلاسهای آموزشی مجهز به سیستم‌های به روز و محیط کلاس برای یادگیری دوستانه و تشویق کننده باشد.
 اعتبار و سابقه آموزشگاه نظرات زبان آموزان فبلی درباره کیفیت کلاسهایی که قبلا برگزار شده است.
 انعطاف پذیری زمان کلاس ها امکان تغییر کلاس ها و جدول زمانی آموزش متناسب با برنامه های زبان آموز
 ارائه مدرک معتبر آموزشگاه ها باید مدرک معتبر در پایان دوره آموزشی به زبان آموزان خود ارائه دهد.
 هزینه‌ها تطابق هزینه ها با کیفیت آموزش ارائه شده و بررسی امکان تخفیف روی برخی دوره های آموزشی
 موقعیت جغرافیایی مناسب دسترسی آسان به آموزشگاه و موقعیت کانی مناسب

لیست بهترین آموزشگاه زبان کودکان در بندرعباس :

نام آموزشگاه آدرس تلفن
شكوه زبان جويان بندر عباس، چهارراه رسالت، جنب بانک رفاه، مجتمع تجاری بنیاد، طبقه سوم، واحد 235، 236، 238 07633663637
پارسا خیابان دامایی،گوهران 7 07633668781
كيانمهر بندرعباس. میدان صادقیه به سمت چهارراه پردیس .ساختمان هانی طبقه سوم 07633671673

07633684829

1. آموزشگاه زبان شکوه زبان جویان

آموزشگاه شکوه زبان جویان از سال 1381 با مجوز رسمی از آموزش و پروش و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی تاسیس شد و فعالیت خود را آغاز نمود.از آنجایی که هدف اصلی آموزشگاه در زمینه مکالمه زبان انگلیسی بود به سرعت مورد استقبال زبان جویان قرار گرفت. در سال 1389 طرح خانه کودک برای اولین بار در بندرعباس و به عنوان سومین خانه کودک ایران راه اندازی شد.

اين آموزشگاه براي دوره‌هاي خود داراي سطوح مختلف است.

خانه کودک شکوه زبان جویان

همانطور که از نام آن پیداست ایجاد محیطی با شرایط خانه به زبان انگلیسی که کودک روزانه چندین ساعت به طور غیر مستقیم تحت آموزش زبان انگلیسی قرار می گیرد. پنج روز در هفته روزانه 4 ساعت کودکان در معرض غیر مستقیم زبان انگلیسی قرار می گیرند. ساعات صبحانه ،تغذیه ، بازی ، آموزش ، کاردستی و … همه به زبان انگلیسی است. شرایطی همانند خانه و زبان مادری.

بعد از گذراندن این دوره کودکان به نام مسافران آموزش در سطح شهر و محیط های واقعی استفاده از زبان انگلیسی قرار می گیرند. محیط هایی همچون ساحل ، فروشگاه ، خیابان ، آتش نشانی ، مراکز خرید ، پمپ بنزین و …

دوره ها ی خردسالان و کودکان : مناسب رده های سنی 3 تا 12 سال و شامل سه بخش مبتدی ، مقدماتی و پیشرفته می باشد. در این دوره ها سری کتاب های Family Friends, First Friends, Pocket, Playtime مورد استفاده قرار می گیرد.

دوره های آموزش زبان انگلیسی نوجوانان : مناسب رده های سنی 13 تا 16 سال و شامل دو بخش مقدماتی و پیشرفته می باشد. سری کتاب های Teen to teen  ,  Speak Now در این دوره ها مورد استفاده قرار می گیرد.

تماس با آموزشگاه شکوه زبان جویان 

برای مشاهده آموزشگاه روی نقشه کلیک کنید !

__________________________________________________________________________________________________________

 

2. آموزشگاه زبان پارسا بندرعباس 

آموزشگاه پارسا از ديگر آموزشگاه‌های زبان کودکان بندرعباس است كه دوره مناسب كودكان، نوجوانان و بزرگسالان در سطوح مختلف را دارا است.

تماس با آموزشگاه زبان پارسا :

____________________________________________________________________________________________________________

3. آموزشگاه زبان كيانمهر بندرعباس 

آموزش تخصصی زبا ن کودکان در بندرعباس

 

__________________________________________________________________________________________________________

بهترین سن برای کودکان جهت یادگیری زبان

این سوالات از طرف والدین مطرح می شود که کنجکاو هستند بدانند بهترین سن برای یادگیری زبان چه سنی است و نگرانند 3 سالگی خیلی کم است.اما تحقیقات علمی نشان داده هر چه کودک زودتر شروع به یادگیری کند یادگیری زباان برای او غریزی تر و راحت تر است.

همه ی شما شنیدید که : مغز کودکان مانند اسفنج است . و این یک واقعیت است که هر چه جوانتر باشید یادگیری آسانتر است.کودکان می توانند بسیار سریعتر از بزرگسالان و نوجوانان یاد بگیرند و این امر به ویژه درمورد یادگیری زبان ها صادق است.

یادگیری زبان برای کودکان 0 تا 3 سال

مطالعات هاروارد درمورد توسعه مهارت های ذهنی کودکان ، نشان می دهد که هر چه کودک کوچکتر شروع به یادگیری زبان جدید کند بهتر است. این مطالعه نشان داد کودکان بین 0تا 3 سال از طریق شنیدن صداها یاد می گیرند و در این مرحله از رشد، کودکان به سرعت مهارت های زبانی خود را گسترش می دهند و بنابراین دوزبانگی با مهارت های زبانی مرتبط است.

یادگیری زبان برای کودکان 3 تا 6 سال

برای کودکان بین 6-3 سال فرآیند یادگیری آنها پیچیده تر می شود. زیرا شروع به درگیر شدن حواس آنها می کند. برای مثال آنچه که می بینند و به آن دست می زنند. بنابراین با استفاده از اشیاء و بازی ، کودکان در این گروه سنی شروع به باز تولید کلمات کلیدی از زبانی که می آموزند کنند.به همین دلیل است که آموزش آنلان زبان بسیار عالی است .استفاده از قصه گویی و شعر مناسب سن ، یادگیری این رده سنی را بهینه می کند.

با معرفی زبان ها به کودکان از سنین پایین می توانید پیشرفت مستمری را در زمینه لغات و مهارت های گفتاری فرزند خود ایجاد کنید.

 

نکات بسیار مهم برای آموزش زبان به کودکان

  1. ایجاد محیطی شاد به همراه موسیقی و بازی های کودکانه بهترین روش برای آموزش زبان به کودکان است.
  2. پخش آهنگ های کودکانه و شعرهای ریتمیک کمک شایانی به یادگیری آنها می کند.
  3. با توجه به افزایش روز افزون استفاده از تبلت و گوشی های هوشمند توسط کودکان ؛ بهترین اپلیکیشن های آموزش زبان را برای آنها نصب کنید.
  4. آموزش زبان به کمک کارتون مثل Cocomelon
  5. کتاب ها و قصه های زبان انگلیسی برای آنها بخوانید .

سخن پایانی

آموزش زبان به کودکان فرآیندی است که نه تنها به توسعه مهارت‌های زبانی آن‌ها کمک می‌کند بلکه به رشد جامع شخصیتی و شناختی آن‌ها نیز منجر می‌شود. با استفاده از روش‌های خلاقانه و تعاملی، می‌توان این فرآیند را برای کودکان لذت‌بخش و مؤثر ساخت. این امر نه تنها در دوران کودکی بلکه در طول زندگی آن‌ها تأثیر مثبت خواهد داشت.

3.5/5 - (4 امتیاز)
موسسه گاما

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا