آموزشگاه های زبان بوشهربهترین آموزشگاه های زبان ویژه کودکان

2 تا بهترین آموزشگاه زبان کودکان در بوشهر: کلاس زبان کودکان 3 تا 10 ساله+ آدرس و

 

در این مقاله قصد داریم از بهترین آموزشگاه های زبان کودکان در بوشهر صحبت کنیم. اما قبل از آن یک سوال مطرح می شود. بهترین سن یادگیری زبان از چه سنی شروع می شود؟ این سوال برای همه ی ما ممکن است پیش بیاید آموزش گام به گام زبان انگلیسی را از چه سنی شروع کنیم که بیشترین بازدهی را داشته باشد. یا هر پدر و مادری برای فرزند کوچکش این سوال را خواهد پرسید.

آزمون تعیین سطح گاما

بهترین سن برای کودکان جهت یادگیری زبان

این سوالات از طرف والدین مطرح می شود که کنجکاو هستند بدانند بهترین سن برای یادگیری زبان چه سنی است و نگرانند 3 سالگی خیلی کم است.اما تحقیقات علمی نشان داده هر چه کودک زودتر شروع به یادگیری کند یادگیری زباان برای او غریزی تر و راحت تر است.

همه ی شما شنیدید که : مغز کودکان مانند اسفنج است . و این یک واقعیت است که هر چه جوانتر باشید یادگیری آسانتر است.کودکان می توانند بسیار سریعتر از بزرگسالان و نوجوانان یاد بگیرند و این امر به ویژه درمورد یادگیری زبان ها صادق است.

یادگیری زبان برای کودکان 0 تا 3 سال

مطالعات هاروارد درمورد توسعه مهارت های ذهنی کودکان ، نشان می دهد که هر چه کودک کوچکتر شروع به یادگیری زبان جدید کند بهتر است. این مطالعه نشان داد کودکان بین 0تا 3 سال از طریق شنیدن صداها یاد می گیرند و در این مرحله از رشد، کودکان به سرعت مهارت های زبانی خود را گسترش می دهند و بنابراین دوزبانگی با مهارت های زبانی مرتبط است.

یادگیری زبان برای کودکان 3 تا 6 سال

برای کودکان بین 6-3 سال فرآیند یادگیری آنها پیچیده تر می شود. زیرا شروع به درگیر شدن حواس آنها می کند. برای مثال آنچه که می بینند و به آن دست می زنند. بنابراین با استفاده از اشیاء و بازی ، کودکان در این گروه سنی شروع به باز تولید کلمات کلیدی از زبانی که می آموزند کنند.به همین دلیل است که آموزش آنلان زبان بسیار عالی است .استفاده از قصه گویی و شعر مناسب سن ، یادگیری این رده سنی را بهینه می کند.

با معرفی زبان ها به کودکان از سنین پایین می توانید پیشرفت مستمری را در زمینه لغات و مهارت های گفتاری فرزند خود ایجاد کنید.

نکات بسیار مهم برای آموزش زبان به کودکان

 1. ایجاد محیطی شاد به همراه موسیقی و بازی های کودکانه بهترین روش برای آموزش زبان به کودکان است.
 2. پخش آهنگ های کودکانه و شعرهای ریتمیک کمک شایانی به یادگیری آنها می کند.
 3. با توجه به افزایش روز افزون استفاده از تبلت و گوشی های هوشمند توسط کودکان ؛ بهترین اپلیکیشن های آموزش زبان را برای آنها نصب کنید.
 4. آموزش زبان به کمک کارتون مثل Cocomelon
 5. کتاب ها و قصه های زبان انگلیسی برای آنها بخوانید .

آموزش زبان با بازی

معیارهای سنجش بهترین آموزشگاه های زبان کودکان در بوشهر

اگر قصد دارید کودکان خود را جهت آموزش زبان به یک  آموزشگاه بفرستید شما موظف هستید جهت گزینش آموزشگاه به نکات زیر توجه کنید :

 • شرایط خانواده و کودک : قبل از جستجوی آموزشگاه به این فکر کنید که آموزشگاه چه کاری باید برای فرزند شما انجام دهد. شاید فرزند شما زبان یا نیاز های خاصی داشته باشد.
 • درباره ی آموزشگاه اطلاعات جمع کنید : برنامه درسی ، رویکرد یادگیری ،عملکرد آکادمیک ، نوع رفتار و برخورد با کودک ، ایمنی ، امکانات و خدمات ارائه شده
 • از آموزشگاه دیدن کنید و آن را از نزدیک ببینید.
 • فرهنگ عوامل موثر در آموزشگاه : دانش آموزان ، معلم ها ، ارتباط والدین

در ادامه لیست بهترین آموزشگاه های زبان کودکان در بوشهر را آورده ایم.

کارگاه آنلاین فودی آریا

1. آموزشگاه زبان های خارجی آریا بوشهر

آموزشگاه زبان های خارجی آریا از سال 1389 با دریافت مجوزهای رسمی از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر و اداره آموزش و پرورش آغاز به کار کرد. زبانکده تخصصی آریا در بخش کودک و نوجوان در یک محیط شاد به همراه بازی ، شعر ، نمایش و کاردستی با به کارگیری اساتید مجرب و سیستم آموزشی منسجم از سنین 3 تا 15 سال را تحت آموزش قرار می دهد.

دوره های زبان کودک و نوجوان آموزشگاه آریا

 1. دوره ویژه خردسالان سنین 5-3 سال : Happy years
 2. دوره ویژه خردسالان سنین7-5 سال : Big fun
 3. دوره ویژه کودکان سنین 9-8 سال :Magic Time
 4. دوره کودکان سنین 14-9 سال : Big English
 5. دوره نوجوانان سنین 16-14 سال : Teen 2 Teen

تماس با آموزشگاه آریا:

آدرس :بوشهر، خیابان سنگی، کوی بوستان 30

تلفن :33325470-077

07733325150

2. موسسه زبانسرا آنلاین بوشهر

دومین آموزشگاه زبان کودکان و نوجوانان بوشهر ، موسسه زبانسرا می باشد. این موسسه با نزدیک به سه دهه سابقه ی درخشان در زمینه ی آموزش زبانهای انگلیسی و غیر انگلیسی ، همواره تلاش نموده است که بهترین امکانات و آموزش ها را در اختیار زبان آموزان قرار دهد.

دوره مکالمه خردسال زبانسرا آنلاین

دوره های آموزش کودکان در آموزشگاه زبانسرا آنلاین

 1. دوره مکالمه خردسال : هدف تقویت مهارت های speaking و Listening در قالب conversation و song .این دوره شامل 11 ترم می باشد.
 2. دوره مکالمه کودکان 6 تا 8 سال : هدف تقویت مهارت های speaking و Listening در قالب conversation و song .این دوره شامل 17 ترم می باشد.
 3. دوره مکالمه کودکان 8 تا 12 سال :  تقویت مهارت های چهارگانه .این دوره 6 ترم به طول می انجامد.
 4. دوره مکالمه نوجوانان 10 تا 14 سال : تقویت مهارت های چهارگانه . این دوره شامل 16 ترم می باشد.

شماره تماس : 077- 31410000

 

5/5 - (1 امتیاز)
موسسه گاما

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
واتساپ و تلفن بوشهر
×