بهترین آموزشگاه های زبان ویژه کودکان

3 تا بهترین آموزشگاه زبان کودکان در کرمان: کلاس زبان کودکان 3 تا 10 ساله+ آدرس و ☎️

یادگیری زبان از سنین کودکی به دغدغه اصلی والدین تبدیل شده است. کودکانی که زبان دوم را از کودکی یاد می گیرند، خلاق تر و در حل مشکلات موفق تر هستند. مطالعات انجام شده نشان داده است که کودکانی که زبان دوم را بلدند در انجام تست هوش عملکرد بهتری دارند. امروزه بسیاری از مهد کودک های دو زبانه از ابتدا آموزش زبان انگلیسی را آغاز می کنند. در این مقاله کلاس زبان کودکان کرمان را به شما معرفی می نماییم. برای آشنایی با بهترین آموزشگاه های زبان کرمان ادامه مطلب را از دست ندهید. بهترین آموزشگاه زبان کودکان در کرمان و مهد کودک دو زبانه کرمان نیز بهترین انتخاب برای فرزند دلبند شماست. مهد کودک لینگولند کرمان، موسسه کودکان هوشمند کرمان در کنار سایر آموزشها آموزش زبان انگلیسی را به عنوان یک رکن اصلی در آموزش خود دنبال می کنند.

بهترین آموزشگاه زبان کودکان کرمان کدام است؟ برخی کاربران برای یافتن جواب این سوال با سرچ کلید واژه هایی نظیر بهترین آموزشگاه زبان کرمان نی نی سایت، کلاس زبان کرمان نی نی سایت، مهد کودک خوب در کرمان نی نی سایت به جواب سوال خود می رسند.

آزمون تعیین سطح گاما

آموزشگاه زبان کودکان کرمان

در این مقاله قصد داریم از بهترین آموزشگاه های زبان کودکان در کرمان صحبت کنیم. اما قبل از آن یک سوال مطرح می شود. بهترین سن یادگیری زبان از چه سنی شروع می شود؟ این سوال برای همه ی ما ممکن است پیش بیاید آموزش گام به گام زبان انگلیسی را از چه سنی شروع کنیم که بیشترین بازدهی را داشته باشد. یا هر پدر و مادری برای فرزند کوچکش این سوال را خواهد پرسید.

بهترین کلاس زبان کودکان کرمان براساس میزان رضایت والدین و بازده یادگیری کودکان انتخاب شده است. در ادامه بهترین کلاس برای کودکان 4 ساله نیز معرفی شده است. در این صفحه با بهترین آموزشگاه های آیلتس کرمان نیز آشنا شوید.

معیارهای گزینش بهترین آموزشگاه زبان کودکان در کرمان

✔ صلاحیت مدرسان آموزشگاه های معتبر از اساتید برجسته و حرفه ای برای آموزش های خود استفاده می کنند به گونه‌ای که مدرسین باید دارای تحصیلات مرتبط و تجربه تدریس باشند.
✔ محیط و امکانات مناسب آموزش کلاسهای آموزشی مجهز به سیستم‌های به روز و محیط کلاس برای یادگیری دوستانه و تشویق کننده باشد.
✔ اعتبار و سابقه آموزشگاه نظرات زبان آموزان فبلی درباره کیفیت کلاسهایی که قبلا برگزار شده است.
✔ انعطاف پذیری زمان کلاس ها امکان تغییر کلاس ها و جدول زمانی آموزش متناسب با برنامه های زبان آموز
✔ بازی و سرگرمی آموزش زبان به کودکان با بازی و سرگرمی، تماشای کارتن
✔ هزینه‌ها تطابق هزینه ها با کیفیت آموزش ارائه شده و بررسی امکان تخفیف روی برخی دوره های آموزشی
✔ موقعیت جغرافیایی مناسب دسترسی آسان به آموزشگاه و موقعیت کانی مناسب

در ادامه لیست کلاس زبان کودکان کرمان با جزئیات مورد نیاز مخاطب در اختیارتان قرار داده شده است. اطلاعات تکمیلی درباره هر آموزشگاه شما در یک انتخاب صحیح همراهی می کند.

اگر قصد دارید کودکان خود را جهت آموزش زبان به یک  آموزشگاه بفرستید شما موظف هستید جهت گزینش آموزشگاه به نکات زیر توجه کنید :

 • شرایط خانواده و کودک : قبل از جستجوی آموزشگاه به این فکر کنید که آموزشگاه چه کاری باید برای فرزند شما انجام دهد. شاید فرزند شما زبان یا نیاز های خاصی داشته باشد.
 • درباره ی آموزشگاه اطلاعات جمع کنید : برنامه درسی ، رویکرد یادگیری ،عملکرد آکادمیک ، نوع رفتار و برخورد با کودک ، ایمنی ، امکانات و خدمات ارائه شده
 • از آموزشگاه دیدن کنید و آن را از نزدیک ببینید.
 • فرهنگ عوامل موثر در آموزشگاه : دانش آموزان ، معلم ها ، ارتباط والدین

در ادامه لیست بهترین آموزشگاه های زبان کودکان در کرمان را آورده ایم.

بهترین آموزشگاه زبان کودکان کرمان

ردیف نام آموزشگاه آدرس شماره تماس
1 آموزشگاه زبان سیمرغ سیرجان بلوار قاآنی، روبروی شیرینی پاک (جنب اتاق اصناف) 03442303346 و 09227407750

 

2 آموزشگاه زبان فرد کرمان کرمان، چهارراه کاظمی،ابتدای فلسطین 03432220953 – 03432220853
3 آموزشگاه زبان بیان و اندیشه کرمان کرمان ، خیابان جهاد ، کوچه 29، سمت راست 32723302-034
آموزشگاه زبان سیمرغ

1. آموزشگاه زبان سیمرغ کرمان

در سال 1395 با مجوز رسمی از وزارت آموزش و پرورش تأسیس شد.در ابتدا در این آموزشگاه به صورت تخصصی به آموزش زبان انگلیسی پرداخته می شد. در حال حاضر با افزایش کیفیت علمی و آموزشی ، زمینه آموزش دیگر زبان های خارجی فراهم شده است. این موسسه مجوز برگزاری آزمون های بین المللی مانند TOFEL و ETS را نیز دارا می باشد (مرکز تخصصی آزمون های بین المللی تافل کودک و نوجوان در استان کرمان).

آموزشگاه زبان کودکان کرمان

آموزشگاه زبان کودکان کرمان

دوره آموزش زبان خردسال (پیش دبستانی )

این دوره ویژه زبان آموزان 4 تا 7 ساله است و با استفاده از روش های جذاب مانند شعر و آهنگ ، فیلم ، بازی ، عکس ، شخصیت های عروسکی  و ابزارهای کمک آموزشی متنوع به آموزش و تقویت مهارت های کودکان در جهت یادگیری زبان انگلیسی می پردازد.این دوره ها 11 ترم طول می کشد و جهت آموزش خردسالان از کتابهای Little Pocket و Pocketو اساتید مجرب در امر آموزش و آشنا به روحیات کودکان بهره گیری می شود.

اطلاعات تماس با آموزشگاه زبان سیمرغ

2. آموزشگاه زبان فرد کرمان

این آموزشگاه برگزار کننده دوره های آموزش زبان برای خردسالان کودکان و نوجوانان می باشد. این دوره ها به شرح زیر می باشد.

 • دوره خردسالان : استفاده از کتابهای سه سطحی Super Safari ؛ این سری برای ماقبل ابتدایی طراحی شده است و از روش هایی مانند شعر ، داستان ، کاردستی و بازی برای آموزش خردسالان بهره گرفته می شود. طول این دوره 12 ترم آموزشی است که هر ترم 12 جلسه 90 دقیقه ای به طول می انجامد.
 • دوره کودکان : استفاده از کتابهای 7گانه Super Minds ؛ این کتاب ها متعلق به دانشگاه آکسفورد می باشد و اهدافی از جمله آموزش مهارت های چهارگانه و کاربرد آنها ، آموزش گرامر واژگان و مکالمات انگلیسی، افزایش خلاقیت ، افزایش اعتماد به نفس و بهبود مهارت تفکر در زبان آموزان را دنبال می کند. این دوره ها شامل سه سطح، از سطح starter تا advanced می باشد و در مجموع 28 ترم که هر ترم 13 جلسه 120 دقیقه ای به طول می انجامد.
 • دوره نوجوانان : مجموعه کتاب های Solutions 2nd Edition این کتاب ها شامل 5 سطح می باشد . در مجموع 20 ترم و هر ترم 13 جلسه 120 دقیقه ای طول می کشد.

آموزشگاه زبان کودکان کرمان

اطلاعات تماس با آموزشگاه زبان فرد کرمان

آدرس: کرمان، چهارراه کاظمی،ابتدای فلسطین

آدرس آموزشگاه زبان فرد کرمان را روی نقشه مشاهده کنید.

وبسایت آموزشگاه زبان فرد کرمان

تلفن: 03432220953 – 03432220853

3. آموزشگاه زبان اندیشه و بیان کرمان

در این آموزشگاه دوره های زبان برای نونهالان ، کودکان ، نوجوانان و بزرگساان برگزار می شود.

 • دوره خردسالان : آموزش حروف انگلیسی و اعداد همراه با نوشتن با استفاده از روش های مهیج و متد First Friends .این دوره یک ترم است.
 • دوره کودکان زیر 7 سال : آموزش زبان انگلیسی با شعر ، فیلم ، بازی و روش جذاب برای آموزش مکالمات کوتاه. متد مورد استفاده Tiny Talk
 • دوره نوجوانان : این دوره شامل 6 کتاب و 18 ترم می باشد و آموزش زبان آموزان از پایه و بر تقویت مکالمه همراه با آموزش گرامر و دیگر مهارت های زبان انگلیسی انجام می گیرد.

آموزشگاه زبان کودکان کرمان

اطلاعات تماس با آموزشگاه اندیشه و بیان

آدرس : کرمان ، خیابان جهاد ، کوچه 29، سمت راست

آدرس آموزشگاه اندیشه و بیان کرمان را روی نقشه مشاهده کنید.

وبسایت آموزشگاه زبان اندیشه و بیان کرمان

 تلفن : 32723302-034

بررسی نقاط قوت و ضعف بهترین آموزشگاه زبان کودکان در کرمان

نام آموزشگاه کلاس آنلاین استفاده از ابزارهای نوین آموزشی فضای استراحت تمرکز بر آزمون‌های بین المللی
آموزشگاه زبان سیمرغ کرمان دارد دارد دارد دارد
آموزشگاه زبان فرد کرمان دارد دارد دارد دارد
آموزشگاه زبان اندیشه و بیان کرمان دارد دارد دارد دارد

 

آموزشگاه زبان کودکان کرمان

بهترین سن برای کودکان جهت یادگیری زبان

این سوالات از طرف والدین مطرح می شود که کنجکاو هستند بدانند بهترین سن برای یادگیری زبان چه سنی است و نگرانند 3 سالگی خیلی کم است.اما تحقیقات علمی نشان داده هر چه کودک زودتر شروع به یادگیری کند یادگیری زباان برای او غریزی تر و راحت تر است.

همه ی شما شنیدید که : مغز کودکان مانند اسفنج است . و این یک واقعیت است که هر چه جوانتر باشید یادگیری آسانتر است.کودکان می توانند بسیار سریعتر از بزرگسالان و نوجوانان یاد بگیرند و این امر به ویژه درمورد یادگیری زبان ها صادق است.

یادگیری زبان برای کودکان 0 تا 3 سال

مطالعات هاروارد درمورد توسعه مهارت های ذهنی کودکان ، نشان می دهد که هر چه کودک کوچکتر شروع به یادگیری زبان جدید کند بهتر است. این مطالعه نشان داد کودکان بین 0تا 3 سال از طریق شنیدن صداها یاد می گیرند و در این مرحله از رشد، کودکان به سرعت مهارت های زبانی خود را گسترش می دهند و بنابراین دوزبانگی با مهارت های زبانی مرتبط است.

یادگیری زبان برای کودکان 3 تا 6 سال

برای کودکان بین 6-3 سال فرآیند یادگیری آنها پیچیده تر می شود. زیرا شروع به درگیر شدن حواس آنها می کند. برای مثال آنچه که می بینند و به آن دست می زنند. بنابراین با استفاده از اشیاء و بازی ، کودکان در این گروه سنی شروع به باز تولید کلمات کلیدی از زبانی که می آموزند کنند.به همین دلیل است که آموزش آنلان زبان بسیار عالی است .استفاده از قصه گویی و شعر مناسب سن ، یادگیری این رده سنی را بهینه می کند.

با معرفی زبان ها به کودکان از سنین پایین می توانید پیشرفت مستمری را در زمینه لغات و مهارت های گفتاری فرزند خود ایجاد کنید.

نکات بسیار مهم برای آموزش زبان به کودکان

 1. ایجاد محیطی شاد به همراه موسیقی و بازی های کودکانه بهترین روش برای آموزش زبان به کودکان است.
 2. پخش آهنگ های کودکانه و شعرهای ریتمیک کمک شایانی به یادگیری آنها می کند.
 3. با توجه به افزایش روز افزون استفاده از تبلت و گوشی های هوشمند توسط کودکان ؛ بهترین اپلیکیشن های آموزش زبان را برای آنها نصب کنید.
 4. آموزش زبان به کمک کارتون مثل Cocomelon
 5. کتاب ها و قصه های زبان انگلیسی برای آنها بخوانید.

سوالات، تجربیات و نظرات خود را ذیل همین نوشته با ما در میان بگذارید.

 

3.2/5 - (4 امتیاز)
موسسه گاما

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا