کنکور

8 تا از بهترین آموزشگاه کنکور اصفهان: ☎️ + آدرس⭐【آپدیت 1402】✅

یکی از نتایج مهم و سرنوشت ساز چند ساله درس خواندن دانش آموزان در یک آزمون مـانند آزمون کنکور مشخص می شود، در این صورت بسیاری از دانش آموزان با تعیین هدف های بزرگ خود به دنبال یک آموزشگاه کنکور با کیفیت خوب و درصد بازدهی قبولی بالا هستند تا به نتیجه مطلوبی برسند. ما سعی کردیم با توجه به سوابق و تعداد قبولی دانشگاه ها در سال های گذشته لیستی از بهترین آموزشگاه های کنکور در اصفهان را در اختیار شما قرار دهیم تا انتخاب بهتری داشته باشید.

آموزشگاه های کنکور در اصفهان با روش های نوین تدریس توسط اساتید برگزیده و مجرب و با فنون جدید تست زنی همواره مستعدترین مراکز آموزشی کشور به حساب می آیند و با به کار گیری مشاوران تحصیلی مناسب و با تجربه با برنامه ریزی تحصیلی منظم شرایط پیشرفت دانش آموزان در امر تحصیل را فراهم می کنند.

هدف ما در این مقاله معرفی بهترین و معتبر ترین مراکز کنکوری علمی و آموزشی و بهترین کلاس های کنکور تجربی و بهترین موسسه کنکور انسانی و ریاضی و… شهر اصفهان همراه با آدرس و شماره تلفن و آدرس شعبه های مختلف موزشگاه ها است که برگزار کننده کلاس کنکور خوب به صورت حضوری و آنلاین در رشته های کنکور ریاضی، کنکور تجربی، کنکور عربی، کنکور فیزیک، کنکور پزشکی، کنکور زیست، کنکور شیمی، کنکور هنر، کنکور ادبیات، کنکور انسانی و… می باشند.

آیا ثبت نام و شرکت در بهترین آموزشگاه های کنکور ضرورت دارد؟

البته قبل از هر چیز تصمیم و هدف خود فرد بسیارحایز اهمیت است ، دراین حوزه به تلاش خود فرد هم بستگی زیادی دارد و اینکه از چه راه هایی برای موفق شدن استفاده کند، اگر مهم ترین هدف شما قبولی در کنکور است یکی از بهترین راه ها استفاده از بهترین موسسه های کنکوری در اصفهان و دیگر شهر ها  است که می تواند مفید واقع شود.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک آموزشگاه کنکور در جدول زیر لیست شده است:

👨‍🏫 استفاده از اساتید حرفه ای آموزشگاه های معتبر کنکور از اساتید برجسته و حرفه ای برای آموزش های خود استفاده می کنند که در روند آموزش بسیار تاثیر گذار می باشند.
  ❤️ محیط مناسب آموزش آموزشگاه های کنکور باید مکانی مناسب را به دانش آموزان خود ارائه بدهند تا افراد بازدهی بهتری را در کلاس ها داشته باشند.
👨‍💻 استفاده از جدیدترین ابزارهای کمک آموزشی آموزشگاه های کنکور باید در کلاس ها از جدیدترین و تکنولوژی های کمک آموزشی استفاده کنند.
🕒 زمانبندی مناسب کلاس ها آموزشگاه های کنکور باید کلاس های خود را در ساعات مختلفی برگزار کنند.

در اینجا ما سعی کردیم چند تا از فواید اساسی استفاده از کلاس های کنکور در بهترین موسسه های آموزشی اصفهان و دیگر شهرها را برای شما ذکر کنیم.

اول : استفاده از مشاوره تحصیلی

یک مشاور و پشتیبان تحصیلی تجربه کافی در زمینه مسایل مربوط به دانش آموزان را دارد و سال ها به دانش آموزان در طی کردن درست مسیرتحصیلی و موفقیت در این راه کمک کرده اند.

مشاور می داندکه داوطلبان کنکور و دانش آموزان چه زمان هایی انگیزه بالایی دارند و چه زمانی بی انگیزه می شوند، چه کتاب هایی در زمان های مختلف برایشان لازم و مفید می باشد.

و دیگری اینکه مشاوره تحصیلی سبب صرفه جویی در هزینه و زمان می باشد یک مشاور خوب می تواند بهترین منابع و به صرفه ترین راه ها را به شما نشان دهد.

فایده دیگر مشاوره تحصیلی و کنکور دادن انگیزه کافی در مواقع لزوم می باشد تا شما انگیزه لازم را برای تلاش و ادامه دادن تا رسیدن به هدف را داشته باشید،مشاور به شما کمک می کند تا یک برنامه صحیح و اصولی داشته باشید و روش های درست مطالعه را به شما آموزش می دهد. بهترین موسسات آموزشی کنکور اصفهان داری مشاوران تحصیلی با تجربه و برتر می باشند.

دوم : تکنیک های تست زنی

یکی از مهمترین سلاح هایی که دانش آموزان می توانند برای گذشتن از این آزمون استفاده کنند یاد گرفتن تکنیک های تست زنی است. برای سوال های تستی به جز معلومات نیاز به سرعت عمل، دقت و تحلیل هم دارید، در کل نتیجه همیشه به نفع داوطلبانی نیست که بیشتر درس خوانده اند، شما باید پا به پای مطالعه، با شرکت در کلاس تست زنی کنکور با تکنیک های تست زنی برای کنکور آشنا شوید، این تکنیک ها کمکتان می کند که اطلاعات را به بهترین شکل ممکن استفاده کنید و بتوانید از پس سوال های مختلف بربیایید.

سوم : کلاس های کنکور

آموزشگاه کنکور اصفهان

 

شما می توانید با شناختن بهترین موسسه برای کنکور نتایج به مراتب بهتری را دریافت کنید و قبولی خود را در این آزمون مهم تضمین کنید زیرا که در این بهترین کلاس های کنکور بهترین دبیران کنکور اصفهان برای تدریس درخدمت شما هستند و برنامه ریزی و جزوات ارائه شده در بهترین سطح خود قرار داشته و نیاز های شما را به بهترین شکل ممکن برآورده می کنند. در صورت لزوم  استفاده از بهترین کلاس های ریاضی و زبان در بهترین آموزشگاه ریاضی در اصفهان  و  بهترین آموزشگاه زبان اصفهان نیز تأثیر بسزایی بر نمره نهایی درس ریاضی و زبان انگلیسی کنکور دارد.

لیست بهترین و معتبرترین آموزشگاه های کنکور اصفهان

1- آموزشگاه کنکور قلم سفید اصفهان

موسسه قلم سفید اصفهان از سال 89 تاکنون با بهره گیری از روش های جدید آموزشی و سایر اقدامات نتایج درخشانی را کسب نموده است. در سال های اخیر برخی از دانش آموزان این مرکز رتبه های تک رقمی یا دو رقمی و سه رقمی به دست آورده اند.

اساتید آموزشگاه قلم سفید اصفهان همگی از اساتید با تجربه و موفق اصفهان هستند و با استفاده از روش های کار آمد به برگزاری کلاس ها می پردازند و از دیگر خدمات این آموزشگاه راه اندازی مرکز مشاوره وخدمات روان شناختی است.

فعالیت ها:
 • تشکیل کلاس های تقویتی در اصفهان و کلاس کنکور اصفهان برای پایه ی متوسطه اول و دوم
 • برگزاری پانسیون های مختلف جهت آمادگی هر چه بیشتر
 • انجام خدمات مشاوره ای و برنامه ریزی تحصیلی
 • ایجاد انتشارات مداد سفید جهت چاپ کتب علمی
 • برگزاری کلاسهای کنکور و تقویتی

 

شعبه های موسسه آموزشی کنکور قلم سفید:
آموزشگاه قلم سفید اصفهان دخترانه:

اصفهان، چهار باغ بالا، بعد ازچهار راه شریعتی، نرسیده به باشگاه کارگران، بن بست سرور

موسسه برادران اصفهان:

اصفهان، چهار راه نظر،خیابان نظر شرقی، جنب اورژانس 115

تلفن:

36634131-36292303

برای کسب اطلاعات بیشتر به وبسایت آموزشگاه کنکور قلم سفید مراجعه فرمایید

www.ghalamesefid.com

 

2- موسسه علمی آموزشی کنکور زمندگان اصفهان

 

دپارتمان مشاوره ای آموزشگاه کنکور رزمندگان اصفهان با رویکردی متفاوت با هدف خدمت رسانی گسترده به دانش آموزان و خانواده ها با بهره گیری از مشاوران با تجربه کشور و استان راه اندازی شده است

فعالیت ها
 • برگزاری دوره های المپیاد و آزمون های المپیاد
 • تأسیس و اداره مدارس و آموزشگاه های علمی و حرفه ای
 • تألیف ،نشر و توزیع کتب کمک آموزشی
 • اجرای دوره ها و آزمون های علمی
 • و…
آدرس دفتر سر پرستی موسسه علمی آموزشی رزمندگان اصفهان:

اصفهان ، خیابان آمادگاه، چهار راه باغ گلدسته، مجتمع گلدیس ، ورودی 2،واحد 215

تلفن:

03132247342

آدرس آموزشگاه کنکور پسرانه رزمندگان اصفهان:

خیابان کمال اسماعیل،خیابان پاسداران،کوچه شماره 8

تلفن:

03132214742

آدرس اموزشگاه کنکور دخترانه رزمندگان اصفهان:

اصفهان، خیابان شمس آبادی، ابتدای خیابان پارس

تلفن:

03132347272

3- آموزشگاه قلم چی اصفهان

آموزشگاه کنکور در اصفهان

کانون قلم چی اصفهان یکی از بهترین موسسه کنکور در اصفهان می باشد که دارای شعبه های بسیاری در سراسر اصفهان و مناطق مختلف کشورمان ایران می باشد. تقریبا اکثر ما یا اطرافیان ما به دلیل گسترگی شعب موسسه قلم چی با این آموزشگاه آشنا هستیم .

هزینه ثبت نام کانون قلم چی اصفهان 1402-1403

بهترین آموزشگاه کنکور تهران

آدرس آموزشگاه قلم چی اصفهان

آدرس قلم چی اصفهان ملک شهر:

اصفهان ، فلکه ملک شهر، خیابان بهارستان شرقی، جنب دفتر فنی تیراژه

تلفن:

03133415515

برای  اطلاع از هزینه کلاس تست زنی قلم چی  و  شعبه های قلم چی و همچنین کسب اطلاعات بیشتر به وبسایت آموزشگاه کنکور قلم چی مراجعه فرمایید.

www.kanoon.ir

 

4- موسسه هدف سازان اصفهان

پانسیون هدف سازان با تیم تخصصی برادران لطفی کنکور روند صحیح مطالعه نکات مشاوره ای مهمی را برای دانش آموزان از صفر تا صد کنکور با جدید ترین تکنیک ها آموزش می دهند.

آدرس آموزشگاه هدف سازان اصفهان:

اصفهان، مرادویج، خیابان آزادی، بین استقلال شمالی و فرایبورگ

تلفن:

 

5- موسسه آرین مهر اصفهان

آموزشگاه علمی تقویتی آرین مهر تخصصی ترین آموزشگاه علمی برای آماده سازی دانش آموزان برای آزمون های  متوسطه ، کنکور و … می باشد.

آدرس:

اصفهان، سعادت آباد، بین اصغر نوریان و میدان آزادی

تلفن آموزشگاه آرین مهر اصفهان:

03136619188

 

6- موسسه هدف برتر اصفهان

آموزشگاه هدف اصفهان مجری رسمی آزمون های سنجش و قلم چی می باشد همچنین مرکز مشاوره هدف برتر اصفهان در زمینه مشاوره ی تخصصی کنکور، انتخاب رشته کنکور و… فعالیت دارد.

آدرس:

اصفهان، خیابان شهید صدوق شمالی، کوچه 63، کوی کارگران، ساختمان هدف

تلفن:

03195010033

 

7- آموزشگاه ارس اصفهان

آموزشگاه ارس اصفهان  شهرستان در زمینه خدمات آموزشگاه علمی آزاد و در زمینه آموزشگاه زبان، کنکور،علمی، آموزشی  فعالیت دارد.

آدرس:

اصفهان ، فلاورجان ، شهرابریشم ، محله باغ ابریشم ، بعد از مسجد صاحب الزمان

 

8- آزمون آزمایشی و کلاس آنلاین کنکور ماز اصفهان

گروه آموزشی ماز در سال ۱۳۹۲ در شیراز فعالیت خود را آغاز کرد و اکنون خدمات خود را در سراسر کشور عرضه می‌کند. همکاران رسمی ماز به طور مستقیم ۴۶۳ نفر و به طور غیر مستقیم ۲۵۰۰ نفر می‌باشد.
به مرور و با گسترش فعالیت، گروه آموزشی ماز هم اكنون در هر سه پایه دهم، یازدهم و دوازدهم رشته‌های انسانی، ریاضی و تجربی،  کلاس‌های آنلاین و آزمون الکترونیکی در سطح کشور برگزار می‌نماید ودارای بهترین استاد فیزیک ماز، ریاضی و… می باشد..
ماز در طی این سال‌ها در دروس مختلف و در برترین انتشارات کشور، کتب متعددی را به چاپ رسانده است.

تلفن:

02191306060  –  07132271884

برای اطلاع از هزینه آزمون های ماز کنکور 1402  و 1403 و کسب اطلاعات بیشتر به وبسایت گروه آموزشی ماز مراجعه فرمایید.

www.biomaze.ir

 

سوالات متداول آموزشگاه های کنکور در اصفهان FAQ

 

1- آیا شرکت در آزمون های آزمایشی آموزشگاه های کنکور مفید است؟ 

بله شرکت در کنکور های آزمایشی بسیار مفید می باشد چون که باعث نظم، افزایش مهارت، مدیریت زمان، مدیریت استرس و تجربه می شود.

2- آیا آموزشگاه های کنکور مشاوره تحصیلی دارند؟

بله به طور کلی می توان گفت که برتری بهترین آموزشگاه های کنکور استفاده از مشاوره تحصیلی بسیار خوب می باشد .

3- برنامه ریزی تحصیلی در آموزشگاه های کنکور چگونه است؟

راه حل آموزشگاه های کنکور در این مورد استفاده از یک مشاوره تحصیلی می باشد که شما و میزان توانایی های شما را شناسایی کند و یک برنامه متناسب با توانایی ها و نقاط ضعف و قوتتان برای شما ارائه دهد.

4- آیا شرکت در کلاس های کنکور آموزشگاه های کنکور مفید می باشد؟

در واقع اگر شما در مطالعه یک درس احساس کردید که نمی توانید به تنهایی نتیجه دلخواه را بدست آورید، می توانید در کلاس های کنکور شرکت کنید.

 

 

 

 

4/5 - (3 امتیاز)
موسسه گاما شیراز

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

 1. سلام بنظر من نخبگان موفق هم یکی از آموزشگاه های خوب برای کنکور هست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *