سایر مراکز آموزشی

بهترین دوره های فن بیان اصفهان: هزینه دوره+ آدرس و ☎️

فن بیان از جمله مهارت های ضروری برای هر نوع کار و تجارتی است. تنهاترین و بهترین راه ارتباطی با دنیای پیرامون صحبت کردن است. اینجاست که اهمیت فن بیان مشخص می‌شود. شما با همکاران، دوستان و خانواده خود با لحن و بیان متفاوتی ارتباط می‌گیرید. حال اگر از یک فن بیان خوب برخوردار باشید بهتر می‌توانید نحوه ارتباط خود را مدیریت کنید. انسان موجودی اجتماعی است و بهترین راه برای ارتباط گرفتن برایش صحبت محسوب می‌شود. بنابراین شما باید این هنر و مهارت را در خود پرورش دهید. امروزه بهترین دوره های فن بیان اصفهان برای گروه سنی کودکان و بزرگسالان کلاس های فن بیان برگزار می‌نماید.

معیار انتخاب بهترین آموزشگاه های فن بیان در اصفهان

🧑‍🏫 استفاده از اساتید حرفه ای آموزشگاه های معتبر از اساتید برجسته و حرفه ای برای آموزش های خود استفاده می کنند که در روند آموزش بسیار تاثیر گذار می باشند.
❤️ محیط مناسب آموزش آموزشگاه ها باید مکانی مناسب را به هنرجویان خود ارائه بدهند تا افراد بتوانند به راحتی آنچه را آموزش میبینند انجام دهند.
👨‍💻 استفاده از جدیدترین ابزارهای آموزشی آموزشگاه باید در کلاس ها از جدیدترین متدها و روش‌های آموزشی استفاده کنند.
⏲️ زمانبندی مناسب کلاس ها آموزشگاه ها باید کلاس های خود را در ساعات مختلفی برگزار کنند.
📜 ارائه مدرک معتبر آموزشگاه ها باید مدرک معتبر در پایان دوره آموزشی به زبان آموزان خود ارائه دهد.

 

آزمون تعیین سطح گاما

قطعا برای تقویت مهارت فن بیان نیازمند پرورش و کار کردن روی این مهارت هستید. در ادامه به معرفی بهترین دوره های آموزش فن بیان اصفهان در بهترین آموزشگاه ها، با حضور اساتید مجرب پرداخته ایم. در جدول زیر مشخصات کامل مجموعه های آموزشی فن بیان و گویندگی را ملاحظه می‌فرمایید.

آموزشگاه فن بیان فنان
برگزاری دوره های فن بیان در اصفهان

بهترین دوره های آموزش فن بیان اصفهان

نام آموزشگاه آدرس شماره تماس
آموزشگاه فنان 09199788136
موسسه فکر جوان اصفهان، خیابان توحید جنوبی، بعد از چهار راه پلیس، کوچه پیام پلاک 2 03136240385

 

آموزشگاه هیوانا اصفهان، خیابان سجاد، حد فاصل چهار راه آپادانا و ارباب، نبش کوچه ۲۲، پلاک ۳۹ ۰۳۱-۳۶۶۰۵۲۸۰
صدر اندیشه اصفهان بوستان سعدی  کوچـه بیمارستان سـعدی – روبروی مسجد – کوچه ناز- آموزشگاه فنی و حرفه ای صدر اندیشه 03136296732

آموزشگاه فن بیان فنان شعبه اصفهان

مجموعه برند آموزشی موسسه فنان در سال ۱۳۹۶  شروع به فعالیت نمود.

مجموعه فنان در زمینه برگزااری دوره های هنری :

 1.     عکاسی ، فیلمبرداری ، ادیت و تدوین فیل
 2.     طراحی مد و لباس ،دوخت ، جواهر دوزی
 3.     فن بیان ، گویندگی ، اجرا ، دوبله
 4.     بازیگری تئاتر و سینما
 5.     نرم افزار ها ، فتوشاپ ،پریمایر ،افترافکت

هزینه دوره: 650000 تومان پیشرفته

360000 تومان مقدماتی

شماره تماس:

09199788136

وب سایت:

Fanaan.ir

آموزشگاه هیوانا

آموزشگاه هیوانا با كسب پروانه تاسيس از سازمان فنی و حرفه ای فعاليت خود را شروع كرده است. به طور كلي اين اموزشگاه داراي رشته هاي خدمات آموزشي، امور اداري، گردشگري، هنرهاي نمايشي، هنرهاي تجسمي و هنرهاي تزييني است.

 

از سال١٣٩٦ آموزشگاه هيوا نو به صورت تخصصی در زمینه فن بیان و سخنوری مشغول به فعالیت در اصفهان می باشد که با بهره گیری از اساتید حرفه ای، مجرب و توانمند با آموزش‌های با کیفیت و تضمینی در این زمینه توانسته افراد را پرورش دهد، تا در راستای اهداف و آرزوهای خود گام بردارند.

این آموزشگاه همچنین در سال ۱۳۹۸ گروه آموزشی مدیریت ، اعم از مهارت های ارتباطی، مذاکره، فروش، بازاریابی و تجارت الکترونیک را با توجه به نیاز مخاطبان و جامعه به مجموعه خود اضافه کرد.

هزینه دوره: 1800000 تومان

آدرس:

اصفهان، خیابان سجاد، حد فاصل چهار راه آپادانا و ارباب، نبش کوچه ۲۲، پلاک ۳۹

شماره تماس:

۰۳۱-۳۶۶۰۵۲۸۰

موسسه فکر جوان

این مجموعه آموزشی با تکیه بر تجارب غنی علمی-پژوهشی در حوزه آموزش فناوری اطلاعات و نرم‌افزار‌های تخصصی با سابقه آموزشی درخشان، به کمک مدیریت متعهد و برترین اساتید مجرب، افتخار دارد تا آموزشهای خود را با آخرین نسخه‌های نرم‌افزاری و جدیدترین روشهای تدریس از مبتدی تا تخصصی به همراه اعطاء مدرک مورد تایید سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای، در اختیار شما عزیزان قرار دهد. از جمله دوره های آموزشی این مجموعه می‌توان به دوره گویندگی و فن بیان اشاره کرد.

آدرس:

اصفهان، خیابان توحید جنوبی، بعد از چهار راه پلیس، کوچه پیام پلاک 2

شماره تماس:

03136240385

وب سایت:

Fekrejavan.com

صدر اندیشه

آموزش فن بیان و مهارتهای ارتباطی در اصفهان و کلاس تغییر لهجه یکی از دغدغه های مدیران ، مجریان، گویندگان ، دوبلرها ،فروشندگان و … می باشد. این امر می تواند علاوه بر فن بیان و ادای کلمات به صورت صحیح تر و سخنرانی بدون عیب و نقص می شود. علاوه بر این باعث اعتماد به نفس بیشتری برای افراد در مشاغل مختلف خواهد شد. آموزشگاه صدر اندیشه آموزش فن بیان و مهارتهای ارتباطی را در چندین سطح مختلف برگزار می کند. مطالب آموزشی دوره فن بیان در سطح پایه عبارتند از:

 1. مخرج صحیح کلمات
 2. اعتمـاد به نفـس
 3. سخنرانـی
 4. درجمـع تصحیـح لحجـه
 5. بداهـه گویی
 6. قصه گویــی
 7. تنفس دیافراگمی
 8. زبان بدن
 9. ارتباط مجازی با استاد درطول دوره

هزینه دوره: 1885000 تومان

آدرس:

اصفهان بوستان سعدی  کوچـه بیمارستان سـعدی – روبروی مسجد – کوچه ناز- آموزشگاه فنی و حرفه ای صدر اندیشه

شماره تماس:

03136296732

وب سایت:

Sadreandishe.ir

 

هدف از یادگیری فن بیان چیست

در زندگی روزمره از صبح تا شب هنگام بیشترین استفاده انسان از زبان است که با دیگر افراد وارد مکالمه و گفت و گو شود. انسان با استفاده از فن بیان نیازهای خود را برطرف می‌کند. حال در نظر بگیرید برخی مشاغل مانند وکالت، مدیر فروش، مدرس و معلم، مسئول روابط عمومی، … نیازمند فن بیان قوی و مهارت سخنوری در سطح بالا هستند.

دانش فن بیان به شما کمک می‌کند که از کلمات و واژه های تاثیرگذار و همچنین لحن مناسب برای بیان درخواستتان استفاده کنید. نکته قابل توجه این است که فن بیان مختص بزرگسالان نیست و فن بیان کودکان نیز اهمیت خاص خودش را دارد. چند مورد از فاکتورهایی که هدف از یادگیری فن بیان است را در ادامه مشاهده می‌کنید.

 • فن بیان قوی سبب جذابیت شما می‌شود
 • ذهنیت افراد از روی کلام شما شکل می‌گیرد
 • فن بیان قوی از ویژگی رهبران است
 • اعتماد به نفس شما را بالا می برد

ضرورت تسلط بر مهارت فن بیان در جایگاه های مختلف

شما با هر جایگاه شغلی و موقعیت اجتماعی که دارید باید از لحن و بیان مناسب با شرایط پیرامونتان و افرادی که با آنها در ارتباط هستید، استفاده کنید. هرچند فرقی ندارد خانه دار باشید یا مدیر یک شرکت بزرگ، لحن نامناسب ارتباط شما را دچار مشکل خواهد کرد.

 • اهمیت فن بیان برای والدین

از آنجا که نقطه عطف تربیت فرزندان با والدین است مهارت ارتباط کلامی بسیار حائز اهمیت است. یکی از اساسی ترین مشکلاتی که معمولاً بین والدین و فرزندان آنها وجود دارد این است که معتقدند نمی توانند به خوبی با هم صحبت کنند و منظور یکدیگر را درک نمی کنند غافل از اینکه نکته اینجاست که آنها مهارت های ارتباط کلامی را به درستی فرا نگرفته‌اند و همین عامل باعث می‌شود که نتوانند به خوبی با هم صحبت کنند. تسلط بر روی فن بیان و مهارت کلامی بسیاری از مشکلات خانواده را بهبود می‌بخشد.

 • فن بیان قوی یک معلم را موفق‌تر می‌کند

بسیاری از ما بر این باوریم که در دوران مدرسه و دانشگاه با یکی از معلمان و یا اساتید ارتباط بهتری داشته ایم. شاید در ابتدا علت این امر چندان واضح نباشد ولی مربوط به مهارت کلامی و ارتباط است. اساتید و معلمانی که می توانند به خوبی با دانش‌آموزان یا دانشجویان های خود ارتباط کلامی برقرار کنند معمولاً بیشتر مورد توجه و مورد توجه و علاقه دانشجویان واقع می شوند. زیرا آنها می‌توانند جو رسمی کلاس درس را با کلام خود و سخنانی که رد و بدل می کنند تلطیف نمایند. شاید یکی از از ضروری‌ترین مهارت‌هایی که یک معلم باید به آن‌ واقف باشد تا بتواند به موفقیت شغلی دست پیدا کند مهارت فن بیان است.

مهارت فن بیان و سخنوری و گذراندن دوره های آموزش فن بیان به شما کمک می کند تا در کسب و کار خود موفق باشید.

 • فن بیان لازمه شغل مشاوره

اصلی‌ترین ابزار مشاورین برای برقراری ارتباط صحبت کردن با مراجعه کننده است. یکی از اصلی‌ترین دلایلی که افراد در کنار مشاورین خود احساس آرامش می کنند و می توانند راحت تر با آن‌ها صحبت کنند این است که مشاوران به مهارت های فن بیان و ارتباط کلامی تسلط کاملی دارند.

آن‌ها می دانند که در چه موقعیتی چه کلماتی را و با چه لحنی بر زبان بیاورند تا بیشترین تاثیر را بر مخاطب بگذارد. فرض کنید اگر مشاور شما نتواند به خوبی با شما صحبت کند و ارتباط بگیرد آیا می تواند به شما کمک کند؟ قطعاً خیر.

 • شغل وکالت و فن بیان

یک وکیل باید بتواند با هوش کلامی بالای خود در شرایط مختلف از حقوق موکل خود به طور کامل دفاع کند و در واقع حق را به حق دار برساند. حال تصور کنید اگر یک وکیل نتواند در موقعیت های مختلف خوب صحبت کند و حق مطلب را به درستی ادا کند آیا می تواند چنین مسئولیت مهمی را به خوبی انجام دهد بدون شک خیر! یکی از از اصلی‌ترین نکاتی که یک وکیل برای موفقیت در حیطه کاری خود باید به آن توجه داشته باشد این است که فن بیان قوی و مهارت های کلامی بالایی داشته باشد تا بتواند در شرایط بحرانی از حقوق موکل خود به طور کامل دفاع کند و آن گونه که لازم است مسائل را مطرح نماید.

5/5 - (1 امتیاز)
موسسه گاما

کشفی

کارشناس سئو، نویسنده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا