سایر مراکز آموزشی

6 تا از بهترین آموزشگاه های آموزش شنا در اصفهان 🏊‍♀️ + آدرس و ☎️

در این مقاله به معرفی بهترین آموزشگاه های آموزش شنا در اصفهان میپردازیم پس اگر که علاقه مند به یادگیری این مهارت هستید با ما همراه باشید تا با بهترین آموزشگاه های آموزش شنا در اصفهان آشنا شوید.

آموزش شنا، چه برای کودکان و چه بزرگسالان، برنامه‌ای جامع شامل اصول و تکنیک‌های مختلف شنا، اصول ایمنی و نجات در آب، تقویت استقامت و قدرت، و حتی تمرینات رقابتی است. در این بحث، ما به تفصیل به بررسی روش‌ها، تکنیک‌ها و مزایای آموزش شنا خواهیم پرداخت.

آزمون تعیین سطح گاما

ویژگی های یک آموزشگاه آموزش شنا خوب در اصفهان چیست؟

مربیان متخصص و مجرب فضای امن و محترم
برنامه آموزشی متنوع ارزیابی و پیگیری پیشرفت
امکانات مناسب ساعت کاری منعطف

آموزش شنا

لیست آموزشگاه های آموزش شنا در اصفهان

ردیف نام آموزشگاه نشانی شماره تماس
1 استخر مشتاق اصفهان، بتدای خیابان بزرگمهر- کوچه معراج 3 03132664681
2 استخر آفتاب گردان اصفهان، انتهاي بلوار شهيد بهشتي- مجموعه منتظران افتاب (دارالقران) 09138724978
3 استخر مایسا اصفهان، خیابان چهار باغ خواجو- روبروی بانک صادرات 03132732743
4 استخر آبفا اصفهان، خیابان هزار جریب-خیابان شیخ کلینی- سازمان آب فاضلاب 03136680030
5 استخر پردیسیان اصفهان، خیابان ال محمد- کوچه 22 – استخر پردیسان 09913165702
6 استخر اصفهان، خیابان جی شرقی- قبل از فلکه ارغوانیه- روبروی پمپ بنزین صفا 03135230606

1. آموزشگاه آموزش شنا مشتاق اصفهان

استخر مشتاق در شهر اصفهان قرار دارد. ورزش در آب منحصرا مربوط به شنا نیست انواع ورزش های بسیاری در آب وجود دارد که برای افرادی که مشکل کمردرد دارند یا سالمندان و یا اشخاصی که به دستور پزشک نیاز به ورزش در آب را دارند می توان اشاره کرد. دلایل بسیاری برای رفتن به استخر وجود دارد، اول از اینکه برای سلامتی قلب و عروق مفید است و استرس و فشارهای عصبی را پایین می آورد. این استخر زیبا سیستم تصفیه مطلوب فعال و محیط بهداشتی برای علاقمندان شنا فراهم نموده و آماده ارائه خدمات به مراجعه کنندگان می باشد

آدرس: بتدای خیابان بزرگمهر- کوچه معراج 3

شماره تماس: 03132664681

2. آموزشگاه آموزش شنا آفتاب گردان اصفهان

استخر روباز آفتابگردان در شهر اصفهان قرار دارد. ورزش در آب منحصرا مربوط به شنا نیست انواع ورزش های بسیاری در آب وجود دارد که برای افرادی که مشکل کمردرد دارند یا سالمندان و یا اشخاصی که به دستور پزشک نیاز به ورزش در آب را دارند می توان اشاره کرد. دلایل بسیاری برای رفتن به استخر وجود دارد، اول از اینکه برای سلامتی قلب و عروق مفید است و استرس و فشارهای عصبی را پایین می آورد. این استخر زیبا سیستم تصفیه مطلوب فعال و محیط بهداشتی برای علاقمندان شنا فراهم نموده و آماده ارائه خدمات به مراجعه کنندگان می باشد.

آدرس: انتهاي بلوار شهيد بهشتي- مجموعه منتظران افتاب (دارالقران)

شماره تماس: 09138724978

3. آموزشگاه آموزش شنا مایسا اصفهان

استخر مایسا در شهر اصفهان قرار دارد. ورزش در آب منحصرا مربوط به شنا نیست انواع ورزش های بسیاری در آب وجود دارد که برای افرادی که مشکل کمردرد دارند یا سالمندان و یا اشخاصی که به دستور پزشک نیاز به ورزش در آب را دارند می توان اشاره کرد. دلایل بسیاری برای رفتن به استخر وجود دارد، اول از اینکه برای سلامتی قلب و عروق مفید است و استرس و فشارهای عصبی را پایین می آورد. این استخر زیبا سیستم تصفیه مطلوب فعال و محیط بهداشتی برای علاقمندان شنا فراهم نموده و آماده ارائه خدمات به مراجعه کنندگان می باشد.استخر مجموعه دارای امکاناتی نظیر استخر آقایان، استخر بانوان، استخر کودکان، جکوزی، سونا خشک، سونا بخار، جای پارک، سانس آزاد، حوضچه آب سرد، ورزش در آب، بوفه، سیستم تهویه مناسب، کارتخوان، آموزش خصوصی و عمومی شنا، فروشگاه لوازم ورزشی و رختکن می باشد

آدرس: خیابان چهار باغ خواجو- روبروی بانک صادرات

شماره تماس: 03132732743

4. آموزشگاه آموزش شنا آبفا اصفهان

استخر آبفا در شهر اصفهان قرار دارد. ورزش در آب منحصرا مربوط به شنا نیست انواع ورزش های بسیاری در آب وجود دارد که برای افرادی که مشکل کمردرد دارند یا سالمندان و یا اشخاصی که به دستور پزشک نیاز به ورزش در آب را دارند می توان اشاره کرد. دلایل بسیاری برای رفتن به استخر وجود دارد، اول از اینکه برای سلامتی قلب و عروق مفید است و استرس و فشارهای عصبی را پایین می آورد. این استخر زیبا سیستم تصفیه مطلوب فعال و محیط بهداشتی برای علاقمندان شنا فراهم نموده و آماده ارائه خدمات به مراجعه کنندگان می باشد

آدرس: خیابان هزار جریب-خیابان شیخ کلینی- سازمان آب فاضلاب

شماره تماس: 03136680030

5. آموزشگاه آموزش شنا پردیسیان

دلایل بسیاری برای رفتن به استخر وجود دارد، اول از اینکه برای سلامتی قلب و عروق مفید است و استرس و فشارهای عصبی را پایین می آورد. این استخر زیبا سیستم تصفیه مطلوب فعال و محیط بهداشتی برای علاقمندان شنا فراهم نموده و آماده ارائه خدمات به مراجعه کنندگان می باشد.استخر مجموعه دارای امکاناتی نظیر استخر آقایان، استخر بانوان، استخر کودکان، جکوزی، سونا خشک، سونا بخار، جای پارک، سانس آزاد، حوضچه آب سرد، ورزش در آب، بوفه، سیستم تهویه مناسب، کارتخوان، آموزش خصوصی و عمومی شنا، فروشگاه لوازم ورزشی و رختکن می باشد.

آدرس: خیابان ال محمد- کوچه 22 – استخر پردیسان

شماره تماس: 09913165702

6. آموزشگاه آموزش شنا مهرگان اصفهان

آدرس: خیابان جی شرقی- قبل از فلکه ارغوانیه- روبروی پمپ بنزین صفا

شماره تماس: 03135230606

آشنایی با بازار کار و فرصت های شغلی آموزش شنا!

اگر در نظر دارید به عنوان یک مربی شنا کار کنید، ایده خوبی است که ابتدا تحصیلات و آموزش‌های لازم را دریافت کنید.

بازار کار در رشته آموزش شنا پر از فرصت‌ها است و شامل موقعیت‌های متنوعی است. برخی از مشاغل و فرصت‌های مرتبط با این رشته عبارتند از:

  1. مربی شنا
  2. نجات گر
  3. مدیر آموزشگاه شنا
  4. مربی تیم شنا
  5. مشاور سلامت و فیتنس
  6. و…

مربی شنا

این مربیان می‌توانند در مدارس، دانشگاه‌ها، کلوپ‌های ورزشی، آموزشگاه‌های شنا و حتی به صورت خصوصی کار کنند. برخی مربیان تخصص در آموزش سطوح مختلف از شناگران دارند، از کودکان تا بزرگسالان و از مبتدیان تا رقابتی.

نجات گر

با داشتن مهارت‌های شنا، فرد می‌تواند در استخر‌ها، سواحل، پارک‌های آبی و سایر مکان‌هایی که شنا کنندگان حضور دارند، به عنوان نجات‌گر کار کند.

مدیر آموزشگاه شنا

با داشتن تجربه و دانش لازم، شما می‌توانید یک آموزشگاه شنا را اداره کنید یا حتی خودتان یکی را تاسیس کنید.

مربی تیم شنا

اگر شما دارای مهارت‌های شنا و آموزش عالی هستید، می‌توانید به عنوان یک مربی تیم شنا کار کنید.

مشاور سلامت و فیتنس

با توانایی شنا، شما می‌توانید به افراد کمک کنید تا توانایی‌های فیزیکی خود را افزایش دهند و به اهداف سلامتی خود برسند

سخن پایانی

در این مقاله به معرفی آموزشگاه های آموزش شنا در شیراز پرداختیم امیدواریم که مفید واقع شده باشد. اگر که آموزشگاه از قلم افتاده است لطفا در قسمت نظرات برای ما بنویسید.

به نظر شما بهترین آموزشگاه های آموزش شنا در اصفهان کدام است؟

اگر که علاقه مند به یادگیری زبان انگلیسی هستید در این صفحه می توانید با  آموزشگاه مکالمه زبان انگلیسی در اصفهان آشنا شوید

لطفا امتیاز بدید
موسسه گاما

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا