آموزش زبان ترکی استانبولی از ابتدا رایگان + ویدیو صدا و عکس (گام به گام)

اسم کارتون ها به ترکی استانبولی +✔️معرفی 4 انیمیشن معروف

اسم کارتون ها به ترکی استانبولی را در این مقاله برای شما قرار دادیم شما می توانیدبه وسیله انیمیشن های ترکی استانبولی به لهجه و یادگیری زبان ترکی خود کمک کنید .

برای آموزش اصطلاحات مربوط به کارخانه به زبان ترکی استانبولی کلیک کنید .

اسم کارتون ها به ترکی استانبولی

انیمیشن به ترکی استانبولی Animasyon  ، برای یادگیری راحت و سریع زبان ترکی استانبولی یکی از بهترین راه کار ها یادگیری با انیمیشن است . ما انیمیشن‌های معروف دنیا که به زبان ترکی استانبولی دوبله شده‌اند را به شما معرفی می کنیم .

انیمیشن The Good Dinosaur با دوبله ترکی (İYİ BİR DİNOZOR) 

این انیمیشن کمدی، ماجراجویی و به کارگردانی Peter Sohn است که محصول کشور آمریکا می باشد . اسم این انیمیشن İYİ BİR DİNOZOR به معنی یک دایناسور خوب است .

انیمیشن UP با دوبله ترکی (Yukari Bak)

انیمیشن ترکی2

این یک انیمیشن ماجراجویی، کمدی، خانوادگی محصول آمریکا است . اسم این کارتون به ترکی استانبولی Yukari Bak است . خلاصه ی از این انیمیشن :

درباره پیرمردی است که از جامعه دور و در تنهایی به سر می برد. خانه ی کوچک او در میان آسمان خراش هایی است که هر روز بلندتر می شوند و اکنون شهرداری میخواهد خانه ی او را تخریب کند! اما پیرمرد حاضر نیست خانه اش را به هیچ وجه ترک کند به همین علت با هزاران بادکنک که به خانه اش وصل کرده است به پرواز در می آید تا سفر پر ماجرایی را آغاز کند. اما بر حسب اتفاق پسر شش ساله ی همسایه نیز با او همراه می شود و آنها در سفری به جنگل ها و طبیعت دور افتاده ماجراهای جالبی را تجربه میکند.

انیمیشن زبان ترکی Kötü Kedi Şerafettin

کارتون ها به ترکی استانبولی

اسم این کارتون به ترکی استانبولی Kötü Kedi Şerafettin است ، یک انیمیشن کمدی، اکشن و محصول کشور ترکیه به کارگردانی Mehmet Kurtuluş می باشد

خلاصه ای از این انیمیشن Şerafettin با دوست های قدیمیش Fare Rıza و Martı Rıfkı برای رفتن به یک باربکیو آماده می شه. اما غافل از این که اون روز چه بلاهایی سرش خواهد آمد. باباش از خونه بیرونش خواهد کرد، در حمله دشمنانش گرفتار خواهد شد، متوجه خواهد شد که بچه ای داره، برای اولین بار عاشق خواهد شد و بر سرش هزارو یک یک اتفاق دیگه خواهد افتاد. اما با و جود همه این ها مصممه که این باربکیو حتما به پا شه…..

انیمیشن Horton Hears a Who با دوبله ترکی (Horton Kimi Duyuyor)

فیلم  Horton Hears a Who محصول کشور آمریکا ، این فیلم انیمیشن، ماجراجویی و به زبان ترکی می باشد . اسم اینکارتن به ترکی استانبولی Horton Kimi Duyuyor  است .

خلاصه ای از این انیمیشن :

استان یک فیل چاق به نام هورتون را روایت می کند که روزی به طور اتفاقی فریاد های کمکی را از یک شاخه گل شنید. او متوجه می شود که بر روی این شاخه گل موجودات خیلی کوچکی زندگی می کنند که شاید زندگی شان در خطر باشد. هورتون سعی می کند که این موضوع را با دوستانش درمیان بگذارد ولی …

برای آموزش وسایل نظافتی به زبان ترکی استانبولی کلیک کنید .

 

موسسه گاما آموزشگاه برگزیده سال موسسه گاما شیراز

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *