سایر آموزشگاه های زبان کشور

معرفی بهترین آموزشگاه زبان رشت: [آپدیت آبان 1403]

نیاز به یادگیری زبان دوم با توجه به پیشرفت و سرعت گسترش تکنولوژی بیش از پیش احساس می شود. یکی از خارق‌ العاده‌ترین مزایای یادگیری زبان دوم این است که درهای دیگر جهان را به روی شما باز می‌کند. یادگیری زبان دوم در بازار جهانی امروز ضروری است. اگر قصد دارید در هر زمینه ای از بخش بین المللی شغلی ایجاد کنید – چه در تجارت، آموزش، سیاست، مهمان نوازی یا هر راه دیگری – چند زبانه بودن یک مهارت اساسی است که باید کسب کنید. نه تنها شما را برای یک موقعیت، واجد شرایط می کند بلکه کیفیت کار و لذتی را که در ارتباطات روزمره می برید به شدت بهبود می‌بخشد. سعی کرده ایم طبق معیارهای منطقی و طبقه بندی آموزشگاه زبان رشت را از نقطه نظر زبان آموزان بررسی و بهترینها را معرفی نماییم. برای آشنایی با بهترین آموزشگاه زبان رشت در این مقاله با ما همراه شوید. از بهترینها می توان به آموزشگاه زبان بین الملل رشت اشاره کرد.

همانطور که گفته شد، یادگیری یک زبان کار آسانی نیست. در واقع، می تواند بسیار دلهره آور باشد. مسلط شدن به یک زبان خارجی مستلزم زمان، صبر، تعهد و مهمتر از همه تمرین، تمرین و تمرین است. از موارد زیر بهترین کلاس زبان رشت را متناسب با نیازتان انتخاب کنید. در برخی وبسایت ها مانند بهترین آموزشگاه زبان رشت نی‌ نی سایت اطلاعاتی از این قبیل در اختیار مخاطب قرار داده می شود.

آموزشگاه زبان رشت

 

یادگیری زبان جدید در یک آموزشگاه زبان راهی مطمئن برای برآورده کردن همه این معیارها است، اگر مایلید تمام تلاش خود را انجام دهید. و گذراندن کلاس‌ زبان در بهترین آموزشگاه زبان رشت ، بهترین راه برای بالا بردن سطح زبان شماست. تکمیل دروس روزانه در کلاس با تمرین مداوم در زندگی بیرون، درک زبان شما را به طور تصاعدی بهبود می بخشد.

اگر تصمیم گرفته اید که برای انجام برنامه آماده هستید، قسمت بعدی بسیار مهم است. انتخاب آموزشگاه زبان مناسب و برنامه ریزی برای یادگیری ، حتی برای مدت کوتاهی، می تواند یک کار بزرگ باشد. بنابراین برای کمک به ساده‌تر کردن تحقیقات شما، ما در اینجا فهرستی از بهترین آموزشگاه‌های زبان در رشت را که به راحتی قابل دسترسی هستند، گردآوری کرده‌ایم.

معیارهای گزینش بهترین آموزشگاه زبان در رشت 

✔ صلاحیت مدرسان آموزشگاه های معتبر از اساتید برجسته و حرفه ای برای آموزش های خود استفاده می کنند به گونه‌ای که مدرسین باید دارای تحصیلات مرتبط و تجربه تدریس باشند.
✔ محیط و امکانات مناسب آموزش کلاسهای آموزشی مجهز به سیستم‌های به روز و محیط کلاس برای یادگیری دوستانه و تشویق کننده باشد.
✔ اعتبار و سابقه آموزشگاه نظرات زبان آموزان فبلی درباره کیفیت کلاسهایی که قبلا برگزار شده است.
✔ انعطاف پذیری زمان کلاس ها امکان تغییر کلاس ها و جدول زمانی آموزش متناسب با برنامه های زبان آموز
✔ ارائه مدرک معتبر آموزشگاه ها باید مدرک معتبر در پایان دوره آموزشی به زبان آموزان خود ارائه دهد.
✔ هزینه‌ها تطابق هزینه ها با کیفیت آموزش ارائه شده و بررسی امکان تخفیف روی برخی دوره های آموزشی
✔ موقعیت جغرافیایی مناسب دسترسی آسان به آموزشگاه و موقعیت مکانی مناسب

1. کادر آموزشی و آکادمیک واجد شرایط

یک معلم خوب این قدرت را دارد که زندگی ما را تغییر دهد، ما را به بهترین شکل جهت یادگیری تشویق کند. مدرس زبانی که به موفقیت دانش آموزان خود اهمیت می دهد و کلاس ها را سرگرم کننده و لذت بخش تر می کند.

2. دوره های مختلف زبان

هر زبان‌آموز دلیل منحصر به فردی برای یادگیری زبان خارجی دارد. شما باید آموزشگاهی را پیدا کنید که تنوع، انعطاف پذیری متناسب با نیازهای شما ارائه دهد، چه برای تفریح ​​و مسافرت یا برای اهداف حرفه ای و آکادمیک زبان خارجی را یاد می گیرید.

مطمئن شوید که آموزشگاهی را انتخاب کنید که برنامه های با کیفیت متنوعی ارائه می دهد، زیرا ممکن است در طول تحصیل به دوره دیگری علاقه مند شوید.

3. محیط آموزشگاه

یادگیری زبان خارجی فقط تحصیل در یک آموزشگاه زبان نیست. محیط آموزشگاه و امکانات شهری همچون دسترسی به سیستم حمل و نقل عمومی و پارک و کافه یا حتی رستوران در نزدیکی آموزشگاه باعث آرامش خاطر زبان‌آموزان می شود.

4. امکانات، خدمات و فعالیت های اجتماعی مدرسه را بررسی کنید

لپ تاپ، Wi-Fi، سیستم نمایشگر، سیستم تهویه مطبوع، کتابخانه با دسترسی به منابع مجازی و متعارف و فضایی جهت استراحت در زنگ تفریح امکانات و خدمات قابل توجه بهترین آموزشگاه زبان رشت می‌باشد.

5. شهرت و محبوبیت آموزشگاه

مطمئن شوید آموزشگاه شهرت خوبی دارد و به گرمی از زبان‌آموزان استقبال می‌کند.

لیست بهترین آموزشگاه های زبان رشت 

 

ردیف نام آموزشگاه آدرس تلفن
1 مرکز زبان دیپلما رشت رشت، گلسار، بلوار اصفهان، قبل از میدان توحید، مرکز زبان های خارجی دیپلما ۰۹۰۲۰۵۸۲۰۱۰

۰۱۳۴۴۹۳۴

2 آکادمی زبان وستا گیلان، رشت، سبزه میدان 09028166573
3 موسسه زبان گاما آدرس شعبه مرکزی تهرانمیرداماد 09120058646
4 آموزشگاه زبان آفرینش رشت میدان مصلی، بسمت فرهنگ، کوچه شیر محمدی ۰۹۱۱۷۶۰۳۲۴۰

۰۹۳۷۱۴۳۲۳۵۰

5 آموزشگاه زبان استاد مسجدی چهار راه گلسار، خیابان نواب، کوچه سوگند (جنب آژانس نواب)، ساختمان اکباتان، طبقه دوم 09118018018

01332131047

6 آموزشگاه زبان هزاره علوم بلوار قلی پور، 100 متر نرسیده به فلکه قلی پور، ساختمان کیان، واحد 2 013-33122630

09119340096

فقط توجه کردن به ظاهر آراسته اساتید و زیبایی محیط معیار مناسبی برای انتخاب شما نیست !

1- مرکز زبان دیپلما رشت

مرکز زبان دیپلما

مرکز زبان دیپلما فعالیت خود را از سال ۱۳۹۸ به مدیریت سرکار خانم دکتر محمدزاده آغاز کرد. این موسسه که به واقع بزرگترین مجموعه‌ی آموزش زبان در استان گیلان به شمار می‌رود با تکیه بر اساتید نخبه و امکانات به روز آموزشی خیلی زود توانست اعتماد علاقمندان به زبان را جلب کرده و به پر ازدحام‌ترین آموزشگاه زبان رشت تبدیل شود. به طوری که موسسین بهترین آموزشگاه زبان رشت به منظور خدمت‌رسانی هرچه بهتر به مقاطع سنی مختلف در کمتر از چهار سال ناگزیر به راه‌اندازی شعبه‌ی دوم دیپلما شدند.  در حال حاضر بیش از ۱۲۰۰ زبان‌آموز در حال یادگیری زبان‌های مختلف در دیپلما هستند.

تقریبا محال است که تصمیم به یادگیری زبانی بگیرید و نتوانید دوره‌ی مربوط به آن را در دیپلما پیدا کنید. تمامی زبان‌های زنده‌ی دنیا در دیپلما توسط بهترین اساتید آن زبان تدریس می‌شوند. دوره‌هایی که هم‌اکنون در دیپلما فعال هستند به شرخ زیر است.

 • دوره انگلیسی جنرال
 • دوره آمادگی آزمون آیلتس
 • دوره آمادگی آزمون تافل
 • دوره آموزش آلمانی
 • کلاس‌های گروهی ترمیک و خصوصی فرانسه
 • ترکی استانبولی
 • کلاس ایتالیایی
 • کلاس اسپانیایی
 • دوره آموزش زبان روسی
 • آموزش زبان انگلیسی و آلمانی به کودکان
 • کلاس‌های بحث آزاد
 • دوره‌ی تقویت زبان برای آزمون دکتری

آموزشگاه زبان رشت

و بسیاری دوره‌های گروهی و خصوصی دیگر که باعث می‌شوند هیچ علاقمند به یادگیری زبانی دست خالی از دیپلما برنگردد.

وجه تمایز دیپلما اما نسبت به سایر موسسات، علاوه بر دوره‌های آموزشی متعدد، مکان آموزشی دلچسب  و امکانات به‌روز آموزشی است.

فضای خارجی دیپلما که در رشت، گلسار، بلوار اصفهان واقع شده است، دارای فضای کافی برای پارک خودروی شماست. پس از ورود به آموزشگاه با یک فضای وسیع به عنوان کافی شاپ زبان آموزان مرکز زبان دیپلما مواجه می‌شوید که جو کاملا آموزشی دارد.

با گذر از این فضا وارد پذیرش شده و با برخورد گرم مشاورین ثبت نام مواجه خواهید شد. تعیین سطح در بهترین آموزشگاه رشت کاملا رایگان صورت می‌گیرد و شما مختار هستید پس از تعیین سطح و دریافت مشاوره ثبت نام کرده یا برنامه‌ریزی دیگری انجام دهید.

ساختمان چهار طبقه‌ی دیپلما ۱۴ کلاس بزرگ را در خود جای داده است. این کلاس‌ها که معمولا جهت حفظ کیفیت آموزشی تا سقف ۱۰ نفر ظرفیت ثبت‌نام دارند، به انواع امکانات چند رسانه‌ای از قبیل رایانه، بلندگو، ویدیو پروژکتور و بورد هوشمند مجهز شده‌اند تا هیچ کم و کاستی و برای درک و مفاهیم و یادگیری بهتر زبان‌آموزان وجود نداشته باشد.

جالب است بدانید دیپلما برای آن دسته از افرادی که قصد ادامه تحصیل در خارج از کشور دارند، با اخذ مجوزهای لازم از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، خدمات رسمی مشاوره و اعزام دانشجو به خارج از کشور را نیز انجام می‌دهد. این خدمت توسط تیم حرفه‌ای یکی از موسسات زیرمجموعه‌ی دیپلما با نام راسا سیر فردا صورت می‌گیرد.

مشاورین مجموعه‌ی بزرگ دیپلما همه‌روزه از ساعت ۹ تا ۲۲ پاسخگوی مراجعات حضوری و تلفنی متقاضیان می‌باشد.

نشانی شعبه اصلی: رشت، گلسار، بلوار اصفهان، قبل از میدان توحید، مرکز زبان های خارجی دیپلما

نشانی شعبه دوم (کودکان): رشت، …

اطلاعات تماس با مرکز زبان دیپلما رشت

تلفن تماس: ۰۱۳۴۴۹۳۴

موبایل موسسه: ۰۹۰۲۰۵۸۲۰۱۰

کسب اطلاعات بیشتر در وبسایت مرکز زبان دیپلما رشت

وبسایت راسا سیر فردا

اینستاگرام دیپلما: @diplomarasht

دانلود اپلیکیشن اندروید مرکز زبان دیپلما

آدرس مرکز زبان دیپلما رشت را روی نقشه مشاهده کنید.

2. آکادمی زبان وستا رشت (حضوری/ آنلاین)

 

آکادمی زبان وستا

 

آکادمی زبان وِستا این افتخار را دارد تا با کادری مجرب در خدمت تمام گروه‌های سنی باشد که قصد فراگیری زبان‌های خارجه را دارند.
دوره‌های آموزشی که از سطح مقدماتی تا سطح پیشرفته در آکادمی زبان وِستا به صورت حضوری و آنلاین آموزش داده می‌شود:

 • انگلیسی
 • آلمانی
 • فرانسوی
 • ایتالیایی
 • روسی
 • ترکی استانبولی
 • ترکی آذری
 • ژاپنی
 • کره‌ای
 • چینی
 • عربی

در آکادمی زبان وستا رشت، دوره ها به صورت

 • کلاس‌های خصوصی فشرده و فوق فشرده
 • کلاس‌های گروهی
 • کلاس‌های مکالمه
 • کلاس‌های ویژه‌ی آمادگی آزمون‌های بین‌المللی (آیلتس، تافل، گوته، تومر و…)

جلسه‌ی اول تمامی دوره‌های آموزشی در آکادمی زبان وِستا به صورت رایگان برگزار می‌شود.

برای ثبت نام دوره‌های آموزشی یا کسب اطلاعات بیشتر با آکادمی زبان وستا تماس بگیرید.

وبسایت آکادمی زبان وستا رشت

آدرس: گیلان، رشت، سبزه میدان

تلفن و واتساپ: 09028166573

کانال تلگرام:   https://t.me/veata_la_ir

 

3- موسسه گاما :شعبه آنلاین (غیرحضوری و مجازی)

موسسه گاما
موسسه گاما

موسسه گاما بهترین آموزشگاه آنلاین زبان رشت بوده و تنها موسسه ای است که با تمامی معیار های ما تطابق دارد موسسه گاما می‌باشد و تنها موسسه ای است که در تمامی سایت ها و منابع خبری معتبر در رنک اول بهترین موسسات زبان در کشور قرار دارد بدون شک در سال های اخیر خود را به عنوان مطرح ترین موسسه آموزشی کشور معرفی نموده است.

1-اساتید : به طور کلی معیارها و ملاک هایی که موجب می شود تا این آموزشگاه ها به عنوان یکی از بهترین مراکز آموزش زبان انگلیسی در سطح کشور یا جهان شناخته شوند استفاده از تجارب اساتید برجسته و خوشنام در این زمینه می باشد.

2-دوره های تضمینی : آموزشهای ارائه شده در گاما به گونه ای طراحی شده که زبان آموز در صورت شرکت در هر دوره حتما به هدف خود برسد و حتی اگر خود زبان آموز در این مسیر دچار مشکل شود باز هم به رایگان راه برای جبران آن وجود خواهد داشت . این شعار در گاما باعث شده که در کمترین زمان ممکن متقاضی را به هدف برساند. به زبان خودمانی گاما دوره های آموزشی خود را تضمین میکند و اگر لازم باشد چندین بار شاگرد خود را به رایگان آموزش میدهد.

3-کلاس ها ترمیک و طولانی نیستند : تفاوت بسیار بزرگ گاما با سایر موسسات آموزشی زبان در نوع دوره های ارائه شده است به این صورت که در گاما دوره های ترمیک زبان ارائه نمی‌شود و دوره ها هدف گرا بوده و بصورت پکیج از صفر تا صد آموزش داده خواهد شد.

جدول شهریه دوره ها و برنامه کلاسی- آنلاین زبان موسسه گاما 

زبان آلمانی

 

ترکی استانبولی

 

دوره مکالمه (پاسپورت)

 

آیلتس

 

دوره های موسسه زبان گاما

زبان سطح جلسات آموزشی طول جلسات کتاب
آلمانی A1 28 3 ساعت اشتارتن ویا
A2 28 3 ساعت اشتارتن ویا
B1 35 3 ساعت اشتارتن ویا
آیلتس PI 15 2 ساعت Mindset foundation
IELTS 5 30 2 ساعت Mindset 1, Collins Grammar for IELTS
IELTS 6 35 2 ساعت Mindset 2

grammar for IELTS 1-12

Vocabulary for IELTS

Cambridge IELTS 12,13

IELTS 7 35 2 ساعت Mindset 3

grammar for IELTS 13-25

Cambridge IELTS 14,15

پاسپورت PASS 1

PASS 2

20 2 ساعت English file Elementary
PASS 3

PASS 4

20 2 ساعت English file Pre intermediate
PASS 5

PASS 6

20 2 ساعت English file intermediate
ترکی A1 25 2 ساعت پدی اکلیم یا هیتیت
A2 25 2 ساعت
B1 28 2 ساعت
B2 28 2 ساعت
چینی مقدماتی 1 15 1.5 ساعت Spoken chinese
مقدماتی 2 15 1.5 ساعت
روسی کاربردی A1 21 2 ساعت Russki Yizik

8 درس

متوسطه A2.1 19 2 ساعت Russki Yizik

5 درس

متوسطه A2.2 20 2 ساعت Russki Yizik

5 درس

فرانسه A1.1 20 3 ساعت EDITO A1
A1.2 20 3 ساعت EDITO A1
A2.1 20 3 ساعت EDITO A2
A2.2 20 3 ساعت EDITO A2
B1.1 20 3 ساعت EDITO B1

جهت ثبت نام در دوره های زبان موسسه گاما کلیک کنید

تماس با موسسه زبان گاما

 • آدرس شعبه مرکزی تهران: میرداماد
 • تلفن: 09120058646

 

4. مرکز زبان آفرینش رشت

مرکز زبان آفر با مجوز رسمی آموزش و پرورش به آموزش زبان های خارجی می‌پردازد. این آموزشگاه در پایان دوره مدرک معتبر اعطا می‌کند. این دوره ها به صورت کلاسهای خصوصی و گروهی، تدریس حضوری و یا تدریس آنلاین  کلاسهای معمولی یاتدریس فشرده و ویژه برای مکالمه گرامر و چهار مهارت برای زبانهایی مانند انگلیسی آلمانی روسی فرانسوی اسپانیایی ایتالیایی ترکی استانبولی چینی ژاپنی و سایر زبانها می‌باشد.

با بهترین آموزشگاه های آیلتس رشت آشنا شوید.

آموزشگاه زبان رشت

جدول شهریه دوره های آیلتس مرکز زبان آفرینش

اطلاعات تماس با مرکز زبان آفرینش

 • آدرس: رشت، میدان مصلی، بسمت فرهنگ، کوچه شیر محمدی
 • وبسایت: afarinesh.org
 • شماره تماس:    ۰۹۱۱۷۶۰۳۲۴۰   –  ۰۹۳۷۱۴۳۲۳۵۰

آدرس مرکز زبان آفرینش رشت را روی نقشه مشاهده کنید.

5. آموزشگاه زبان استاد مسجدی رشت

موسسه زبان استاد مسجدی بهترین آموزشگاه زبان در استان گیلان با شعبات متعدد در این استان می باشد . آموزشگاه آیلتس استاد مسجدی در رشت، انزلی و رودسر بهترین دوره های آموزش زبان به صورت فشرده، خصوصی و تضمینی برگزار می کند.

آموزشگاه زبان در رشت

دوره های آموزشگاه زبان استاد مسجدی رشت

 • دوره های زبان انگلیسی
 • دوره فشرده مکالمه
 • ترکی استانبولی
 • زبان آلمانی
 • فرانسه
 • آیلتس
 • تافل

اطلاعات تماس با آموزشگاه زبان استاد مسجدی رشت

6. آموزشگاه زبان هزاره علوم رشت

موسسه زبان هزاره علم اکنون با دو دهه سابقه‌ درخشان به‌عنوان یکی از پیشگامان صنعت آموزش زبان در کشور ، پایبندی خدشه‌ناپذیر به اصول مشتری‌مداری و دانشجو محوری در فرآیند یادگیری به موازات کارآفرینی و ایجاد امنیت و رفاه شغلی برای بیش از ده ها نفر ایجاد کرده است.

آموزشگاه زبان در رشت

دوره های زبان آموزشگاه زبان هزاره علوم رشت

 • دوره آموزش آیلتس و تافل
 • دوره آموزش مکالمه
 • دوره های زبان کودک
 • دوره های زبان نوجوان
 • دوره زبان بزرگسال
 • آموزش زبان سازمانی
 • دوره تربیت مدرس زبان انگلیسی TTC
 • آموزش خصوصی زبان انگلیسی
 • آموزش زبان آلمانی
 • آموزش زبان چینی
 • روسی
 • عربی
 • فرانسوی

اطلاعات تماس با آموزشگاه زبان هزاره علوم رشت

 • آدرس: رشت، بلوار قلی پور، 100 متر نرسیده به فلکه قلی پور، ساختمان کیان، واحد 2
 • تلفن: 013-33122630   –   09119340096
 • وبسایت: آموزشگاه زبان هزاره علوم رشت

آدرس آموزشگاه هزاره علوم رشت را روی نقشه مشاهده کنید.

بررسی نقاط قوت و ضعف بهترین آموزشگاه زبان رشت

نام آموزشگاه کلاس آنلاین استفاده از ابزارهای نوین آموزشی فضای استراحت تمرکز بر آزمون‌های بین المللی 
مرکز زبان دیپلمات رشت دارد دارد دارد دارد
آکادمی زبان وستا دارد دارد دارد دارد
موسسه زبان گاما دارد دارد دارد دارد
آموزشگاه زبان آفرینش رشت دارد دارد دارد دارد
آموزشگاه زبان استاد مسجدی رشت دارد دارد دارد دارد
آموزشگاه زبان هزاره علوم دارد دارد دارد دارد

 

نظرات و تجربیات خود را ذیل همین مطلب با ما در میان بگذارید.

2.1/5 - (7 امتیاز)
موسسه گاما

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا