آموزشگاه زبان آلمانیزبان تهران

آموزش آنلاین زبان آلمانی گوته + هزینه ( مدرک مورد تایید سفارت آلمان)

وقت ندارید ؟! شهریه کلاس هاتون بالاست ؟! با زمان کلاس هاتون مشکل دارید ؟! یا محیط کلاس اذیتتون میکنه ؟؟؟ شاید هم توی این شلوغی خیابون ها و خبرهای ناراحت کننده در مورد بیماری ها دنبال یه راه با اطمینان برای پیش بردن اهدافتون می گردید .

میدونستید که راه حل همه نگرانی هاتون رو میتونید توی کلاس های آنلاین پیدا کنید ؟

چالش های فعلی که موسسات آموزشی گوناگون و کلاس های آموزش حضوری زبان با آن روبرو هستند ، از جمله شهریه بالاتر ، شلوغی و دردسر رفت و آمد ها ، کمبود دوره های آموزشی که مطابق با استانداردها و برنامه زندگی شما باشد باعث می شود بسیاری از دانشجویان به دنبال گزینه های دیگر بگردند. با این اوصاف آموزش آنلاین به روشنی به یکی از محبوب ترین گزینه های آموزش عالی تبدیل شده است.

همه اینها بدان معنی است که زبان آموزان ، از متخصصین شاغل تا کم سن و سال ترین ها ، دلایل زیادی را برای گذراندن تمام یا برخی از دوره های خود به صورت آنلاین پیدا می کنند.

یافتن یک دوره خوب زبان آلمانی آنلاین آسان نیست ، اما نگران نباشید! 

شما برای ما ارزشمند هستید

آیا میدانستید موسسه گاما همه کلاس های آموزش آنلاین زبان آلمانی خود را تضمین میکند ؟؟؟

وب سایت های بی شماری وجود دارند که قول کمک به یادگیری زبان آلمانی را می دهند و همین امر انتخاب بهترین و نتایج سریع تر را برای شما دشوار می کند. علاوه بر این ، وب سایت های غیر قابل اعتماد و کلاهبرداری نیز وجود دارد که باید از آنها دوری کرد.

آموزشگاه های زبان آلمانی در تهران زیادی هم وجود دارند که کلاس آموزش آنلاین زبان آلمانی برگزار میکنند اما نه اساتید حرفه ای دارند و نه شما را به هدف خود می رسانند .

دوره های آنلاین زبان آلمانی موسسه گاما ، بدون نیاز به هزینه زیادی ، یادگیری آلمانی را آسانتر و دست یافتنی تر می کند. با اینترنتی شدن بیشتر کارها این روزها ، فرصت خوبی است که زبان آلمانی را در خانه با موسسه گاما آموزش ببینید .شاخص المانی

گاما : بهترین آموزشگاه زبان
بهترین موسسه زبان ایران سال 1402

رتبه اول : کلاس آموزش آنلاین زبان آلمانی موسسه گاما

در این مقاله مزایا و مضرات کلاس آموزش آنلاین زبان آلمانی گاما را پوشش داده ایم. ما اطمینان داریم که در پایان ، در موسسه گاما شما می توانید یک دوره آموزش زبان آلمانی را انتخاب کنید که مناسب اهداف شما باشد. لیست زیر شامل 8 مزیت برای آموزش آنلاین زبان آلمانی است .

برای ثبت نام کلیک کنید

1.بهترین اساتید آلمانی در گاما هستند !! 

شاید در محل زندگی شما هیچ مدرس زبان آلمانی واجد شرایطی وجود نداشته باشد یا تعداد آنها محدود باشد ؟ یادگیری آلمانی به صورت آنلاین در موسسه گاما ، چندین مدرس با کیفیت بالا را به شما معرفی می کند. با کلاس آموزش آنلاین زبان آلمانی موسسه گاما ، تعداد زیادی معلم از سراسر جهان برای انتخاب خود خواهید داشت ، به این معنی که می توانید کسی را پیدا کنید که دقیقاً آنچه را برای پیشرفت اهداف زبانی خود لازم دارید به شما ارائه دهد .

2. زمانبندی درست در سرفصل های آموزشی زبان آلمانی 

جا دادن زمان یادگیری زبان آلمانی در برنامه روزانه با آموزش آنلاین آلمانی گاما بسیار ساده تر است. به عنوان مثال ، اگر می خواهید اوایل صبح یا اواخر شب یاد بگیرید ، در موسسه گاما می توانید معلمی را پیدا کنید که حاضر است در آن ساعت ها کلاس بگذارد . با کلاس آموزش آنلاین زبان آلمانی گاما میتوانید با خیال راحت به مسافرت بروید و آموزش ببینید .

3. هزینه های کلاس آنلاین زبان آلمانی کمتر است

رفت و آمدهای مکرر می تواند پر هزینه باشد ، به خصوص اگر مجبور شوید مسافت زیادی را طی کنید. با آموزش آنلاین زبان آلمانی گاما ، دورترین سفر شما به میز یا نیمکت شماست. و این بخش کوچکی از صدها دلیل مختلف برای کم شدن هزینه های شماست .

4- دسترسی آسانتر به نرم افزارهای چندرسانه ای

دسترسی سریع و آسان به نرم افزار های چند رسانه ای نه تنها صرفه جویی در هزینه ، بلکه همچنین راهی عالی برای تقویت دروس آلمانی شما است. به عنوان مثال ، شما قادر خواهید بود قدرت شنیداری ، مکالمه و جست و جو حین درس دادن را همزمان انجام دهید .

5. تعامل راحت تر

تحقیقات نشان داده است که دانش آموزان خجالتی هنگام یادگیری در کلاس آنلاین زبان آلمانی کمتر حس بدی دارند . در کلاسهای آنلاین ممکن است شما را بیشتر به پرسش و پاسخ تشویق کنند . علاوه بر این میزان حواس پرتی در کلاس های آنلاین زبان آلمانی کمتر خواهد بود .

6. آموزش آلمانی ویژه شاغلین در گاما

برنامه کلاس های آنلاین زبان آلمانی گاما شاید تنها راه حل برای کسانی باشد که هم شاغل هستند و هم دغدغه آموزش زبان آلمانی دارند . برنامه آموزشی و اساتید گاما همگی مطابق استاندارد ها و برنامه شما راه حل ارائه خواهند داد.

7. تضمین اخذ مدرک زبان آلمانی

موسسه گاما همه کلاس آموزش آنلاین زبان آلمانی خود را تضمین میکند . تا رسیدن به هدف در کنار شماست و با اطمینان بهترین ها را در اختیار شما میگذارد .

8. استفاده از متد جدید اشتارتن ویا (منبع آزمون سفارت)

منابع آموزش زبان آلمانی گاما طبق اخرین متد تعلام شده از طرف سفارت و آزمون گوته میباشد. در این متد دیگر کتاب های قدیمی منشن جایی نداشته و از کتب اشتارتن ویا استفاده میشود

کلاس آموزش آنلاین زبان آلمانی

رتبه دوم -مرکز آزمون زبان آلمانی گوته – سفارت آلمان

موسسه گوته در حال حاضر فاقد شعبه بوده و تنها مرکز برگزاری آزمون های رسمی انستیتو گوته ، TestDaF و TestAS در ایران می باشد

مؤسسه گوته که در سال 1995 توسط سفارت جمهوری فدرال آلمان در ایران تأسیس گردید، در شمار مراکز پیشرو جهت فراگیری زبان آلمانی قرار دارد. مؤسسه گوته برای بزرگسالان دوره های مختلف در سطوح A1 تا C2 ارائه و آزمون های رسمی و بین المللی مؤسسه گوته را برگزار می کند. این مؤسسه با برگزاری دوره های آموزش مدرسین تلاش دارد موجبات بهبود کیفیت تدریس زبان آلمانی را در ایران فراهم آورد.

کتابخانه‌ 

برای آشنایی با موضوعات روز آلمان، در کتابخانه‌ی موسسه مجموعه‌ای از رسانه‌های چاپی و دیداری-شنیداری و ادبیات آلمانی برای شما فراهم آورده‌ایم. علاوه بر این، بخش اصلی کتابخانه که متناسب با هدف آموزشی موسسه آماده شده، در برگیرنده‌ی امکانات مورد نیاز مدرسین و دانشجویان از جمله جستجوی آنلاین کتاب‌ های موجود می باشد. امکانات کتابخانه:

 • کتاب ها و برنامه های آموزشی
 • دسترسی به اینترنت
 • کتب مرجع
 • روزنامه ها و مجلات هفتگی گوناگون
 • ادبیات مدرن آلمان
 • سی دی و دی وی دی به زبان آلمانی (تنها در کتابخانه قابل استفاده است.)
 • متون ساده به زبان آلمانی
 • کتابهایی در ارتباط با جغرافیای آلمان، محیط زیست، جامعه شناسی و دیگر علوم

: آزمون های رسمی انستیتو گوته

آزمون های انستیتو گوته با سطوح مرجع مشترک اروپایی (GER) از A1 برای مبتدیان تا C2 برای بالاترین سطح زبانی تطابق دارند

رتبه سوم : مرکز آزمون OKF اتریش

فعالیتهای انجمن فرهنگی بر روی سه حوزه اصلی متمرکز شده اند. نخست آن که، آموزش زبان آلمانی و ارائه دوره های تکمیلی برای معلمان زبان آلمانی در ایران از اهمیت ویژه ای برخوردار هستند. آموزش زبان آلمانی در ایران تنها به مفهوم انتقال و آموزش زبان نمی باشد، بلکه در حقیقت محل ملاقات با نخبگان کشور است، چرا که شرکت کنندگان این کلاسها در وهله اول دانشجویان، تجار و هنرمندان آتی این کشور هستند. استقبال بی نظیر از کلاسهای زبان آلمانی – سالیانه بیش از 3500 شرکت کننده از جمله دلایلی است که نشان میدهد، چرا انجمن فرهنگی حتی بعد از اتصال اداری به سفارت اتریش در ساختمان خود باقی ماند. دلیل دیگر کتابخانه است که به طور منظم مورد استفاده بیش از 2000 نفر از خوانندگانی است، که نام آن ها در کتابخانه انجمن به ثبت رسیده است.

مرکز آزمون OKF اتریش

مردم ایران اشتیاق فراوانی به موسیقی اتریش نشان می دهند.انجمن فرهنگی در این رابطه از ارکستر سمفونی ایران-اتریش و همچنین گروه کُر ایرانی-اتریشی حمایت می‌کند. از طریق بحث و گفتگو درباره کنسرت ها، مستر کلاس ها و کارگاه های آموزشی موفق به ارائه تصویری جامع از فرهنگ و دانسته های موسیقایی مان شده ایم.

سومین حوزه و آنچه که امروزه خصوصاً در حال حاضر در جهت اهداف فعالیت های فرهنگی از اهمیت ویژه ای برخوردار است، حمایت و پشتیبانی از گفتگوی تمدن هاست، و مهم ترین عناصر این گفتگوها پیرامون همکاری های علمی و آموزش روزنامه نگاران هستند. مضاف بر این ها، در حالی که همچون گذشته باید با موضوعات مربوط به فسلفه و ایدئولوژی با احتیاط و ملایمت برخورد کرد، سخنرانی و همایش درباره فیلسوفان اتریشی نیز با استقبال علاقمندان روبرو می شود.

موسسه گاما آموزشگاه برگزیده سال موسسه گاما شیراز

نوشته های مشابه

‫5 دیدگاه ها

 1. با سلام. دوره آنلاین اموزشی زبان آلمانی سطح A2 تا B1 رو هم دارید؟ چه هزینه ای داره کلاسهای خصوصی و عمومی؟ چند جلسه اس برای هر سطح (مثلا A2-1)؟ هر جلسه چند ساعته؟ با سپاس پیشاپیش

  1. سلام بله همه سطوح زبان آلمانی در گاما آموزش داده میشه. هر سطح 24 جلسه 3 ساعته که میشه 72 ساعت آموزش

 2. سلام وقت بخیر من یک پکیج کامل می خوام برای رسیدن به سطح b2زمانم پنج ماه است خودم شروع کردم الان دارم آیک می خونم و تا حدودی جلو رفتم آیا به من می تواند کمک کنید من فقط بصورت آنلاین باید کلاس داشته باشم

 3. بعضی‌ها اومدن نوشتن تا مثلا سطح ب ۲ میخوایم نصف سال هم وقت داریم. کمکم کنید!!!!! بنظر خودتون میشه همچین چیزی؟ وقتی هم پیشنهاد میدید بهشون کا باید چهار جلسه در هفته بخونید میگن نه‌ وقتی میگید پس تو پنج ماه نمیشه میگن نه. خب خودتون بگید چه کنیم؟ پرواز کنیم براتون،؟ مثه اینه که برید پیش پزشک بگه دست نیاز به دو ماه زمان داره تا جوش بخوره شما اصرار کنید یه هفته ای درستش کنه فک می‌کنید دکتر چی میگه؟ البته هیچ کدوم از کاربران عزیز و محترم این سایت همچین چیزی نگفتن. شاگردای خودم اینطور میگن که تجربه بدی هست واسه استاد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

واتساپ و تلفن تهران
×
پشتیبان زبان آلمانی تهران Whatsapp chat
پشتیبان آیلتس و زبان انگلیسی تهران Whatsapp chat
1 +