دانستنی های ترکیه

کلاب های استانبول + ✔️آدرس ارزان ترین کلاب ها

90 درصد مسافران به دنبال تفریحات شبانه و خوشگذراندن در شهر استانبول هستند

بیشتر مسافرین ترجیح میدهند با رفتن به کلاب های استانبول برای خود شبی به یاد ماندنی را رقم بزنند .

کلاب های شبانه در مناطق و محله های معروف استانبول با موسیقی های مدرن، تکنو، هیپ هاپ، ترکی و… امکان تفریح و خوشگذرانی برای تمامی گردشگران رافراهم کرده اند.

کلاب بابل استانبول

از معروفترین کلاب های شهر استانبول که در سالهای بین 2001 الی 2007 موفق به کسب جایزه یکصد کلاب برترجاز جهانی شده است کلاب بابل استانبول است.

علاوه برآن جایزه بهترین محل برای برگزاری کنسرت متعلق به این کلاب است.هر ساله از مشهورترین گروه های موسیقی بین المللی و همچنین هنرمندان داخلی کشور ترکیه برای اجرای برنامه های متنوع به این کلاب می آیند.

ظرفیت این کلاب معمولا 300 نفر نشسته و یا 450 نفر درحال رقص میباشد. در این کلاب شام ویا ناهار و انواع اسنک ها ،نوشیدنی و کوکتل ها وجود دارد.

آدرس: شیشلی استانبول، جاده سلهشور ، کوچه بیراهانه، کارخانه تاریخی بومونتی بیرا

کلاب رینا در استانبول

در بین تمام کلاب های استانبول، کلاب رینا دارای بزرگترین و مدرن ترین محوطه مخصوص رقص و زیباترین رستوران میباشد.این کلاس نمای زیبایی به پل بسفر دارد و اکثر هنرمندان در سراسر دنیا ، مدل های ترکیه ای و میلیونرهای مختلف این کلاب را انتخاب می کنند.ظرفیت این کلاب 2500 نفر است و برای ورود به آن باید از چند روز قبل جا رزرو کنید.

رینا کلاب استانبول

استانبول 360

کلاب الکساندرا استانبول

یکی از محبوب ترین مکان ها برای تفریحات شبانه در استانبول که در محله آبشار عظیم با طراحی از عصر عثمانی است کلاب الکساندرا است.

کلاب KLEIN

3/5 - (2 امتیاز)
موسسه گاما شیراز

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *