آموزش زبان انگلیسی رایگان صفر تا صد [گام به گام]

7 مورد از طولانی ترین کلمات انگلیسی ✅+ ترجمه

در زبان انگلیسی هم مانند سایر زبانهای خارجی واژگان طولانی چه از لحاظ تعداد حروف و چه از لحاظ تلفظ داریم. در این مقاله 7 مورد از طولانی ترین کلمات انگلیسی برایتان گرد آوری شده است. همچنین با کلمات عجیب و غریب انگلیسی نیز آشنا شوید. آموزش زبان انگلیسی از پایه (آموزش زبان انگلیسی رایگان صفر تا صد) شما را با تمام زیر و بم های این زبان از جمله طولانی ترین کلمات آشنا خواهید شد.

طولانی ترین کلمه انگلیسی چیست؟

جالب است که بدانید طولانی ترین کلمه انگلیسی دارای 189,198 حرف است که تلفظ بی وقفه آن می تواند تقریبا نزدیک به سه ساعت به طول بینجامد! البته وابسته به اینکه شما با چه سرعتی این کلمه را تلفظ کنید! این کلمه نامی علمی برای ماده شیمیایی درون پروتئین تایتین است که در انسان ها یافت می شود. اضافه کردن چنین کلمه ای در مقاله پیش رو کاملا غیرممکن است و به احتمال زیاد شما هم چندان مایل نباشید که چشمتان به جمالش روشن شود. با این حال اگر حوصله تان سر رفته و می خواهید تنوعی ایجاد کنید می توانید در فضای اینترنت تلفظ کامل این کلمه را بیابید تا بفهمید که دقیقا چه طور باید آن را بیان کرد!

آزمون تعیین سطح گاما

طولانی ترین کلمات انگلیسی

در این مقاله می خواهیم هفت مورد دیگر از طولانی ترین کلمه های انگلیسی را به شما معرفی کنیم. قاعدتا این کلمات جایگاهی در دیکشنری های انگلیسی ندارند و احتمال اینکه آن ها را در گفت و گوهای روزمره در جایی بشنوید یا در زندگی عادی در جایی ببینید تقریبا صفر است! با این وجود اگر کنجکاو هستید که بدانید طولانی ترین کلمه های انگلیسی چه شکلی به نظر می آیند این مقاله برای شماست!

لیست 7 کلمه طولانی انگلیسی

این پنج کلمه شامل موارد زیر هستند:

  1. Pneumonoultramicroscopicsilicovolcanoconiosis (55 حرف)

نوعی بیماری ریوی

  1. Supercalifragilisticexpialidocious (34 حرف)

کلمه ای تقریبا بی مفهوم که گاهی برای اشاره به موارد خارق العاده از آن استفاده می شود.

  1. Pseudopseudohypoparathyroidism (30 حرف)

نوعی بیماری غددی

  1. Floccinaucinihilipilification (29 حرف)

چیزی کاملا بی ارزش

  1. Antidisestablishmentarianism (28 حرف)

مخالف نهادهای رسمی اجتماعی بودن

  1. Honorificabilitudinitatibus (27 حرف)

در نهایت احترامات

  1. Incomprehensibilities (21 حرف)

مواردی که کاملا غیرقابل فهم باشد.

طولانی ترین کلمات انگلیسی

یادگیری کلمات طولانی زبان انگلیسی چه اهمیتی دارد؟

  • به منظور برقراری ارتباط موثرتر: یادگیری کلمات طولانی به گسترش دامنه فرهنگ لغت واژگان انگلیسی کمک می‌کند. هر چند که برخی از این کلمات بسیار نادر هستند، اما برخی دیگر به واقع بسیار مفیدند (در ادامه گفتار به این حقیقت می‌رسید). دانستن کلمات خاص و طولانی به شما امکان می‌دهد تا افکار پیچیده و دقیق خود را به راحتی به زبان بیاورید.
  • جهت درک راحت‌تر کلمات بیشتر: وقتی لغات انگلیسی را تجزیه می‌کنید، کم کم متوجه می‌شوید که برخی از عناصر در بسیاری از کلمات مختلف انگلیسی رایج هستند. این کار به شما کمک می‌کند تا لغات بیشتری را بدون انجام هر گونه مطالعه درباره واژگان اضافی درک نمایید.

 

3/5 - (2 امتیاز)
موسسه گاما

مژده آتش آب پرور

دانشجوی کارشناسی ارشد زبان و ادبیات انگلیسی و علاقه مند به هر چیزی که مرتبط با دنیای زبان انگلیسی باشد!

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
کارشناسان ثبت نام زبان
×