آموزشگاه

آموزشگاه زبان انگلیسی قرن بومهن: لیست دوره ها+ آدرس و تلفن

آموزشگاه زبان انگلیسی قرن بومهن دارای مجوز رسمی از آموزش و پرورش است. این مجموعه آموزشی برای تمام گروه های سنی کلاس‌های مکالمه و گرامر برگزار می‌کند. آموزشگاه آموزه به ویژه برای کودکان و نوجوانان از نوین ترین روش‌های آموزشی استفاده می‌کند. برای یادگیری اصطلاحات و نکات مکالمه می‌توانید از این مجموعه آموزشی کمک بگیرید. انواع دوره های آموزشی زبان انگلیسی در آموزشگاه آموزه ارائه می‌گردد.

درباره زبان انگلیسی

برای آموزش زبان انگلیسی باید بدانیم که انگلیسی چیست! این زبان دارای تعدادی لغت است (واژگان انگلیسی) که با آرایش و دستور خاصی (گرامر یا دستورزبان) در کنار یکدیگر می نشینند. حال اگر زبان مکالمه در مهارت های لیسنینگ و اسپیکینگ وارد شود نمود آوایی یا تلفظ نیز پیدا می کند.

آزمون تعیین سطح گاما

چرا به آموزش زبان انگلیسی احتیاج داریم؟

امروزه یادگیری زبان انگلیسی یک ضرورت اجتناب ناپذیر است. با پیشرفت روند جهانی سازی ارتباطات بین المللی، تجارت جهانی و آموزش علوم جدید به زبان انگلیسی انجام می شود و عدم آشنایی با این زبان معادل عدم حیات در دنیای مدرن است.

انسانها برای برقراری ارتباط  با یکدیگر از ابتدا تا حال حاضر از ابزارهای مختلفی استفاده کرده ‌اند. در بین این ابزار، زبان تنها وسیله‌ای است که می توان بوسیله آن پیچیده ترین مفاهیم را به شکلی ساده و کامل انتقال داد. ولی تکلم مردم دنیا به زبان ‌های مختلف تا حدودی باعث خلل ارتباط جوامع با یکدیگر می‌شود. بنابراین وجود یک زبان مشترک در سراسر دنیا برای برقراری ارتباط میان کشورها و ملل مختلف ضروری است. به همین منظور زبان انگلیسی در چند قرن اخیر بیشتر مورد توجه قرار گرفته است.

انواع دوره های آموزشی آموزشگاه زبان انگلیسی قرن بومهن

 • دوره آموزش زبان انگلیسی کودکان

در این دوره‌ها تمرکز بر تدریس هر 4 مهارت اصلی زبان انگلیسی (Reading ،Writing ،Listening ،Speaking) و زیرمهارت‌های (Vocabulary،Grammar،Pronunciation) است. از اهداف اصلی آموزشی آموزه در دوره‌ های آموزش زبان انگلیسی برای کودکان، علاقمند کردن آنها به یادگیری زبان انگلیسی است.

از آنجا که بر اساس اصول آموزشی زبان آموز محور (Learner-Centered Teaching)، دانشجو در کانون اصلی توجه است، پژوهش‌ها نشان می‌دهند که متغیر های شخصی زبان‌آموزان از جمله متغیرهای شخصیتی (Personality Variables)، تفاوت‌های فردی (Individual Differences) و مهارت‌های فردی (Personal Skills) تاثیر فراوانی بر میزان پیشرفت زبان اموزان در زبان دوم دارند که این نیز توسط استادان حرفه‌ای موسسه زبان قرن در نظر گرفته می‌شود. منابع آموزشی دوره ترمیک کودکان در آموزشگاه زبان آموزه، کتابهای First Friends و Family & Friends از دانشگاه آکسفورد هستند که کاملا با اهداف دوره مطابق بوده و زبان آموزان می‌توانند در کوتاه‌ترین زمان ممکن و بالاترین بازدهی به اهداف خود برسند.

 • دوره آموزش زبان انگلیسی نوجوانان

این دوره تاکید بسیار ویژه‌ای بر روی تقویت مهارت گفتاری (مکالمه زبان انگلیسی) زبان آموزان دارد تا بتوانند پس از طی هر ترم به راحتی از تمامی ساختارها و کلمات نو آموخته خود در مکالمه زبان انگلیسی استفاده کنند.

به علاوه، زیر مهارت های زبانی نیز از قبیل دستور زبان(Grammar)، واژگان(Vocabulary)، تلفظ(Pronunciation) ،هم‌آیی(Collocation) و کار گفت‌ها (Speech acts) نیز در این دوره مورد توجه قرار گرفته و تقویت می‌شوند. جدا از مهارت‌های زبانی، زبان‌آموزان به تقویت مهارت‌های فرازبانی نیز نیاز دارند تا بتوانند از زبان نوآموخته به بهترین شکل استفاده کنند.

منابع آموزشی زبان انگلیسی دوره های ترمیک نوجوانان در آموزشگاه آموزه، کتاب‌های Solutions از دانشگاه آکسفورد هستند که با اهداف بالا مطابقت کامل داشته و زبان آموزان می‌توانند در کوتاه ترین زمان ممکن و بالاترین بازدهی به اهداف خود برسند.

 • دوره آموزش زبان انگلیسی بزرگسالان

در این دوره زبان انگلیسی در کنار تدریس هر 4 مهارت اصلی زبان انگلیسی شامل Reading، Writing، Listening، Speaking و زیر مهارت های Vocabulary،Grammar،Pronunciation تاکید بسیار ویژه ای بر ارتقا مهارت مکالمه وجود دارد به طوری که زبان آموزان بتوانند پس از طی هر ترم به راحتی از تمامی ساختارها و لغات نو آموخته خود در مکالمات روزمره استفاده نمایند.

از دیگر ویژگی‌های مهم این دوره، آماده‌سازی زبان آموزان برای شرکت در آزمون های بین المللی مانند IELTS ، iBT و … می‌باشد. به عبارت دیگر، زبان آموزان پس از گذراندن سطوح لازم بر اساس نمره مورد نیاز خود ( طبق چارت آموزشی) می‌توانند در دوره های آمادگی آزمون های بین المللی شرکت نمایند.

ویژگی های دوره های ترمیک بزرگسالان

 • تعداد نفرات محدود (6 تا 8 نفر)
 • برگزاری بالغ بر 15 عنوان کلاس جانبی رایگان (بیش از70 ساعت در هفته)
 • امکان انتخاب روز و ساعت توسط زبان آموزان
 • استفاده از مجرب‌ ترین استادان آموزش زبان انگلیسی
 • آموزش مکالمه زبان انگلیسی بزرگسالان (Speaking)
 • مشاوره‌های منظم و پشتیبانی آموزشی مستمر در طول دوره به صورت تلفنی، آنلاین و حضوری توسط کارشناسان موسسه
 • آماده‌سازی زبان‌آموزان برای شرکت در آزمون‌ های بین المللی
 • استفاده از به روز ترین منابع آموزشی

آدرس آموزشگاه زبان انگلیسی قرن بومهن:

بومهن.جاده دماوند.بلوار امام خمینی بعد از مسجد صاحب الزمان بعد از خیابان زاهدی پلاک484
شماره تماس:
02176227682
لطفا امتیاز بدید
موسسه گاما

کشفی

کارشناس سئو، نویسنده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
تلفن و واتساپ آموزشگاه زبان انگلیسی
×