آموزشگاه

آموزشگاه زبان انگلیسی ایرانا (نیاز سابق): لیست دوره ها+ آدرس و تلفن

آموزشگاه زبان انگلیسی ایرانا (نیاز سابق) با نظارت آموزش و پرورش كار خود را در سال 2014 ميلادي و 1393 شمسي شروع نموده و به عنوان بروزترین مجموعه آموزش زبان در منطقه 14 تهران ، با بهترين سيستم هاي آموزشي و جديدترين كتاب ها با کادری مجرب و در فضایی کاملا متفاوت ، در راستـاي اهـداف آموزشـي و فرهنـگي خـود و به منظور رفع نياز علاقمندان به فراگيري زبان انگلیسی در سطوح و سنين مختلـف ، خدمـات آموزشي مورد نيـاز را به شــرح ذيل ارايـه مي کند:

 

آزمون تعیین سطح گاما

بخش نوجوانان ( Teenagers ) 

 جوانان ( Young Adults ) 

بخش هاي تخصصي و پیشرفته ( ESP )

 

برخی از مزایای مجموعه آموزشی ایــرانا (نیاز سابق) بدین شرح است:

  • امکان ارائه کلاس برای تمامی سطوح به صورت گروهی، خصوصی وآنلاین با توجه به نیازهای آموزشی زبان آموز.
  • بهره گیری از اساتید متخصص و با تجربه برای هر گروه زبانی.
  • وجود تنوع در دوره های آموزشی برای آمادگی و موفقیت شما در آزمون های بین المللی مطابق با بازه زمانی و شرایط فردی زبان آموز.
  • دارای تیم آموزشی مجرب و بهره گیری از معتبرترین و کاربردی ترین منابع آموزشی.
  • بهره گیری از جدیدترین و به روزترین روش تدریس و سیستم آموزشی زبان در دنیا
  • برنامه آموزشی نیمه فشرده؛ ارائه سطوح زبانی در تعداد ترم های کمتر، همزمان با ارائه تعداد ترم های بیشتر در طول سال نسبت به سایر موسسات.
  • برگزاری دوره های کاربردی و فشرده مکالمه زبان.

انواع دوره های آموزشگاه زبان انگلیسی ایرانا

  • دوره ویژه کودکان

زبان انگلیسی زنده‌ترین زبان دنیا است. یادگیری زبان انگلیسی از سنین کودکی و نوجوانی به ‌مراتب مؤثرتر از یادگیری انگلیسی در بزرگ ‌سالی است. والدین می‌توانند با خرید کتاب زبان انگلیسی برای کودکان و نوجوانان به تقویت زبان فرزندان خود کمک کنند.

کتاب آموزش زبان انگلیسی برای کودک و نوجوان در آموزشگاه زبان نیاز بر اساس استاندارهای بالای آموزشی فراهم می‌شود.

  • دوره ویژه نوجوانان

در سرتاسر دنيا، از آنجايی که شمار تنوع کتاب های درسی برای کودکان، روزانه در حال افزايش است، سخت است که آن ها را از يکديگر تمييز دهيم و يک يا چند کتاب درسی را برای تدريس انتخاب کنيم. هر کتاب درسی برای کودکان، از لحاظ آموزش دادن کلمات، جملات و عبارات کليدی را که کودکان احساس ميکنند برای صحبت کردن و نوشتن در محيط هايی مانند: مدرسه، خانواده و جامعه نياز دارند آموزش داده است.

کتاب  Family and Friends شامل 15 درس است که هر درس ميکوشد کودکان را با محيط پيرامونشان آشنا کند و آن ها را با حيوانات، رنگ ها، اعداد، غذاها، نوشيدنی ها و…آشنا کند. در ابتدای هر درس، ابتدا يک موضوع خاصی داده شده است که شامل متن ها و لغات متنوع زيادی ميشود. بخش دوم، يک مبحث گرامری خاص آموزش داده شده است. قسمت سوم، فونيکس، الفبا، صداها و نحوه‌ی تلفظ آنها به صورت بسيار ساده آموزش داده شده است.

  • دوره ویژه بزرگسالان

یادگیری زبان انگلیسی برای بزرگسالان، امروزه به یک ضرورت تبدیل‌شده است. برای رشد و پیشرفت در دنیای امروز حتماً باید به یک ‌زبان خارجی مسلط شویم. برای یادگیری زبان انگلیسی راه‌های مختلفی وجود دارد. برخی افراد ترجیح می‌دهنداز طریق کتاب های خودآموز یا تماشای فیلم های آموزشی، زبان خود را تقویت کنند. اما باوجود راه‌های مختلف یادگیری زبان، هیچ‌چیز جای حضور در کلاس های زبان را نمی‌گیرد.

کتاب‌های آموزشی برای بزرگسالان از معتبرترین انتشارت جهان

تدوین و انتشار کتاب‌های آموزش زبان انگلیسی تفاوت‌های مهمی با سایر کتاب‌ها دارد. کتاب‌های آموزشی باید بر اساس اصول یادگیری و توسط مؤلفان متخصص نوشته شود. به همین دلیل، باید به ناشر توجه بیشتری کرد. در میان تمام ناشرین جهان انتشارات Cambridge، Oxford، Pearson Longman  شناخته‌شده‌ترین و تخصصی‌ترین ناشرین کتب تخصصی آموزش زبان انگلیسی به شمار می‌روند.

آدرس آموزشگاه زبان انگلیسی ایرانا:

خیابان پیروزی، خیابان پرستار جنوبی، پلاک 294

شماره تماس:

02133079808

وب سایت:

http://www.irana-ac.ir

 

لطفا امتیاز بدید
موسسه گاما

کشفی

کارشناس سئو، نویسنده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
تلفن و واتساپ آموزشگاه زبان انگلیسی
×