آموزشگاه

آموزشگاه زبان انگلیسی کیهان نو اکباتان: لیست دوره ها+ آدرس و تلفن

آموزشگاه زبان انگلیسی کیهان نو دوره های مختلف آموزش زبان انگلیسی را در پلتفرم اسکای روم نیز برگزار می‌کند. این مرکز آموزشی با 14 سال سابقه درخشان آموزشی واقع در اکباتان تهران است. در این مجموعه آموزشی علاوه بر دوره زبان انگلیسی، سایر زبان‌های خارجی مانند کره ای، فرانسه و آلمانی برگزار می‌گردد. شما در آموزشگاه زبان انگلیسی کیهان علاوه بر کلاس حضوری می‌توانید به صورت آنلاین در کلاس‌ها شرکت کنید.

درباره زبان انگلیسی

عدم آشنایی با زبان انگلیسی معادل عدم حیات در دنیای مدرن است. همانطور که قبلا اشاره شد، با توجه به تسلط انگلستان و امریکا در زمینه های مختلف من جمله تکنولوژی، و اینکه دنیای امروز، ثانیه به ثانیه پیشرفته تر و تکنولوژیک تر می شود، نیاز به دانستن و استفاده زبان انگلیسی بیشتر و بیشتر احساس می شود. از همین رو، بدون تسلط بر زبان انگلیسی، زندگی کردن در دنیای امروز تا حدودی عجیب و سخت می شود و برعکس، با داستن تسلط بر زبان انگلیسی، بسیار جذاب تر و مفرح تر است. آموزش زبان انگلیسی از پایه همواره دغدغه همگان است.

آزمون تعیین سطح گاما

امروزه یادگیری زبان انگلیسی یک ضرورت اجتناب ناپذیر است. با پیشرفت روند جهانی سازی ارتباطات بین المللی، تجارت جهانی و آموزش علوم جدید به زبان انگلیسی انجام می شود.

انواع دوره های آموزشگاه زبان انگلیسی کیهان نو

  • دوره های ترمیک زبان انگلیسی

گسترش ارتباطات و ضرورت برقراري روابط ميان ملل مختلف، اهميت فراگيري زبان هاي خارجي را بيش از پيش اجتناب ناپذير ساخته است. از سوي ديگر، روند رو به رشد علوم مختلف و توسعه تکنولوژي و صنعت، برنامه ريزان را بر آن داشته است كه در تربيت افراد متخصص و كارآمد چارچوبي مدون و مشخص را به منظور برگزاري دوره هاي آموزشي زبان هاي خارجي به ويژه زبان انگليسي در نظر گيرند. از اين رو برگزاري دوره زبان انگليسي بزرگسالان براي پاسخگوبي به نياز موجود در جامعه ضروري به نظر مي رسد.

 

هدف این دوره آموزشی مهارتهای چهارگانه (شنیداری، گفتاری، نوشتاری و خواندن) زبان انگلیسی از سطح مبتدی تا پیشرفته است. شرایط پذیرش: این دوره آموزشی برای بزرگسالان برگزار می شود. لازم است داوطلبینی که از زمینه قبلی آموزش زبان انگلیسی برخوردارند در آزمون تعیین سطح کتبی و شفاهی شرکت کرده و براساس نتیجه آزمون،در سطح آموزشی مورد نظر شرکت نمایند. ساختار دوره زبان انگلیسی بزرگسالان بر اساس متد آموزشی EIGHT شامل 15 ترم 40 ساعته و در مجموع در برگیرنده 600 ساعت آموزشی است.

  • دوره زبان آلمانی

آموزش زبان آلمانی در آموزشگاه زبان کیهان نو همواره بر اساس متد توصیه شده آموزش آلمانی از سوی بخش فرهنگی سفارت آلمان در تهران می‌باشد. درحال حاضر در کلاس زبان آلمانی کتاب Starten Wir بعنوان جدید ترین و بروزترین متد آموزش مکالمه زبان آلمانی به زبان آموزان تدریس می‌گردد.

کلاس زبان آلمانی بزرگسالان مختص رده سنی 16 سال به بالا است که قصد شرکت در آزمونهای سفارت با هدف ادامه تحصیل یا مهاجرت به کشورهای آلمان، اتریش و سوئیس را دارند. این دوره ها از سطح پایه تا پیشرفته با کتابهای STARTEN WIR و Sicher از انتشارات Hueber آلمان بصورت آموزش حضوری و آموزش آنلاین برگزار می‌شود.

  • دوره زبان فرانسه

مخاطبین کلاس زبان فرانسوی به‌طور کلی بزرگسالانی هستند که متقاضی ادامه تحصیل یا مهاجرت به کشورهای فرانسوی زبان مانند کانادا، داوطلبان شرکت در آزمون کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترای داخل کشور در حوزه زبان و ادبیات فرانسه، مترجمی زبان فرانسه، آموزش زبان فرانسه و متخصصان رشته‌های مختلف که قصد دارند در دوره‌های تخصصی بین‌المللی در خارج از ایران شرکت کنند، می‌باشد که در دو سطح تحصیل می‌کنند.

  • سطح اول: دوره‌های مقدماتی و میانی زبان فرانسوی است.
  • سطح دوم: دوره‌های پیشرفته و تخصصی زبان فرانسوی است.

آدرس آموزشگاه زبان انگلیسی کیهان نو:

تهران، شهرک اکباتان، فاز 2، بلوک 11، جنب ورودی2

شماره تماس:

021-44652221

5/5 - (1 امتیاز)
موسسه گاما

کشفی

کارشناس سئو، نویسنده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
تلفن و واتساپ آموزشگاه زبان انگلیسی
×