آموزشگاه

آموزشگاه زبان انگلیسی سفیر صادقیه: لیست دوره ها+ آدرس و تلفن

آموزشگاه زبان انگلیسی سفیر صادقیه نخستین ارائه دهنده‌ سیستم آموزش ترکیبی هایبرید شامل آموزش در کلاس به‌همراه آموزش آنلاین در فضای مجازی، در 20 اردیبهشت ماه 1378 با افتتاح اولین شعبه در منطقه‌ی قلهک تهران آغاز به کار کرد.

موسسه زبان سفیر اکنون با دو دهه سابقه‌ درخشان به‌عنوان یکی از پیشگامان صنعت آموزش زبان در کشور با 63 شعبه در تهران و مراکز استان‌های کشور، پایبندی خدشه‌ناپذیر به اصول مشتری‌مداری و دانشجو محوری در فرآیند یادگیری به موازات کارآفرینی و ایجاد امنیت و رفاه شغلی برای بیش از 2000 نفر از بهترین مدرسین زبان‌های خارجی موفق بوده است.

آزمون تعیین سطح گاما

انواع دوره های آموزشگاه زبان انگلیسی سفیر صادقیه

  • دوره ویژه کودکان

آموزشگاه زبان سفیر با آغاز دوره‌های آموزش زبان انگلیسی برای کودکان در واحدهای آموزشی شهر تهران، تلاش در برداشتن یک گام بلند در ارتقا روش تدریس این رده سنی پراهمیت کرده است. در آموزشگاه زبان سفیر تلاش کرده‌ایم تا همراه با اساتید مجرب و استفاده از بهترین روش‌های آموزش در سرگرمی‌های مختص به این رده سنی، مسبب پیشرفت زبان‌آموزان شویم. یکی از اولویت‌های مهم برای ما در آموزش زبان انگلیسی به کودکان، این است که زبان‌آموز باید با علاقه در کلاس درس حاضر شود.

  • دوره زبان مقدماتی نوجوانان (Project 3 / Elementary (A2

در این مقطع، زبان‌آموزان بر نوشتار و استفاده از جملات ساده کاملا مسلط بوده و می‌توانند در تبادل اطلاعات غیر‌پیچیده شرکت نمایند.

در این مرحله، دایره لغات و واژگان انگلیسی محدود است. لغات و واژگان انگلیسی در این سطح بیشتر بر روی انگلیسی روزمره از جمله دعوت کردن، پیشنهاد کمک دادن، با کسی قرار و برنامه تنظیم کردن و پیشنهاد دادن است و علاوه بر آن بر روی لغات انگلیسی مربوط به خانه، خانواده، مکان‌های مختلف در شهر و تجربیات روزمره زندگی نیز تاکید می‌شود.

گرامر در این سطح از سطوح قبلی پیشرفته‌تر بوده و روی حال ساده و حال استمراری، زمان گذشته و آینده، حال کامل و استفاده از the تمرکز می‌شود.

مکالمه زبان انگلیسی در مورد موضوعاتی همچون صحبت در مورد آینده و گذشته، مشکلات پیش آمده و ارائه پیشنهاد مناسب و همچنین صحبت در مورد زندگی روتین روزانه تمرین می‌شود.

  • دوره آموزش زبان انگلیسی بزرگسالان

دوره آموزش زبان انگلیسی بزرگسالان موسسه سفیر به دلیل استفاده از کتاب جدید Evolve به شما کمک می‌کند تا مهارت‌های موردنیازتان برای ارتباط و مکالمه به زبان انگلیسی را کسب کنید و آن‌ها را پرورش دهید.

این دوره برای افراد ۱۵ سال به بالا طراحی شده است و شامل دو بخش دوره‌های مبتدی و متوسط در ۲۴ ترم و دوره‌های تخصصی و پیشرفته در ۱۸ ترم است.

  • دوره آموزش زبان فرانسه سفیر

موسسه زبان فرانسه سفیر از سال 1385 آغاز به آموزش زبان فرانسه کرده است. از ابتدای سال 1399 با استفاده از متد آموزشی نوین و جامع کتاب “Tendances” که بر پایه آموزش چهار مهارتی و مطابق با کادر آموزش اروپایی (CECR) طراحی شده است، به آموزش زبان‌آموزان می‌پردازد.

برای شرکت در کلاس زبان فرانسه لازم است ابتدا در آزمون تعیین سطح زبان فرانسوی شرکت کنید.

آدرس آموزشگاه زبان انگلیسی سفیر صادقیه:

تهران، فلکه دوم صادقيه، ابتدای محمد علی جناح جنب کوچه احسانگر پلاک1

وب سایت:

https://gosafir.com/fa/safir-branches/tehran/ibranch16/

شماره تماس:

+982144022680

لطفا امتیاز بدید
موسسه گاما

کشفی

کارشناس سئو، نویسنده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
تلفن و واتساپ آموزشگاه زبان انگلیسی
×