بهترین آموزشگاه های زبان ویژه کودکان

4 تا بهترین آموزشگاه زبان کودکان در اهواز: کلاس زبان کودکان 3 تا 10 ساله+ آدرس و ☎️

کودکانی که زبان دوم را از کودکی یاد می گیرند، خلاق تر و در حل مشکلات موفق تر هستند. یادگیری زبان از سنین کودکی به دغدغه اصلی والدین تبدیل شده است. مطالعات انجام شده نشان داده است که کودکانی که زبان دوم را بلدند در انجام تست هوش عملکرد بهتری دارند. زبان (آموزشگاه های زبان اهواز) و یادگیری آن از ملزومات زندگی فردی است. شروع به یادگیری زبان از سنین کودکی مزایای بی‌شماری دارد. برای آشنایی با زبانکده کودکان در اهواز تا انتهای مقاله با ما باشید.

آموزشگاه زبان نسل نو اهواز، انگلیش لند اهواز، از جمله کلاسهای آموزشی کودکان در اهواز هستند. این روزها کاربران شبکه های اجتماعی با سرچ کلید واژه مورد نظر مثل بهترین آموزشگاه زبان در اهواز نی نی سایت به اطلاعات مدنظرشان دست پیدا می کنند.

آزمون تعیین سطح گاما

والدین دغدغه دارند که فرزندشان هر چه زودتر یادگیری زبان انگلیسی را آغاز کند. کلاس زبان انگلیسی کودکان به همراه تشویق والدین برای یادگیری زبان عامل مهمی برای پیشرفت کودک است.

در این مقاله قصد داریم از بهترین آموزشگاه های زبان کودکان در اهواز صحبت کنیم. اما قبل از آن یک سوال مطرح می شود. بهترین سن یادگیری زبان از چه سنی شروع می شود؟ این سوال برای همه ی ما ممکن است پیش بیاید آموزش گام به گام زبان انگلیسی را از چه سنی شروع کنیم که بیشترین بازدهی را داشته باشد. یا هر پدر و مادری برای فرزند کوچکش این سوال را خواهد پرسید.

معیارهای گزینش بهترین آموزشگاه زبان کودکان در اهواز

✔ صلاحیت مدرسان آموزشگاه های معتبر از اساتید برجسته و حرفه ای برای آموزش های خود استفاده می کنند به گونه‌ای که مدرسین باید دارای تحصیلات مرتبط و تجربه تدریس باشند.
✔ محیط و امکانات مناسب آموزش کلاسهای آموزشی مجهز به سیستم‌های به روز و محیط کلاس برای یادگیری دوستانه و تشویق کننده باشد.
✔ اعتبار و سابقه آموزشگاه نظرات زبان آموزان فبلی درباره کیفیت کلاسهایی که قبلا برگزار شده است.
✔ انعطاف پذیری زمان کلاس ها امکان تغییر کلاس ها و جدول زمانی آموزش متناسب با برنامه های زبان آموز
✔ بازی و سرگرمی آموزش زبان به کودکان با بازی و سرگرمی، تماشای کارتن
✔ هزینه‌ها تطابق هزینه ها با کیفیت آموزش ارائه شده و بررسی امکان تخفیف روی برخی دوره های آموزشی
✔ موقعیت جغرافیایی مناسب دسترسی آسان به آموزشگاه و موقعیت کانی مناسب

اگر قصد دارید کودکان خود را جهت آموزش زبان به یک  آموزشگاه بفرستید شما موظف هستید جهت گزینش آموزشگاه به نکات زیر توجه کنید :

 • شرایط خانواده و کودک : قبل از جستجوی آموزشگاه به این فکر کنید که آموزشگاه چه کاری باید برای فرزند شما انجام دهد. شاید فرزند شما زبان یا نیاز های خاصی داشته باشد.
 • درباره ی آموزشگاه اطلاعات جمع کنید : برنامه درسی ، رویکرد یادگیری ،عملکرد آکادمیک ، نوع رفتار و برخورد با کودک ، ایمنی ، امکانات و خدمات ارائه شده
 • از آموزشگاه دیدن کنید و آن را از نزدیک ببینید.
 • فرهنگ عوامل موثر در آموزشگاه : دانش آموزان ، معلم ها ، ارتباط والدین

در ادامه لیست کلاس زبانکده کودکان در اهواز با جزئیات مورد نیاز مخاطب در اختیارتان قرار داده شده است. اطلاعات تکمیلی درباره هر آموزشگاه شما در یک انتخاب صحیح همراهی می کند.

لیست بهترین آموزشگاه زبان کودکان اهواز

ردیف نام آموزشگاه آدرس شماره تماس
1 آموزشگاه زبان نسل نو اهواز اهواز ، کیانپارس ، خیابان وهابی ، روبروی الهام ، مجتمع fivestar ، طبقه اول 06133769506 -7
2 موسسه زبان گویا اهواز اهواز، زیتون کارمندی، خیابان زمرد، نبش فیاض

اهواز ، کیان آباد خیابان سپهری بین وهابی و کیان آباد

۳۴۴۴۶۰۹۹

۳۳۹۰۵۰۳۹

3 آموزشگاه زبان پرتو اهواز کیانپارس ، خیابان 4 شرقی 33921117
4 آموزشگاه زبان انگلیش لند اهواز اهواز، کیانپارس، خیابان پانزدهم غربی، فاز سه 06133370181

بررسی نقاط قوت و ضعف آموزشگاه زبان کودکان در اهواز

نام آموزشگاه کلاس آنلاین استفاده از ابزارهای نوین آموزشی فضای استراحت تمرکز بر آزمون‌های بین المللی
آموزشگاه زبان نسل نو اهواز
موسسه زبان گویا اهواز
آموزشگاه زبان پرتو اهواز
آموزشگاه زبان انگلیش لند اهواز

 

آموزشگاه زبان کودکان اهواز

بهترین آموزشگاه های زبان کودکان اهواز

1. آموزشگاه زبان نسل نو اهواز

خانه زبان کودک نسل نو به عنوان اولین و تنها آموزشگاه تخصصی آموزش زبان خردسالان و کودکان از سال 1392 رسما کار خود را آغاز نمود.دوره های این آموزشگاه بر پایه ی روش play 7 learn برگزار می شود. زبان آموزان و والدین آنها از خانه زبان نو همواره ابراز رضایتمندی نموده اند. از مجموعه کتابهای پاکتس همراه با کتابهای پیکچر دیکشنری(Picture Dictionary) مجیک تایم (Magic Time)، فونیکس فور کیدز ( Phonics for Kids) و انگلیش تایم(English Time) جهت تدریس بهره گرفته می شود. هدف تسلط زبان آموزان بر چهار مهارت اصلی است.

آموزشگاه تخصصی زبان خردسالان و کودکان  نسل نو با استفاده از بهترین ابزار و برنامه ریزی هدفمند آموزشی فرزندان شما را در یادگیری “انگلیسی به آسانی و روانی فارسی” یاری می نماید

دوره های ترمیک خانه زبان کودک نسل نو

 • دوره pocket : مناسب گروه سنی 3 تا 5 سال می باشد. آموزش لغات در سطح گسترده با استفاده از سه کتاب pocket 1-2-3 در این دوره انجام می گیرد.
 • دوره های مکالمه (conversation) : مناسب سنین 3 تا 6 سال ، 5 ترم 15 جلسه ای .کودکان باید از سطح لغات خوبی برخوردار باشند.
 • Phonics : این روش جدیدترین و به روزترین متد آموزش زبان انگلیسی است. این روش بر آموزش همزمان چهار مهارت اصلی تاکید دارد. به جای آموزش 26 حرف الفبا ، آموزش 44 آوا صورت می گیرد.
 • Magics : مناسب سنین 7 تا 10 سال ، یادگیری چهار مهارت اصلی با محوریت مکالمه همراه با بازی و کارهای جمعی.
 • کارگاه آموزش مادر و کودک : جهت کودکان 1.5 تا 3 سال. آموزش کودک با استفاده از بازی و ابزار ساده زندگی روزمره.حضور مادر یا فردی جهت احساس راحتی کودک الزامی است. در هر جلسه بازی های مختلفی انجام خواهد شد که رشد و خلاقیت کودک را افزایش دهد.

اطلاعات تماس با نسل نو اهواز

آدرس : اهواز ، کیانپارس ، خیابان وهابی ، روبروی الهام ، مجتمع fivestar ، طبقه اول

آدرس زبانکده نسل نو اهواز روی نقشه مشاهده کنید.

تلفن : 06133769506 -7

 

2. موسسه زبان گویا اهواز

دومین آموزشگاه زبان کودکان اهواز مرکز زبان گویا با بیش از ۱۰ سال سابقه در برگزاری کلاس‌های عمومی، خصوصی و نیمه خصوصی به صورت حضوری و آنلاین، و برگزاری آزمون‌های اصلی و ماک (شبیه‌سازی شده) با مجوز سازمان سنجش و آموزش کشور تلاش نموده است تا در امر تدریس زبان‌های خارجه همواره با بهره‌گیری از بهترین اساتید و منابع آموزشی بهترین خدمات را با برترین کیفیت در اختیار زبان‌آموزان قرار دهد.گواه این مطلب دریافت تقدیر نامه به عنوان موسسه برتر آموزش زبان خارجه در استان می باشد.

آموزشگاه زبان کودکان اهواز

مرکز زبان گویا شما را تا دستیابی به هدف مورد نظرتان همراهی خواهد کرد.

دوره های زبان کودکان و نوجوانان مرکز زبان گویا

 • Oxford Phonics : این دوره شامل 4 ترم می باشد و مخصوص رده سنی 8تا 9 سال یا دوم تا سوم ابتدایی می باشد.در این دوره حروف ، صداها و ترکیب آنها و نوشتن حروف و کلمات آموزش داده می شود.
 • Up & Away : در 3 جلد در دوره پیشرفته کودکان تدریس می شود.در این کتابها ساختارهای گرامری زبان انگلیسی به ساده ترین شکل ممکن  آموزش داده می شود. و مهارت های speaking و writing زبان آموزان تقویت می شود.
 • Big English : در 6 جلد آموزش موضوعات جذاب و متنوع و با ارزیابی مستمر در طول ترم یک منبع عالی برای تقویت مهارت های زبانی و افزایش مهارت سخن گفتن درباره ی موضوعات مختلف است.

اطلاعات تماس با مرکز زبان گویا

3. آموزشگاه زبان پرتو اهواز

این آموزشگاه از سال 1381 آغاز به کار کرده است. و آموزش زبان آموزان را با شیوه ای متفاوت از دیگر آموزشگاهها بنا نهاده است .

 • ایجاد فضایی متفاوت از دیگران
 • بهره گیری از افرادی مجرب جهت طراحی سیستم های آموزشی مبتنی بر متد روز
 • ایجاد کلاس های جذاب و سطح بالا

آموزشگاه زبان کودکان اهواز

دوره های کودک و نوجوان آموزشگاه پرتو

 • PCS : دوره Pre-school course برای خردسالان قبل از دبستان. از کتابهای Pockets1,2,3 برای آموزش خردسالان بهره گیری می شود. علاقه مندی و آشنایی کودکان با زبان انگلیسی ، جملات کوتاه ، شعر و یادگیری پایه ای مهارت گفتاری و شنیداری از اهداف این دوره ها است.این دوره 9 ترم به طول می انجامد.3 روز در هفته ، جلسه ای 60 دقیقه ترمی 5 هفته می باشد.
 • TBC : دوره نوجوانان Teenage Beginner Course. از کتاب های Family and Friends 1,2 برای آموزش نوجوانان بهره گرفته می شود.طول این دوره 12 ترم ، دوره های ترمیک 3 روز در هفته 75 دقیقه و هر ترم 5 هفته می باشد.هدف این دوره آموزش گرامر ، لغت ، تلفظ ، درک مطلب به همراه تمامی مهارت های زبان انگلیسی را پوشش می دهد.
 • TEC : دوره نوجوانان Teenage Elementary Course. از کتاب های Family and Friends 3,4 برای آموزش نوجوانان بهره گرفته می شود.طول این دوره 10 ترم ، دوره های ترمیک 3 روز در هفته 75 دقیقه و هر ترم 5 هفته می باشد.هدف این دوره آموزش گرامر ، لغت ، تلفظ ، درک مطلب به همراه تمامی مهارت های زبان انگلیسی را پوشش می دهد.
 • TIC: دوره نوجوانان Teenage Intermediate Course. از کتاب های Family and Friends 5,6 برای آموزش نوجوانان بهره گرفته می شود.طول این دوره 8 ترم ، دوره های ترمیک 3 روز در هفته 75 دقیقه و هر ترم 5 هفته می باشد.هدف این دوره آموزش گرامر ، لغت ، تلفظ ، درک مطلب به همراه تمامی مهارت های زبان انگلیسی را پوشش می دهد.

اطلاعات تماس با آموزشگاه زبان پرتو 

آدرس : کیانپارس ، خیابان 4 شرقی

آدرس آموزشگاه زبان پرتو اهواز روی نقشه مشاهده کنید.

وبسایت آموزشگاه زبان پرتو اهواز

تلفن : 33921117 – 33921118

4. آموزشگاه زبان انگلیش لند اهواز

آموزشگاه تخصصی زبان کودک، دارای کادر مجرب و حرفه ای به همراه محیط بازی برای کودکان

دپارتمان تخصصی آموزش زبان به کودکان

مهدکودک دو زبانه

آموزشگاه زبان کودکان اهواز

اطلاعات تماس با انگلیش لند اهواز

آدرس: اهواز، کیانپارس، خیابان پانزدهم غربی، فاز سه

شماره تماس: 06133370181

اینستاگرام: englishland_ir

آدرس آموزشگاه زبان انگلیش لند اهواز روی نقشه مشاهده کنید.

بهترین سن برای کودکان جهت یادگیری زبان

این سوالات از طرف والدینی مطرح می شود که کنجکاو هستند بدانند بهترین سن برای یادگیری زبان چه سنی است و نگرانند 3 سالگی خیلی کم است. اما تحقیقات علمی نشان داده هر چه کودک زودتر شروع به یادگیری کند یادگیری زباان برای او غریزی تر و راحت تر است.

همه ی شما شنیدید که : مغز کودکان مانند اسفنج است . و این یک واقعیت است که هر چه جوانتر باشید یادگیری آسانتر است.کودکان می توانند بسیار سریعتر از بزرگسالان و نوجوانان یاد بگیرند و این امر به ویژه درمورد یادگیری زبان ها صادق است.

یادگیری زبان برای کودکان 0 تا 3 سال

مطالعات هاروارد درمورد توسعه مهارت های ذهنی کودکان ، نشان می دهد که هر چه کودک کوچکتر شروع به یادگیری زبان جدید کند بهتر است. این مطالعه نشان داد کودکان بین 0تا 3 سال از طریق شنیدن صداها یاد می گیرند و در این مرحله از رشد، کودکان به سرعت مهارت های زبانی خود را گسترش می دهند و بنابراین دوزبانگی با مهارت های زبانی مرتبط است.

یادگیری زبان برای کودکان 3 تا 6 سال

برای کودکان بین 6-3 سال فرآیند یادگیری آنها پیچیده تر می شود. زیرا شروع به درگیر شدن حواس آنها می کند. برای مثال آنچه که می بینند و به آن دست می زنند. بنابراین با استفاده از اشیاء و بازی ، کودکان در این گروه سنی شروع به باز تولید کلمات کلیدی از زبانی که می آموزند کنند.به همین دلیل است که آموزش آنلان زبان بسیار عالی است .استفاده از قصه گویی و شعر مناسب سن ، یادگیری این رده سنی را بهینه می کند.

با معرفی زبان ها به کودکان از سنین پایین می توانید پیشرفت مستمری را در زمینه لغات و مهارت های گفتاری فرزند خود ایجاد کنید.

نکات بسیار مهم برای آموزش زبان به کودکان

 1. ایجاد محیطی شاد به همراه موسیقی و بازی های کودکانه بهترین روش برای آموزش زبان به کودکان است.
 2. پخش آهنگ های کودکانه و شعرهای ریتمیک کمک شایانی به یادگیری آنها می کند.
 3. با توجه به افزایش روز افزون استفاده از تبلت و گوشی های هوشمند توسط کودکان ؛ بهترین اپلیکیشن های آموزش زبان را برای آنها نصب کنید.
 4. آموزش زبان به کمک کارتون مثل Cocomelon
 5. کتاب ها و قصه های زبان انگلیسی برای آنها بخوانید.

سوالات، تجربیات و نظرات خود را ذیل همین نوشته با ما در میان بگذارید.

 

لطفا امتیاز بدید
موسسه گاما

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا