بهترین آموزشگاه های زبان ویژه کودکان

2 تا بهترین آموزشگاه زبان کودکان در اردبیل: کلاس زبان کودکان 3 تا 10 ساله+ آدرس و ☎️

 

در این مقاله قصد داریم از بهترین آموزشگاه های زبان کودکان در اردبیل صحبت کنیم. اما قبل از آن یک سوال مطرح می شود. بهترین سن یادگیری زبان از چه سنی شروع می شود؟ این سوال برای همه ی ما ممکن است پیش بیاید آموزش گام به گام زبان انگلیسی را از چه سنی شروع کنیم که بیشترین بازدهی را داشته باشد. یا هر پدر و مادری برای فرزند کوچکش این سوال را خواهد پرسید.

آزمون تعیین سطح گاما

بهترین سن برای کودکان جهت یادگیری زبان

این سوالات از طرف والدین مطرح می شود که کنجکاو هستند بدانند بهترین سن برای یادگیری زبان چه سنی است و نگرانند 3 سالگی خیلی کم است.اما تحقیقات علمی نشان داده هر چه کودک زودتر شروع به یادگیری کند یادگیری زباان برای او غریزی تر و راحت تر است.

همه ی شما شنیدید که : مغز کودکان مانند اسفنج است . و این یک واقعیت است که هر چه جوانتر باشید یادگیری آسانتر است.کودکان می توانند بسیار سریعتر از بزرگسالان و نوجوانان یاد بگیرند و این امر به ویژه درمورد یادگیری زبان ها صادق است.

یادگیری زبان برای کودکان 0 تا 3 سال

مطالعات هاروارد درمورد توسعه مهارت های ذهنی کودکان ، نشان می دهد که هر چه کودک کوچکتر شروع به یادگیری زبان جدید کند بهتر است. این مطالعه نشان داد کودکان بین 0تا 3 سال از طریق شنیدن صداها یاد می گیرند و در این مرحله از رشد، کودکان به سرعت مهارت های زبانی خود را گسترش می دهند و بنابراین دوزبانگی با مهارت های زبانی مرتبط است.

یادگیری زبان برای کودکان 3 تا 6 سال

برای کودکان بین 6-3 سال فرآیند یادگیری آنها پیچیده تر می شود. زیرا شروع به درگیر شدن حواس آنها می کند. برای مثال آنچه که می بینند و به آن دست می زنند. بنابراین با استفاده از اشیاء و بازی ، کودکان در این گروه سنی شروع به باز تولید کلمات کلیدی از زبانی که می آموزند کنند.به همین دلیل است که آموزش آنلان زبان بسیار عالی است .استفاده از قصه گویی و شعر مناسب سن ، یادگیری این رده سنی را بهینه می کند.

با معرفی زبان ها به کودکان از سنین پایین می توانید پیشرفت مستمری را در زمینه لغات و مهارت های گفتاری فرزند خود ایجاد کنید.

نکات بسیار مهم برای آموزش زبان به کودکان

  1. ایجاد محیطی شاد به همراه موسیقی و بازی های کودکانه بهترین روش برای آموزش زبان به کودکان است.
  2. پخش آهنگ های کودکانه و شعرهای ریتمیک کمک شایانی به یادگیری آنها می کند.
  3. با توجه به افزایش روز افزون استفاده از تبلت و گوشی های هوشمند توسط کودکان ؛ بهترین اپلیکیشن های آموزش زبان را برای آنها نصب کنید.
  4. آموزش زبان به کمک کارتون مانند Cocomelon
  5. کتاب ها و قصه های زبان انگلیسی برای آنها بخوانید .
آموزش زبان با بازی

معیارهای سنجش بهترین آموزشگاه های زبان کودکان در اردبیل

اگر قصد دارید کودکان خود را جهت آموزش زبان به یک  آموزشگاه بفرستید شما موظف هستید جهت گزینش آموزشگاه به نکات زیر توجه کنید :

  • شرایط خانواده و کودک : قبل از جستجوی آموزشگاه به این فکر کنید که آموزشگاه چه کاری باید برای فرزند شما انجام دهد. شاید فرزند شما زبان یا نیاز های خاصی داشته باشد.
  • درباره ی آموزشگاه اطلاعات جمع کنید : برنامه درسی ، رویکرد یادگیری ،عملکرد آکادمیک ، نوع رفتار و برخورد با کودک ، ایمنی ، امکانات و خدمات ارائه شده
  • از آموزشگاه دیدن کنید و آن را از نزدیک ببینید.
  • فرهنگ عوامل موثر در آموزشگاه : دانش آموزان ، معلم ها ، ارتباط والدین

در ادامه لیست بهترین آموزشگاه های زبان کودکان در اردبیل را آورده ایم.

1. موسسه زبان گلدیس اردبیل

موسسه زبان گلدیس از سال 1372 با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی آغاز به کار کرد. هدف این موسسه آموزش زبان به زبان آموزان در یک محیط جذاب و کارآمد است به گونه ایکه بتوانند فرصت های شغلی و تحصیلی و … را به دست آورند.

دوره های کودکان و نوجوانان

دوره‌ی آموزشی کودکان گلدیس بر اساس نیازها و خصوصیات روان شناختی زبان آموزان از سنین 7 تا 15 سال طراحی شده است. زبان آموزان در محیطی شاد و مهیج و با استفاده از فعالیت های متنوع زبان خارجه را آموزش می بینند. در این دوره از کتاب های کتاب‌های Family and Friends و First Friends جهت آموزش زبان آموزان بهره گرفته می شود. در طول این دوره ها با تأکید بر مکالمه زبان آموزان به خوبی به زبان انگلیسی مسلط می شوند.

تماس با موسسه گلدیس
آدرس : آبرسان: خیابان امام، نرسیده به چهارراه آبرسان، جنب مخابرات
تلفن :  041 3337 3515

2. آموزشگاه زبان دنیز اردبیل

آموزشگاه زبان دنیز فعالیت رسمی خود را از سال 1380 با مجوز رسمی از آموزش و پرورش آغاز کرد. این آموزشگاه همواره با استفاده از اساتید مجرب و جدیدترین متد آموزش زبان توانسته است پاسخ خوبی به نیازهای زبان آموزان بدهد. در این آموزشگاه دوره های آموزش کودکان و نوجوانان متناسب با رده های سنی مختلف برگزار می شود جهت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.
تماس با آموزشگاه دنیز

آدرس: اردبیل، میدان باکری، ابتدای خیابان فلسطین، خیابان پردیس شرقی

تلفن: 04533518209     –   04533517822

4.5/5 - (2 امتیاز)
موسسه گاما

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا