بهترین آموزشگاه های زبان ویژه کودکان

3 تا بهترین آموزشگاه زبان کودکان در قم: کلاس زبان کودکان 3 تا 10 ساله+ آدرس و ☎️

مطالعات انجام شده نشان داده است که کودکانی که زبان دوم را بلدند در انجام تست هوش عملکرد بهتری دارند. زبان (بهترین آموزشگاه های زبان قم) و یادگیری آن از ملزومات زندگی فردی است. شروع به یادگیری زبان از سنین کودکی مزایای بی‌شماری دارد. بسیاری از کودکان قبل از آنکه خواندن و نوشتن را یاد بگیرند واژگان انگلیسی را به راحتی به خاطر می‌سپارند. برای آشنایی با بهترین آموزشگاه زبان کودکان در قم در این مقاله با همراه باشید. آموزشگاه زبان دهکده قم از بهترین آموزشگاه زبان کودک قم است. با توجه به اهمیت زبان انگلیسی امروزه بعضی از مهدکودک ها تحت عنوان مهد زبان قم در این شهر به صورت دو زبانه به آموزش کودکان مشغول هستند.

قبل از انتخاب یک آموزشگاه زبان برای کودکتان با سرچ درباره آموزشگاه زبان کودک قم می توانید شرایط آموزشگاه ها را بررسی و سپس انتخاب کنید.

آزمون تعیین سطح گاما

یک سوال مطرح می شود. بهترین سن یادگیری زبان از چه سنی شروع می شود؟ این سوال برای همه ی ما ممکن است پیش بیاید آموزش گام به گام زبان انگلیسی را از چه سنی شروع کنیم که بیشترین بازدهی را داشته باشد. یا هر پدر و مادری برای فرزند کوچکش این سوال را خواهد پرسید.

آموزشگاه زبان کودکان قم

معیارهای سنجش بهترین آموزشگاه های زبان کودکان در قم

✔ صلاحیت مدرسان آموزشگاه های معتبر از اساتید برجسته و حرفه ای برای آموزش های خود استفاده می کنند به گونه‌ای که مدرسین باید دارای تحصیلات مرتبط و تجربه تدریس باشند.
✔ محیط و امکانات مناسب آموزش کلاسهای آموزشی مجهز به سیستم‌های به روز و محیط کلاس برای یادگیری دوستانه و تشویق کننده باشد.
✔ اعتبار و سابقه آموزشگاه نظرات زبان آموزان فبلی درباره کیفیت کلاسهایی که قبلا برگزار شده است.
✔ انعطاف پذیری زمان کلاس ها امکان تغییر کلاس ها و جدول زمانی آموزش متناسب با برنامه های زبان آموز
✔ بازی و سرگرمی آموزش زبان به کودکان با بازی و سرگرمی، تماشای کارتن
✔ هزینه‌ها تطابق هزینه ها با کیفیت آموزش ارائه شده و بررسی امکان تخفیف روی برخی دوره های آموزشی
✔ موقعیت جغرافیایی مناسب دسترسی آسان به آموزشگاه و موقعیت کانی مناسب

اگر قصد دارید کودکان خود را جهت آموزش زبان به یک  آموزشگاه بفرستید شما موظف هستید جهت گزینش آموزشگاه به نکات زیر توجه کنید:

  • شرایط خانواده و کودک : قبل از جستجوی آموزشگاه به این فکر کنید که آموزشگاه چه کاری باید برای فرزند شما انجام دهد. شاید فرزند شما زبان یا نیاز های خاصی داشته باشد.
  • درباره ی آموزشگاه اطلاعات جمع کنید : برنامه درسی ، رویکرد یادگیری ،عملکرد آکادمیک ، نوع رفتار و برخورد با کودک ، ایمنی ، امکانات و خدمات ارائه شده
  • از آموزشگاه دیدن کنید و آن را از نزدیک ببینید.
  • فرهنگ عوامل موثر در آموزشگاه : دانش آموزان ، معلم ها ، ارتباط والدین

در ادامه لیست بهترین آموزشگاه های زبان کودکان در قم را آورده ایم.

لیست بهترین آموزشگاه زبان کودکان در قم

ردیف نام آموزشگاه آدرس شماره تماس
1 آموزشگاه زبان گام برتر قم قم – خیابان صفاییه (شهدا) – نبش کوچه ۲۵ – طبقه بالای بانک مسکن 37840441
2 مرکز آموزش زبان دهکده قم قم، خيابان ١٩ دي، بين كوچه ٦٠ و ٦٢، پلاك ٨٤٠ 025-37701140
3 آموزشگاه زبان خارجه راه نوین قم قم ، خیابان صدوقی (زنبیل آباد) ، 20 متری امام حسین ،خیابان مفتح جنوبی ، نبش کوچه 8 025-32912132

 

1. آموزشگاه گام برتر قم 

موسسه گام برتر از اسفند سال 1387 با رویکردی نو در زمینه آموزش زبان با استفاده از اساتید برجسته آغاز به کار کرد. سطح علمی بالای کادر آموزش ، استفاده از تجهیزات مدرن، برگزاری آزمون های منظم و دوره ای و برگزاری دوره های تخصصی ؛ این آموزشگاه را به عنوان یک مرکز تخصصی آموزش زبان معرفی می نماید.

این آکادمی زبان با رویکرد نوین آموزشی و همچنین دارای مجوز رسمی از اداره آموزش و پرورش در یکی از خیابان های اصلی شهر قم آماده ارائه خدمت به شما زبان آموزان گرامی است.

دوره کودکان و نوجوانان

آموزشگاه زبان کودکان قم

دوره کودکان با استفاده از متد first friends در 16 ترم ( هر ترم 13 جلسه 90 دقیقه ای می باشد) توسط اساتید برجسته و متخصص در آموزش کودکان برگزار می شود. این دوره ها به شیوه ای مهیج و استفاده از روش هایی جذاب مانند داستان ، بازی ، فیلم ، کاردستی و فلش کارت جهت ترغیب کودکان به یادگیری زبان برگزار می شود.

اطلاعات تماس با موسسه گام برتر 

وبسایت آموزشگاه زبان گام برتر قم

آدرس : قم – خیابان صفاییه (شهدا) – نبش کوچه ۲۵ – طبقه بالای بانک مسکن

آدرس موسسه زبان گام برتر را روی نقشه مشاهده کنید.

اینستاگرام: gam_e_bartar.academy

تلفن : 37840441-3

2. مرکز آموزش زبان دهکده قم 

مرکز آموزش زبان دهکده با بیش از یک دهه تجربه در آموزش زبان با هدف آموزش زبان آموزان از مهد تا دانشگاه همراه علاقه مندان می باشد. در این مرکز دوره های مهد و پیش دبستانی ویژه کودکان 3 تا 6 ساله و مکالمه نوجوانان برگزار می شود.

دارای کلاس مکالمه نوجوانان

خردسالان 3 تا 6 سال آموزش تخصصي مكالمه زبان مبتني بر بازي ويژه سنين ۳ تا ۶ سال مهد و‌ پيش دبستان

همچنین زبان دهکده قم دارای دوره مکالمه ویژه بزرگسالان نیز می باشد.

عکسهای مرکز آموزش زبان دهکده قم dlc

آموزشگاه زبان کودکان قم

آموزشگاه زبان کودکان قم

اطلاعات تماس با آموزش زبان دهکده 

آدرس آموزشگاه زبان دهکده قم: قم، خيابان ١٩ دي، بين كوچه ٦٠ و ٦٢، پلاك ٨٤٠

وبسایت آموزشگاه زبان دهکده قم

آدرس آموزشگاه زبان دهکده قم dlc را روی نقشه مشاهده کنید.

تلفن : 025-37701140

3. آموزشگاه زبان خارجه راه نوین قم

این آموزشگاه با روش های منحصر به فرد که حاصل سالها آزمون و خطا در این آموزشگاه است اقدام به برگزاری دوره های آموزشی در رده های کودک، نوجوان و بزرگسال می نماید.

آموزشگاه زبان کودکان قم

آموزشگاه زبان کودکان قم

اطلاعات تماس با راه نوین 

آدرس : قم ، خیابان صدوقی (زنبیل آباد) ، 20 متری امام حسین ،خیابان مفتح جنوبی ، نبش کوچه 8

آدرس آموزشگاه راه نوین قم را روی نقشه مشاهده کنید.

وبسایت آموزشگاه زبان راه نوین قم

تلفن : 025-32912132

جدول شهریه آموزشگاه زبان کودکان در قم

آموزشگاه زبان کودکان قم

بررسی نقاط قوت و ضعف بهترین آموزشگاه زبان کودکان در قم

نام آموزشگاه کلاس آنلاین استفاده از ابزارهای نوین آموزشی فضای استراحت تمرکز بر آزمون‌های بین المللی
آموزشگاه زبان گام برتر قم دارد دارد دارد
مرکز آموزش زبان دهکده قم دارد دارد دارد دارد
آموزشگاه زبان خارجه راه نوین قم دارد دارد دارد

 

بهترین سن برای کودکان جهت یادگیری زبان

این سوالات از طرف والدین مطرح می شود که کنجکاو هستند بدانند بهترین سن برای یادگیری زبان چه سنی است و نگرانند 3 سالگی خیلی کم است.اما تحقیقات علمی نشان داده هر چه کودک زودتر شروع به یادگیری کند یادگیری زباان برای او غریزی تر و راحت تر است.

همه ی شما شنیدید که : مغز کودکان مانند اسفنج است . و این یک واقعیت است که هر چه جوانتر باشید یادگیری آسانتر است.کودکان می توانند بسیار سریعتر از بزرگسالان و نوجوانان یاد بگیرند و این امر به ویژه درمورد یادگیری زبان ها صادق است.

یادگیری زبان برای کودکان 0 تا 3 سال

مطالعات هاروارد درمورد توسعه مهارت های ذهنی کودکان ، نشان می دهد که هر چه کودک کوچکتر شروع به یادگیری زبان جدید کند بهتر است. این مطالعه نشان داد کودکان بین 0تا 3 سال از طریق شنیدن صداها یاد می گیرند و در این مرحله از رشد، کودکان به سرعت مهارت های زبانی خود را گسترش می دهند و بنابراین دوزبانگی با مهارت های زبانی مرتبط است.

یادگیری زبان برای کودکان 3 تا 6 سال

برای کودکان بین 6-3 سال فرآیند یادگیری آنها پیچیده تر می شود. زیرا شروع به درگیر شدن حواس آنها می کند. برای مثال آنچه که می بینند و به آن دست می زنند. بنابراین با استفاده از اشیاء و بازی ، کودکان در این گروه سنی شروع به باز تولید کلمات کلیدی از زبانی که می آموزند کنند.به همین دلیل است که آموزش آنلان زبان بسیار عالی است .استفاده از قصه گویی و شعر مناسب سن ، یادگیری این رده سنی را بهینه می کند.

با معرفی زبان ها به کودکان از سنین پایین می توانید پیشرفت مستمری را در زمینه لغات و مهارت های گفتاری فرزند خود ایجاد کنید.

نکات بسیار مهم برای آموزش زبان به کودکان

  1. ایجاد محیطی شاد به همراه موسیقی و بازی های کودکانه بهترین روش برای آموزش زبان به کودکان است.
  2. پخش آهنگ های کودکانه و شعرهای ریتمیک کمک شایانی به یادگیری آنها می کند.
  3. با توجه به افزایش روز افزون استفاده از تبلت و گوشی های هوشمند توسط کودکان ؛ بهترین اپلیکیشن های آموزش زبان را برای آنها نصب کنید.
  4. آموزش زبان به کمک کارتون مثل Cocomelon
  5. کتاب ها و قصه های زبان انگلیسی برای آنها بخوانید.

کلام آخر

به طور کلی اهمیت یادگیری زبان انگلیسی در کودکان با توجه به اهمیت سن آن ها باعث تقویت حافظه و ارتقاء عملکرد کودک می شود. کودکانی که در مهد زبان مشغول به تحصیل، بازی و سرگرمی می شوند ارتباط اجتماعی بهتری دارند. این روزها والدین دغدغه انتخاب یک راه مناسب برای آموزش زبان انگلیسی به کودکان دارند. بهترین آموزشگاه زبان کودکان قم مانند زبانکده قم از پایه به صورت اصولی زبان را با روش های نوین آموزشی به کودک آموزش می دهند. تجربه خود را از شرکت در کلاس زبان کودکان قم با ما در میان بگذارید.

2.7/5 - (3 امتیاز)
موسسه گاما

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا