بهترین آموزشگاه های زبان ویژه کودکان

4 تا بهترین آموزشگاه زبان کودکان در کرمانشاه: کلاس زبان کودکان 3 تا 10 ساله+ آدرس و ☎️

با توجه به اینکه در کشورهایی که انگلیسی زبان نیستند؛ والدین دغدغه دارند که فرزندشان هر چه زودتر یادگیری زبان انگلیسی را آغاز کند. کلاس زبان انگلیسی کودکان به همراه تشویق والدین برای یادگیری زبان عامل مهمی برای پیشرفت کودک است. زبان (بهترین آموزشگاه های زبان کرمانشاه) و یادگیری آن از ملزومات زندگی فردی است. شروع به یادگیری زبان از سنین کودکی مزایای بی‌شماری دارد. بسیاری از کودکان قبل از آنکه خواندن و نوشتن را یاد بگیرند واژگان انگلیسی را به راحتی به خاطر می‌سپارند. برای آشنایی با بهترین آموزشگاه زبان کودکان در کرمانشاه در این مقاله با همراه باشید. کالج زبان کرمانشاه از برترینهای آموزش کودک است.

کلاس زبان کودکان روابط اجتماعی، عنلکرد رفتاری کودک را ارتقا می دهد.

آزمون تعیین سطح گاما

مهد کودک دو زبانه در کرمانشاه سبب صرفه جویی وقت و هزینه برای والدین عزیز شده است. زیرا با آموزش دو زبانه در مهد کودک نیازی به کلاس زبان ندارد.

در این مقاله قصد داریم از بهترین آموزشگاه های زبان کودکان در کرمانشاه صحبت کنیم.

اما قبل از آن یک سوال مطرح می شود. بهترین سن یادگیری زبان از چه سنی شروع می شود؟ این سوال برای همه ی ما ممکن است پیش بیاید آموزش گام به گام زبان انگلیسی را از چه سنی شروع کنیم که بیشترین بازدهی را داشته باشد. یا هر پدر و مادری برای فرزند کوچکش این سوال را خواهد پرسید.

آموزشگاه زبان کودکان کرمانشاه

معیارهای سنجش بهترین آموزشگاه زبان کودکان در کرمانشاه

✔ صلاحیت مدرسان آموزشگاه های معتبر از اساتید برجسته و حرفه ای برای آموزش های خود استفاده می کنند به گونه‌ای که مدرسین باید دارای تحصیلات مرتبط و تجربه تدریس باشند.
✔ محیط و امکانات مناسب آموزش کلاسهای آموزشی مجهز به سیستم‌های به روز و محیط کلاس برای یادگیری دوستانه و تشویق کننده باشد.
✔ اعتبار و سابقه آموزشگاه نظرات زبان آموزان فبلی درباره کیفیت کلاسهایی که قبلا برگزار شده است.
✔ انعطاف پذیری زمان کلاس ها امکان تغییر کلاس ها و جدول زمانی آموزش متناسب با برنامه های زبان آموز
✔ فضای بازی برای کودکان برای جلوگیری از خستگی و عدم یکنواختی کلاس برای کودکان اتاق و یا فضای بازی برای کودکان در نظر گرفته شده باشد.
✔ هزینه‌ها تطابق هزینه ها با کیفیت آموزش ارائه شده و بررسی امکان تخفیف روی برخی دوره های آموزشی
✔ موقعیت جغرافیایی مناسب دسترسی آسان به آموزشگاه و موقعیت کانی مناسب

اگر قصد دارید کودکان خود را جهت آموزش زبان به یک  آموزشگاه بفرستید شما موظف هستید جهت گزینش آموزشگاه به نکات زیر توجه کنید:

 • شرایط خانواده و کودک : قبل از جستجوی آموزشگاه به این فکر کنید که آموزشگاه چه کاری باید برای فرزند شما انجام دهد. شاید فرزند شما زبان یا نیاز های خاصی داشته باشد.
 • درباره ی آموزشگاه اطلاعات جمع کنید : برنامه درسی ، رویکرد یادگیری ،عملکرد آکادمیک ، نوع رفتار و برخورد با کودک ، ایمنی ، امکانات و خدمات ارائه شده
 • از آموزشگاه دیدن کنید و آن را از نزدیک ببینید.
 • فرهنگ عوامل موثر در آموزشگاه : دانش آموزان ، معلم ها ، ارتباط والدین

در ادامه لیست بهترین آموزشگاه های زبان کودکان در کرمانشاه را آورده ایم.

لیست بهترین آموزشگاه زبان کودکان در کرمانشاه

ردیف نام آموزشگاه آدرس شماره تماس
1 کالج زبان کرمانشاه کرمانشاه، ۲۲بهمن، پایینتر از میدان مرکزی، نبش کوی ۱۳۸ 08338395051
2 کانون زبان ایران کرمانشاه کرمانشاه، بلوار چمران، خیابان ۲۲ بهمن 08338352112
3 آموزشگاه زبان کودک و نوجوان کیهان کرمانشاه کرمانشاه، بلوار طاقبستان، نبش کوچه ۱۱۶ ۰۸۳۳۴۲۳۱۰۳۴
4 موسسه کودکان هوشمند کرمانشاه کرمانشاه،گلستان،بلوار هفده شهریور،خ. نسیم 09189266030

بررسی نقاط قوت و ضعف بهترین آموزشگاه زبان کودکان در کرمانشاه

نام آموزشگاه کلاس آنلاین استفاده از ابزارهای نوین آموزشی فضای استراحت تمرکز بر آزمون‌های بین المللی
کالج زبان کرمانشاه
کانون زبان ایران کرمانشاه کودکان
آموزشگاه زبان کیهان کرمانشاه
موسسه کودکان هوشمند کرمانشاه

 

1. کالج زبان کرمانشاه

کالج زبان در سال 1392 با هدف ارائه دوره های زبان انگلیسی با کیفیتی متفاوت در پاسخ به نیاز متقاضیان در شهر کرمانشاه شروع به کار کرد.

آموزشگاه زبان کودکان کرمانشاه

 

دوره های کودک و نوجوان کالج زبان

 • مهد زبان : در این دوره بر اساس متد ELP که یک روش غیرمستقیم و بازی محور آموزش زبان است ، یک خانه زبان انگلیسی برای کودکان 3 تا 6 سال بنا نهاده شده است. در خانه زبان با استفاده از شعر ،موسیقی ، نمایش ، داستان ، کارتون و نرم افزارهای آموزشی کودکان با زبان انگلیسی و لغات آن آشنا می شوند. با حضور دو مربی کودکان می توانند کار مورد علاقه ی خود را دنبال کنند مثلا با یک مربی فیلم تماشا کنند یا اینکه با مربی دیگر به بازی مورد علاقه خود بپردازند.
 • دوره کودکان : این دوره ها با استفاده از کتاب های BIG FUN و BIG ENGLISH برگزار می شود.
 1. BIG FUN : مناسب برای کوکان 7و8 ساله است.در این دوره کودکان با استفاده از کلیپ ها و بازی های جذاب مهارت های گفتاری و شنیداری را تقویت می کنند  وبا تمرکز بر این مهارت ها دایره لغات کودکان را افزایش می دهند.
 2. BIG ENGLISH : این دوره مناسب کودکان 9 تا 12 ساله می باشد. این دوره ها با تمرکز بر مهارت خواندن و نوشتن شروع می شود و در ادامه به تقویت مهارت گفتاری و شنیداری پرداخته می شود.
 • نوجوانان : سن 13 تا 16 سال در رده بندی نوجوانان قرار می گیرند. 4 کتاب ، 8 ترم ، 3 ماه می باشد. کتاب های Teen 2 Teen مکالمه محور باعث تقویت مهارت های زبانی می شود.

اطلاعات تماس با کالج زبان کرمانشاه

هر کدام از شعبه های کالج زبان کرمانشاه ویژه یک دوره از زبانهای خارجی و گروه های سنی مختلف است.

آدرس: کرمانشاه، ۲۲بهمن، پایینتر از میدان مرکزی، نبش کوی138

آدرس کالج زبان کرمانشاه را روی نقشه مشاهده کنید.

شماره تلفن کالج زبان کرمانشاه: 08338395051

وبسایت کالج زبان کرمانشاه

2. کانون زبان ایران کرمانشاه

آموزشگاه زبان کودکان کرمانشاه

کانون زبان ایران به عنوان قدیمی ترین و بزرگترین مرکز آموزش زبان در ایران از سال 1330 در ایران فعالیت دارد.در حال حاضر دوره های آموزش کودکان این مرکز در بخش برادران و خواهران بخش کودک و بخش برادران نوجوان در کرمانشاه فعال می باشد.

اطلاعات تماس با کانون زبان ایران – کرمانشاه

آدرس : پارک معلم، مرکز شماره 4 کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، طبقه دوم

آدرس کانون زبان ایران کرمانشاه کودکان را روی نقشه مشاهده کنید.

تلفن : ۳۸۲۵۶۵۵۳ (۰۸۳)

آموزشگاه زبان کودکان کرمانشاه

بهترین سن برای کودکان جهت یادگیری زبان

این سوالات از طرف والدین مطرح می شود که کنجکاو هستند بدانند بهترین سن برای یادگیری زبان چه سنی است و نگرانند 3 سالگی خیلی کم است.اما تحقیقات علمی نشان داده هر چه کودک زودتر شروع به یادگیری کند یادگیری زباان برای او غریزی تر و راحت تر است.

همه ی شما شنیدید که : مغز کودکان مانند اسفنج است . و این یک واقعیت است که هر چه جوانتر باشید یادگیری آسانتر است.کودکان می توانند بسیار سریعتر از بزرگسالان و نوجوانان یاد بگیرند و این امر به ویژه درمورد یادگیری زبان ها صادق است.

یادگیری زبان برای کودکان 0 تا 3 سال

مطالعات هاروارد درمورد توسعه مهارت های ذهنی کودکان ، نشان می دهد که هر چه کودک کوچکتر شروع به یادگیری زبان جدید کند بهتر است. این مطالعه نشان داد کودکان بین 0تا 3 سال از طریق شنیدن صداها یاد می گیرند و در این مرحله از رشد، کودکان به سرعت مهارت های زبانی خود را گسترش می دهند و بنابراین دوزبانگی با مهارت های زبانی مرتبط است.

یادگیری زبان برای کودکان 3 تا 6 سال

برای کودکان بین 6-3 سال فرآیند یادگیری آنها پیچیده تر می شود. زیرا شروع به درگیر شدن حواس آنها می کند. برای مثال آنچه که می بینند و به آن دست می زنند. بنابراین با استفاده از اشیاء و بازی ، کودکان در این گروه سنی شروع به باز تولید کلمات کلیدی از زبانی که می آموزند کنند.به همین دلیل است که آموزش آنلان زبان بسیار عالی است .استفاده از قصه گویی و شعر مناسب سن ، یادگیری این رده سنی را بهینه می کند.

با معرفی زبان ها به کودکان از سنین پایین می توانید پیشرفت مستمری را در زمینه لغات و مهارت های گفتاری فرزند خود ایجاد کنید.

نکات بسیار مهم برای آموزش زبان به کودکان

 1. ایجاد محیطی شاد به همراه موسیقی و بازی های کودکانه بهترین روش برای آموزش زبان به کودکان است.
 2. پخش آهنگ های کودکانه و شعرهای ریتمیک کمک شایانی به یادگیری آنها می کند.
 3. با توجه به افزایش روز افزون استفاده از تبلت و گوشی های هوشمند توسط کودکان ؛ بهترین اپلیکیشن های آموزش زبان را برای آنها نصب کنید.
 4. آموزش زبان به کمک کارتون مثل Cocomelon
 5. کتاب ها و قصه های زبان انگلیسی برای آنها بخوانید.

آموزشگاه زبان کودکان کرمانشاه

3/5 - (2 امتیاز)
موسسه گاما

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا