بهترین آموزشگاه های زبان ویژه کودکان

3 تا بهترین آموزشگاه زبان کودکان در قزوین: کلاس زبان کودکان 3 تا 10 ساله+ آدرس و ☎️

زبان (آموزشگاه های زبان قزوین) و یادگیری آن از ملزومات زندگی فردی است. شروع به یادگیری زبان از سنین کودکی مزایای بی‌شماری دارد. بسیاری از کودکان قبل از آنکه خواندن و نوشتن را یاد بگیرند واژگان انگلیسی را به راحتی به خاطر می‌سپارند. برای آشنایی با بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در قزوین در این مقاله با همراه باشید. در این صفحه بهترین آموزشگاه زبان کودکان قزوین به شما معرفی می گردد.  فاکتورهای زیادی آموزشگاه زبان در قزوین را برای انتخاب بهترین‌ها از سایرین متمایز می کند. مرکز تخصصی آموزش زبان انگلیسی کودکان از مربیان و اساتید ماهر و آشنا با روانشناسی کودک بهره می گیرد. کلاس زبان برای کودکان در قزوین برای گروه های سنی مختلف و بازه 3 تا 10 ساله وجود دارد.

همچنین در این صفحه با بهترین آموزشگاه های آیلتس قزوین نیز آشنا خواهید شد.

آزمون تعیین سطح گاما

در این مقاله قصد داریم از بهترین آموزشگاه های زبان کودکان در قزوین صحبت کنیم. اما قبل از آن یک سوال مطرح می شود. بهترین سن یادگیری زبان از چه سنی شروع می شود؟ این سوال برای همه ی ما ممکن است پیش بیاید آموزش گام به گام زبان انگلیسی را از چه سنی شروع کنیم که بیشترین بازدهی را داشته باشد. یا هر پدر و مادری برای فرزند کوچکش این سوال را خواهد پرسید.

معیارهای سنجش بهترین آموزشگاه های زبان کودکان در قزوین

✔ صلاحیت مدرسان آموزشگاه های معتبر از اساتید برجسته و حرفه ای برای آموزش های خود استفاده می کنند به گونه‌ای که مدرسین باید دارای تحصیلات مرتبط و تجربه تدریس باشند.
✔ محیط و امکانات مناسب آموزش کلاسهای آموزشی مجهز به سیستم‌های به روز و محیط کلاس برای یادگیری دوستانه و تشویق کننده باشد.
✔ اعتبار و سابقه آموزشگاه نظرات زبان آموزان فبلی درباره کیفیت کلاسهایی که قبلا برگزار شده است.
✔ انعطاف پذیری زمان کلاس ها امکان تغییر کلاس ها و جدول زمانی آموزش متناسب با برنامه های زبان آموز
✔ فضای بازی برای کودکان برای جلوگیری از خستگی و عدم یکنواختی کلاس برای کودکان اتاق و یا فضای بازی برای کودکان در نظر گرفته شده باشد.
✔ هزینه‌ها تطابق هزینه ها با کیفیت آموزش ارائه شده و بررسی امکان تخفیف روی برخی دوره های آموزشی
✔ موقعیت جغرافیایی مناسب دسترسی آسان به آموزشگاه و موقعیت کانی مناسب

اگر قصد دارید کودکان خود را جهت آموزش زبان به یک  آموزشگاه بفرستید شما موظف هستید جهت گزینش آموزشگاه به نکات زیر توجه کنید:

  • شرایط خانواده و کودک : قبل از جستجوی آموزشگاه به این فکر کنید که آموزشگاه چه کاری باید برای فرزند شما انجام دهد. شاید فرزند شما زبان یا نیاز های خاصی داشته باشد.
  • درباره ی آموزشگاه اطلاعات جمع کنید : برنامه درسی ، رویکرد یادگیری ،عملکرد آکادمیک ، نوع رفتار و برخورد با کودک ، ایمنی ، امکانات و خدمات ارائه شده
  • از آموزشگاه دیدن کنید و آن را از نزدیک ببینید.
  • فرهنگ عوامل موثر در آموزشگاه : دانش آموزان ، معلم ها ، ارتباط والدین

در ادامه لیست بهترین آموزشگاه های زبان کودکان در قزوین را آورده ایم.

لیست بهترین آموزشگاه زبان کودکان قزوین

ردیف نام آموزشگاه آدرس شماره تماس
1 آکادمی زبان سانیان قزوین قزوین ، خیابان دانشگاه ، بین کوچه 16 و 18 پلاک 143 33355127 – 028
2 مرکز زبان آی تی قزوین بین میدان عدل و چهار راه عدل –بن بست مرجان 02833363636
3 آموزشگاه زبان گویش قزوین قزوین ، خیابان خیام شمالی، کوچه شقایق، پلاک 3 02833322086 -02833336194

بررسی نقاط قوت و ضعف بهترین آموزشگاه زبان کودکان قزوین

نام آموزشگاه کلاس آنلاین استفاده از ابزارهای نوین آموزشی فضای استراحت تمرکز بر آزمون‌های بین المللی
آکادمی سانیان قزوین
آموزشگاه زبان آی تی قزوین
آکادمی زبان گویش قزوین

1. آکادمی سانیان قزوین

آکادمی سانیان در سال 1384 با هدف آموزش زبان انگلیسی به شیوه ای علمی برای رده های سنی مختلف تاسیس شد. در حال حاضر دوره های آمادگی برای آیلتس و پی تی ای در این آکادمی به صورت آنلاین برای شهرهای شیراز ، اهواز ، تبریز و قزوین و کشورهایی مانند آلمان ، مالزی ، کانادا ، استرالیا و ایتالیا برگزار می شود.

آنچه آکادمی سانیان را متمایز می کند آموزش حرفه ای با تکیه بر پژوهش های علمی ست. آکادمی سانیان جایی ست برای همکاری و یادگیری. سانیان در سال ۱۳۸۴ توسط دکتر امیرعباس قربانی با هدف ارائه دوره های آموزشی زبان انگلیسی برای تمام مقاطع سنی و همچنین برگزاری دوره های آزمون های بین المللی زبان تاسیس شد. با گسترش فعالیت های این مجموعه، دوره های آنلاین برای آمادگی آزمون های آیلتس و پی تی ای برقرار شده و دوره های متعدد آنلاین برای شهرهای شیراز، اهواز، مشهد، تبریز، قزوین و همچنین کشورهای آلمان، مالزی، کانادا، استرالیا و ایتالیا برگزار می شود. آکادمی سانیان از دپارتمان های تخصصی زبان انگلیسی برای خردسالان ، کودکان ، نوجوانان و بزرگسالان می باشد.

آنچه آکادمی سانیان را متمایز می کند آموزش حرفه ای با تکیه بر پژوهش های علمی ست.

دوره های زبان آکادمی سانیان

  • دپارتمان زبان انگلیسی خردسالان: 

استفاده از روش های روان شناختی جهت آموزش خردسالان ، آموزش را برای آنان لذت بخش می کند. این دوره ها مناسب رده ی سنی زیر 7 سال می باشد و آموزش بر تقویت مهارت های شنیدن و صحبت کردن تاکید دارد.

  • دپارتمان زبان انگلیسی کودکان :

این دوره ها مناسب رده سنی 7 تا 12 سال می باشد. آموزش به صورت هیبریدی (آنلاین و حضوری) انجام می شود. ( استفاده از سایت جهت ارتباط زبان آموزان با یکدیگر و با معلم .معلم از این طریق فعالیت های درسی زبان آموزان را کنترل می کند.) از کتاب های VCV جهت آموزش استفاده می شود. این کتاب ها با در نظر گرفتن نیازهای کودکان در فضایی شاد و مهیج زبان انگلیسی را آموزش می دهد.

  • دپارتمان زبان انگلیسی نوجوانان:

دوره های آموزش زبان نوجوانان مناسب سنین 13تا 16 سال است. این دوره ها با افزایش دایره لغات زبان آموزان، به آنها  توانایی سخن گفتن درباره موضوعات مختلف را می دهد. تقویت مهارت های چهارگانه زبان انگلیسی از اهداف این دوره ها می باشد. کتاب های این دوره Teen 2 Teen می باشد.

اطلاعات تماس با آکادمی سانیان

آدرس: قزوین ، خیابان دانشگاه ، بین کوچه 16 و 18 پلاک 143

آدرس آموزشگاه زبان سانیان قزوین روی نقشه مشاهده کنید.

تلفن: 33355127 – 028

2. مرکز زبان آی تی قزوین

مرکز آی تی فعالیت خود را در زمینه کامپیوتر و زبان از سال 1385 با مدیریتی خلاق و اساتید مجرب آغاز کرد. این مرکز همواره در تلاش بوده دوره های آموزش زبان و کامپیوتر را در کوتاهترین زمان به سرانجام برساند.

آموزشگاه آیلتس قزوین

4.5/5 - (2 امتیاز)
موسسه گاما

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا