کنکور

لیست 5 تا از بهترین آموزشگاه های کنکور در سنندج | ☎️ و آدرس ⭐【آپدیت 1403】✅

یکی از نتایج مهم و سرنوشت ساز چند ساله درس خواندن دانش آموزان در یک آزمون مـانند آزمون کنکور مشخص می شود ، در این صورت بسیاری از دانش آموزان با تعیین هدف های بزرگ خود به دنبال یک آموزشگاه کنکور با کیفیت خوب و درصد بازدهی قبولی بالا هستند تابه نتیجه مطلوبی برسند.ما سعی کردیم با توجه به سوابق و تعداد قبولی دانشگاه ها در سال های گذشته لیست 5 تا از بهترین آموزشگاه های کنکور سنندج را در اختیار شما قرار دهیم تا انتخاب بهتری داشته باشید.

آموزشگاه های کنکور در سنندج با روش های نوین تدریس توسط اساتید برگزیده و مجرب و بافنون جدید تست زنی همواره مستعد ترین مراکز آموزشی کشور به حساب می آیند و با به کار گیری مشاوران تحصیلی مناسب و با تجربه با برنامه ریزی تحصیلی منظم شرایط پیشرفت دانش آموزان در امر تحصیل را فراهم می کنند.

آزمون تعیین سطح گاما

هدف ما در این مقاله معرفی بهترین و معتبر ترین مراکز کنکوری علمی و آموزشی شهر سنندج همراه با آدرس و شماره تلفن و آدرس شعبه های مختلف آموزشگاه ها است که بر گزار کننده کلاس های کنکور به صورت حضوری و آنلاین در رشته های کنکور ریاضی،کنکور تجربی ،کنکور عربی ،کنکور فیزیک ،کنکور پزشکی ،کنکور زیست ،کنکور شیمی ،کنکور هنر،کنکور ادبیات ، کنکور انسانی و… می باشند.

 

آیا ثبت نام و شرکت در بهترین آموزشگاه های کنکور ضرورت دارد؟

البته قبل از هر چیز تصمیم وهدف خود فرد بسیارحایز اهمیت است ، دراین حوزه به تلاش خود فرد هم بستگی زیادی دارد و اینکه از چه راه هایی برای موفق شدن استفاده کند،اگر مهم ترین هدف شما قبولی در کنکور است یکی از بهترین راه ها استفاده از بهترین و معتبر ترین آموزشگاه های کنکور در سنندج و دیگر شهر ها  است که می تواند مفید واقع شود.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک آموزشگاه کنکور در جدول زیر لیست شده است:

👨‍🏫 استفاده از اساتید حرفه ای آموزشگاه های معتبر کنکور از اساتید برجسته و حرفه ای برای آموزش های خود استفاده می کنند که در روند آموزش بسیار تاثیر گذار می باشند.
  ❤️ محیط مناسب آموزش آموزشگاه های کنکور باید مکانی مناسب را به دانش آموزان خود ارائه بدهند تا افراد بازدهی بهتری را در کلاس ها داشته باشند.
👨‍💻 استفاده از جدیدترین ابزارهای کمک آموزشی آموزشگاه های کنکور باید در کلاس ها از جدیدترین و تکنولوژی های کمک آموزشی استفاده کنند.
🕒 زمانبندی مناسب کلاس ها آموزشگاه های کنکور باید کلاس های خود را در ساعات مختلفی برگزار کنند.

 

 بهترین و معتبرترین موسسات کنکور در سنندج

 

1- موسسه کنکور معراج اندیشه سنندج

فعالیت ها :
  • تدریس توسط دبیران پروازی از تهران
  • تدریس از دبستان تا کنکور
  • تدریس مفهومی  ، نکته وتست
  • ارائه کلیه کتاب های کمک آموزشی و منابع تستی
  • برگزاری آزمون های شبیه سازی کنکور
  • خدمات مشاوره تحصیلی و روانشناسی توسط بهترین های تهران
  • پشتیبانی دانش آموز تا کنکور
  • آزمون های کلاسی
  • همایش های جمع بندی
  • و….
آدرس :

سنندج ، خیابان فلسطین ، پایین تر از چها راه ژاندار مری ، روبروی دبیرستان دخترانه شاهد هوشمند

تلفن :

08733284291

 

2- آموزشگاه کنکور پرواز

آدرس :

سنندج ، میدان آزادی ، انتهای کوچه بانک ایران

تلفن :

08733231443

 

3- آموزشگاه کنکور راه دانش

آدرس :

سنندج ، خیابان مولوی ، نرسیده به سه راه فلسطین

تلفن :

08733291480

 

4- آموزشگاه کنکور ماهان سنندج

آدرس :

سنندج ، خیابان آبیدر ( صفری ) ، کوچه گلبرگ ( پیتزا شهروند )، پلاک 30

تلفن :

08733245766

وبسایت آموزشگاه کنکور  ماهان سنندج:

http://www.mahansanandaj.ir/

 

5- آموزشگاه کنکور مدرسان شریف سنندج

آدرس :

سنندج ، میدان آزادی ، کوچه ارشاد

تلفن :

08733236060

 وبسایت آموزشگاه کنکور  مدرسان شریف:

http://www.modaresanesharif.ac.ir/

 

در اینجا ما سعی کردیم چند تا از فواید اساسی استفاده از کلاس های کنکور در بهترین آموزشگاه های کنکور سنندج و دیگر شهرها را برای شما ذکر کنیم.

اول : استفاده از مشاوره تحصیلی

یک مشاور و پشتیبان تحصیلی تجربه کافی در زمینه مسایل مربوط به دانش آموزان را دارد و سال ها به دانش آموزان در طی کردن درست مسیر تحصیلی و موفقیت در این راه کمک کرده اند.

مشاور می داندکه داوطلبان کنکور ودانش آموزان چه زمان هایی انگیزه بالایی دارند و چه زمانی بی انگیزه می شوند،چه کتاب هایی در زمان های مختلف برایشان لازم و مفید می باشد.

و دیگری اینکه مشاوره تحصیلی سبب صرفه جویی در هزینه و زمان می باشد یک مشاور خوب می تواند بهترین منابع و به صرفه ترین راه ها را به شما نشان دهد.

فایده دیگر مشاوره تحصیلی وکنکور دادن انگیزه کافی در مواقع لزوم می باشد تا شما انگیزه لازم را برای تلاش و ادامه دادن تا رسیدن به هدف را داشته باشید ، مشاور به شما کمک می کند تا یک برنامه صحیح و اصولی داشته باشید و روش های درست مطالعه را به شما آموزش می دهد.بهترین آموزشگاه های کنکور سنندج دارای مشاوران تحصیلی با تجربه و برتر می باشند.

دوم : تکنیک های تست زنی

یکی از مهمترین سلاح هایی که دانش آموزان می توانند برای گذشتن ازاین آزمون استفاده کنند یاد گرفتن تکنیک های تست زنی است.برای سوال های تستی به جز معلومات نیاز به سرعت عمل ،دقت و تحلیل هم دارید، در کل نتیجه همیشه به نفع داوطلبانی نیست که بیشتردرس خونده اند ، شما باید پا به پای مطالعه ، با تکنیک های تست زنی برای کنکور آشنا شوید ، این تکنیک ها کمکتان می کندکه اطلاعات را به بهترین شکل ممکن استفاده کنید و بتوانیداز پس سوال های مختلف بربیایید.

سوم : کلاس های کنکور

شما می توانید با شناختن بهترین آموزشگاه برای قبولی در کنکور نتایج به مراتب بهتری را دریافت کنید وقبولی خود را در این آزمون مهم تضمین کنید زیرا که در این بهترین کلاس های کنکور بهترین معلم ها برای تدریس درخدمت شما هستند و برنامه ریزی و جزوات ارایه شده در بهترین سطح خود قرار داشته و نیاز های شما را به بهترین شکل ممکن برآورده می کنند.

سوالات متداول آموزشگاه های کنکور در سنندج FAQ

 

1- آیا شرکت در آزمون های آزمایشی آموزشگاه های کنکور مفید است؟ 

بله شرکت در کنکور های آزمایشی بسیار مفید می باشد چون که باعث نظم، افزایش مهارت، مدیریت زمان، مدیریت استرس و تجربه می شود.

2- آیا آموزشگاه های کنکور مشاوره تحصیلی دارند؟

بله به طور کلی می توان گفت که برتری بهترین آموزشگاه های کنکور استفاده از مشاوره تحصیلی بسیار خوب می باشد .

3- برنامه ریزی تحصیلی در آموزشگاه های کنکور چگونه است؟

راه حل آموزشگاه های کنکور در این مورد استفاده از یک مشاوره تحصیلی می باشد که شما و میزان توانایی های شما را شناسایی کند و یک برنامه متناسب با توانایی ها و نقاط ضعف و قوتتان برای شما ارائه دهد.

4- آیا شرکت در کلاس های کنکور آموزشگاه های کنکور مفید می باشد؟

در واقع اگر شما در مطالعه یک درس احساس کردید که نمی توانید به تنهایی نتیجه دلخواه را بدست آورید، می توانید در کلاس های کنکور شرکت کنید.

 

 

[ چگونگی مطالعه زبان انگلیسی و تأثیر آن بر نمره ی زبان  انگلیسی در کنکور ]

 

لطفا امتیاز بدید
موسسه گاما

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا