کمک آموزشی زبان

3 بهترین پکیج های آموزش زبان دانمارکی [آپدیت 1403]

یادگیری زبان دانمارکی چندان سخت به نظر نمی‌رسد. این زبان در دسته زبان های دشوار برای یادگیری است. اغلب مردم فکر می‌کنند کسی نمی‌تواند به خوبی بر این زبان تسلط یابد. قابل ذکر است که یادگیری زبان دانمارکی آسان‌تر از زبان آلمانی و دیگر زبان های غیر اروپایی است. پکیج های آموزش زبان دانمارکی می‌تواند یک معلم خصوصی زبان برای شما باشد، در وقت و هزینه شما نیز صرفه جویی می‌شود.

ساختار زبان دانمارکی

زبان دانمارکی عضوی از مجموعه زبان های اسکاندیناوی شرقی و از خانواده بزرگ زبان های هند و اروپایی به شمار می رود. به واسطه همین ریشه ای که دارد، می توان شباهت های زیادی بین این زبان و زبان های نروژی، ایسلندی و سوئدی پیدا کرد و کسانی که به یکی از این زبان های تسلط داشته باشند کار سختی برای یادگیری دیگر زبان ها نخواهند داشت.

آزمون تعیین سطح گاما

زمان حضور وایکینگ ها در مناطق اسکاندیناوی این زبان ها از همدیگر تفکیک شدند و تغییرات زیادی را متحمل شدند. زبان دانمارکی به دلیل داشتن حروف صامت منحصر به فرد و شمار زیادی از مصوت‌ها، به عنوان یکی از سخت‌ترین زبان‌های دنیا مشهور است.

بهترین پکیج های آموزش زبان دانمارکی

  • پکیج آموزش زبان دانمارکی نصرت

آموزش زبان نصرت دانمارکی به روش صوتی بوده و دارای فایل های آموزشی صوتی می باشد که یک مجموعه کاملا فارسی است، این مجموعه اموزشی که برای یادگیری مکالمات محاوره ای و گفت و گوهای روزانه طراحی شده است در ۳۰ جلسه بوده و هر جلسه از درس حدود ۳۰ دقیقه می باشد.

این مجموعه کاملا فارسی بوده و اموزش زبان دانمارکی را به فارسی برای زبان اموزان فراهم کرده است، به اینمعنی که ابتدا مدرس درس و نکات آن را به زبان دانمارکی گفته و سپس زبان آموز به زبان فارسی همه ترجمه و اصطلاحات را می آموزد. شاید به جرات بتوان گفت در بین منابع نرم افزاری آموزش زبان دانمارکی در ایران آموزش زبان نصرت کاملترین و هم چنین دقیق ترین و بهترین روش می باشد.

لینک خرید پکیج

  • پکیج آموزش زبان دانمارکی برنا اندیشان

زبان دانمارکی که در دانمارکی به آن Dansk sprog گفته می شود یک زبان از زبان های ژرمنی شمالی است که تقریبا جمعیتی ۶ میلیون نفری به آن زبان صحبت می کنند، این افراد بیشترشان در کشور دانمارک، گرینلند و جزایر فارو زندگی می کنند. فروشگاه اینترنتی برنا اندیشان دوره جامع آموزش زبان دانمارکی را در اختیار شما عزیزان علاقه مند به یادگیری این زبان قرار می‌دهد و با مشاهده این پکیج آموزشی خواهید توانست تا بر زبان دانمارکی مسلط شوید.

لینک خرید پکیج

  • پکیج آموزش زبان دانمارکی پیمزلر

سری آموزشی پیمزلر (pimsleur Language Programs) مجموعه ای از فایل های صوتی 30 دقیقه ای است که برای زبان های مختلف عرضه شده و مکالمه آن زبان را آموزش خواهد داد. در این متد فقط با گوش دادن زبان را فرا خواهید گرفت. ویژگی آموزش های صوتی پیمزلر این است که می توان از این فایل های در mp3-player، تاکسی و اتوبوس و وقت های تلف شده برای یادگیری زبان استفاده نمود.

سیستم آموزشی پیمزلر، که بیش از 50 سال سابقه دارد روشی برای فراگیری زبان است که توسط  Paul pimsleur طراحی شده است. این سیستم بر اساس چهار ایده اصلی بنا شده: پیش بینی، یادآوری تدریجی فاصله دار، کلمات کلیدی، یادگیری طبیعی. پیمزلر، یک سیستم شنیداری است. زبان آموزان جملات را ساخته و آنها را از روی حافظه خود تکرار می کند. این سیستم آموزشی، هر کدام از دروس نیز، 30 دقیقه می باشد.

لینک خرید پکیج

لطفا امتیاز بدید
موسسه گاما

کشفی

کارشناس سئو، نویسنده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا