سایر مراکز آموزشی

معرفی بهترین آموزشگاه های درامز در اراک: آدرس و شماره تماس 📞

کاربرد دارم بیشتر در موسیقی جاز، راک، پاپ و بلوز است و به نوازنده آن درامر گفته می‌شود. یادگیری ساز درامز که در واقع جزء سازهای کوبه‌ای یا پرکاشنی به شمار می رود به نسبت برخی سازهای ملودیک مانند ویولن یا هورن نسبتا راحت‌تر است ولی این جمله به هیچ وجه به متزله ی راحتی این ساز نیست و از طرفی به دلیل به کارگیری کامل هر دو دست و پا جز سازهای سخت نیز به شمار می رود. در این مقاله به معرفی بهترین آموزشگاه های درامز در اراک می‌پردازیم.

جهت آشنایی با بهترین آموزشگاه های چنگ در اراک با ما همراه شوید.

آموزشگاه درامز اراک

ویژگی بهترین آموزشگاه های درامز در اراک

🧑‍🏫 اساتید حرفه ای آموزشگاه های معتبر از اساتید برجسته و حرفه ای برای آموزش های خود استفاده می کنند که سابقه کاری درخشان دارند.
👨‍💻 استفاده از جدیدترین متدهای آموزشی آموزش اصولی مبانی موسیقی و تکنیک های نوازندگی
⏲️ زمانبندی مناسب کلاس ها ساعت برگزاری کلاسها انعطاف پذیر و مطابق میل هنرآموز باشد.
کنسرت‌های گروهی اجرای گروهی هنرجویان ممتاز، کنسرت‌های درون آموزشگاهی

 

در ادامه با لیست بهترین آموزشگاه های درامز در اراک آشنا خواهید شد. برای کسب اطلاعات بیشتر آدرس و شماره تماس آموزشگاه ها را در جدول زیر مشاهده می کنید.

لیست آموزشگاه های درامز اراک

ردیف نام آموزشگاه آدرس شماره تماس
1 آموزشگاه موسیقی آوای دیدار اراک، خیابان شهید رجایی، لقمان، بین 17 شهریور و موسوی،جنب پاساژ و فروشگاه موسیقی دیدار پلاک ۳۶۰ 09188602623
2 آموزشگاه موسیقی حصار اراک، شهید رجایی، مهدیه 08632215695
3 آموزشگاه موسیقی آوای زمین اراک، قدوسی، مشتاقی 08634120555
4 آموزشگاه موسیقی نوبانگ اراک، خیابان شهید رجایی، حکمت، بین اسلامی 1 و مهاجرانی 08632233321
5 آموزشگاه موسیقی چگامه اراک، پروفسور حسابی، بنفشه 08632222287
6 آموزشگاه موسیقی راز و نیاز اراک، بلوار امام خمینی، جمال الدین اسد آبادی 08634026195
7 آموزشگاه موسیقی رستگار اراک، بلوار شهید شیرودی، کندی 09010901724
8 آموزشگاه موسیقی احسان اراک، خیابان شهید رجایی، معاد 1 09121222039

 

1. آموزشگاه موسیقی آوای دیدار

این آموزشگاه موسیقی با هدف آموزش آکادمیک و حرفه‌ای موسیقی به علاقمندان تاسیس گردیده است. همکاری با اساتید مجرب در حوزه موسیقی کلاسیک و ایرانی برای آموزش صفرتاصد کلیه سازها به بزرگسالان و کودکان و فراهم آوردن بهترین امکانات و محیطی امن و سالم برای یادگیری از افتخارات این مجموعه می باشد. آموزشگاه موسیقی هزار دستان واقع در شهر اراک است.

آدرس:

اراک، خیابان شهید رجایی، لقمان، بین 17 شهریور و موسوی،جنب پاساژ و فروشگاه موسیقی دیدار پلاک ۳۶۰

شماره تماس:

09188602623

 

2. آموزشگاه موسیقی نوبانگ

آموزشگاه موسیقی نوبانگ از بهترین آموزشگاه های موسیقی در زمینه ساز های سنتی و ایرانی و ساز های غربی در خدمت هنرجو ها است.

آدرس:

اراک، خیابان شهید رجایی، حکمت، بین اسلامی 1 و مهاجرانی

شماره تماس:

08632233321

 

3. آموزشگاه موسیقی چگامه

این آموزشگاه موسیقی با هدف آموزش آکادمیک و حرفه‌ای موسیقی به علاقمندان تاسیس گردیده است. همکاری با اساتید مجرب در حوزه موسیقی کلاسیک و ایرانی برای آموزش صفرتاصد کلیه سازها به بزرگسالان و کودکان و فراهم آوردن بهترین امکانات و محیطی امن و سالم برای یادگیری از افتخارات این مجموعه می باشد. آموزشگاه موسیقی چگامه واقع در شهر اراک است.

آدرس:

اراک، پروفسور حسابی، بنفشه

شماره تماس:

08632222287

 

نوازندگی درام

نوازندگی درام‌ست، چه به عنوان بخشی از ساختار ریتمیک یه آهنگ و چه در قالب یک تکنوازی دارای دو بخش اصلی است:

  • جریان اصلی که حس‌وحال یک اثر را از لحاظ ریتمیک تعیین می‌کند و چارچوبی برای شکل‌گیری ساختارهای ریتمیک مختلف در یک اثر ایجاد می‌کند.
  • پاساژ درام و دیگر تزئینات موسیقائی که موجب ایجاد تنوع و افزودن حس تازگی به ریتم پرکاشن می‌گردد.

چطور از پایه و اساس، نواختن درامز را درست انجام دهیم؟

در نگاه اول یادگیری و نواختن درامز کار پیچیده‌ای به نظر می‌رسد که یک دلیل آن مهارت‌های مختلفی است که شما باید حین نواختن درامز یاد بگیرید، این مهارت‌ها در طول زمان و پس از تمرین و ممارست فراوان یک فرد را به یک نوازنده‌ی حرفه ای این ساز تبدیل می کند. این را بدانید که در هر مرحله‌ از آموزش، دانستن تمام نکات پایه و اساسی این ساز یک نیاز اصلی و یک ضرورت است.

 

 تاریخچه‌ای از درامز

ساز درامز در دسته ساز‌های بسیار قدیمی قرار دارد. درامز را بعد از حنجره‌ی انسان از قدیمی‌ترین ابزار‌های موسیقایی معرفی می‌کنند. برخی می‌گویند که اولین درامز‌ها از قرار گرفتن تکه‌های چوب یا سنگ بر روی گودال‌های زمین ساخته شدند. رفته رفته متوجه شدند که از تنه‌ی درختان توخالی صدای بیشتری تولید می‌شود و درامز‌های قدیمی چوبی ساخته شدند.

مکان ساخت اولین درامز‌های پوستی مشخص نیست، ولی قدمت آن را به ۵۰۰۰ سال پیش نسبت می‌دهند.

 

آیا هنگ درام یا تانگ درام ساز مناسبی برای شروع موسیقی کودک است؟

بسیاری از والدین با ملودینگ  تماس میگیرند و به دنبال خرید هنگ درام برای کودکان زیر ده سال خود هستند. باید توجه داشته باشید که هنگ درام سازی است که آرامش می آورد و صدای اعجاز انگیز آن برای مدیتیشن ، ریلکسینگ و یوگا بسیار عالی است. از سوی دیگر افرادی که نیازمند آرامش ذهنی هستند هنگ درام می نوازند تا بیشتر از فضای موسیقیایی این ساز لذت ببرند.

کودک شما نیاز به هیجان و جنب و جوش دارد. هنگ درام یا درام ساز مناسبی برای کودک شما نیست. اگر هنگ درام را به عنوان ساز تخصصی کودک یا نوجوان زیر پانزده سال انتخاب نمایید مطمئن باشید به دلایل خصوصیات خاص این ساز ، بعد از مدتی از ساز زده شده و سراغ هنر دیگری خواهد رفت.

 

سخن پایانی

همانطور که می‌دانید یادگیری موسیقی بستگی به میزان علاقه و پشتکار هنرجو دارد و نمی‌توان قطعی گفت که یادگیری آن سخت است. ساز درامز نیز مانند سایر سازهای موسیقی نیازمند تکرار و تمرین است. به طور کلی، در نگاه اول یادگیری و نواختن درامز کار پیچیده‌ای به نظر می‌رسد که یک دلیل آن مهارت‌های مختلفی است که شما باید حین نواختن درامز یاد بگیرید، این مهارت‌ها در طول زمان و پس از تمرین و ممارست فراوان یک فرد را به یک نوازنده‌ی حرفه ای این ساز تبدیل می کند. همانطور که در بالا مشاهده می کنید بهترین آموزشگاه های درامز در اراک را معرفی نموده ایم. از نظر شما بهترین آموزشگاه درامز در اراک کدام است؟

لطفا امتیاز بدید
موسسه گاما

کشفی

کارشناس سئو، نویسنده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا