سایر مراکز آموزشی

10 تا از بهترین آموزشگاه های درامز در بندرعباس: آدرس و شماره تماس 📞

درامز جزء سازهایی است که یادگیری آن مانند هر ساز دیگری نیاز به تمرین و پشتکار زیادی دارد. به همین دلیل نمی توان زمان دقیقی را برای آموزش آن تعیین کرد و این مسئله بستگی به استعداد موسیقی و میزان تمرین روزانه هنرجویان دارد. . یکی از سازهای بسیارهیجان انگیز و همچنین با ارزش در گروههای موسیقی درامز است. چراکه فعال‌ترین و پرشورترین ساز بر روی صحنه است. در این مقاله به معرفی بهترین آموزشگاه های درامز در بندرعباس می‌پردازیم.

جهت آشنایی با بهترین آموزشگاه های آهنگسازی در بندرعباس با ما همراه شوید.

آزمون تعیین سطح گاما

آموزشگاه درامز بندرعباس

معیار انتخاب بهترین آموزشگاه های درامز در بندرعباس

🧑‍🏫 اساتید حرفه ای آموزشگاه های معتبر از اساتید برجسته و حرفه ای برای آموزش های خود استفاده می کنند که سابقه کاری درخشان دارند.
👨‍💻 استفاده از جدیدترین متدهای آموزشی آموزش اصولی مبانی موسیقی و تکنیک های نوازندگی
⏲️ زمانبندی مناسب کلاس ها ساعت برگزاری کلاسها انعطاف پذیر و مطابق میل هنرآموز باشد.
کنسرت‌های گروهی اجرای گروهی هنرجویان ممتاز، کنسرت‌های درون آموزشگاهی

 

در ادامه با لیست بهترین آموزشگاه های درامز در بندرعباس آشنا خواهید شد. برای کسب اطلاعات بیشتر آدرس و شماره تماس آموزشگاه ها را در جدول زیر مشاهده می کنید.

لیست آموزشگاه های درامز بندرعباس

ردیف نام آموزشگاه آدرس شماره تماس
1 آموزشگاه موسیقی نوبان بندرعباس، بلوار امام خمینی، سعادت، کوچه شهید مرشدی نوذر 09125682370
2 آموزشگاه موسیقی پارسیان بندرعباس، بلوار سوم خرداد، امامت، سنبل 07633662494
3 آموزشگاه موسیقی نگارستان بندرعباس، بلوار سید جمال الدین اسد آبادی، بین بینش 2 و مشتاق 5 07633618259
4 آموزشگاه موسیقی عود بندرعباس، رسالت شمالی، بین پل رسالت و رسالت 13 09179489569
5 آموزشگاه موسیقی لیوا بندرعباس، آیت الله بهشتی، رضوان 13 07633682802
6 آموزشگاه موسیقی خورشید بندرعباس، بلوار امام خمینی، نرسیده به سعادت 07633664580
7 آموزشگاه موسیقی صبا بندرعباس، خیابان شلمچه، فروزان ۱۲ 07633662008
8 آموزشگاه موسیقی شیدا بندرعباس، بلوار سید جمال الدین اسد آبادی، سه راه پلنگ صورتی، طبقه فوقانی عکاسی تصویران 07632251535
9 آموزشگاه موسیقی چاووش بندرعباس، بلوار رسالت جنوبی، پشت بیمه کارآفرین 07633681457
10 آموزشگاه موسیقی فاخته بندر عباس، گلشهر شمالی، بلوار دانشگاه 09371272152

 

1. آموزشگاه موسیقی نوبان

آموزشگاه موسیقی نوبان در گلشهر بندرعباس واقع شده و با بهره‌گیری از حضور اساتیدی حرفه‌ای برای تمام سازهای ایرانی و غربی کلاس‌های متنوعی را برگزار می‌کند. اگر از طرفداران موسیقی سنتی ایرانی، کلاسیک یا بین‌المللی هستید می‌توانید از خدمات این آموزشگاه استفاده کنید و سطح دانش موسیقایی خود را ارتقا بخشید.

موسیقی کودکان یکی از مهمترین بهش‌های این آموزشگاه است که برای رده‌های سنی سه سال به بالا دوره‌های مختلفی را درنظر گرفته اند.

اساتید آموزشگاه موسیقی نوبان همگی از دانش‌آموختگان حرفه‌ای و کاربلد موسیقی این شهر هستند و با استفاده از متدهایی نوین و متفاوت کلاس‌های آموزشی خود را برگزار می‌نمایند.

آدرس:

بندرعباس، بلوار امام خمینی، سعادت، کوچه شهید مرشدی نوذر

شماره تماس:

09125682370

 

2. آموزشگاه موسیقی لیوا

آموزشگاه موسیقی لیوا با بیش از 17 سال سابقه آموزش موسیقی درسنین بزرگسال و کودکان در سه مقطع مقدماتی و متوسطه و پیشرفته در حال فعالیت می باشد. در این آموزشگاه موسیقی کودکان و عود / تار/ سه تار / سنتور/ دف / تنبک/ نی / پیانو/ ویلن( کلاسیک،ایرانی )  گیتار(کلاسیک، پاپ، راک)/ آواز ایرانی، سلفژ / کاخن/پرکاشن/ آموزش تئوری موسیقی/ آموزش ریتم موسیقی

آدرس:

بندرعباس، آیت الله بهشتی، رضوان 13

شماره تماس:

07633682802

وبسایت:

Leyvamusic.ir

 

3. آموزشگاه موسیقی نگارستان

این آموزشگاه موسیقی با هدف آموزش آکادمیک و حرفه‌ای موسیقی به علاقمندان تاسیس گردیده است. همکاری با اساتید مجرب در حوزه موسیقی کلاسیک و ایرانی برای آموزش صفرتاصد کلیه سازها به بزرگسالان و کودکان و فراهم آوردن بهترین امکانات و محیطی امن و سالم برای یادگیری از افتخارات این مجموعه می باشد. آموزشگاه موسیقی نگارستان واقع در شهر بندرعباس میباشد.

آدرس:

بندرعباس، بلوار سید جمال الدین اسد آبادی، بین بینش 2 و مشتاق 5

شماره تماس:

07633618259

 

4. آموزشگاه موسیقی شیدا

  •     اولین و درخشان ترین آموزشگاه موسیقی بندرعباس
  •     با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
  •     آموزش کلیهء سازهای سنتی ، کلاسیک ، پاپ و جاز
  •     سلفژ و آواز برای تمامی سنین
  •     مرکز تخصصی آموزش موسیقی کودکان
  •     با آگاهی از روانشناسی کودک
  •     تعمیر ، کوک و مشاوره در خرید کلیه سازها
  •     تهیه کلیه کتب و مجلات موسیقی
  •     در اختیار گذاشتن امکانات آموزشگاه جهت تمرینات گروهی

آدرس:

بندرعباس، بلوار سید جمال الدین اسد آبادی، سه راه پلنگ صورتی، طبقه فوقانی عکاسی تصویران

شماره تماس:

07632251535

 

آموزش درامز

از نظر کلی، آموزش درامز کاری پیچیده ای به نظر می رسد. نکات بسیار زیادی درباره این ساز عظیم وجود دارد که ممکن است خیلی زود فراموش شوند. شاید شما هم اکنون می توانید این ساز را بنوازید ولی نمی دانید که چطور باید پیشرفت کنید. به بر حال در هر مرحله ایکه هستید، دانستن نکات کلیدی این ساز بزرگ یک امر لازم است. درس هایی برای این ساز وجود دارند که لازم است قبل از هر چیز آنها را بیاموزید تا بدانید که چطور موثر بنوازید و تمرین کنید.اگر شما هم اکنون یک نوازنده در سطح پیشرفته هستید نیز احتیاج دارید که دوباره به اصول اولیه بازگردید و اطمینان حاصل کنید که چیزی را از قلم نیانداخته اید.

نکات ضروری برای نوازنده درامز

اولین چیزی که هر نوازننده درامز باید بداند نحوه صحیح بدست گرفتن چوب هاست. بسیاری از درامرها برای یادگیری این موضوع وقت نمی گذارند و چوب ها را هر طور که راحت هستند بدست می گیرند و این اصلاً چیز خوبی نیست. همه روش های دست گرفتن چوب ها یک هدف را دنبال می کنند و آن رسیدن به حداکثر بازگشت از سطح می باشد. با این حساب اگر شما هر کدام از سه روش Traditional,Matched یا Frech را بکار برید باید به حداکثر بازگشت از سطح در آن روش برسید.  هرچقدر سریع تر به نحوه صحیح دست گرفتن چوب ها برسید، زودتر می توانید تمرینات مؤثرتری داشته باشید.

سخن پایانی

همانطور که می‌دانید یادگیری موسیقی بستگی به میزان علاقه و پشتکار هنرجو دارد و نمی‌توان قطعی گفت که یادگیری آن سخت است. ساز درامز نیز مانند سایر سازهای موسیقی نیازمند تکرار و تمرین است. به طور کلی، در نگاه اول یادگیری و نواختن درامز کار پیچیده‌ای به نظر می‌رسد که یک دلیل آن مهارت‌های مختلفی است که شما باید حین نواختن درامز یاد بگیرید، این مهارت‌ها در طول زمان و پس از تمرین و ممارست فراوان یک فرد را به یک نوازنده‌ی حرفه ای این ساز تبدیل می کند. همانطور که در بالا مشاهده می کنید بهترین آموزشگاه های درامز در بندرعباس را معرفی نموده ایم. از نظر شما بهترین آموزشگاه درامز در بندرعباس کدام است؟

لطفا امتیاز بدید
موسسه گاما

کشفی

کارشناس سئو، نویسنده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا