کمک آموزشی زبان

معرفی بهترین پکیج های آموزش زبان فنلاندی [آپدیت 1403]

زبان فنلاندی متفاوت از سایر زبانهای خارجی دیگر کشورهای اروپایی است. آموزش زبان فنلاندی دشوار نیست اما زبانی منطقی و فنلاندی ها به طور معمول ایده ها را متفاوت از سایر زبان ها در اروپا بیان می کنند. آموزش زبان فنلاندی در تهران در بهترین آموزشگاه های زبان تهران صورت می گیرد. الفبای زبان فنلاندی و گرامر آن پیچیده تر از زبان انگلیسی است. آموزش زبان فنلاندی در مشهد؛ الفبای فنلاندی با تلفظ آموزش داده می شود. در آموزش زبان فنلاندی تمرین روزانه برای ساختن عادت و بهبود روزانه مهارتتان بسیار مهم است، چه خودتان را در زبان فنلاندی غرق کنید، چه فقط نقش تمرین را برای شما داشته باشد.

بسیاری از افراد که سوئد و نروژ را به عنوان مقصد مهاجرتی خود انتخاب می‌کنند ملزم به یادگیری زبان فنلاندی هستند. تصور عموم مردم از یادگیری این زبان سخت و دشوار است. یادگیری زبان فنلاندی هم مانند سایر زبان های خارجی مستلزم تکرار و تمرین است. شما برای شروع فرایند یادگیری می‌توانید از پکیج های آموزش زبان فنلاندی به صورت خوداموز استفاده کنید.

ویژگی های یک پکیج خوب برای آموزش زبان فنلاندی

به روز بودن پکیج آموزشی از روشهای نوین آموزشی برای تدریس زبان فنلاندی استفاده شود.
جامع بودن تمامی نکات آموزش زبان فنلاندی را در بر بگیرد.
در دسترس بودن امکان تهیه پکیج به صورت آنلاین

بهترین پکیج های آموزش زبان فنلاندی

  • پکیج آموزش زبان فنلاندی برنا اندیشان

فروشگاه اینترنتی برنا اندیشان یکی دیگر از پکیج های آموزش زبان خارجی با عنوان پکیج آموزش زبان فنلاندی به صورت جامع را در اختیار شما علاقه مندان به یادگیری این زبان قرار می‌دهد تا بتوانید با دیدن این مجموعه آموزشی به صورت حرفه ای بر این زبان مسلط شوید.

دوره جامع آموزش زبان فنلاندی به صورت کامل ۰ تا ۱۰۰ این زبان را به شما آموزش می دهد تا بتوانید در مدت کوتاهی بر تمامی جنبه های این زبان به طور حرفه ای تسلط پیدا کنید.

آشنایی با برخی ویژگی های زبان فنلاندی

  1. ریخت شناسی این زبان در بر گیرنده موارد زیر می باشد:
  2. قالب پسوندها مانند حالت مضاف الیهی ملکی  -(t)a / -(t)ä (<فین ‌واوگری ‎ *-ta).
  3. نشانه های جمع -t و -i- .
  4. پسوندهای مضاف الیه مانند اول شخص مفرد ni- (<فین‌ واوگری ‎ *-mi).
  5. پسوندهای اشتقاقی گوناگون.
  6. استفاده و بهره برداری از لغاتی با آوایی یکسان با دیگر زبان های فین واوگری.

لینک خرید پکیج برنا اندیشان

آشنایی با دسته بندی های زبان فنلاندی

فنلاندی هموند از گروه زبان های بالتیک – فینی و از خانواده زبان های اورالی است، در این خانواده زبان های دیگری چون استونیایی و مجاری نیز قرار دارند. زبان فنلاندی یک زبان ترکیبی است و از گونه زبان های پیوندی است به این معنا که روابط نحوی را به وسیله ادغام وند با ریشه واژه ها ایجاد می کند و از طرف دیگر هم زبانیست که به طور گسترده از چسباندن یا پیوستن استفاده می کند و لغات آن از طریق چسباندن تکواژها با یکدیگر ایجاد می شود.

پیشنهاد ویژه: دوره جامع آموزش زبان نروژی به صورت قدم به قدم

پکیج آموزش زبان فنلاندی

  • پکیج آموزش زبان فنلاندی پیمزلر

روش کار با این مجموعه آموزشی زبان فنلاندی در ۱۰۰ روز به این صورت است که شما ابتدا هر درس را چند بار گوش دهید و سپس از روی فایل پی دی اف آنها را تمرین کنید تا هم طرز نوشتن کلمات را به خوبی و به راحتی بیاموزید و هم مکالمات خود را تقویت نمایید.

 

لینک خرید پکیج آموزش زبان فنلاندی

درباره زبان فنلاندی

در کشور فنلاند بیش از 150 زبان مختلف وجود دارد. زبان های رسمی (زبان های ملی) این کشور، فنلاندی و سوئدی هستند. به جز زبان های فنلاندی و سوئدی، زبان های دیگری نیز در فنلاند به صورت قانونی استفاده می شوند.

زبان فنلاندی در گروه زبان های اورالیک (Uralic language) قرار دارد. در فنلاند، زبان اصلی حدود 4.9 میلیون نفر از مردم، فنلاندی است و بیش از نیم میلیون نفر به عنوان زبان دوم صحبت می کنند. این زبان همچنین در کشورهای سوئد، نروژ، کارلیای شرقی (Eastern Karelia) و اینگریا (Ingria) (در روسیه) و حتی در آمریکا و استرالیا نیز استفاده می شود. زبان فنلاندی مورد استفاده در کشور فنلاند به چند لهجه مختلف صحبت می شود.

زبان فنلاندی عاشق کلمات تحت اللفظی است

بسیاری از کلمات در زبان فنلاندی، به ویژه واژه های جدیدتر، ترجمه انگلیسی کاملاً تحت اللفظی و خنده دار دارند. به عنوان مثال کلماتی مانند یخچال به «کمد یخ» jääkaappi))، رایانه به «ماشین دانش» (tietokone) و تردمیل به «فرش در حال دویدن» juoksumatto)) ترجمه می شوند!

5/5 - (1 امتیاز)
موسسه گاما

کشفی

کارشناس سئو، نویسنده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا