آموزشگاه زبان آلمانی

لیست بهترین آموزشگاه زبان آلمانی رشت (Deutsch) : آدرس + ☎️

آموزش زبان آلمانی در ابتدا ترسناک به نظر می رسد، جنسیت در واژگان آلمانی یک چالش جدی برای یادگیری این زبان است. دشواری دست و پنجه نرم کردن با مفاهیم جدیدی مانند جنسیت کلمه‌ها، آموختن ترتیب جدید کلمات، و تسلط یافتن بر ساختار تصریفی زبان ممکن است انگیزه شما را از بین ببرد. آموزشگاه زبان آلمانی رشت ارائه دهنده دوره های ترمیک آموزش زبان آلمانی در رشت است. برای آشنایی با آموزشگاه زبان آلمانی در رشت مطالعه ادامه مطلب را از دست ندهید. در این صفحه با بهترین آموزشگاه آیلتس رشت نیز آشنا خواهید شد.

امروزه زبان آلمانی به عنوان پرتکلم ترین زبان مادری در اتحادیه اروپا ، دومین زبان علمی جهان (بعد از انگلیسی ) بعد از انگلیسی و روسی سومین زبان پرکاربرد وب سایت ها و خلاصه اینکه زبان آلمانی زبان مهمی است و از یادگیری آن هیجان زده خواهید شد. در این مقاله لیست بهترین آموزشگاه زبان آلمانی رشت را در اختیار شما قرار خواهیم داد.

آزمون تعیین سطح گاما
آنچه در این مطلب خواهید آموخت : [ نمایش سرفصل ها ]

معیارهای انتخاب بهترین آموزشگاه زبان آلمانی رشت

✔ صلاحیت مدرسان آموزشگاه های معتبر از اساتید برجسته و حرفه ای برای آموزش های خود استفاده می کنند به گونه‌ای که مدرسین باید دارای تحصیلات مرتبط و تجربه تدریس باشند.
✔ محیط و امکانات مناسب آموزش کلاسهای آموزشی مجهز به سیستم‌های به روز و محیط کلاس برای یادگیری دوستانه و تشویق کننده باشد.
✔ اعتبار و سابقه آموزشگاه نظرات زبان آموزان فبلی درباره کیفیت کلاسهایی که قبلا برگزار شده است.
✔ انعطاف پذیری زمان کلاس ها امکان تغییر کلاس ها و جدول زمانی آموزش متناسب با برنامه های زبان آموز
✔ ارائه مدرک معتبر آموزشگاه ها باید مدرک معتبر در پایان دوره آموزشی به زبان آموزان خود ارائه دهد.
✔ هزینه‌ها تطابق هزینه ها با کیفیت آموزش ارائه شده و بررسی امکان تخفیف روی برخی دوره های آموزشی
✔ موقعیت جغرافیایی مناسب دسترسی آسان به آموزشگاه و موقعیت کانی مناسب
 • انتخاب آموزشگاه زبان آلمانی بر اساس هدف یادگیری زبان آلمانی
 • نوع آموزش و برنامه آموزشی
 • طول دوره و هزینه
 • آرامش خیال با دوره های تضمین شده
 • امکانات و فضای آموزشی و اساتید برجسته
 • منابع آموزشی و متدهای تدریس زبان آلمانی

 آموزشگاه زبان آلمانی رشت

ردیف نام آموزشگاه تلفن آدرس
1 آموزشگاه زبان آلمانی گاما رشت  02191002349

پشتیبان آلمانی 09190114515

تهرانمیرداماد جنب پمپ بنزین پلاک 177
2 آموزشگاه زبان استاد مسجدی  09118018018    –    01332131047 رشت، چهارراه گلسار، خیابان نواب، کوچه سوگند(جنب آژانس نواب)، ساختمان اکباتان، طبقه دوم
3 آموزشگاه زبان آفر  09117603240   –   09371432350 رشت، مصلی به سمت فرهنگ، کوچه شیر محمدی
آکادمی زبان وستا 09028166573  – 9305185855  گیلان، رشت، سبزه میدا
4 آموزشگاه زبان پاسارگاد    09037230834 – 33569701-013 گیلان – رشت – خیابان بیستون – ابتدای رشتیان ساختمان 85 طبقه دوم

1. موسسه زبان گاما بهترین آموزشگاه زبان آلمانی رشت (به 7 دلیل)

آموزشگاه زبان آلمانی رشت

نتایج نظر سنجی از زبان آموزان طی سالهای مختلف موسسه زبان گاما را در صدر لیست بهترین آموزشگاه زبان آلمانی رشت قرار داده است . 7 دلیل انتخاب موسسه زبان گاما طی نظرسنجی از زبان آموزان در زیر آورده شده است .

 • اول : مقرون به صرفه بودن دوره های آلمانی موسسه زبان گاما

یکی از مشکلات اساسی افرادی که متقاضی دریافت مدرک گوته می باشند طولانی شدن عمدی دوره های آموزشی در موسسات جهت درآمد زایی بیشتر می باشد و گاما این قوانین نانوشته را در هم شکسته و با هدف ایجاد انگیزه در متقاضیان سریعترین و کوتاهترین دوره زبان آلمانی برای گرفتن مدرک گوته را تعریف می نماید.

 • دوم : تسهیلات آموزشی

موسسه زبان گاما برای زبان آموزان در سایر شهرها تسهیلات آموزشی در نظر گرفته است . ارائه دوره های کوتاه مدت زبان آلمانی جهت صرفه جویی در وقت و هزینه زبان آموزان . ارائه خوابگاه به متقاضیان آموزش زبان آلمانی از سایر شهرهای کشور این موسسه را به یکی از محبوب ترین موسسات آموزشی زبان آلمانی در رشت تبدیل کرده است.

 • سوم : بکارگیری اساتید نیتیو در کنار اساتید مجرب و حرفه ای 

همکاری بالغ بر ده ها مدرس ایرانی و مدرسین آلمانی از عوامل اصلی موفقیت گاما در زمینه آموزش زبان آلمانی بوده است. اساتید آلمانی زبان و حرفه ای موسسه گاما از فیلترهای مختلف عبور کرده و هر کدام تخصصی دوره انتخابی شما آموزش دیده و برند آموزشی زبان آلمانی هستند .

 • چهارم : مشاوره حرفه ای آموزش زبان آلمانی و تحصیل در آلمان

موسسه زبان گاما در مرحله اول به شما کمک می کند که هدف خود را بدرستی انتخاب کنید . عدم آگاهی از بسیاری مسائل از جمله شرایط کلاس ها ، دوره های برگزاری ، شرایط دانشگاه ها و زندگی در آلمان و حتی هزینه های زندگی در این کشور میتواند باعث سرشکستگی شما شود . مشاوره گاما در مرحله اول راه شما را غلط گیری میکند .

 • پنجم : امکان شرکت در کلاس های زبان آلمانی بصورت رایگان قبل از ثبت نام نهایی

موسسه گاما به شما این امکان را میدهد تا قبل از ثبت نام نهایی در کلاس زبان آلمانی شرکت کرده و خود را مطابق برنامه ارائه شده و متد آموزشی ارزیابی کنید . فراموش نکنید این ویژگی تنها در این آموزشگاه وجود دارد .

 • ششم : تضمین در رساندن زبان آموزان به هدف

موسسه گاما به شما تضمین میده که حتما به هدفتون در طی دوره خواهید رسید

 • هفتم : آخرین منابع کتب آلمانی مورد تایید سفارت آلمان در گاما تدریس می‌شود ( کتاب اشتارتن ویا)

با توجه به تغییرات آزمون سفارت موسسه گاما سریعا خود را با شرایط جدید وفق داده و از منابع جدید معرفی شده در آموزش خودش استفاده میکنه.

لیست برنامه کلاسی آلمانی آنلاین گاما رشت

 

هزینه دوره زبان آلمانی گاما در رشت سال 1403:(تغییرات منابع جدید)

برای افرادی که قصد پیوستن به خانواده خود را دارند سطح A1 کافی است. جهت اطلاع دقیق از هزینه دوره ها به وبسایت موسسه زبان گاما مراجعه فرمایید و یا با کارشناسان گاما تماس حاصل نمایید.

اطلاعات تماس با آموزشگاه زبان آلمانی گاما رشت

موسسه گاما رسیدن به هدف شما را در کوتاهترین زمان تضمین میکند.

در حال حاضر کلاس های موسسه گاما رشت به صورت آنلاین برگزار می شود. 

2. آموزشگاه زبان استاد مسجدی

آموزشگاه زبان آلمانی رشت

آموزشگاه زبان استاد مسجدی با دارا بودن چندین شعبه در استان گیلان از جمله شهر های رشت، انزلی، لاهیجان، رودسر و همچنین تدریس عمومی و خصوصی انواع زبان های بین المللی مانند زبان انگلیسی، آلمانی، فرانسه، ترکی استانبولی، سوئدی، روسی و عربی انجام می شود. استاد مسجدی با تجربه ترین و محبوب ترین آموزشگاه زبان در استان گیلان می باشد. سال های زیادی است که در حوزه آموزش زبان در شهر رشت فعالیت می کنیم. همچنین مرکز آموزش زبان استاد مسجدی بدون وابستگی به سیستم‌های آموزشی کشور و به صورت کاملاً مستقل و بر اساس متد استاد مسجدی سیستمی را طراحی کرده است که مطابق با سطح یادگیری زبان آموزان منطقه می باشد. در این سیستم انعطاف پذیر، تمامی زبان آموزان با هر توانایی و قدرت یادگیری قادر خواهند بود تمامی زبان های بین المللی را در طی دوره ۱ تا ۳ ماهه در یک سطح قابل قبول فرا گیرند.

آموزش آلمانی در آموزشگاه استاد مسجدی

آموزش آلمانی در شهر رشت، لاهیجان و انزلی با مجرب ترین مدرسین و اساتید آلمانی برگزار می گردد. موسسه زبان استاد مسجدی با متد فشرده آموزش آلمانی در رشت فعالیت می کند. طبق متد آموزشی استاد مسجدی، به جای به کار بردن کتاب های مختلف فقط از یک تا دو کتاب استفاده می شود. با هدف آموزش در حداقل زمان ممکن! لذا اساتید مجرب گوته با استفاده از جدیدترین کتب آلمانی تدریس می نمایند. اکنون کتاب منشن در این موسسه در حال تدریس می باشد. استاد مسجدی، بنیانگذار آموزش نوین به صورت فشرده در ایران با بیش از ۲۳ سال تدریس می باشد. با تدریس بی‌وقفه، سالهاست که تیم برتر آموزشی ایشان در در رشت، انزلی و لاهیجان مشغول تدریس می باشند. تدریس زبان آلمانی به زبان آموزان در کوتاه‌ترین زمان ممکن شده است.

سطح  A1 سطح  A2 سطح  B1
مجموعاً 2 کتاب مجموعاً 2 کتاب مجموعاً 2 کتاب
در 1 تا 2 ماه در 1 تا 2 ماه در 2 تا 3 ماه

اطلاعات تماس با آموزشگاه زبان استاد مسجدی

3. آموزشگاه زبان آفر

آموزشگاه زبان آلمانی رشت

موسسه زبان آفر بعنوان بهترین آموزشگاه زبان آلمانی در رشت مفتخر است که در برگزاری بهترین کلاس زبان آلمانی بصورت حضوری و آنلاین برای تمامی سنین و همچنین اعزام استاد و برگزاری کلاس آلمانی در منزل پیشگام می باشد کلاس خصوصی زبان آلمانی یکی از محبوب ترین کلاسها در آموزشگاه آفر می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌باشد زیرا زبان آموزان با کمترین هزینه و با سرعت بالا می‌توانند در کلاس  آلمانی آمادگی آزمون گوته و سفارت آلمان شرکت نموده و مدرک a1، a2 ، b1، b2 آلمانی را براحتی کسب نمایند.

اطلاعات تماس با آموزشگاه زبان آفر

4. آکادمی زبان وِستا رشت

آکادمی زبان وستا

آموزش زبان آلمانی در آکادمی زبان وستا با کادری مجرب به صورت خصوصی و گروهی برگزار می‌شود. زبان آموزان با توجه به نیاز و هدف خود می‌توانند در دوره‌های فشرده آکادمی زبان وستا شرکت کنند. همچنین برای سهولت افراد شاغل، دانشجویان و دانش‌آموزان آکادمی زبان وستا علاوه بر کلاس‌‌های حضوری، برگزار کننده کلاس‌های آنلاین می‌باشد تا زبان آموزان در هر شرایطی که قرار دارند بتوانند بدون دغدغه زبان آلمانی را فراگیرند.

از سطح مقدماتی تا سطح پیشرفته در آکادمی زبان وِستا به صورت حضوری و آنلاین آموزش داده می‌شود.

جلسه‌ی اول تمامی دوره‌های آموزشی در آکادمی زبان وِستا به صورت رایگان برگزار می‌شود.

برای ثبت نام دوره‌های آموزشی یا کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با یکی از راه‌های زیر با ما ارتباط برقرار کرده تا به سوالات شما پاسخگو باشیم.

آموزشگاه زبان آلمانی رشت

اطلاعات تماس با آموزشگاه زبان وستا رشت

کسب اطلاعات بیشتر در وبسایت آکادمی زبان آلمانی وِستا رشت

 • شماره تماس و واتس‌اپ09028166573  /  09305185855
 • کانال تلگرام: https://t.me/veata_la_ir
 • آدرس: گیلان- رشت- سبزه میدان
 • آدرس آموزشگاه زبان وستا رشت را روی نقشه مشاهده کنید.

5. موسسه زبان پاسارگاد رشت

آموزشگاه زبان آلمانی رشت

آموزشگاه زبان آلمانی رشت

بهترین کلاس های زبان آلمانی در رشت در موسسه زبان پاسارگاد رشت با رویکردی نوین به آموختن این زبان پرکاربرد با روش های نوین آموزشی و بهره‌‌مندی از اساتید با تجربه و دوره دیده در دو سبک گروهی و خصوصی برگزار می شود. در دوره های گروهی بر اساس چارت از پیش تعیین شده ی موسسه بر روی کتب استاندارد Studio d و sicher برگزار می شود. طول هر ترم عادی،فشرده و فوق فشرده متفاوت است. در این دوره ها هر ۴ مهارت آموزشی به طور کامل تدریس می شود اما تاکید اصلی بر روی مکالمه ی روان و کاربردی در کنار قبولی در آزمون شماست. اساتید مجرب ما می توانند شما را در زمانی مناسب از سطح A1 مبتدی تا C1 پیشرفته برسانند و حتی شما را برای آمادگی آزمون های سفارت آلمان مانند گوته و تلک و ÖSD آماده کنند.

جدول دوره های آلمانی آموزشگاه پاسارگاد

اطلاعات تماس با موسسه زبان پاسارگاد رشت

 • آدرس شعبه پسران: گیلان – رشت – پارک شهر – خیابان پوریای ولی – روبروی مسجد سید ابوالقاسم – ساختمان پاسارگاد
 • آدرس شعبه دختران: گیلان – رشت – خیابان بیستون – ابتدای رشتیان ساختمان 85 طبقه دوم
 • آدرس موسسه زبان پاسارگاد را روی نقشه مشاهده کنید.
 • شماره تماس دفتر پسران:   ۳۳۳۴۲۶۹۵-۰۱۳
 • شماره تماس دفتر دختران:   09037230834 – 33569701-013

بررسی نقاط قوت و ضعف بهترین آموزشگاه زبان آلمانی در رشت

نام آموزشگاه کلاس آنلاین استفاده از ابزارهای نوین آموزشی فضای استراحت تمرکز بر آزمون‌های بین المللی
آموزشگاه زبان آلمانی گاما رشت دارد دارد آنلاین و غیرحضوری دارد
آموزشگاه زبان استاد مسجدی دارد دارد دارد دارد
آموزشگاه زبان آفر رشت دارد دارد دارد دارد
آموزشگاه زبان وستا رشت دارد دارد دارد دارد
آموزشگاه زبان پاسارگاد رشت دارد دارد دارد دارد

 

نکات مهم برای یادگیری زبان آلمانی (Deutsch)

آموزشگاه زبان آلمانی رشت

 • هدف شما از یادگیری زبان آلمانی چیست ؟

یادگیری زبان جدید ، تحصیل در آلمان یا یک کشور آلمانی زبان ، مسافرت ، برقراری ارتباط با دوستان آلمانی ، مهاجرت ، کار و اشتغال در یک شرکت آلمانی و دلائل فرهنگی برای هر کاری که بخواهید باید اول مشخص کنید.

 • حافظه ی یادگیری شما از چه نوعی است ؟ 
 1. حافظه ی بصری یا بینایی 
 2. حافظه ی سمعی یا شنیداری
 3. حافظه ی حرکتی یا لمسی

حافظه ی بصری یا بینایی :اگر شما از آن دسته افرادی هستید که با خواندن و مطالعه بیشتر یاد می گیرید شما حافظه ی بصری دارید.

حافظه سمعی یا شنیداری : اگر شما کتاب ها و پادکست های صوتی را بیشتر می پسندید شما حافظه ی شنیداری دارید.

حافظه ی حرکتی یا لمسی : اگر برای یادگیری ترجیح می دهید به جای گوش گرفتن به حرف استاد خودتان دست به کار شوید و به طور عملی امتحان کنید شما حافظه ی حرکتی دارید.

 • روزی 30 کلمه و اصطلاح جدید یاد بگیرید

کلمات را در یک اپ موبایل همراه خود داشته باشید . کلمات متداول را به خاطر بسپارید.کلمات را در قالب جمله به کار ببرید.کلمات را روی برگه های کوچک یادداشت کنید و جاهای پر تردد نصب کنید. بهتر است کلمات را با حرف تعریف و حالت جمع به خاطر بسپارید.معادل آلمانی وسایل و ابزار را با کاغذ روی آنها بچسبانید.

 • فیلم ببینید و آهنگ گوش کنید 
 • پادکست ها و کتاب های صوتی آلمانی گوش کنید.
 • زبان موبایل و مرورگر اینترنت خود را روی زبان آلمانی تنظیم کنید.
 • اخبار آلمانی گوش کنید.
 • فیلم های آموزش آلمانی برای افراد مبتدی ببینید
 • به زبان آلمانی صحبت کنید و منظور خود را حتی با جملات ساده بیان کنید.
 • تلفظ صحیح کلمات را یاد بگیرید

این کار باعث می شود کلمات با تلفظ صحیح ملکه ی ذهنتان شود.

 • وب سایت ها و مجلات اینترنتی آلمانی را مطالعه کنید
 • کتاب های کوچک آلمانی بخوانید.

معرفی چند فیلم و سریال عالی برای تقویت زبان آلمانی شما

مثل های جالب آلمانی 

Alles hat ein Ende, nur die Wurst hat zwei – هرچیزی یک پایانی دارد به جز سوسیس که دو تا دارد

Ich verstehe nur Bahnhof – من فقط ایستگاه اتوبوس رو می فهمم (به معنی این است که متوجه حرفات نمیشم)؛

Das ist nicht dein Bier! – این آب/جوی تو نیست! (یعنی به تو ربطی نداره)؛

منابع آزمون گوته تغییر یافت ! آموزش بر اساس متد جدید سفارت ، اشتارتن ویا

طولانی ترین کلمه آلمانی

طولانی ترین کلمه دنیا این کلمه 63 حرفی است در زبان آلمانی

Rindfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

قانون نظارت بر برچسپ گوشت گاو

 

 خواننده گرامی، لطفا سوالات و تجربیات خود را ذیل همین نوشته با ما در میان بگذارید.

 

 

4.5/5 - (2 امتیاز)
موسسه گاما

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا