سایر مراکز آموزشی

7 تا از بهترین آموزشگاه های آهنگسازی در اراک: آدرس و شماره تماس 📞

آشنایی با ساز و توانایی نواختن حداقل یک ساز از الزامات یک آهنگساز است. پیش از ساخت قطعه باید سبک آهنگ توسط آهنگساز مشخص شود. تمامی این موارد در دوره های آموزشی و توسط مدرس آموزش داده می شود. امروزه آهنگسازی به عنوان بخش پرطرفدار موسیقی، مخاطبین بسیاری دارد. شما در گام اول برای اینکه یک آهنگساز موفق باشید بایستی بر تئوری موسیقی تسلط داشته باشید. در این مقاله با معرفی بهترین آموزشگاه های آهنگسازی در اراک شما را در انتخاب کلاس آموزش آهنگسازی یاری می کنیم.

همچنین با بهترین آموزشگاه های موسیقی اراک نیز آشنا خواهید شد.

آزمون تعیین سطح گاما

آموزشگاه آهنگسازی اراک

معیار انتخاب بهترین آموزشگاه های آواز در اراک

🧑‍🏫 اساتید حرفه ای آموزشگاه های معتبر از اساتید برجسته و حرفه ای برای آموزش های خود استفاده می کنند که سابقه کاری درخشان دارند.
👨‍💻 استفاده از جدیدترین متدهای آموزشی آموزش اصولی و مبانی نت خوانی و آهنگسازی
⏲️ زمانبندی مناسب کلاس ها ساعت برگزاری کلاسها انعطاف پذیر و مطابق میل هنرآموز باشد.

 

در ادامه با لیست بهترین آموزشگاه های آهنگسازی در اراک آشنا خواهید شد. برای کسب اطلاعات بیشتر آدرس و شماره تماس آموزشگاه ها را در جدول زیر مشاهده می کنید.

لیست آموزشگاه های آهنگسازی اراک

ردیف نام آموزشگاه آدرس شماره تماس
1 آموزشگاه موسیقی آوای دیدار اراک، خیابان شهید رجایی، لقمان، بین 17 شهریور و موسوی،جنب پاساژ و فروشگاه موسیقی دیدار پلاک ۳۶۰ 09188602623
2 آموزشگاه موسیقی حصار اراک، شهید رجایی، مهدیه 08632215695
3 آموزشگاه موسیقی آوای زمین اراک، قدوسی، مشتاقی 08634120555
4 آموزشگاه موسیقی نوبانگ اراک، خیابان شهید رجایی، حکمت، بین اسلامی 1 و مهاجرانی 08632233321
5 آموزشگاه موسیقی چگامه اراک، پروفسور حسابی، بنفشه 08632222287
6 آموزشگاه موسیقی راز و نیاز اراک، بلوار امام خمینی، جمال الدین اسد آبادی 08634026195
7 آموزشگاه موسیقی رستگار اراک، بلوار شهید شیرودی، کندی 09010901724

 

 

1. آموزشگاه موسیقی آوای دیدار

این آموزشگاه موسیقی با هدف آموزش آکادمیک و حرفه‌ای موسیقی به علاقمندان تاسیس گردیده است. همکاری با اساتید مجرب در حوزه موسیقی کلاسیک و ایرانی برای آموزش صفرتاصد کلیه سازها به بزرگسالان و کودکان و فراهم آوردن بهترین امکانات و محیطی امن و سالم برای یادگیری از افتخارات این مجموعه می باشد. آموزشگاه موسیقی هزار دستان واقع در شهر اراک است.

آدرس:

اراک، خیابان شهید رجایی، لقمان، بین 17 شهریور و موسوی،جنب پاساژ و فروشگاه موسیقی دیدار پلاک ۳۶۰

شماره تماس:

09188602623

 

2. آموزشگاه موسیقی نوبانگ

آموزشگاه موسیقی نوبانگ از بهترین آموزشگاه های موسیقی در زمینه ساز های سنتی و ایرانی و ساز های غربی در خدمت هنرجو ها است.

آدرس:

اراک، خیابان شهید رجایی، حکمت، بین اسلامی 1 و مهاجرانی

شماره تماس:

08632233321

 

 

آهنگساز باید بتواند بنوازد؟

شخص آهنگساز همانطور که گفته شد برای آهنگسازی به نواختن ساز نیاز دارد. در نتیجه، آشنایی با ساز پیانو و نواختن حداقل یک ساز، از پیش نیازهای یک آهنگساز می باشد. این مورد اجباری نیست و با دانش موسیقی و زمزمه متن ترانه نیز می توان آهنگ ساخت. اما با ساز لحن و حس و حال آهنگ نیز اعمال می شود.

توانایی های موردنیاز برای ورود به رشته آهنگسازی

همان طور که برای موفقیت در رشته عکاسی، رشته مجسمه سازی، رشته هنر سفالگری داشتنی دستانی توانای و جسمی سالم نیاز است، برای موفقیت در رشته آهنگسازی نیز به گوش خوبی برای شنیدن موسیقی نیاز است.

تا صحبت از دانشجویان رشته موسیقی می شود، بیشتر مردم ذهنشان سمت پسرانی می رود که موهای فر دارند و لباسی گشاد به تن کرده اند و به قول آنها ظاهری مناسب عرف جامعه ندارند. بیشتر مخالفت خانواده ها علاوه بر مشخص نبودن آینده شغلی این رشته، تغییر ظاهر و لباس پوشیدن فرزندانشان به این سبک پوشش ها است.

 

سخن پایانی

باید بگویم همه‌ی ما که به آهنگ‌های زیادی گوش می‌دهیم و در زندگی روزمره‌ی خود با آن در ارتباطیم، یک آشنایی کلی با موسیقی داریم و اطلاعات زیادی از موسیقی در مغز ما وجود دارد. یعنی همه‌ی ما می‌توانیم موسیقی بسازیم؟ هنگامی که صحبت از ساختن و خلق کردن می‌شود باید این اطلاعاتی که در ذهنمان داریم کامل دسته‌بندی شود و اگر در مواردی این اطلاعات کامل نیست، باید فراگرفته شود

در نتیجه با ترکیب صداها و ایجاد نواهای مختلف، می‌توان به خوشمزه‌تر شدن غذای ذهن کمک کرد. آهنگسازی از هنرهای شیرین دنیای موسیقی است. همانطور که در بالا مشاهده می کنید بهترین آموزشگاه های آهنگسازی در اراک را معرفی نموده ایم. از نظر شما بهترین آموزشگاه آهنگسازی اراک کدام است؟

 

لطفا امتیاز بدید
موسسه گاما

کشفی

کارشناس سئو، نویسنده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا