سایر مراکز آموزشی

10 تا از بهترین آموزشگاه های آهنگسازی در کرمانشاه: آدرس و شماره تماس 📞

برای آهنگساز شدن، به یک حرفه و آمادگی جدی نیاز دارید. این یک حرفه خلاق جالب است. آهنگسازان مدرن نه تنها برای نوازندگان مختلف، ارکسترها و اجراهای تئاتر، بلکه برای فیلم ها، آگهی های بازرگانی، سریال های تلویزیونی، نمایش های مختلف و بازی های رایانه ای نیز موسیقی می نویسند. در این مقاله با معرفی بهترین آموزشگاه های آهنگسازی در کرمانشاه شما را در انتخاب کلاس آموزش آهنگسازی یاری می کنیم.

همچنین برای آشنایی بیشتر با بهترین آموزشگاه های آواز کرمانشاه با ما باشید.

آموزشگاه آهنگسازی کرمانشاه

معیار انتخاب بهترین آموزشگاه های آهنگسازی کرمانشاه

🧑‍🏫 اساتید حرفه ای آموزشگاه های معتبر از اساتید برجسته و حرفه ای برای آموزش های خود استفاده می کنند که سابقه کاری درخشان دارند.
👨‍💻 استفاده از جدیدترین متدهای آموزشی آموزش اصولی و مبانی نت خوانی و آهنگسازی
⏲️ زمانبندی مناسب کلاس ها ساعت برگزاری کلاسها انعطاف پذیر و مطابق میل هنرآموز باشد.

 

در ادامه با لیست بهترین آموزشگاه های آهنگسازی در کرمانشاه آشنا خواهید شد. برای کسب اطلاعات بیشتر آدرس و شماره تماس آموزشگاه ها را در جدول زیر مشاهده می کنید.

لیست بهترین آموزشگاه های آهنگسازی کرمانشاه

ردیف نام آموزشگاه آدرس شماره تماس
1 آموزشگاه موسیقی مضراب کرمانشاه، بلوار سی متری دوم، خیابان سنجابی، کوچه شهید جلال رحیمی 116 08338378542
2 آموزشگاه موسیقی کرمانشاه کرمانشاه، بلوار گلریزان، میرزایی 09192968850
3 آموزشگاه موسیقی آرشام کرمانشاه، بلوار سی متری دوم، بین مهر و لادن 5 09906488551
4 آموزشگاه موسیقی  صبا کرمانشاه، خیابان مصوری، دهخدا 08337270487
5 آموزشگاه موسیقی پارت کرمانشاه، بلوار مصطفی امامی، گیوه چی، بین خیابان مهنام و شهید رسول ازهر 08338226554
6 آموزشگاه موسیقی خوارزمی کرمانشاه، بلوار سنگر، بلوار سی متری دوم 09186859090
7 آموزشگاه موسیقی دانوش کرمانشاه، بلوار نوبهار، بین کوچه شهید قمری و بلوار سی متری دوم 08338394956
8 آموزشگاه موسیقی فراز کرمانشاه، خیابان اشرفی اصفهانی، کوچه شهید محمد جعفر نوروزی 09929890316
9 هنرکده نیما کرمانشاه، خیابان کاشانی، 12 08338432880
10 موسسه فرهنگی خنیای کرمانشاه، بلوار سی متری دوم، بین کوی شهید کامران برات‌پور و بلوار نوبهار 09380396016

 

 

1. آموزشگاه موسیقی مضراب

این آموزشگاه موسیقی با هدف آموزش آکادمیک و حرفه‌ای موسیقی به علاقمندان تاسیس گردیده است. همکاری با اساتید مجرب در حوزه موسیقی کلاسیک و ایرانی برای آموزش صفرتاصد کلیه سازها به بزرگسالان و کودکان و فراهم آوردن بهترین امکانات و محیطی امن و سالم برای یادگیری از افتخارات این مجموعه می باشد. آموزشگاه موسیقی مضراب واقع در شهر کرمانشاه میباشد.

آدرس:

کرمانشاه، بلوار سی متری دوم، خیابان سنجابی، کوچه شهید جلال رحیمی 116

شماره تماس:

08338378542

 

2. آموزشگاه موسیقی پارت

آموزشگاه موسیقی پارت در شهر کرمانشاه و محدوده‌ی خیابان گلستان واقع شده و به آموزش موسیقی برای علاقه‌مندان مشغول است. انواع دوره‌های موسیقی ایرانی و کلاسیک برای سازهای اصیل وطنی و جهانی در این مجموعه برگزار می‌گردد.

این مرکز هنری همه‌ساله با بهره‌گیری از حضور اساتید مجرب و دانش‌آموخته انواع دوره‌ها را بر اساس جدیدترین متدهای آموزشی تدارک دیده و اقدام به پرورش هنرجویان می‌نماید.

تشکیل تیم‌های گروه‌نوازی و هم‌نوازی، اجراهای صحنه‌ای و برگزاری کنسرت‌های آموزشی از دیگر اقدامات آموزشگاه پارت کرمانشاه است که همگی این عوامل موجب افزایش اعتمادبه‌نفس و تسلط هنرجوی می‌گردد.

آدرس:

کرمانشاه، بلوار مصطفی امامی، گیوه چی، بین خیابان مهنام و شهید رسول ازهر

شماره تماس:

08338226554

3. آموزشگاه موسیقی خوارزمی

آموزشگاه موسیقی خوارزمی با هدف بالا بردن سطح فرهنگی جامعه و ترویج و توسعه ی موسیقی و هنر جدی با نگاهی کاملا حرفه ای و متخصصانه تاسیس گردید و از میان هنرمندان و معلمین فعال کشور بهترینها را دستچین نمود.این کادر مجرب و حاذق با ارائه ی جدیدترین متدهای آموزشی در محیطی گرم و صمیمی در اثنای این سالها هنرجویان بسیاری تربیت کرده است.

حوزه آهنگسازی یکی از هیجان انگیز ترین بخش های موسیقی می‌باشد. یک نوازنده تدریجا می‌تواند از یک تکنوازی لذت ببرد اما یک فرد آهنگساز از حس خلق کردن یک موسیقی به طور کامل.

آدرس:

کرمانشاه، بلوار سنگر، بلوار سی متری دوم

شماره تماس:

09186859090

4. آکادمی موسیقی دانوش

آکادمی موسیقی دانوش از سال 1394 با مدیریت یونس چراغی آغاز به کار نموده و از همان ابتدا تلاش کرده تا با آموزش آکادمیک و اصولی سازهای ایرانی و کلاسیک، آواز، مبانی نظری موسیقی و دروس تخصصی آهنگسازی از مقدماتی تا پیشرفته ترین سطوح و همچنین بهره گیری از استادان برجسته و با تجربه در امر آموزش موسیقی، قدمی فراتر از فعالیت های مرسوم آموزشگاه ها برداشته و بتواند از این راه به اعتلای هر چه بیشتر موسیقی ایران کمک نماید.

آدرس:

کرمانشاه، بلوار نوبهار، بین کوچه شهید قمری و بلوار سی متری دوم

شماره تماس:

08338394956

وبسایت:

Danooshacademy.com

 

 

مسیر شغلی آهنگسازان

Jacob Yoffee آهنگساز مستقر در لس آنجلس می‌گوید: «تقریباً یک میلیون به یک شانس وجود دارد» که یک آهنگساز مشتاق در رشته انتخابی خود امرار معاش کند. این یک زمینه بسیار رقابتی است، شبیه به ورود به هالیوود به عنوان یک بازیگر.

او هشدار می دهد که به دست آوردن اولین شغل آهنگسازی یا دستمزد خوب به عنوان آهنگساز بسیار دشوار است، به خصوص برای کسانی که تازه شروع به کار کرده اند.

 

مفهوم آهنگسازی

برای اینکه مفهوم “آهنگسازی چیست؟” را بهتر درک کنید، آهنگساز در هر شکل رسانه ای که کار می کند، مهم است که زبان رسانه را بفهمید، به طوری که، برای مثال، آهنگساز و کارگردان فیلم بتوانند در یک صفحه باشند. مهارت های اجرا نیز مهم هستند. یوفی می گوید که توانایی نواختن پیانو و گیتار “بزرگترین دارایی برای هر آهنگساز فیلم” است و فلوت، ساکسیفون و کلارینت نیز مهم هستند.

کار بر روی فیلم‌های دانشجویی بسیار حیاتی است، زیرا نمونه کارهای فرد را می‌سازد، تجربه دنیای واقعی را فراهم می‌کند و ارتباطات ایجاد می‌کند.

آهنگسازان باید جزئیات گرا، سازگار، دارای اخلاق کاری قوی و نویسندگان سریع باشند.

 

 

سخن پایانی

باید بگویم همه‌ی ما که به آهنگ‌های زیادی گوش می‌دهیم و در زندگی روزمره‌ی خود با آن در ارتباطیم، یک آشنایی کلی با موسیقی داریم و اطلاعات زیادی از موسیقی در مغز ما وجود دارد. یعنی همه‌ی ما می‌توانیم موسیقی بسازیم؟ هنگامی که صحبت از ساختن و خلق کردن می‌شود باید این اطلاعاتی که در ذهنمان داریم کامل دسته‌بندی شود و اگر در مواردی این اطلاعات کامل نیست، باید فراگرفته شود

در نتیجه با ترکیب صداها و ایجاد نواهای مختلف، می‌توان به خوشمزه‌تر شدن غذای ذهن کمک کرد. آهنگسازی از هنرهای شیرین دنیای موسیقی است. همانطور که در بالا مشاهده می کنید بهترین آموزشگاه های آهنگسازی در کرمانشاه را معرفی نموده ایم. از نظر شما بهترین آموزشگاه آهنگسازی کرمانشاه کدام است؟

لطفا امتیاز بدید
موسسه گاما

کشفی

کارشناس سئو، نویسنده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا