سایر مراکز آموزشی

معرفی بهترین آموزشگاه های آهنگسازی در قم: آدرس و شماره تماس 📞

وجود فاکتور‌های مختلف در روند آهنگ سازی، سبب ظهور آموزه‌های موثر در راستای آهنگسازی می‌شود. بنابراین برخی از این آموزه‌ها نه به واسطه تجربه، بلکه با تمرین و کسب آگاهی حاصل می‌شوند. در این حالت، شرکت در بهترین کلاس آهنگسازی، امکان رشد و پیشرفت را به شما خواهد داد. در این مقاله بهترین آموزشگاه های آهنگسازی در قم را معرفی می‌نماییم.

همچنین با بهترین آموزشگاه های آواز قم نیز آشنا خواهید شد.

آموزشگاه آهنگسازی قم

ویژگی بهترین آموزشگاه آهنگسازی در قم

🧑‍🏫 اساتید حرفه ای آموزشگاه های معتبر از اساتید برجسته و حرفه ای برای آموزش های خود استفاده می کنند که سابقه کاری درخشان دارند.
👨‍💻 استفاده از جدیدترین متدهای آموزشی آموزش اصولی و مبانی نت خوانی و آهنگسازی
⏲️ زمانبندی مناسب کلاس ها ساعت برگزاری کلاسها انعطاف پذیر و مطابق میل هنرآموز باشد.

 

در ادامه با لیست بهترین آموزشگاه های آهنگسازی در قم آشنا خواهید شد. برای کسب اطلاعات بیشتر آدرس و شماره تماس آموزشگاه ها را در جدول زیر مشاهده می کنید.

لیست آموزشگاه های آهنگسازی قم

ردیف نام آموزشگاه آدرس شماره تماس
1 آموزشگاه موسیقی عارف قم، 20متری شهید بهشتی بعد از چهارراه چمران، پلاک200 02536629066
2 آموزشگاه موسیقی عهد  قم – بلوار محمّد امین، کوچه 43، پلاک 4، طبقه بالا 02532944515
3 آموزشگاه موسیقی دهل قم- بلوار بسیج (30متری هنرستان )-بین کوچه 25و27 پلاک 125 02537837616
4 آکادمی موسیقی چنگ قم- بلوار امین – نبش کوچه 8 02532930101

 

 

1. آموزشگاه موسیقی عارف

آموزشگاه عارف از بهترين آموزشگاه های موسیقی قم كه دوره آموزش انواع ساز‌هاي كلاسيك و سنتی را برگزار مي‌كند. همچنین آموزش آهنگسازی، آواز خوانی و کلاس سلفژ در این مجموعه برگزار می گردد.

آدرس:

قم، 20متری شهید بهشتی بعد از چهارراه چمران، پلاک200

شماره تماس:

02536629066

 

2. آموزشگاه موسیقی عهد

کلاس سلفژ

آموزش تکنیک های تقویت صدا

تدریس دوره های آواز پاپ و سنتی

کنسرت های گروهی با هنرجویان ممتاز

آدرس:

قم – بلوار محمّد امین، کوچه 43، پلاک 4، طبقه بالا

شماره تماس:

02532944515

 

چشم انداز شغلی آهنگسازی

تهیه‌کنندگان و کارگردانان ممکن است تصمیم بگیرند که صحنه‌ها را قطع یا تنظیم مجدد کنند، یا ویرایشگر موسیقی ممکن است تصمیم بگیرد که یک آهنگ را در یک صحنه به‌جای موسیقی متن می‌خواهند. او درباره سال‌های اولیه‌اش به عنوان آهنگساز می‌گوید: «میزان طرد شدن، استرس، هزاران نه قبل از اینکه شما یک بله را بگیرید.»

تجربه و مهارت در آهنگسازی

تمرین آهنگسازی برای گروه‌ها و همچنین برای فیلم/تلویزیون/بازی‌های ویدیویی ضروری است. به روز نگه داشتن نرم افزار ضبط، ویرایش و نمونه برداری نیز مهم است.

برای اینکه مفهوم “آهنگسازی چیست؟” را بهتر درک کنید، آهنگساز در هر شکل رسانه ای که کار می کند، مهم است که زبان رسانه را بفهمید، به طوری که، برای مثال، آهنگساز و کارگردان فیلم بتوانند در یک صفحه باشند. مهارت های اجرا نیز مهم هستند. یوفی می گوید که توانایی نواختن پیانو و گیتار “بزرگترین دارایی برای هر آهنگساز فیلم” است و فلوت، ساکسیفون و کلارینت نیز مهم هستند.

سخن پایانی

باید بگویم همه‌ی ما که به آهنگ‌های زیادی گوش می‌دهیم و در زندگی روزمره‌ی خود با آن در ارتباطیم، یک آشنایی کلی با موسیقی داریم و اطلاعات زیادی از موسیقی در مغز ما وجود دارد. یعنی همه‌ی ما می‌توانیم موسیقی بسازیم؟ هنگامی که صحبت از ساختن و خلق کردن می‌شود باید این اطلاعاتی که در ذهنمان داریم کامل دسته‌بندی شود و اگر در مواردی این اطلاعات کامل نیست، باید فراگرفته شود

در نتیجه با ترکیب صداها و ایجاد نواهای مختلف، می‌توان به خوشمزه‌تر شدن غذای ذهن کمک کرد. آهنگسازی از هنرهای شیرین دنیای موسیقی است. همانطور که در بالا مشاهده می کنید بهترین آموزشگاه های آهنگسازی در قم را معرفی نموده ایم. از نظر شما بهترین آموزشگاه آهنگسازی قم کدام است؟

 

لطفا امتیاز بدید
موسسه گاما

کشفی

کارشناس سئو، نویسنده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا