آموزشگاه های فنی

بهترین آموزشگاه های تعمیرات رادیاتور در تهران ✔️: هزینه+ آدرس و ☎️

امروزه برخلاف گذشته یکی از پردرآمدترین مشاغل مربوط به بخش فنی و تعمیرات است. هر بخش از وسایل و تجهیزات مانند وسایل منزل نیازمند متخصص مربوطه است، به عنوان مثال دوره های آموزشی تعمیر یخچال (بهترین آموزشگاه های تعمیر یخچال تهران) در آموزشگاه های فنی برگزار می شود. در ادامه به معرفی بهترین آموزشگاه های تعمیرات رادیاتور در تهران می‌پردازیم.

این حرفه نیازمند فراگیری سطح بالای دانش مربوطه و کسب مهارت‌های فنی است. به‌همین دلیل نیاز به افراد متخصص و حرفه‌ای در این زمینه به ‌شدت احساس می‌شود. افراد زیادی به‌دنبال ورود به شغل تعمیرات پکیج هستند تا بتوانند آینده کاری خود را تضمین کنند. یکی از روش‌های دریافت آموزش‌های مربوط به تعمیرات پکیج شرکت در دوره‌های آموزشگاه‌های فنی است. چنانچه به دنبال دوره های آموزش تعمیرات رادیاتور هستید، در این مقاله با ما همراه باشید.

آزمون تعیین سطح گاما

برای تعمیرات رادیاتور و شوفاژ به یک نیروی متخصص و ماهر نیاز دارید

ویژگی بهترین آموزشگاه های فنی

🧑‍🏫 استفاده از اساتید حرفه ای آموزشگاه های معتبر از اساتید برجسته و حرفه ای برای آموزش های خود استفاده می کنند که در روند آموزش بسیار تاثیر گذار می باشند.
❤️ محیط مناسب آموزش آموزشگاه ها باید مکانی مناسب را به کاراموزان خود ارائه بدهند تا افراد بتوانند آنچه را که آموزش دیدند، تمرین کنند.
امکان برگزاری کلاس به صورت آنلاین برای صرفه جویی در وقت و هزینه هنرآموز امکان برگزاری دوره های آنلاین وجود داشته باشد.
⏲️ زمانبندی مناسب کلاس ها آموزشگاه ها باید کلاس های خود را در ساعات مختلفی برگزار کنند.
📜 ارائه مدرک معتبر آموزشگاه ها باید مدرک معتبر در پایان دوره آموزشی به زبان آموزان خود ارائه دهد.

 

در ادامه بهترین آموزشگاه های تعمیرات رادیاتور تهران به همراه مشخصات کامل، آدرس و شماره تماس در جدول زیر مشاهده کنید.

آموزشگاه های تعمیرات رادیاتور تهران

ردیف نام آموزشگاه آدرس شماره تماس
1 آموزشگاه فن آموزان تهران، خیابان جمهوری، بعد از تقاطع ولیعصر، بعد از فروشگاه رفاه، ساختمان تجاری و اداری 24، طبقه 6 02166477300
2 آموزشگاه فنی دانش تاسیسات تهران، شهر ری، سه راه ورامین، خیابان شهید غیوری، کوچه صالحی، سرای محله شهید غیوری 02133372675
3 آموزشگاه فنی پایتخت تهران، میدان انقلاب، ابتدای کوچه مترو، جنب داروخانه دکتر ابراهیمی، پلاک 2، واحد7 02166577385
4 آموزشگاه فن آشنا تهران، میدان انقلاب، کوچه رشتچی، پلاک 20، طبقه سوم 02166129800
5 آموزشگاه فنی سازان تهران، میدان انقلاب، بین خیابان جمال زاده شمالی و خیابان ولیعصر، بن بست یار احمدی، کوچه لاله، پلاک 2 02166900941

 

6 آموزشگاه نماتک تهران، نارمک، خیابان آیت، پلاک 185 02177926472

 

 

1. آموزشگاه فن آموزان

آموزشگاه فن آموزان در راستای تربیت نیروی‌کار فنی متخصص تمام تلاش خود را می‌کند. شرکت در دوره‌های این مجموعه مزایای فراوانی را برای دانشجویان به‌همراه دارد که از مهم‌ترین آنها می‌توان به مدرک معتبر اشاره کرد. شما می‌توانید پس از گذراندن دوره‌های تخصصی تعمیرات پکیج در آموزشگاه فن آموزان و قبولی در آزمون، مدرک بین‌المللی و رسمی سازمان فنی و حرفه‌ای را دریافت کنید. با داشتن این مدرک ورود به بازارکار راحت است و همچنین امکان مهاجرت شغلی به کشورهای دیگر نیز وجود دارد.

هزینه دوره: 1800000 تومان

آدرس:

تهران، خیابان جمهوری، بعد از تقاطع ولیعصر، بعد از فروشگاه رفاه، ساختمان تجاری و اداری 24، طبقه 6

شماره تماس:

02166477300

وب سایت:

Fanamoozan.com

 

2. آموزشگاه فنی دانش تاسیسات

دانش تأسیسات یکی دیگر از بهترین آموزشگاه‌های پکیج در تهران به شمار می‌رود که با مجوز رسمی سازمان فنی و حرفه‌ای، دوره‌های تخصصی و کاربردی در زمینه تعمیرات، نگهداری و نصب سیستم‌های سرمایشی و گرمایشی برگزار می‌کند.

آموزش تخصصی تعمیرات پکیج توسط بهترین کارشناسان و اساتید موجب شده کارآموزان آموزشگاه فنی دانش تأسیسات با آمادگی کامل وارد بازار کار شوند.

هزینه دوره: 1800000 تومان

آدرس:

تهران، شهر ری، سه راه ورامین، خیابان شهید غیوری، کوچه صالحی، سرای محله شهید غیوری

شماره تماس:

02133372675

وب سایت:

Tges.ir

 

3. آموزشگاه فنی پایتخت

اگر به‌دنبال بهترین آموزشگاه تعمیرات رادیاتور در تهران هستید، قطعاً با نام مجتمع آموزشی فنی پایتخت به‌عنوان یکی از مجهزترین آموزشگاه‌های کشور برخورد خواهید کرد. در این مجموعه دوره‌های آموزشی در زمینه‌های مختلف مانند برق، الکترونیک، ابزار دقیق، تأسیسات و … به‌صورت تئوری و عملی برگزار می‌گردد.

هزینه دوره: 1900000 تومان

آدرس:

تهران، میدان انقلاب، ابتدای کوچه مترو، جنب داروخانه دکتر ابراهیمی، پلاک 2، واحد7

شماره تماس:
02166577385

وب سایت:

Fannipaytakht.com

 

4. آموزشگاه فن آشنا

گر به ‌دنبال بهترین آموزشگاه تعمیرات رادیاتور در تهران هستید می‌توانید به سراغ مرکز تخصصی فن آشنا بروید. در این مجموعه علاوه‌بر آموزش تعمیرات پکیج، دوره‌های فنی در زمینه تعمیرات لوازم خانگی، موبایل، سیم پیچی و … نیز برگزار می‌شود.

هزینه دوره: 1800000 تومان

آدرس:

تهران، میدان انقلاب، کوچه رشتچی، پلاک 20، طبقه سوم

شماره تماس:

02166129800

وب سایت:

Fanashna.com

 

5. آموزشگاه فنی سازان

آموزشگاه فنی سازان یکی دیگر از آموزشگاه‌های برتر در زمینه برگزاری دوره‌های فنی رشته‌های مختلف است. در این مجموعه که به‌عنوان یکی از بهترین آموزشگاه‌های پکیج در تهران نیز شناخته می‌شود، کلاس‌های آموزشی درزمینه تعمیرات موبایل، بردهای الکترونیک، لوازم خانگی، برق صنعتی، لوله کشی و … با استفاده از متدهای آموزشی به‌روز و بهره‌گیری از اساتید متخصص برگزار می‌گردد.

آدرس:

تهران، میدان انقلاب، بین خیابان جمال زاده شمالی و خیابان ولیعصر، بن بست یار احمدی، کوچه لاله، پلاک 2

شماره تماس:

02166901389

وب سایت:

Fannisazan.com

 

6. آموزشگاه نماتک

نماتک یکی دیگر از بهترین آموزشگاه‌های پکیج در تهران است که درواقع یک رسانه مهارتی است. شما با کمک نماتک و ویدیوهای آموزشی آن می‌توانید به‌راحتی مهارت‌های کاربردی در حوزه صنعت را فرا بگیرید.

آدرس:

تهران، نارمک، خیابان آیت، پلاک 185

شماره تماس:

02177926472

وب سایت:

Namatak.com

 

 

رادیاتور چیست و چه کاربردی دارد؟

رادیاتورها یکی از اساسی ترین زیرساخت های تاسیساتی یک ساختمان به شمار می رود که به عنوان یک مبدل حرارتی برای سرمایش و گرمایش از آن استفاده می شود و بسته به نوع کاربردی که دارند جنس آن می تواند فلزی یا نیمه فلزی باشد. عملکرد رادیاتورها به این شکل است که ابتدا مایعی در لوله های آنها به گردش درآمده و باعث گرم یا سرد شدن محیط می گردد.

 

تعمیر رادیاتور

رادیاتور شوفاژ یکی از قسمت های مهم پکیج گرمایشی به حساب می‌آید که امکان دارد دچار مشکل و آسیب هایی شود. سوراخ شدن  یکی از مشکلات رایجی است که اغلب برای رادیاتورهای شوفاژ رخ می دهد که نیازمند تعمیر رادیاتور شوفاژ می باشد.

از نشانه هایی که رادیاتور شوفاژ دچار مشکل شده آبدهی شوفاژ ها که علت آن ها می تواند استفاده از جنس لوله های بد یا اسید شویی نامناسب باشد.

 

علائمی که به ما نشان می دهد باید به تعمیر رادیاتور شوفاژ بپردازیم

  1. محسوس ترین نشانه خرابی رادیاتور شوفاژ آب دادن رادیاتور می باشد که این اتفاق یا از دیواره های کناری رادیاتور رخ می‌دهد
  2. یا خود رادیاتور دچار لکه هایی از آب می‌شود که در هر صورت نشان می‌دهد رادیاتور شوفاژ دچار نشتی شده است
  3. بعضی از اوقات این نشانه ها از چشم افراد عادی دور می‌ماند و متوجه نمی شوند که باید به تعمیر رادیاتور شوفاژ خود بپردازند
  4. از نشانه‌هایی که افراد سریعاً متوجه می‌شوند به سرد بودن رادیاتور شوفاژ و گرم نشدن آن اشاره کرد اگر شما نیز رادیاتور نصب شده شوفاژ شما گرم نمی شود
  5. و هر چقدر که درجه پکیج را بالا می‌برید بازهم دمای آن به دمای ایده آل نمی رسد امکان دارد که رادیاتور شوفاژ سوراخ شده باشد
  6. همچنین یکی از نشانه‌های دیگر هوا گرفتن آن یعنی ایجاد یک صدای سوت یا زوزه مانند در رادیاتور شوفاژ می باشد که نیازمند است به هواگیری شوفاژ بپردازید .
  7. اگر با هواگیری رادیاتور شوفاژ نیز صدا قطع شد باید بدانید که رادیاتور شوفاژ شما سوراخ شده و باید به تعمیر رادیاتور شوفاژ بپردازید
  8. در پکیج دیواری نصب شده و متصل به رادیاتور شوفاژ افت فشار مشاهده می کنید که در حالت عادی امکان ندارد این افت مشاهده شود
  9. امکان وجود سوراخی در یکی از رادیاتورهای ساختمان است که در اسرع وقت باید به تعمیر رادیاتور شوفاژ و بستن آن سوراخ اقدام کنید

سخن پایانی

چنانچه تجربه ای از آموزش تعمیرات و بخش فنی دارید، با ما در میان بگذارید. از نظر شما بهترین آموزشگاه تعمیرات رادیاتور در تهران کدام است؟

 

 

لطفا امتیاز بدید
موسسه گاما

کشفی

کارشناس سئو، نویسنده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا