سایر مراکز آموزشی

بهترین آموزشگاه فن بیان بوشهر: هزینه+ آدرس و شماره تماس☎️

فن بیان مجموعه ای مهارت های گفتاری است که منجر به برقراری ارتباط اجتماعی ماهرانه می‌گردد. تقویت و یادگیری این مهارت مختص قشر خاصی در اجتماع نمی‌باشد. تمام افراد در هرجایگاه و شغلی که دارند به ویژه فروشندگان، مشاورین و وکلا نیازمند فن بیان و سخنوری قدرتمند هستند. بسیاری از مشاغل بدون فن بیان ورشکسته خواهند شد. بهترین آموزشگاه فن بیان بوشهر برگزار کننده دوره های مختلف برای متقاضیان است. شما در این دوره های آموزشی دایره لغاتتان را گسترش می‌دهید و روی حجم صدا و لحن کلامتان کار می‌کنید.

 

آزمون تعیین سطح گاما

تعریف فن بیان این است که بتوانید منظور خود را به بهترین شکل ممکن به مخاطب انتقال دهید.

معیارهای انتخاب بهترین آموزشگاه های فن بیان بوشهر

آموزشگاه های معتبر از اساتید برجسته و حرفه ای برای آموزش های خود استفاده می کنند که در روند آموزش بسیار تاثیر گذار می باشند. 🧑‍🏫 استفاده از اساتید حرفه ای
آموزشگاه ها باید مکانی مناسب را به هنرجویان خود ارائه بدهند تا افراد بازدهی بهتری را در کلاس ها داشته باشند. ❤️ محیط مناسب آموزش
آموزشگاه باید در کلاس ها از جدیدترین متدها و روش‌های آموزشی استفاده کنند. 👨‍💻 استفاده از جدیدترین ابزارهای آموزشی
آموزشگاه ها باید کلاس های خود را در ساعات مختلفی برگزار کنند. ⏲️ زمانبندی مناسب کلاس ها
آموزشگاه ها باید مدرک معتبر در پایان دوره آموزشی به زبان آموزان خود ارائه دهد. 📜 ارائه مدرک معتبر

 

در ادامه به معرفی بهترین آموزشگاه فن بیان در بوشهر، سرفصل دوره ها، هزینه کلاس و سایر مشخصات مراکز آموزشی پرداخته ایم. لیست بهترین آموزشگاه های فن بیان بوشهر به همراه آدرس، شماره تماس را در جدول زیر مشاهده می‌کنید.

آموزشگاه فن بیان فنان
برگزاری دوره های فن بیان در بوشهر

بهترین آموزشگاه فن بیان در بوشهر

ردیف نام آموزشگاه آدرس شماره تماس
1 آموزشگاه فنان
2 موسسه آموزشی خانه فرایش بوشهر – میدان مطهری (باغ زهرا) ، ساختمان مبارک ، طبقه پنجم ؛موسسه آموزشی خانه فرایش +987733580663

 

آموزشگاه فنان

آموزشگاه برند آموزشی موسسه فنان در سال ۱۳۹۶ در شهر شیراز شروع به فعالیت نمود.

دوره های آموزشی:

 1. عکاسی ، فیلمبرداری ، ادیت و تدوین فیل
 2. طراحی مد و لباس ،دوخت ، جواهر دوزی
 3. فن بیان ، گویندگی ، اجرا ، دوبله
 4. بازیگری تئاتر و سینما
 5. نرم افزار ها ، فتوشاپ ،پریمایر ،افترافکت

کلاسهای آموزش فن بیان فنان به صورت آنلاین برای متقاضیان در گرگان برگزار میشود.

هزینه دوره: 650000 تومان و 350000 تومان

آدرس:

فرهنگ شهر،حدفاصل کوچه۲۴و۲۶ درب سوم

شماره تماس:

+987136334179

وب سایت:

Fanaan.ir

 

 • موسسه آموزشی خانه فرایش

در جامعه ای که ارتباطات، یک نیاز مهم و اساسی برای بقاء و پیشرفت شغلی، فردی و اجتماعی قلم داد می شود، امر آموزش، توسعه مهارت های فردی و اجتماعی ضرورت بیشتری پیدا می کند.

 

موسسه آموزشی خانه فرایش فردا وبسایتی با محوریت آموزش در زمینه های ارتقاء و پیشرفت مهارت های فردی و سازمانی است و پیشرو در ارائه دوره ها، محصولات و آموزش ها در زمینه سخنرانی و فن بیان، توسعه مهارت های ارتباطی،کوچینگ حرفه ای و هر آن چیزی که باعث پرورش و پیشرفت و رضایتمندی فرد از عملکرد خودش در جامعه می شود.

سید محمدامین قاسمی زاده، مدیرعامل موسسه آموزشی خانه فرایش است.

برخی از فعالیت های سید محمد امین قاسمی زاده:

 • کوچ حرفه ای و مدرس توسعه فردی و سازمانی
 • نویسنده کتاب “حرفه ای سخن بگویید”
 • مدیرعامل موسسه آموزشی خانه فرایش فردا
 • اجرای ده ها دوره و سمینار حضوری و غیرحضوری
 • مربی و مشاور شماری از مدیران برجسته دولتی و غیر دولتی
 • نویسنده بیش از 30 مقاله در حوزه توسعه فردی و مهارت های ارتباطی
 • دانش آموخته دوره های NLP، تئوری انتخاب و کوچینگ
 • و …

 

جایگاه خانه فرایش فردا:

تا کنون بیش از 40 دوره مقدماتی سخنرانی و فن بیان، بیش از ده ها کارگاه فروش، تندخوانی، نوجوان خودساخته و صدها کوچینگ فردی و سازمانی در موسسه برگزار شده و این نشانه علاقمندی شما عزیزان به آموزش می باشد.

هزینه دوره: 800000 تومان

 

آدرس:

بوشهر – میدان مطهری (باغ زهرا) ، ساختمان مبارک ، طبقه پنجم ؛موسسه آموزشی خانه فرایش

شماره تماس:

+987733580663

وب سایت:

Farayesh.co

 

ویژگی های فن بیان قوی

 • اهمیت لحن در فن بیان

لحن کلام و صحبت شما در میزان تاثیرگذاری آنچه که می‌گویید بسیار حائز اهمیت است. برای مثال یک درخواست، زمانی می‌تواند محترمانه است که از کلمات محترمانه و به همراه لحنی محترمانه بیان شود. بسیار پیش می‌آید که فردی کلمات محترمانه‌ای را برای گفت‌وگو انتخاب کند ولی با لحنی تهاجمی آن را بیان کند. همان اندازه که باید در انتخاب کلمات وسواس به خرج دهید باید از لحن مناسب استفاده کنید تا اثرگذاری کلامتان حفظ شود.

 • انتخاب کلمات مناسب

پیش از شروع هر نوع گفت و گویی انتخاب واژه‌ها نکته کلیدی است. مشکل عمده‌ی افراد در گفت و گو این است که در انتخاب کلمات خود چندان موفق نیستند و همین باعث می‌شود بیان خوبی نداشته باشند. در هر مکالمه هر واژه بار معنایی خاص خودش را دارد، طبیعتا شما نمی‌توانید از یک سری واژه های واحد برای تمام گفت و گوهایتان بهره ببرید. ذکر این نکته قابل ذکر است که همواره کلمات محترمانه به همراه لحن مودبانه شما را برای بیان نظر، انتقاد، پیشنهاد و درخواستتان از سایرین متمایز می‌کند. بنابراین اولین اساس در پرورش فن بیان داشتن دید مناسب از کلمات و انتخاب هوشمندانه آنان است. بایستی دایره لغات خود را گسترش دهید. انتخاب هوشمندانه کلمات رمز موفقیت شماست.

 • زمان و مکان گفت و گو

از دیگر مسائل مهم در مسئله فن بیان، زمان و مکان گفت و گوی شماست. در واقع با توجه به موضوع موردنظرمان و آنچه در ذهن داریم، باید زمان و مکان مناسبی را برای بیان آنچه که می‌خواهیم بگوییم انتخاب کنیم. تقریبا تمام افراد ضرب المثل هرسخن جای و هرنکته مکانی دارد را شنیده اند. اهمیت مکان و زمان گفت و گو دقیقا از همین ضرب المثل سرچشمه می‌گیرد.

یک گوینده و یا سخنور ماهر شایط مناسب را برای صحبت کردن انتخاب می‌کند.

چه چیزهایی فن بیان نیست؟

غالبا افراد چرب زبانی، پر حرفی و یا حاضر جوابی و خوش صدایی را با فن بیان اشتباه می‌گیرند. هیچکدام از موارد فوق فن بیان نیست. خیلی اوقات افراد فن بیان را با پرحرفی اشتباه می‌گیرند. در این مورد ضروری است که بگوییم فن بیان پر حرفی نیست و اتفاقاً پر حرفی خیلی اوقات می‌تواند به فن بیان ما آسیب بزند. اینکه ما به‌صورت پینگ پنگی در یک گفت و گو به یکدیگر پاسخ دهیم نه تنها نوعی فن در بیان نیست بلکه می‌تواند به فن بیان ما نیز آسیب بزند. در واقع فرد حاضر جواب صرفا به دنبال پاسخ به دیگران است و این می‌تواند مکالمه‌هایش را با مشکل مواجه کند.

1.5/5 - (2 امتیاز)
موسسه گاما

کشفی

کارشناس سئو، نویسنده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا