آموزشگاه های سئو

بهترین دوره های آموزش سئو در بندرعباس+ آدرس و شماره تماس ☎️

سئو یک بخش غیرقابل چشم پوشی و جدایی ناپذیر از دنیای دیجیتال مارکتینگ است. در واقع سئو آینده یک کسب و کار را در فضای مجازی تضمین می کند. از چند سال گذشته تاکنون دنیای تبلیغات به سمت و سوی طراحی سایت (بهترین آموزشگاهه ای طراحی سایت بندرعباس)، تولید محتوای گرافیکی خوب و بهینه سازی سایت یا همان سئو کشیده شده است. در ادامه با معرفی بهترین دوره های آموزش سئو در بندرعباس انتخاب یک گزینه مطمئن برای یادگیری را برایتان آسان می کنیم.

یک آموزشگاه خوب سئو باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

دسترسی آسان به کلاس امکان برگزاری کلاسهای آموزشی به صورت آنلاین و حضوری
برگزاری انواع دوره های آموزش سئو/ جامع بودن یک آموزش کامل و جامع در زمینه سئو بازاریابی محتوا، لینک سازی هدفمند و انواع استراتژی های سئو را در برمی‌گیرد.
اساتید با تجربه برگزاری کلاس ها با حضور اساتید برجسته و حرفه ای
دارای پشتیبانی سئو از جمله مهارت هایی است که هنرآموز پس از پایان دوره نیز با سوالاتی مواجه خواهد شد. یک آموزش مناسب قطعا دارای پشتیبانی است.

 

آزمون تعیین سطح گاما

پایه و اساس کسب ‌وکار‌های ‌اینترنتی، سئو است، سئو همان چیزی است که سبب می شود جست و جو کنندگان گوگل را به سمت خود جذب کنید. بنابراین از جمله رشته های پرطرفدار در دنیای امروز است. در ادامه لیست بهترین دوره های آموزش سئو در بندرعباس به همراه مشخصات و نشانی را در جدول زیر مشاهده می کنید.

بهترین آموزشگاه های آموزش سئو بندرعباس

ردیف نام آموزشگاه آدرس شماره تماس
1 آموزشگاه فی (گاما فارس) شیراز، خیابان فرهنگ شهر مابین کوچه 29 و 31 پشت ایستگاه اتوبوس 09190194101

 

1 آموزشگاه رایان بندرعباس، رسالت شمالی، سپاه، بین خردمند و امید 1/4 09179005714
2 آموزشگاه فنی حرفه ای خوارزمی بندرعباس، گلشهرشمالی ، قبل از بیمارستان کودکان ، کوچه ستایش ۲-۰۷۶۳۳۶۶۷۳۰۱
3 آموزشگاه فنی حرفه ای آزاد اکسین بندرعباس،زیباشهر،بلوار جلال آل احمد(بلوار آزادگان)،کوچه آل احمد1، آموزشگاه فنی و حرفه ای آزاد اُکسین ۰۷۶-۳۳۱۲۴
4 سئو بهینه دفتر مرکزی- تهران – پونک – سردارجنگل شمال – خیابان لادن 02144871861

1. آموزشگاه فی (گاما فارس)

گاما فارس زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای یکی از برترین مجموعه های آموزشی با حضور اساتید مجرب و برجسته

  • برگزار کننده دوره های آنلاین و حضوری
  • ارائه مدرک معتبر
  • منعطف بودن زمان برگزاری کلاس های آنلاین

در شرایط کنونی داشتن فضای که شما بتوانید خدمات و محصولاتتان را در آن معرفی کنید بیش از پیش احساس می شود. با پیشرفت علم آی تی و فراگیر شدن آن در جامعه کشورمان داشتن سایت برای هر کسب و کاری حیاتی است.

طراحی سایت بدون مدیریت محتوا بازخورد مطلوبی نخواهد داشت. سئوکار با توجه به علم و تجربه خود، فاکتورهای لازم برای بهینه شدن سایت را در آن پیاده سازی کرده و سعی میکند هر صفحه از آن را “روی کلمات” مربوطه، در نتایج جستجو به رتبه بهتری برساند.

 

آدرس:

شیراز، خیابان فرهنگ شهر مابین کوچه 29 و 31 پشت ایستگاه اتوبوس

شماره تماس:

09190194101

وب سایت:

Gamafars.com

2. آموزشگاه رایان

آموزشگاه فنی حرفه ای رامان برگزار کننده دوره های مختلف مانند حسابداری، آموزش طراحی سایت و سئو، چرم، خیاطی و … است.

آدرس:

بندرعباس، رسالت شمالی، سپاه، بین خردمند و امید ¼

شماره تماس:

09179005714

سئو فرآیندی است که به گوگل کمک می‌کند تا سایت شما پیدا کند، زمینه فعالیت شما را بفهمد و بر اساس کلمات کلیدی مرتبط سایت شما را در صدر نتایج جستجو نشان دهد.

3. آموزشگاه فنی حرفه ای خوارزمی

این مجموعه آموزشی المپیاد ملی مهارت در رشته های مختلف را برگزار می کند. آموزشگاه خوارزمی زیر نظر سازمان فنی حرفه ای پس از اتمام دوره مدرک معتبر به هنرجویان اعطا می نماید.

آدرس:

بندرعباس، گلشهرشمالی ، قبل از بیمارستان کودکان ، کوچه ستایش

شماره تماس:

۲-۰۷۶۳۳۶۶۷۳۰۱

وب سایت:

Kharazmi-ir.com

 

4. آموزشگاه فنی حرفه ای آزاد اکسین

آموزشگاه فنی و حرفه ای آزاد اُکسین برگزار کننده رشته های فناوری اطلاعات و ارتباطات، برق و الکترونیک، معماری، مالی و بازرگانی، خدمات آموزشی، ایمنی و بهداشت، تاسیسات، صنعت گاز با مجوز رسمی از سازمان فنی و حرفه ای کشور – زیرشاخه فناوری اطلاعات و ارتباطات؛ طراحی سایت و پشتیبانی و بهینه سازی محتوا (سئو) نیز تدریس می شود.

اکسین یک مجموعه آموزشی همه جانبه است که اکثر دوره های مورد نیاز در دنیای امروز را پوشش می دهد.

آدرس:

بندرعباس،زیباشهر،بلوار جلال آل احمد(بلوار آزادگان)،کوچه آل احمد1، آموزشگاه فنی و حرفه ای آزاد اُکسین

شماره تماس:

۰۷۶-۳۳۱۲۴

وب سایت:

Oxinacademy.ir

 

5. سئو بهینه

شرکت سئوبهینه ، به کمک متخصصین و مشاورین خود خدمات سئو در شهر بندرعباس را ارائه می نماید. طراحی و بهینه سازی سایت شرکت ها و سازمان ها با بازده بالا و کسب رتبه های اول تا سوم در گوگل را از ما بخواهید. بندرعباس ، کیش و در کل هرمزگان به عنوان یکی از استان های تجاری ایران ، محل فعالیت بسیاری از کسب و کارها می باشد که بسیاری از آنها از طریق وب سایت با مشتریان و مخاطبان خود در داخل و خارج کشور در ارتباط هستند.

سئو بهترین راه برای تأثیرگذاری بیشتر در رتبه بندی موتورهای جستجو به منظور ایجاد یک جریان ثابت از ترافیک ناشی از مشتریان بالقوه به سایت شما است.  آموزش سئو را با مدرسین و متخصصین سئوبهینه و منابعی که ارائه میدهد شروع کنید! در این صورت شما میتوانید ضمن مدیریت وبسایت خود، اقداماتی جهت بهبود وضعیت، سرعت و رتبه آن بیاموزید و بیشترین بازده از بازاریابی اینترنتی با حداقل هزینه های تبلیغات آنلاین را تجربه کنید.

سئو وب سایت های فعال در بندرعباس

دفتر اصلی بسیاری از شرکت های گمرک و ترخیص در این شهر واقع است ، همچنین بسیاری از وب سایت های کوچک و بزرگ توسط افراد یا سازمان ها در بندرعباس مدیریت می شوند که به سئو برای رقابت با رقبای خود چه در سطح شهر و کشور و چه در سطح بین المللی نیاز دارند.

آدرس:

دفتر مرکزی- تهران – پونک – سردارجنگل شمال – خیابان لادن

شماره تماس:

02144871861

وب سایت:

Seobehine.ir

 

چرا سئو مهم است؟

آیا تا به حال وقتی که در گوگل دنبال چیزی می‌گشتید، نتایج صفحه سوم گوگل را هم چک کرده‌اید؟ به احتمال زیاد هیچوقت به صفحه سوم نرسیدید و اطلاعات خود را در همان چند نتیجه اولیه پیدا کرده‌اید. به همین دلیل سئو بسیار مهم است.

سئو فرآیندی است که به گوگل کمک می‌کند تا سایت شما پیدا کند، زمینه فعالیت شما را بفهمد و بر اساس کلمات کلیدی مرتبط  سایت شما را در صدر نتایج جستجو نشان دهد. در حقیقت سئو به افزایش بازدید سایت شما کمک ویژه‌ای می‌کند.

چنانچه سایت شما رتبه بالاتری داشته باشد از نظر گوگل در واقع روزانه بازدید کنندگان بیشتری خواهید داشت. پس اگر سایت شما در صفحات سوم، چهارم (وبالاتر) نتایج جستجو باشد، در حقیقت شما 1000 مشتری بالقوه که مستقیما به دنبال شما بوده‌اند را از دست داده‌اید.

برای اینکه درک کاملتری از سئو داشته باشیم به یکی از متداولترین پرش ها درباره سئو پاسخ می دهیم. اغلب کاربران در پی جواب این سوالند که چرا نباید سئو را متوقف کرد؟

آموزش سئو در بهترین آموزشگاه های سئو بندرعباس برای برندسازی کسب و کار شما در دنیای دیجیتال مارکتینگ نقش مهمی را ایفا می کند.

چرا نباید سئو را متوقف کرد؟

سئو مهم است و ادامه دادنش مهم‌تر! افراد و شرکت‌هایی هستند که یک مدت سایتشان را سئو می‌کنند وقتی جایگاه خوبی پیدا کردند، دیگر بیخیال سئو می‌شوند آن را ضروری نمی‌دانند؛ در واقع خیالشان راحت است که دیگر به رتبه‌های اول گوگل رسیدند پس نیازی نیست که دیگر برای این کار هزینه کنند.

چگونه رتبه یک گوگل شویم؟

اینکار کاملاً غلط است و  به 2 دلیل ادامه دادن سئو اهمیت دارد و نباید آن را متوقف کنید: الگوریتم گوگل مدام تغییر میکند و رقبای شما بیکار ننشسته اند!

 

لطفا امتیاز بدید
موسسه گاما

کشفی

کارشناس سئو، نویسنده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا