سایر مراکز آموزشی

8 تا از بهترین آموزشگاه های آواز در تهران 🎶: آدرس و شماره تماس 📞

آواز خوانی و خوانندگی مهارتی است بر اساس حافظه ماهیچه های صوتی است، تا توانایی صحبت کردن. برای اینکه خواننده خوبی شوید باید بتوانیم به درستی نفس بکشید. با حضور در کلاس های آواز شما می توانید به شکل اصولی از صدای خود استفاده کنید و با خواندن نت ها و بعد ترانه ها و شعر ها  از لذت آواز خواندن برای خود یا در بین دوستان و خانواده نهایت لذت را ببرید. حضور در کلاس های آواز به شما کمک می کند  مفاهیم پایه ای موسیقی را بهتر درک کنید و با شناخت عمیق تر از فرکانس صدا ها و چگونگی خواندن فاصله ها، دریچه جدیدی از یادگیری را به روی خود باز کنید. در این مقاله به معرفی بهترین آموزشگاه های آواز در تهران خواهیم پرداخت.

همچنین در این صفحه بهترین آموزشگاه های موسیقی تهران نیز معرفی می گردد.

آزمون تعیین سطح گاما

آموزشگاه آواز تهران

ویژگی انتخاب بهترین آموزشگاه های آواز در تهران

🧑‍🏫 اساتید حرفه ای آموزشگاه های معتبر از اساتید برجسته و حرفه ای برای آموزش های خود استفاده می کنند که در روند آموزش بسیار تاثیر گذار می باشند.
👨‍💻 استفاده از جدیدترین متدهای آموزشی آموزش به گونه ای باشد که هنرجو با تکنیک و اصول آواز آشنا گردد.
⏲️ زمانبندی مناسب کلاس ها ساعت برگزاری کلاسها انعطاف پذیر و مطابق میل زبان آموز باشد.

 

در ادامه با معرفی بهترین آموزشگاه های آواز در تهران؛ به همراه مشخصات کامل مانند آدرس و شماره تماس فرصت را از دست ندهید.

لیست آموزشگاه های آواز در تهران

ردیف نام آموزشگاه آدرس شماره تماس
1 آموزشگاه منظومه تهران، خیابان سید جمال الدین اسدآبادی(یوسف آباد)، بین خیابان 19 و 21 ، پلاک 207 02188715542
2 آموزشگاه موسیقی پارت  تهران، خیابان ستارخان، ابتدای پاتریس لومومبا، کوچه تركزاده، پلاك 4 02166905077
3 آموزشگاه موسیقی هنر فارابی تهران، میرداماد،میدان محسنی، خیابان شاه نظری، پلاک ۳۱ (۲۰۰متر پایین تر از میدان محسنی بین کوچه نازآفرین و ابن سینا)، طبقه سوم 02122920888
4 آموزشگاه موسیقی دامور تهران، بزرگراه ستاری شمال، نبش خیابان خجسته پور، پلاک 43، طبقه سوم 02144979932
5 آموزشگاه موسیقی هنر پارسه تهران، خیابان مفتح شمالی، پایین تر از مطهری جنب پمپ بنزین، پلاک 425 02188302969
6 آموزشگاه موسیقی ناردونه تهران، اقدسیه، خیابان موحد دانش، نبش بوستان، رو به روی سفارت چین، پلاک 66، واحد 5 02126149868
7 آموزشگاه فردوس تهران، مقدس اردبیلی، نبش خیابان ب ، پلاک ۱۴۸، واحد 6 02122052652
8 آموزشگاه رازان تهران، بزرگراه همت غرب، خیابان کبیری طامه، 35 متری گلستان، بین شاهین شمالی و ستاری، کوچه گل لاله، نبش کوچه سوم، پلاک 1، طبقه 4 و 5 02144604398

 

 

1. آموزشگاه موسیقی منظومه

منظومه یکی از آموزشگاه های برتر در محله یوسف آباد تهران است که با بهره گیری از اساتید توانا به تدریس در آموزش در ساز های مختلف می پردازد. آموزشگاه موسیقی منظومه با برگزاری کنسرت ها و اجراهای هنرجویی به صورت منظم و مداوم باعث پیشرفت و افزایش توانایی هنرجویان در اجرا های گروهی می شود.

آدرس:

تهران، خیابان سید جمال الدین اسدآبادی(یوسف آباد)، بین خیابان 19 و 21 ، پلاک 207

شماره تماس:

02188715542

وبسایت:

Manzome-music.com

 

2. آموزشگاه موسیقی پارت

آموزشگاه موسیقی پارت در محله ستارخان تهران، فعالیت خود را از سال 1383 آغاز کرده است. این آموزشگاه از ابتدا سعی کرده تا با آموزشگاه های دیگر در عرصه ی خدمات متفاوت باشد. این آموزشگاه دارای 2 ساختمان 2 طبقه و 12 کلاس آموزشی است. کلاس ها، تمرینات گروهی و اجرا های پژوهشی در این دو ساختمان انجام می شود. کلاس های این آموزشگاه برای موسیقی طراحی شده و فضای آن ها آکوستیک می باشد.

آدرس:

تهران، خیابان ستارخان، ابتدای پاتریس لومومبا، کوچه تركزاده، پلاك 4

شماره تماس:

02166905077

وبسایت:

Partmusic.ir

 

3. آموزشگاه موسیقی هنر فارابی

آموزشگاه موسیقی هنر فارابی در منطقه میرداماد تهران، با به کار گیری اساتید دانشگاهی موسیقی در زمینه های نوازندگی، خوانندگی و آهنگسازی فعالیت دارد. این آموزشگاه دوره های آموزش حرفه ای خوانندگی برای علاقه مندان به آواز کلاسیک، پاپ، راک ایرانی و خارجی، جز و سنتی زیر نظر برجسته ترین اساتید دانشگاه موسیقی تهران برگزار می کند.

آدرس:

تهران، میرداماد،میدان محسنی، خیابان شاه نظری، پلاک ۳۱ (۲۰۰متر پایین تر از میدان محسنی بین کوچه نازآفرین و ابن سینا)، طبقه سوم

شماره تماس:

02122920888

وبسایت:

Honarfarabi.com

 

4. آموزشگاه موسیقی دامور

آموزشگاه موسیقی دامور در محدوده بزرگراه ستاری شمال یکی از آموزشگاه های فعال در زمینه آموزش موسیقی است. گروه دامور فعالیت خود را از سال 1389 آغاز کرد. کلاس های آموزشگاه موسیقی دامور، در تمامی رده های سنی و کلاس هایی مانند کلاس گیتار، کلاس پیانو، لکاس موسیقی کودک(ارف)، کلاس ویولن، کلاس آواز، کلاس سلفژ، کلاس فلوت، کلاس تنبک، کلاس دف ، کلاس سنتور و بسیاری از ساز ها به صورت حضوری و آنلاین برگزار می شود.

آدرس:

تهران، بزرگراه ستاری شمال، نبش خیابان خجسته پور، پلاک 43، طبقه سوم

شماره تماس:

02144979932

وبسایت:

Damourband.com

 

5. آموزشگاه موسیقی هنر پارسه

آموزشگاه هنر پارسه در خیابان مفتح شمالی، یک آموزشگاه موسیقی کودک و بزرگسال با مجوز درجه یک است. در آموزشگاه موسیقی هنر پارسه تقریبا تمامی ساز ها تدریس می شود. کلاس هایی که در این آموزشگاه برگزار می شود عبارتند از : کلاس گیتار ، کلاس آواز ، کلاس پیانو ، کلاس کیبورد ، کلاس تنبک ، کلاس دف ، کلاس سنتور ، کلاس ویولن.

آدرس:

تهران، خیابان مفتح شمالی، پایین تر از مطهری جنب پمپ بنزین، پلاک 425

شماره تماس:

02188302969

وبسایت:

Parsehmusic.com

6. آموزشگاه موسیقی ناردونه

این آموزشگاه در منطقه اقدسیه تهران از سال 1385 فعالیت خود را آغاز کرد و امروزه یکی از آموزشگاه های معتبر و برتر منطقه است که مدیریت آن با علی زند وکیلی می باشد. آموزشگاه ناردونه دارای دو شعبه در اقدسیه و پاسداران است. در ناردونه تدریس حرفه ای انواع ساز ها و آموزش آواز، صدا سازی و سلفژ توسط بهترین مدرسان و اساتید انجام می شود. اساتید و کادر مدیریت آموزشگاه ناردونه همگی ازدانش آموختگان رشته موسیقی در سطح دانشگاهی و عمدتا از اساتید دانشگاه های موسیقی هستند.

آدرس:

تهران، اقدسیه، خیابان موحد دانش، نبش بوستان، رو به روی سفارت چین، پلاک 66، واحد 5

شماره تماس:

02126149868

وبسایت:

Nardoonehmusic.com

 

7. آموزشگاه فردوس

این مجموعه در تهران پیشرو در خدمات آموزش آنلاین موسیقی در همه ی ساز ها و سبک های موسیقی است. آموزشگاه موسیقی فردوس در زمینه موسیقی سنتی ایرانی نسبت به آموزشگاه های دیگر دارای برتری خاصی می باشد. مدیریت آموزشگاه موسیقی فردوس، سرکار خانم بهاره نوروزی پور هستند.

آدرس:

تهران، مقدس اردبیلی، نبش خیابان ب ، پلاک ۱۴۸، واحد 6

شماره تماس:

02122052652

وبسایت:

Ferdowsacademy.com

 

8. آموزشگاه موسیقی رازان

آموزشگاه موسیقی رازان یکی از آموزشگاه های فعال در منطقه ی غرب تهران است. در این آموزشگاه تدریس کلیه ساز های موسیقی از جمله سازهای کلاسیک، سازهای سنتی (ایرانی)، سازهای کوبه‌ای،  سازهای بادی، موسیقی ارف یا همان کودک برای کودکان 3.5 تا 9 سال، تدریس پرکاشن الکتریکی،  آموزش آواز در سبک‌های کلاسیک و سنتی، آموزش تخصصی موسیقی ویژه کم بینایان و نابینایان توسط اساتید متخصص، تئوری موسیقی، کنترپوان، هارمونی، آهنگسازی، ، آهنگسازی با نرم افزارها انجام می شود.

آدرس:

تهران، بزرگراه همت غرب، خیابان کبیری طامه، 35 متری گلستان، بین شاهین شمالی و ستاری، کوچه گل لاله، نبش کوچه سوم، پلاک 1، طبقه 4 و 5

شماره تماس:

02144604398

وبسایت:

Razanmusic.com

 

 

نکات مهم در هنگام آواز خوانی

  • همانطور که صدای خود را گرم می کنید، بعد از اتمام آواز خوانی می بایست صدایتان را در اصطلاح سرد کنید.
  • یکی از تمریناتی که به پروژکتور معروف است این است که در هنگام ادای کلمات تا جایی که می توانید دهانتان را باز کنید، مثل اینکه می خواهید کلمات هر چه بزرگتر به مانند پروژکتور بر دیوار روبروی شما نقش ببندند.
  • یکی دیگر از تمریناتی که به شما کمک می کند رزنانس صدای خود را پیدا کنید، اینگونه است که بر روی پشتی یک صندلی خم شوید و شروع به خواندن کنید. ارتعاشی که در ماسک صورت ( ناحیه بینی، زیر چشمها و پشت دندانها) احساس می کنید مانند میکروفونی برای بدن شما کار میکند و باعث قدرت بخشیدن به صدای شما میشود.
  • بهترین رژیم غذایی برای صدای شما “آب” است. اگر مریض هستید، آب آناناس می تواند به صاف شدن گلوی شما کمک کند اما جای مصرف روزانه آب را نمی گیرد. قبل از خواندن، شیر یا آب پرتقال نخورید. شیرینی جات نیز صدای شما را خراب می کنند.
  • سلامت جسمی خود را حفظ کنید و فراموش نکنید که ورزش کردن به تنفس بهتر و در نتیجه بهتر خواندن شما کمک می کند.
  • اگر احساس می کنید صدایتان تو دماغی است، سعی کنی همزمان از طریق دهان و بینی تنفس کنید.
  • هنگام خواندن جیق نکشید. برای جلوگیری از این حالت صدا را از گلو به سمت ماسک صورت که قبلا به میکروفون بدن شما تشبیه شده بود هدایت کنید.

 

 

سخن پایانی

هدف ما در این مقاله معرفی بهترین آموزشگاه های آواز در تهران است، امیدواریم این مقاله شما را در انتخاب بهترین دوره آموزش آواز همراهی کند. از نظر شما بهترین آموزشگاه آواز در تهران کدام است؟

 

 

لطفا امتیاز بدید
موسسه گاما

کشفی

کارشناس سئو، نویسنده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا