آموزشگاه زبان اسپانیاییآموزشگاه های زبان بوشهر

لیست بهترین آموزشگاه زبان اسپانیایی بوشهر: آمادگی آزمون DELE، مکالمه

زبان اسپانیایی، به عنوان یکی از پرگویشورترین زبان‌های جهان، اهمیت فراوانی در ارتباطات بین‌المللی و فرهنگی دارد. یادگیری زبان اسپانیایی، فرصت‌های شغلی و فرهنگی بی‌شماری را به همراه دارد و می‌تواند دریچه‌ای به سوی فرهنگ‌ها و جوامع متنوعی باشد. در این مقاله، به بررسی روش‌های موثر برای یادگیری زبان اسپانیایی می‌پردازیم.

زبان اسپانیایی، زبان مادری بیش از 400 میلیون گویشور در جهان می‌باشد. این زبان در 20 کشور مختلف، زبان رسمی است و بیش از 550 میلیون نفر با حداقل درجاتی از صلاحیت به زبان اسپانیایی صحبت می کنند. علاوه بر این، این زبان محبوب ترین زبان دوم برای مردم ایالات متحده است و 15 درصد از ساکنان اتحادیه اروپا به عنوان زبان اول یا دوم صحبت می کنند.

در این صفحه میتوانید با بهترین آموزشگاه های آیلتس بوشهر آشنا شوید !

 

معیارهای تعیین بهترین آموزشگاه زبان اسپانیایی بوشهر :

 صلاحیت مدرسان آموزشگاه های معتبر از اساتید برجسته و حرفه ای برای آموزش های خود استفاده می کنند به گونه‌ای که مدرسین باید دارای تحصیلات مرتبط و تجربه تدریس باشند.
محیط و امکانات مناسب آموزش کلاسهای آموزشی مجهز به سیستم‌های به روز و محیط کلاس برای یادگیری دوستانه و تشویق کننده باشد.
 اعتبار و سابقه آموزشگاه نظرات زبان آموزان فبلی درباره کیفیت کلاسهایی که قبلا برگزار شده است.
انعطاف پذیری زمان کلاس ها امکان تغییر کلاس ها و جدول زمانی آموزش متناسب با برنامه های زبان آموز
 ارائه مدرک معتبر آموزشگاه ها باید مدرک معتبر در پایان دوره آموزشی به زبان آموزان خود ارائه دهد.
هزینه‌ها تطابق هزینه ها با کیفیت آموزش ارائه شده و بررسی امکان تخفیف روی برخی دوره های آموزشی
موقعیت جغرافیایی مناسب دسترسی آسان به آموزشگاه و موقعیت کانی مناسب

برای انتخاب بهترین آموزشگاه زبان بوشهر در سال 1402 چند فاکتور مهم مقایسه شده است که در ذیل هر کدام را مشاهده میکنید

 1. دوره های طراحی شده
 2. کیفیت کار اساتید
 3. امکانات آموزشی
 4. نحوه مدیریت و برخورد پرسنل
 5. در دسترس بودن
 6. باز خورد تجربی زبان آموزان

لیست بهترین آموزشگاه های زبان اسپانیایی بوشهر 

ردیف نام آموزشگاه تلفن آدرس
1 موسسه زبان گاما
09190192061 بوشهر،خیابان باهنر،جنب کلینیک گلبرگ،پلاک 75
2 آکادمی زبان آیندگان 07733533165 بوشهر، خیابان امام خمینی، روبروی استانداری، بوستان 5

بوشهر، بهمنی، روبروی سه راه دواس

3 آموزشگاه زبانسرا 0773141 بوشهر، میدان امام خمینی، کوچه استانداری

آموزشگاه زبان اسپانیایی بوشهر

1. موسسه زبان اسپانیایی گاما بوشهر

موسسه گاما

موسسه زبان گاما با بیش از 10 سال سابقه ی فعالیت در زمینه زبان های خارجی و داشتن دپارتمان های زبان آلمانی، آیلتس، فرانسه، چینی، ایتالیایی و …می باشد. این موسسه در جدیدترین اقدام خود اقدام به برگزاری کلاس های زبان اسپانیایی نموده است. این کلاس ها در رده های A1, A2, B1, B2, و در موضوعات مکالمه و آمادگی آزمون های زبان اسپانیا نموده است. استفاده از اساتید مجرب و نیتیو در آموزش زبان و دوره های فشرده و نیمه فشرده، زبان آموز را در سریعترین زمان به اهداف خود می ‌رساند.

در این دوره ها از متد Nuevo Sueña جهت آموزش زبان آموزان استفاده می‌شود. متد Nuevo Sueña یکی از متدهای آموزشی مورد تایید موسسه سروانتس اسپانیا متد آموزشی Nuevo Sueña در قالب 4 کتاب به همراه CD است.  ویژگی خاص این متد فشردگی مطالب آن است که در کمترین زمان، زبان آموز را به نتیجه دلخواه می رساند و آماده جذب در بازار کار می کند.

موسسه گاما بهترین آموزشگاه آنلاین زبان کرمان بوده و تنها موسسه ای است که با تمامی معیار های ما تطابق دارد موسسه گاما میباشد و تنها موسسه ای می باشد که در تمامی سایت ها و منابع خبری معتبر در رنک اول بهترین موسسات زبان در کشور قرار دارد بدون شک در سال های اخیر خود را به عنوان مطرح ترین موسسه آموزشی کشور معرفی نموده است.

1-اساتید : به طور کلی معیارها و ملاک هایی که موجب می شود تا این آموزشگاه ها به عنوان یکی از بهترین مراکز آموزش زبان انگلیسی در سطح کشور یا جهان شناخته شوند استفاده از تجارب اساتید برجسته و خوشنام در این زمینه می باشد.

2-دوره های تضمینی : آموزشهای ارائه شده در گاما به گونه ای طراحی شده که زبان آموز در صورت شرکت در هر دوره حتما به هدف خود برسد و حتی اگر خود زبان آموز در این مسیر دچار مشکل شود باز هم به رایگان راه برای جبران آن وجود خواهد داشت . این شعار در گاما باعث شده که در کمترین زمان ممکن متقاضی را به هدف برساند. به زبان خودمانی گاما دوره های آموزشی خود را تضمین میکند و اگر لازم باشد چندین بار شاگرد خود را به رایگان آموزش میدهد.

3-کلاس ها ترمیک و طولانی نیستند : تفاوت بسیار بزرگ گاما با سایر موسسات آموزشی زبان در نوع دوره های ارائه شده است به این صورت که در گاما دوره های ترمیک زبان ارائه نمیشود و دوره ها هدف گرا بوده و بصورت پکیج از صفر تا صد آموزش داده خواهد شد.

آموزشگاه زبان بوشهر

آموزشگاه زبان بوشهر

 

اطلاعات تماس با موسسه زبان گاما بوشهر

 آدرس : بوشهر،خیابان باهنر،جنب کلینیک گلبرگ،پلاک  75

آدرس موسسه زبان گاما بوشهر روی نقشه مشاهده کنید.

وبسایت موسسه زبان گاما بوشهر

اینستاگرام: gamafars_com

تلفن: ۰۹۱۹۰۱۹۲۰۶۱

_______________________________________________________________________________________________________________

2– آموزشگاه زبان آیندگان بوشهر

آموزشگاه زبان بوشهر

آموزشگاه زبان آيندگان ESP
آموزش زبان های انگلیسی، آلمانی، فرانسوی، ایتالیایی، روسی، عربی از سطح مقدماتی تا پیشرفته برای خردسالان، کودکان و بزرگسالان

آموزشگاه زبان آیندگان دارای دو شعبه در خیابان امام خمینی و خیابان شهید ماهینی بوشهر میباشد. مدیریت این آموزشگاه برعهده خانم خدیجه خضری میباشد.
این موسسه علاوه بر آموزش زبان انگلیسی بر مبنای آخرین متد بین المللی در گروه های سنی و سطوح مختلف (از چهارسال تا IELTS)، مهمترین زبان های زنده ی دنیا از جمله: آلمانی، فرانسه، روسی، عربی، سوئدی، ایتالیایی و اسپانیایی را نیز آموزش می دهد.

اطلاعات تماس با آموزشگاه زبان آیندگان بوشهر

آدرس:

بوشهر، خیابان امام خمینی، روبروی استانداری، بوستان 5

بوشهر، بهمنی، روبروی سه راه دواس

آدرس آموزشگاه زبان آیندگان بوشهر روی نقشه مشاهده کنید.

شماره تماس: 07733533165

__________________________________________________________________________________________________________

3- آموزشگاه زبانسرا بوشهر

موسسه فرهنگى آموزشى زبانسرا دات آی آر با حدود ۳ دهه سابقه درخشان در حوزه زبان انگليسى و ساير زبان هاى خارجى همواره تلاش نموده بهترين خدمات و سرويس هاى آموزشى را به زبان آموزان خود عرضه نمايد.

مجموعه زبان سرا دات آی آر با برگذاری دور های آموزش آنلاین زبان انگلیسی، ترکی، آلمانی، فرانسه و…. برای بهبود فرهنگی جامع و سطح زبان هم وطنان عزیزمان برگذار می کند. این دوره ها برای تمامی سنین بوده است. که شما زبان آموزان عزیز می توانید به صروت آنلاین در این دوره ها شرکت کنید.

آموزشگاه زبان بوشهر

آموزشگاه زبان بوشهر

اطلاعات تماس با آموزشگاه زبانسرا بوشهر

_______________________________________________________________________________________________________________

5 راه برای بهبود تسلط به زبان اسپانیایی بدون مهاجرت به یک کشور اسپانیایی

 1. شرایط یک زندگی واقعی اسپانیایی را برای خود مهیا کنید.
  اکثر کتاب‌های درسی، برنامه‌ها و وب‌سایت‌های آموزشی نوعی زبان اسپانیایی «عمومی» را آموزش می‌دهند.تماشای برنامه‌های تلویزیونی اسپانیایی زبان، فیلم‌ها و ویدئوهای یوتیوب، و گوش دادن به پادکست‌ها یا نمایش‌های رادیویی، یک استراتژی عالی برای قرار گرفتن در معرض اسپانیایی‌ای است که در زندگی واقعی صحبت می‌شود.
 2. هر روز مطالعه کنید!
  اگرچه همیشه ساده‌ترین نکته نیست، اما باید سعی کنید هر روز حداقل مقداری زبان اسپانیایی را مطالعه کنید. از این گذشته، فردی که در یک کشور اسپانیایی زبان تحصیل می کند، چه بخواهد چه نخواهد، هر روز تمرین می کند! حتی فقط رفتن به سوپرمارکت مستلزم سطح مشخصی از گوش دادن، خواندن و صحبت کردن است. از سوی دیگر، تکرار این تجربه در خانه نیاز به نظم و انضباط دارد.
 3. دوستان اسپانیایی زبان پیدا کنید این توصیه، گفتن آن آسان تر از انجام آن است. یکی از ساده ترین راه ها برای انجام این کار، یافتن یک وب سایت تبادل زبان است. مهم نیست زبان مادری شما چیست، کسی در یک کشور اسپانیایی زبان وجود خواهد داشت که می خواهد آن را با شما تمرین کند. اسپانیایی زبانان سومین گروه بزرگ در اینترنت هستند (پس از انگلیسی و چینی)، و تخمین زده می شود که حدود 8٪ از تمام افرادی که آنلاین هستند، اسپانیایی زبان مادری هستند.
 4. یک رفیق مطالعه پیدا کنید نه تنها مطالعه با شخص دیگری سرگرم کننده تر است، بلکه چیزی را به ما می دهد که ما آن را “مخاطرات اجتماعی” می نامیم.وقتی وسوسه می‌شویم که یک کار یا مسئولیت را به تعویق بیندازیم، زمانی که احساس می‌کنیم ممکن است شخص دیگری را ناامید کنیم، در انجام این کار بسیار سخت‌تر می‌شویم. به همین دلیل است که کارهایی که نیاز به نظم و انضباط دائمی دارند، مانند رفتن به باشگاه، اگر با افراد دیگر تعهد داشته باشیم، انجام آنها بسیار آسان تر است.به دنبال شخص دیگری باشید که اسپانیایی می‌خواند و موافقت کنید که یکدیگر را با انگیزه نگه دارید.
 5. اهداف قابل اندازه گیری تعیین کنید.
  چگونه بفهمیم که به طور رسمی به یک زبان مسلط هستیم؟این سوال آنقدر که به نظر می رسد ساده نیست، زیرا یادگیری یک زبان یک تلاش بالقوه بی پایان است.سعی کنید برخی از اهداف ملموس بلند مدت و کوتاه مدت را یادداشت کنید. به عنوان مثال، “من می خواهم 25 کلمه جدید در این هفته یاد بگیرم”، “من می خواهم بتوانم تمام اعضای خانواده ام را توصیف کنم”، “می خواهم یک مکالمه 20 دقیقه ای با یک اسپانیایی زبان مادری داشته باشم”، یا، می‌خواهم قسمتی از برنامه تلویزیونی اسپانیایی زبان مورد علاقه‌ام را بدون زیرنویس بفهمم.»اهداف خود را پیگیری کنید و هنگامی که به آنها رسیدید، مطمئن شوید که اهداف بیشتری را تعیین می کنید. مهمتر از همه، مطمئن شوید که هر زمان که به هدف یا معیاری رسیدید به نوعی به خودتان پاداش می دهید. شما سزاوار آن هستید!

دلیل برتر برای یادگیری زبان اسپانیایی

 1. اسپانیایی یکی از رایج ترین زبان های جهان است.
 2. زبان اسپانیایی آینده روشنی دارد.
  از نظر محبوبیت، زبان اسپانیایی هیچ نشانه‌ای از کاهش سرعت را نشان نمی‌دهد و تعداد کل سخنرانان در دهه گذشته به طور پیوسته افزایش یافته است.
 3. چشم انداز شغلی شما را تقویت می کند.
  در بازار جهانی امروز، دانش زبان دوم می تواند یک دارایی بسیار ارزشمند برای کارفرمایان و کارمندان باشد.
 4. تجربیات سفر شما افزایش خواهد یافت.
  مسافرت به مقاصد محبوبی مانند اسپانیا، مکزیک، کوبا و جمهوری دومینیکن خاطره‌ انگیز خواهد شد.
 5. می توانید در خارج از کشور کار یا تحصیل کنید.
  در حالی که سفر به خودی خود می تواند هیجان انگیز باشد، یادگیری اسپانیایی همچنین امکان بسیار واقعی کار در یک کشور اسپانیایی زبان یا تحصیل در یک موسسه دانشگاهی اسپانیایی را باز می کند.
 6. گزینه های سرگرمی شما را گسترش می دهد.
  از «El Mariachi» و «The Motorcycle Diaries» گرفته تا «Pan’s Labyrinth» و «[Rec]»، بسیاری از بهترین فیلم‌های بلند 30 سال گذشته به زبان اسپانیایی تولید شده‌اند و اگرچه با زیرنویس در دسترس هستند. تماشای فیلم ها به شکل اصلی بهترین راه برای لذت بردن از آنهاست.
 7. افراد دو زبانه چندین فواید سلامتی را تجربه می کنند.
  ذهنی فعالتر در حل مسئله و تقویت حافظه از مزایای دو زبانه بودن است.
 8. انتخاب اسپانیایی نسبتاً ساده است.
 9. می تواند درک شما از زبان اول را بهبود بخشد.
  باور کنید یا نه، مطالعات نشان داده اند که یادگیری زبان دوم می تواند درک زبان مادری دانش آموز را بهبود بخشد.

14 واقعیت جالب در مورد زبان اسپانیایی

 1. اسپانیایی بیش از 90000 کلمه دارد.
 2. سریع ترین زبان صحبت شده است.سرعت زبان بر اساس تعداد هجاهایی است که یک گوینده متوسط ​​می تواند در ثانیه تلفظ کند. اسپانیایی و ژاپنی در رتبه اول قرار دارند، در حالی که زبان هایی مانند آلمانی و ماندارین کندترین زبان ها هستند.
 3. اسپانیایی دومین زبان پر صحبت در جهان است.
 4. اسپانیایی یا کاستلانو قبلاً به عنوان کریستیانو (مسیحی) شناخته می شد.هنگامی که مورها به جنوب اسپانیا رسیدند، بیشتر مردم از کلمه “cristiano” (مسیحی) برای متمایز کردن افرادی که اسپانیایی صحبت می کردند از کسانی که به زبان عربی صحبت می کردند استفاده کردند، بنابراین این زبان را به جای castellano، کریستیانو می‌نامند.
 5. در سال 2050، ایالات متحده کشوری خواهد بود که اسپانیایی در آن بیشتر صحبت می شود.اداره سرشماری ایالات متحده تخمین می زند که اسپانیایی ها در سال 2050 132.8 میلیون نفر از جمعیت ایالات متحده را تشکیل می دهند.ایالات متحده همچنین بیشترین زبان آموزان اسپانیایی را در جهان دارد و پس از آن برزیل و فرانسه قرار دارند.
 6. اسپانیایی در شش قاره مختلف در 21 کشور مختلف صحبت می شود.
 7. حرف ñ منحصر به اسپانیایی نیست.ñ در قرن 18 معرفی شد، اما این تنها زبان در جهان نیست که از آن استفاده می کند. این حرف همچنین در زبان‌های گالیسی، باسکی، آیمارا (بولیوی)، کچوا (پرو)، میکستک (مکزیک)، زاپوتک (مکزیک)، برتون (فرانسه)، گوارانی (پاراگوئه) و تاگالوگ (فیلیپین) استفاده می‌شود.
 8. اولین سند به زبان اسپانیایی مربوط به حدود سال 959 است.
 9. Electorencefalografista طولانی ترین کلمه در زبان اسپانیایی است.به گفته RAE، طولانی ترین کلمه در زبان اسپانیایی Electorencefalografista است که 23 حرف دارد. اغلب به EEG کوتاه می شود و در اصطلاح پزشکی زمانی استفاده می شود که پزشکان نیاز به اندازه گیری فعالیت الکتریکی مغز دارند.
 10. E، A، O، L و S حروفی هستند که بیشترین استفاده را در زبان اسپانیایی دارند.حروف صدادار «E»، «A» و «O» و حروف صامت «L» و «S» آنهایی هستند که اسپانیایی زبانان بیشتر از آنها استفاده می کنند. حرف E با استفاده از 16.78 درصد از کلمات در رتبه اول قرار دارد و پس از آن «O» (11.96 درصد)، «L» (8.69 درصد) و «7.88 درصد» قرار دارند. “W” حرفی است که کمترین استفاده را دارد.
 11. “H” تنها حرف در الفبای اسپانیایی است که تلفظ نمی شود.“H” تنها حرف در الفبای اسپانیایی است که ساکت است، مگر زمانی که بعد از “C” آمده باشد. همه حروف دیگر به طور کلی تلفظ می شوند مگر اینکه فرد دارای لهجه منطقه ای قوی باشد. در گذشته، بسیاری از کلماتی که با حرف “H” شروع می شدند، در واقع به زبان لاتین با “F” نوشته می شدند. پس فرینا تبدیل به هارینا (آرد) شد.
 12. تأثیرات عربی زیادی در زبان اسپانیایی وجود دارد.
  حدود هشت درصد از واژگان اسپانیایی ریشه عربی دارند، واقعاً جای تعجب نیست، زیرا اعراب برای حدود 800 سال بر اسپانیا حکومت کردند. اغلب می‌توانید بگویید که کدام کلمات از عربی آمده‌اند، زیرا با «ال» شروع می‌شوند، مانند alfombra (فرش)، la almendra (بادام) و la almohada (بالش).
 13. اسپانیایی قبلاً دو حرف دیگر در الفبای خود داشتحروف Ch و Ll بخشی از الفبای اسپانیایی بودند تا اینکه در سال 1994 RAE تصمیم گرفت از شر آنها خلاص شود. با این حال، این ترکیب حروف هنوز در زبان اسپانیایی زیاد استفاده می شود، اما آنها دیگر حروف جداگانه در نظر گرفته نمی شوند.
 14. حدود 18 میلیون نفر در حال تحصیل اسپانیایی به عنوان زبان دوم هستندطبق وبلاگ زبان و فرهنگ اسپانیایی Fluent U، در حال حاضر حدود 18 میلیون نفر در سراسر جهان در حال تحصیل اسپانیایی هستند. کارشناسان معتقدند در چند نسل، حدود 10 درصد از جمعیت جهان قادر به درک آن خواهند بود.

 

چگونه یک آموزشگاه زبان اسپانیایی عالی در بوشهر پیدا کنیم؟

 1. صلاحیت های موسسه                                                                                      
 2. اساتید، متدها و دوره‌های ارائه شده
  در مورد اساتید، متدها و دوره‌های ارائه شده بپرسید. داشتن ایده در مورد افرادی که قرار است به شما آموزش دهند و اینکه دوره چه نوع تمرکزی دارد، حیاتی است. البته مطمئن شوید که تمرکز با علایق شما همخوانی دارد.
 3. برنامه درسی دوره
  برنامه درسی دوره را بررسی کنید و مطمئن شوید که تمام زمینه های مهارتی اصلی را پوشش می دهد: خواندن، گوش دادن، نوشتن، صحبت کردن و دستور زبان (به عنوان یک نقطه عرضی). اگر مبتدی هستید، به دنبال دوره ای باشید که تمرکز مکالمه دارد. با کسب مهارت‌هایی که برای ادامه تمرین خود در محیط‌های روزمره در خارج از کلاس درس نیاز دارید، این کار نتایج سریع‌تری خواهد داشت..
 4. مکمل فرهنگی (آشنا کردن زبان‌آموزان با فرهنگ و سنت های اسپانیا)
  پس از نکته شماره سه، مهم است که این دوره یک مکمل فرهنگی نیز ارائه دهد. هیچ چیز مفیدتر از غوطه ور شدن در زندگی واقعی نیست که یک دوره آموزشی می تواند به شما بدهد. علاوه بر این که بسیار موثر است، کلاس های شما را نیز بسیار سرگرم کننده می کند.
 5. تعداد دانش آموزان در هر دوره
  تعداد دانش آموزان در هر دوره را بررسی کنید. بسته به سبک یادگیری، زمان و ریتم یادگیری شما، کلاس های بزرگتر یا کوچکتر ممکن است بهتر باشد. البته برنامه هایی که کلاس های خصوصی ارائه می دهند ایده آل هستند. به این ترتیب، معلم شما می تواند عمیق تر روی نقاط ضعف شما تمرکز کند و در عین حال مطالب مرتبط با علایق شما را آموزش دهد.
 6. آیا احساس راحتی می کنید؟                                                                               
  در نهایت، مطمئن شوید که در آموزشگاه زبان اسپانیایی بوشهر که انتخاب می کنید احساس راحتی و اعتماد به نفس دارید و آن را سرگرم کننده می بینید! اگر دوره را دوست ندارید، همیشه می توانید دنبال آموزشگاه زبان اسپانیایی دیگری در بوشهر باشید یا به دنبال آموزش خصوصی به عنوان جایگزین باشید. قبل از اینکه در یک دوره طولانی که برایتان خسته کننده است، ثبت نام کنید، حتما به این ۶ سوال پاسخ دهید.

آزمون DELE چیست؟

آزمون DELE یا Diplomas de Español como Lengua Extranjera (دیپلم های اسپانیایی به عنوان زبان خارجی) یک آزمون سنجش دانش زبان اسپانیایی است. مدرک رسمی مهارت زبان اسپانیایی است که توسط موسسه سروانتس سازماندهی شده و توسط وزارت آموزش، فرهنگ و ورزش اسپانیا اعطا می شود. DELE توسط دانشگاه سالامانکا واقع در اسپانیا طراحی، تصحیح و ارزیابی می شود. اعتبار دیپلم DELE مادام العمر است.

از سال 2015، بومیان اسپانیایی و زبان آموزان می توانند در آزمون DELE شرکت کنند. به طور کلی، از چهار بخش – خواندن، نوشتن، گوش دادن و صحبت کردن تشکیل شده است. و شما می توانید آن را در شش سطح مختلف مهارت اسپانیایی امتحان کنید. این جایی است که با سایر گواهینامه ها تفاوت دارد.

هنگام شرکت در آزمون DELE، باید در سطح خاصی تصمیم بگیرید و هر چهار حوزه آزمون را با هم امتحان کنید. در ازای آن، دیپلمی دریافت می کنید که مادام العمر معتبر است. داوطلبان در صورت کسب 60 نمره از 100 نمره آزمون، قبول می‌شوند.

موسسه سروانتس چیست؟

موسسه سروانتس یک سازمان غیرانتفاعی در سراسر جهان است که به نام نویسنده مشهور اسپانیایی میگل د سروانتس نامگذاری شده است و در سال 1991 توسط دولت اسپانیا برای ترویج آموزش و مطالعه زبان و فرهنگ اسپانیایی راه اندازی شد.

چرا در آزمون DELE شرکت کنیم؟

دلایل اصلی شرکت در آزمون DELE عبارتند از:

 • بسیار مورد توجه کارفرمایان و دانشگاه هاست.
 • در سطح بین المللی به رسمیت شناخته شده است.
 • پیش نیاز برخی از تحصیلات دانشگاهی است.
 • برای یک عمر معتبر است.

سطوح آزمون DELE

 • Nivel A1 (ابتدایی / مبتدی)
 • Nivel A2 (متوسط ​​پایین)
 • Nivel B1 (متوسط)
 • Nivel B2 (پیشرفته)
 • Nivel C1 (بسیار پیشرفته)

در حال حاضر تنها مرکز معتبر برای برگزاری آزمون DELE در ایران کانون زبان ایران است که به نمایندگی از موسسه سروانتس (http://www.cervantes.es/default.htm) این آزمون را برگزار می‌کند.

سخن پایانی

یادگیری زبان اسپانیایی، فراتر از تسلط بر یک زبان، مسیری است به سوی فهم فرهنگ‌ها و جوامع مختلف. با استفاده از روش‌های مؤثر آموزشی و بهره‌گیری از منابع گوناگون، یادگیری این زبان زیبا و پرکاربرد امکان‌پذیر است و می‌تواند به تجربیات غنی و فرصت‌های نوینی در زندگی فردی و حرفه‌ای منجر شود.

لطفا امتیاز بدید
موسسه گاما شیراز

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
واتساپ و تلفن بوشهر
×