سایر مراکز آموزشی

بهترین دوره آموزش فن بیان کرمان: لیست دوره+ هزینه+ آدرس و ☎️

شما در هر جایگاه و موقعیتی که هستید نیاز دارید که با مکالمه و گفت و گو با دنیای پیرامونتان ارتباط بگیرید. لحن شما و کلماتی که انتخاب می‌کنید در میزان تاثیرگذاری کلامتان نقش به سزایی دارد. حتی در مبحث فن بیان به کنترل حجم صدا نیز پرداخته می شود. بهترین دوره آموزش فن بیان کرمان با ارائه سرفصل های کنترل حجم صدا، انتخاب هوشمندانه کلمات و کنترل استرس شما را در تقویت مهارت فن بیان یاری می‌نماید.

 

آزمون تعیین سطح گاما

معیار انتخاب بهترین دوره های فن بیان کرمان

🧑‍🏫 استفاده از اساتید حرفه ای آموزشگاه های معتبر از اساتید برجسته و حرفه ای برای آموزش های خود استفاده می کنند که در روند آموزش بسیار تاثیر گذار می باشند.
❤️ محیط مناسب آموزش آموزشگاه ها باید مکانی مناسب را به هنرجویان خود ارائه بدهند تا افراد بتوانند به راحتی آنچه را آموزش میبینند انجام دهند.
👨‍💻 استفاده از جدیدترین ابزارهای آموزشی آموزشگاه باید در کلاس ها از جدیدترین متدها و روش‌های آموزشی استفاده کنند.
⏲️ زمانبندی مناسب کلاس ها آموزشگاه ها باید کلاس های خود را در ساعات مختلفی برگزار کنند.
📜 ارائه مدرک معتبر آموزشگاه ها باید مدرک معتبر در پایان دوره آموزشی به زبان آموزان خود ارائه دهد.

 

در ادامه به معرفی بهترین کلاس های فن بیان کرمان، به همراه آدرس و شماره تماس پرداخته ایم. در جدول زیر هرآنچه را که برای یافتن یک کلاس فن بیان خوب نیاز دارید گردآوری کرده ایم.

آموزشگاه فن بیان فنان
برگزاری دوره های فن بیان در کرمان

بهترین دوره آموزش فن بیان کرمان

نام دوره آدرس شماره تماس
آموزشگاه فنان فرهنگ شهر، حدفاصل کوچه۲۴و۲۶ درب سوم +987136334179
دوره حرفه ای فن بیان روح الله محیاپور – فن بیان عالی آموز 09100252500

1. آموزشگاه فنان

آموزشگاه برند آموزشی موسسه فنان در سال ۱۳۹۶ در شهر شیراز شروع به فعالیت نمود.

دوره های آموزشی:

 1. عکاسی ، فیلمبرداری ، ادیت و تدوین فیل
 2. طراحی مد و لباس ،دوخت ، جواهر دوزی
 3. فن بیان ، گویندگی ، اجرا ، دوبله
 4. بازیگری تئاتر و سینما
 5. نرم افزار ها ، فتوشاپ ،پریمایر ،افترافکت

کلاسهای آموزش فن بیان فنان به صورت آنلاین برای متقاضیان در گرگان برگزار میشود.

هزینه دوره: 650000 تومان و 350000 تومان

آدرس:

فرهنگ شهر،حدفاصل کوچه۲۴و۲۶ درب سوم

شماره تماس:

+987136334179

وب سایت:

Fanaan.ir

2. فن بیان عالی آموز

چرا شرکت در دوره فن بیان در کرمان لازم است؟

آموزش های رایگان و زیادی در سطح کشور برای آموزش فن بیان و مهارت های کلامی وجود دارد که هر کسی میتواند از آنها استفاده نماید. اما چه فرقی بین آموزش های رایگان و آموزش های حرفه ‌ای مثل کلاس فن بیان عالی آموز وجود دارد؟
با توجه به اینکه مهارت فن بیان و سخنرانی یکی از فنونی است که دارای جزئیات فراوان و مباحث متعددی است،و همچنین یک مهارت است و نه یک علم نظری (یعنی اینکه نیاز دارد تمرین های مستمری انجام شود تا تبدیل به مهارت شود.  بنابراین نباید انتظار داشته باشید که تمامی این اطلاعات که ساعت ها آموزشش زمان میبرد، همگی در یک دوره رایگان کوچک و مختصر جمع شده باشد.

دوره حرفه ای فن بیان عالی آموز یادگیری را برای شما آسان می‌کند.

شماره تماس:

09100252500

وب سایت:

aliamuz.com

اطلاعات فوری دوره حضوری فن بیان در کرمان

 • موضوع: تکنیک ها و فنون سخنرانی و فن بیان
 • مخاطبان: تمام افرادی که به دنبال تقویت فن بیان خود هستند و می خواهند با صحبت کردن در جمع بدرخشند.
 • نحوه برگزاری: به صورت حضوری
 • تاریخ شروع برگزاری دوره : آذرماه 1401
 • مدت زمان دوره : 32 ساعت
 • تعداد جلسات دوره: 8 جلسه
 • مدرس: روح الله محیاپور
 • مبلغ سرمایه گذاری دوره: به صورت اقساط با ارائه چک :4،900،000 به صورت نقدی: 3،900،00

چه افرادی به فن بیان نیاز دارند؟

هنگامی‌که مبحث تقویت مهارت فن بیان مطرح می‌شود قبل از هرکس سخنرانان و افراد بالا رتبه ای که برای جمع بزرگ صحبت می‌کنند، در نظر می‌آیند. اما بهتر است بدانید در هر سمتی که باشید و هر جایگاهی که داشته باشید، به فن بیان نیاز دارید.

به عنوان مثال یک مسئول فروش تا زمانی که فن بیان خوبی نداشته باشید کار خود را به خوبی انجام نخواهید داد. اگر ایده‌ای برای کسب و کار دارید باید به‌گونه آن را ارائه دهید که شنونده بتواند به خوبی آن را درک کرده و مشتاق استفاده از ایده شما شود.  حتی در جمع‌های دوستانه نیز داشتن فن بیان خوب بسیار موثر است و باعث می‌شود دیگران با شما ارتباط بهتری داشته باشند.

از این رو فن بیان برای تمام افراد مورد نیاز است و بسته به اینکه در چه جمعی صحبت می‌کنید باید فن بیان بسته به آن گروه را به کار ببرید.

فن بیان در حقیقت همان توان سخن‌ گفتن (در هر شرایط و زمان) است، از فن بیان و توانایی صحبت کردن در جمع، می‌توان به عنوان یکی از اصول ارتباط موفق در جامعه امروزی یادکرد.

موثرترین تکنیک‌های تقویت فن بیان

برخی افراد به صورت ذاتی و به علت اینکه افراد زیادی در اطراف آن‌ها فن بیان خوبی داشته‌‌اند این مهارت را ازکودکی آموخته‌‌اند. گاهی اوقات می‌بینیم که فن بیان کودکان بسیار خوب است.

برخی افراد به دلایل متعددی مانند کمبود اعتماد به نفس، احساس حقارت، ندانستن تکنیک‌های فن بیان و… نمی‌توانند به خوبی صحبت کنند؛ اما نگران نباشید تکنیک‌های زیادی وجود دارد که برای تقویت فن بیان می‌توان از آنها استفاده کرد. در ادامه موثرترین تکنیک‌هایی را که در این زمینه وجود دارند، مورد بررسی قرار می‌دهیم.

 • شنونده خوبی باشید

هنگامی‌که شنونده خوبی باشیم، می‌توانیم نکات خوبی را از نحوه بیان دیگران متوجه شویم و در مواقع لزوم از آن‌ها استفاده کنیم.
با شنیدن صحبت‌های دیگران می‌توان لغات جدید را یاد گرفت و از سوی دیگر زبان بدن جذاب و تاثیر گذار را در صحبت‌های آن‌ها پیدا کرد. بهترین استاد فن بیان که باشیم باز هم می‌توانیم از دیگران چیزهای بیشتری یاد بگیریم.

 • واضح صحبت کنید

آنچه در فن بیان اهمیت ویژه دارد، انتقال پیام به شنونده است. از این رو باید واضح صحبت کنید. بسته به این که شنونده‌تان در چه سطحی است و چه اطلاعاتی از موضوع مورد بحث دارد، به گونه ای صحبت کنید که کاملا متوجه منظورتان شود.

 • روی تن صدایتان کار کنید

اگر سخنرانان موفق و حرفه ای را دیده باشید، می‌بیند که تن صدای خوبی دارند. آن‌ها معمولا روی صدای خود کار می‌کنند و تمریناتی را برای بهبود تن صدایشان به کار می‌گیرند.

 • دایره لغات خود را افزایش دهید

همین که شنونده خوبی باشید خود به خود باعث می‌شود تا دایره لغات خود را گسترش دهید.

1/5 - (1 امتیاز)
موسسه گاما

کشفی

کارشناس سئو، نویسنده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا