کمک آموزشی زبان

3 بهترین پکیج های آموزش زبان تایلندی [آپدیت 1403]

یادگیری زبان تایلندی از یادگیری هر زبان دیگری آسان‌تر است. بسیاری از افراد برای اینکه تجربه بهتری از سفر به کشور تایلند داشته باشند، در تلاش برای یادگیری این زبان هستند. امروزه با پیشرفت تکنولوژی اپلیکیشن‌ها و پکیج های آموزش زبان تایلندی یادگیری را آسان کرده است. شما با پکیج های آموزشی می‌توانید یادگیری را به صورت خوداموز آغاز کنید.

درباره زبان تایلندی

زبان تایلندی یکی از قدیمی‌ترین زبان‌های شرق آسیاست و بیشتر مردم تایلند به این زبان صحبت می‌کنند هرچند گویش‌های قومی و منطقه‌ای بسیاری نیز در نقاط مختلف این کشور وجود دارند. این زبان پنج لحن دارد: متوسط، بالا، پایین، صعودی و نزولی. اینکه چطور یک کلمه را ادا کنید روی معنای آن تاثیر می‌گذارد. یادگیری لحن کلام بسیار مهم است و باید آن‌ها را درست ادا کنید تا اهالی تایلند متوجه منظورتان شوند.

آزمون تعیین سطح گاما

مهم‌ترین مزیت یادگیری زبان تایلندی این است که می‌توانید با اهالی این کشور ارتباط برقرار کنید و دوست شوید. اگر زبان تایلندی بلد باشید، بهتر می‌توانید از تجارب سفر لذت ببرید.

دورتر از مناطق توریستی، زبان انگلیسی تقریبا رایج نیست؛ ولی مردم معمولا دوستانه و کنجکاو هستند. مسافرانی که سعی می‌کنند از زبان تایلندی استفاده کنند، مورد استقبال مردم قرار می‌گیرند. صحبت کردن به زبان تایلندی درهای جدیدی به فرهنگ سرزمین لبخند رو به شما می‌گشاید.

بهترین پکیج های آموزش زبان تایلندی

  • پکیج آموزش زبان تایلندی برنا اندیشان

فروشگاه اینترنتی برنا اندیشان یکی دیگر از پکیج های آموزش زبان با عنوان آموزش زبان تایلندی به صورت قدم به قدم را در اختیار شما علاقه مندان به یادگیری زبان قرار می دهد. زبان تایلندی یا همان زبان تای در کشورهایی همچون تایلند و مالزی شمالی مورد استفاده قرار می گیرد و تقریبا جمعیتی حدود ۶۰ الی ۶۵ میلیون نفر به این زبان سخن می گویند که در اصطلاح به آن ها گویشوران نیز گفته می شود.

در زبان تایلندی به زبان تای ภาษาไทย گفته می شود. این زبان یکی از اعضای زبان های تای و از خانواده زبان های کرا – دای است.

لینک خرید پکیج:

https://bornaandishan.ir/downloads/%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D8%B2%D8%A8%D8%A7%D9%86-%D8%AA%D8%A7%DB%8C%D9%84%D9%86%D8%AF%DB%8C

لینک را کپی کرده و در مرورگر خود باز کنید.

 

  • پکیج آموزش زبان تایلندی نصرت

این پکیج شامل بیش از ۱۲ ساعت آموزش شامل محاوره، آشنایی با لغات، آموزش حروف اضافه، آشنایی با جمله سازی دروس در این سیستم آموزشی به صورت فایلهای صوتی آماده شده است. شما برای یادگیری آنها تنها و تنها نیاز به گوش دادن به این فایلهای صوتی دارید.

در این آموزشها با تکرار هوشمندانه و برگشتی ،لهجه شما از ابتدا لهجه درستی شکل گرفته و به طور خودکار قواعد بیشمار زبان را در عمل فرا خواهید گرفت. شنیدن دروس این مجموعه بسیار لذت بخش و پر انرژی است و به طور مداوم از شما تمریناتی میخواهد (تکرار برخی از جملات )که خود این مساله برای شما بسیار لذت بخش و هیجان انگیز خواهد بود .

اگر تا اندازه ای به زبان تایلندی مسلط باشید ،این دوره دوره آموزشی از سطح مبتدی تا پیشرفته، بدون استفاده از کتاب ،شما را در یادگیری زبان تایلندی کمک خواهد کرد.

آنچه در این پکیج آموزشی خواهید آموخت:

آموزش مکالمه زبان تایلندی نصرت – دوره مقدماتی ـ مکالمه زبان تایلندی نصرت دریک ماه با روزی ۳۰ دقیقه گوش کردن به هر درس روش استفاده آسان برایس تمامی سنین با هر سطح آشنایی به زبان تایلندی

لینک خرید پکیج:

https://nosratzaban.ir/product/%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D9%85%DA%A9%D8%A7%D9%84%D9%85%D9%87-%D8%B2%D8%A8%D8%A7%D9%86-%D8%AA%D8%A7%DB%8C%D9%84%D9%86%D8%AF%DB%8C-%D9%86%D8%B5%D8%B1%D8%AA

آدرس را کپی کرده و در مرورگر باز کنید.

 

  • پکیج آموزش زبان تایلندی

سری آموزشی زبان تایلندی مجموعه ای از فایل های صوتی، تصویری و کتاب میباشد که برای زبان تایلندی عرضه شده و تمام مسائل مربوط به این زبان را آموزش خواهد داد.

در این متد می‌توان فقط با گوش دادن و کمی خواندن زبان تایلندی را بصورت کامل فرا خواهید گرفت. ویژگی آموزش های این مجموعه این است که می توان از این فایل ها در پلیر، تاکسی و اتوبوس و وقت های تلف شده برای یادگیری زبان استفاده نمود.

لینک خرید پکیج:

https://beni1.ir/home/product.php?id=7413

لطفا امتیاز بدید
موسسه گاما

کشفی

کارشناس سئو، نویسنده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا