لیست بهترین آموزشگاه های زبان شیراز

بهترین کلاس آموزش زبان ترکی استانبولی در شیراز از دید زبان آموزان ( هزینه + لیست )

ترکی ساده ترین زبانیست که یک ایرانی میتواند یاد بگیرد

موسسه گاما آموزشگاه برگزیده 1401

یادگیری زبان ترکی برای فارسی زبانان ساده است. چرا که قواعد دستوری ترکی و فارسی شبیه به هم هستند، مذکر و مونث نداشته و تعداد زیادی لغت مشترک بین فارسی و ترکی وجود دارد. و جالب اینکه خواندن و نوشت زبان ترکی را میتوانید در یک جلسه یاد بگیرید. در ین مقاله بهترین کلاس آموزش زبان ترکی استانبولی در شیراز از دید زبان آموزان آورده شده است.

4 مرحله برای انتخاب بهترین کلاس آموزش زبان ترکی استانبولی در شیراز

1. اهداف خود را مشخص کنید

اکثر افرادی که خواستار یادگیری یک زبان هستند اهداف مشترکی را دنبال می کنند. اهداف شما هرچه هستند ، اطمینان حاصل کنید که آموزشگاه زبانی که انتخاب میکنید در راستای همان اهداف قدم برداشته و گذشته خوبی به زبان اموزان ارائه داده است.

2. در مورد انتخاب نوع برنامه آموزشی دلخواه خود تصمیم بگیرید

در مورد آموزشگاه های زبان ترکی استانبولی در شیراز و آموزش زبان ترکی استانبولی در شیراز تحقیق خود را انجام داده و برنامه ها و متدهای تدریس مدرسین زبان را بر اساس اهداف ، برنامه ، نوع زندگی و هزینه هایی که میتوانید انجام دهید انتخاب کنید. بیشتر زبان آموزان برای شرکت در یک دوره تحصیلی خاص در ترکیه اقدام به یادگیری زبان ترکی استانبولی میکنند . برخی از دانشگاه های ترکیه به دانشجویان اجازه می دهند که مستقیماً وارد دانشگاه شوند ، و برخی دیگر کلاسهای آموزش زبان ترکی استانبولی را به زبان اموزان اختصاص داده اند که بطور انحصاری برای دانشجویان خارجی تدریس می شود .

3. ارزیابی طول دوره و هزینه ها و اساتید

هنگام انتخاب آموزشگاه زبان ترکی استانبولی ، خوب است به یاد داشته باشید که ارزان ترین گزینه همیشه بهترین گزینه نیست. حرفه ای بودن قیمت خودش را دارد و بعضی اوقات ارزش آن را دارد که هزینه بیشتری بپردازیم و در عوض اطمینان حاصل کنید که شما را به اهداف خود می رسانند.

4. بازدید از کلاس ها قبل از شروع دوره انتخابی

قبل از تصمیم گیری نهایی ، ایده خوبی است که برای آموزش زبان ترکی استانبولی در شیراز در کلاس منتخب خود یک جلسه حداقل حضور یابید ، دیدار با اساتید زبان ترکی استانبولی شیراز ، سؤال درباره جزئیات ، نگاه به کلاسهای درس و ارزیابی متدهای اموزشی و نظرخواهی از سایر زبان اموزان را در اولویت های خود قرار دهید.

5. تضمین آموزشگاه در رساندن شما به اهداف خود

از آموزشگاه بخواهید به شما تضمین دهند که به اهداف خود خواهید رسید . بدانید که هیچ هدفی بدون تلاش خود شما دست یافتنی نخواهد بود .

بدون تلاش ، انتظار معجزه نداشته باشید

ما همه این مراحل را برای شما انجام داده ایم

وقت خود را تلف نکنید و آموزش زبان ترکی استانبولی را از الان شروع کنید.

توجه : در زیر بهترین کلاس زبان ترکی استانبولی شیراز از دید زبان آموزان به شما معرفی شده است . این لیست نتیجه مدت ها نظر خواهی از زبان آموزانی است که با شما هدف یکسانی داشته اند و در آموزش زبان ترکی استانبولی در شیراز به نتیجه رسیده اند.

1. موسسه زبان گاما بهترین کلاس زبان ترکی استانبولی شیراز

نتایج نظر سنجی از زبان آموزان طی سالهای مختلف موسسه زبان گاما را در صدر لیست بهترین کلاس زبان ترکی استانبولی شیراز قرار داده است . دلایل انتخاب موسسه زبان گاما طی نظرسنجی از زبان آموزان در زیر آورده شده است .

 • دوره کاربردی و ترمیک زبان ترکی استانبولی موسسه گاما

هزاران نفر از شرکت ها و نهادهای تجارتی مختلف شیراز از دوره های متنوع زبان ترکی استانبولی موسسه گاما استفاده نموده و به پیشرفت های چشمگیری در زمینه های فعالیتی خود دست یافتند.

دوره کاربردی زبان ترکی استانبولی : هدف دوره کاربردی یادگیری زبان در کوتاه مدت خواهد و همزمان هر چهار مهارت اصلی (خواندن – نوشتن – گوش دادن – صحبت کردن ) آموزش داده شده و آموزه های آن محدود به کتاب های آکادمیک نیست. دوره های کاربردی ارائه شده ترمیک نبوده و در دوره های 2 تا 3 ماهه شما را یک ترک زبان به بار می آورد !

دوره ترمیک زبان ترکی استانبولی – مدرک تومر : آموزش زبان ترکی استانبولی از مقدماتی تا پیشرفته با استانداردهای تومر دانشگاه آنکارا است که در این دوره بیشتر تمرکز مدرس بر روی متن کتاب بوده و آموزش زبان در یک ساختار آکادمیک پیش خواهد رفت .دوره های ترمیک آموزش طولانی مدت را شامل می شود.

 • بکارگیری اساتید نیتیو در کنار اساتید مجرب و حرفه ای 

همکاری بالغ بر ده ها مدرس ایرانی و چندین مدرس ترکیه ای الاصل از عوامل اصلی موفقیت گاما در زمینه زبان ترکی استانبولی بوده است.ساتید ترک زبان و حرفه ای موسسه گاما از فیلترهای مختلف عبور کرده و هر کدام تخصصی دوره انتخابی شما آموزش دیده و برند آموزشی زبان ترکی استانبولی هستند .

 • مشاوره حرفه ای ترکی استانبولی

موسسه زبان گاما در مرحله اول به شما کمک می کند که هدف خود را بدرستی انتخاب کنید . بی علمی از بسیاری مسائل از جمله شرایط کلاس ها ، دوره های برگزاری ، شرایط دانشگاه ها در ترکیه و حتی هزینه های زندگی در ترکیه میتواند باعث شود شما راه خود را به نادرستی انتخاب کنید . مشاوره گاما در مرحله اول راه شما را غلط گیری میکند . ا

 • امکان شرکت در کلاس های زبان ترکی استانبولی بصورت رایگان قبل از ثبت نام نهایی

موسسه گاما به شما این امکان را میدهد تا قبل از ثبت نام نهایی در کلاس ها شرکت کرده و خود را مطابق برنامه ارائه شده و متد آموزشی ارزیابی کنید . فراموش نکنید این ویژگی تنها در این آموزشگاه وجود دارد .

 • تضمین در رساندن زبان آموزان به هدف

موسسه گاما رسیدن به هدف شما را در کوتاهترین زمان تضمین میکند .

 • آدرس دفتر مرکزی گاما : شیراز – خلدبرین – روبروی درب اصلی پارک – نبش کوچه 18/   تلفن : 07136475292
 • شعبه 2 : شیراز – معالی آباد سجادیه دوم – روبروی کوچه شهیدان گرامی5/   تلفن:  07191002348
 • اصفهان : شیخ صدوق شمالی ، بین چهار راه نیکبخت وسه راه مفید ،نبش کوچه گلرنگ22/ تلفن:  03191002349
 • تهران : میرداماد نبش حصاری پلاک140/  تلفن: 02191002349

بهترین آموزشگاه ترکی استانبولی یزد

2. آموزشگاه زبان مهاجران شیراز

موسسه زبان های خارجی مهاجران شعبه شیراز فعالیت آموزشی خود را از سال 1396 آغاز نموده و نماینده انحصاری موسسه راه ابریشم در استان فارس می باشد که با شیوه آموزش هیبریدی و به کارگیری نوین ترین و به روزترین محصولات آموزشی خدماتی از قبیل آموزش به کودکان، نوجوانان و بزرگسالان ارائه می دهد.کتاب هایی که در این موسسه تدریس می شوند کاملا انحصاری بوده و از جدیدترین کتاب های آموزشی است. در این موسسه دوره های ترمیک، مکالمه برگزار می گردد. مدرسین موسسه مهاجران نیزاز برترین مدرسین شیراز و استان فارس می باشند که پس از گذراندن دوره های تخصصی آموزش زبان های خارجی و مراحل پذیرش در این موسسه شروع به کار می کنند. از دیگرمزایای تحصیل در مهاجران می توان به شرکت در تورهای آموزشی داخل ایران و خارجی آن اشاره کرد.

 • آدرس: فارس – شیراز – بلوار مدرس – خیابان فضل آباد- نبش کوچه3- موسسه زبانهای خارجی مهاجران / تلفن : 07137261188

موسسه زبان مهاجران شیراز

3. موسسه زبان فردا

آموزشگاه زبان فردا با 18 سال سابقه از سال 1380 به عنوان اولین موسسه 30زبانه شیراز و به صورت هوشمند شروع به فعالیت کرده است. زبان فردا مسیری را فراهم میکند تا دوستداران زبان به بهترین شکل ممکن از زمان و هزینه ای که صرف یادگیری میکنند بهره گیرند . مدرسین زبان فردا اساتید با تجربه ای می باشند که طی دوره های تدریس واز طریق نظر سنجی زبان آموزان انتخاب شده اند.

 • نشانی : شیراز، بلوار دانشجو، بین کوچه 3 و 5، روبروی ارم گل/تلفن : 07136268663

موسسه زبان فردا

3.4/5 - (10 امتیاز)
تبلیغ در سایت بهترین آموزشگاه ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا