آموزشگاه

موسسه زبان ایران کانادا: لیست دوره ها+ آدرس و ☎️

 

چرا موسسه زبان ایران کانادا ؟

– دارای مجوزبرگزاری دوره های آموزشی زبان های خارجی از وزارت علوم تحقیقات و فناوری

آزمون تعیین سطح گاما

– صدور مدارک آموزش زبان مورد تایید وزارت علوم تحقیقات و فناوری

– پذیرش قطعی و تضمینی دانشگاه MDX لندن با مدرک زبان موسسه

–پذیرش مدرک زبان ایران کانادا توسط دانشگاه MDX لندن جهت ادامه تحصیل در رشته های دانشگاهی مورد علاقه

– دارا بودن سیستم انحصاری آموزش زبان مطابق با استاندارهای روز دنیا

– ارتباط مستقیم و بنیادی با مرکز علمی و آموزشی کشورهای کانادا و انگلستان

– استفاده از اساتید متخصص آموزش دیده در مراکز تخصصی بین المللی دارای مدارک و مدارج عالی

– استفاده از منابع آموزشی و کمک آموزشی مطرح دنیا و مورد تایید متخصصین در عرصه آموزش زبان

– برگزاری دوره های تخصصی با منابع اختصاصی مراکز علمی و دانشگاهی انگلستان و کانادا

– نمایندگی چند سیستم آموزشی معتبر دنیا

– آموزش های تخصصی و انتقال دانش از خارج کشور در سطح آموزش های عالی

چشم انداز ایران کانادا

  • ایران کانادا ستاره ملی آموزش زبان در ایران
  • ایران کانادا مرکز علمی تحصیل آکادمیک و دریافت مدرک بین المللی زبان های خارجی
  • ایران کانادا مرکز ملی آموزش های تخصصی هوشمند و انتقال دانش و فناوری های نوین جهانی
  • ایران کانادا مرکز ملی گسترش آموزش های آکادمیک و ممتاز بین المللی

لیست دوره ها در موسسه زبان ایران کانادا تهران

اول: دوره آموزش زبان فرانسه

زبان فرانسه از گروه زبانهای هند و اروپایی و از شاخه لاتین آن میباشد. جای بسی شگفتی است که 220 میلیون نفر در جهان تسلط کامل به زبان فرانسه دارند. زبان فرانسه بیش از آن که در درون مرزبندی های کشوری خود تکلم شود، خارج از مرزهای خود گسترش یافته است. بنا به آمار منتشر شده از سوی وزارت فرهنگ این کشور هر ساله 8 درصد به این تعداد افزوده می شوند علت چنین استقبالی هزینه ای است که دولت فرانسه هرساله متقبل شده تا این زبان میان زبانهای رسمی سازمان ملل باقی بماند.

زبان فرانسه، زبان اصلی گسترش علم و دانش بین المللی است. زبانیست که بیشترین دانشمندان جهان را در بر دارد. توانایی ایجاد ترکیبات جدید در این زبان چنان گسترده است که آن را به صورت تنها زبان با قابلیت تکثیر در ساخت واژه ها شناخته اند. زبان فرانسه علاوه بر اینکه در کشور فرانسه تکلم می شود، در کشورهای بلژیک، کانادا، لوکزامبورگ، سوییس و 51 کشور دیگر که اکثرا در قاره آفریقا قرار دارند، جزء زبانهای رسمی است.

دوم: دوره زبان اسپانیایی در موسسه زبان ایران کانادا تهران

زبان اسپانیایی یکی از اصلی ترین اعضای زبان های هندو-اروپایی است. اهمیت یادگیری زبان اسپانیایی مربوط به گستردگی آن در مناطق جغرافیایی است ؛ به جز كشور اسپانيا به عنوان كشور مادر این زبان ، كشورهای منطقه آمريكای مركزی و جنوبی (به استثنا برزيل) به این زبان صحبت می‌کنند.در ایالات متحده ؛ میزان گویندگان این زبان قریب به بیست درصد جمعیت می‌باشد. در سطح بين الملل دارای رتبه دوم پس از زبان انگليسی است و زبان دوم سازمان ملل و بسياری از سازمان های جهانی ديگر است. اسپانیایی، زبان اصلی مردم برای زندگی روزمره، کسب و کار و تجارت در بیش از بیست کشور دنیاست. می‌توان گفت بين تمامی زبان‏های غیرانگلیسی اروپايی، تنها زبانی است كه در كشور ما شبكه تلويزيونی دارد و با توجه به ارتباطات، ادبيات غنی،فرهنگ متفاوت،ورزش ( خصوصا فوتبال)و تاریخ ، اهمیت یادگیری این زبان روشن تر می‏گردد.

دوره های آموزش زبان اسپانیایی در مرکز آموزش ایران کانادا:

1. مبتدی (ELEMETAL) (A1-A2)

2. متوسط (INTERMEDIO) (B1-B2)

3. پیشرفته (AVANZADO) (C1-C2)

4. دوره های ویژه کودکان

5. دوره های ویژه آمادگی آزمون بین المللی DELE

سوم: دوره زبان آلمانی در موسسه زبان ایران کانادا تهران

این موسسه حداکثر تلاش خود را انجام می دهد تا با بالاترین کیفیت ، این زبان را یاد بگیرید و آن را در راستای اهداف خود بکار گیرید.بنا به استاندارد اتحادیه اروپا زبان آلمانی هم مانند سایر زبان های اروپایی دارای سه سطح مقدماتی، متوسطه و پیشرفته (C،B،A) می باشد که تقسیم بندی آن در کتاب های آموزشی در سطوح مقدماتی  A1-A2 ،متوسطه B1 – (B+) – B2  و پیشرفته C1-C2  می باشد.پس از گذراندن هر دوره زبان آموز قادر به شرکت در دوره های رسمی آزمون موسسه گوته آلمان برای گرفتن مدرک زبان مربوطه می باشد.

اگر سن زبان آموز بالای 16 سال باشد از کتابهای  STARTEN WIR و MENSCHEN برای تدریس استفاده می شود. این کتاب در موسسه آموزش زبان آلمانی  DSIT  وابسته به سفارت آلمان نیز به عنوان منبع آموزش زبان استفاده می گردد و با شیوه ای گام به گام روی هر چهار مهارت 1-مکالمه 2-شنیدن 3- خواندن و 4- نوشتن تمرکز دارد.کودکان را هم فراموش نکرده ایم. چنانچه سن زبان آموزان زیر 16 سال باشد این موسسه برنامه هایی برای این گروه از علاقمندان زبان نیز دارد.

چهارم: دوره زبان ترکی استانبولی در موسسه زبان ایران کانادا تهران

دپارتمان زبان ترکی استانبولی موسسه ایران کانادا مناسب داوطلبینی است که علاقه مند به یادگیری مکالمه زبان ترکی استانبولی می باشند و یا قصد شرکت در آزمون های TÖMER , YÖS-T.Y.S , ALES را دارند.سیستم آموزشی موسسه ایران کانادا براساس کتاب های HITIT ,YEDIKLIM می باشد که منبع آزمون TÖMER, TYS است .این سری کتاب ها ویژه آموزش زبان ترکی استانبولی به غیر ترکی زبانان در دنیاست و بی شک ترکیبی از 4 مهارت مکالمه ، خواندن، نوشتن و شنیداری زبان ترکی می باشد.لازم به ذکر است موسسه ایران کانادا طبق چارچوب استاندارد بین المللی اروپا دوره ها را برگزار کرده و در پایان دوره ها مدرک پایان دوره مورد تایید وزارت علوم و تحقیقات و فناوری را به زبان آموزان تقدیم می نماید.

دوره های مکالمه آزاد ( Konuşma) دپارتمان زبان ترکی استانبولی موسسه ایران کانادا در راستای تقویت مکالمه زبان آموزان بعد از اتمام دوره ، یک دوره مکالمه تخصصی تعبیه کرده است تا زبان آموزان در آن دوره ساختارهای زبانی و اصطلاحات آموخته شده را بتوانند با تمرین وتکرار در ذهن خود ثبت نموده و بطور صریح و روان در مکالمه به کار گیرند.

پنجم: دوره زبان روسی در موسسه زبان ایران کانادا تهران

زبان روسی به گروه هندی اروپایی تعلق دارد. پرگوینده ترین زبان اروپا ، هشتمین زبان پرگوینده جهان است و جز زبان های اسلاوی به شمار می آید و با خط سیریلیک نوشته وخوانده می شود.زبان روسی یکی از شش زبان رسمی سازمان ملل متحد و بصورت گسترده درکشورهای اوکراین،گرجستان،ارمنستان،جمهوری آذربایجان،تاجیکستان،ازبکستان،ترکمنستان تکلم می شود.

ششم: دوره زبان ایتالیایی در موسسه زبان ایران کانادا تهران

زبان ایتالیایی یکی از اعضای خانواده بزرگ زبان های هندو-اروپایی است و به زیر شاخه ی زبان های رمانس تعلق دارد که مانند زبان های اسپانیایی پرتقالی و فرانسوی از ریشه ی لاتین میباشد.

علاوه بر ایتالیا کشور های سوییس سن مارینو کرواسی و اسلوونی نیز ایتالیایی زبان هستند و این زبان همچنین در برخی از کشور های آفریقایی و آمریکای لاتین رواج دارد.

کشور ایتالیا به دلیل برخورداری از تاریخ و فرهنگ غنی مانند ایران و همچنین وجود سابقه ی تاریخی میان دو کشور همواره مورد توجه ویژه ی ایرانیان بوده است.

در سال های اخیر به دلیل ایجاد تسهیلاتی از قبیل بورسیه ی تحصیلی و شرایط مناسب تحصیل و زندگی نسبت به سایر کشور های اروپایی و برخورداری از دانشگاه های معتبر متقاضیان زیادی از ایران برای تحصیل به ایتالیا مهاجرت میکنند کهخود دلیلی برای یادگیری این زبان میباشد.

مبنای دوره های آموزشی زبان ایتالیایی در مرکز آموزش ایران کانادابر اساس کتاب های NUOVO ESPRESSO می باشد که در چهار سطح A1, A2, B1, B2 برگزار می شود.

هفتم: دوره TOEFL در موسسه زبان ایران کانادا تهران

کلاس های آمادگی امتحان TOEFL IBT در ایران کانادا شامل حدود 300 ساعت آموزشی پس از مقطع Intermediate بین المللی بوده و آمادگی در هر چهار مهارت : (Listening ،Reading ، Speaking و Writing) را شامل میشود .در این دوره که از بهترین و مجرب ترین اساتید کشور در امر آموزش زبان استفاده شده زبان آموزان از مقطع میانی وارد شده و طی مدت 11/5 ماه برای امتحان بین المللی تافل ( TOEFL IBT ) آماده میشوند . درابتدا از متقاضیان چهار مهارت اصلی آزمون شبیه سازی شده TOEFL تست می شود و پس از ارزیابی و تجزیه و تحلیل به آموزش نقاط ضعف پرداخته میشود . در نهایت ایرادات زبان آموزان در هر مهارت تحلیل می گردد و به صورت مکتوب جهت بازدهی بیشتر ارئه می شود.

دوره تافل IBT

بر اساس کتاب آمادگی امتحان TOEFL IBT انتشارات BARRON’s دوره شامل 108 ساعت آمادگی جهت انجام چهار مهارت میباشد که تقریبا هر مهارت 27 ساعت را در بر خواهد گرفت .

برای متقاضیان آزمون TOEFL IBT در ایران بر اساس تجربه تعداد 50 ساعت آموزش برای هر مهارت را پیشنهاد می نماییم که متقاضی می تواند بعد از اتمام دوره Prefirst وارد کلاس های TOEFL شود.

1 – به صورت ترمیک کلاس های TOEFL در 2 ترم (هرترم 27 ساعت) برگزار می شود.به صورت خصوصی 30 جلسه ،(هر جلسه 1 ساعت و 30 دقیقه ) می باشد.

هشتم: دوره زبان انگلیسی در موسسه زبان ایران کانادا تهران

در عصر جدید، روند پر شتاب رشد و تکامل علوم و در پی آن تحولات پی در پی سیستم های آموزشی ایجاب نموده است که موسسه ایران کانادا همچون سایر مراکز آموزش بین المللی، خودرا به آخرین متدها ، روش ها ، سیستم ها و متون آموزشی روز تجهیز نمایداز این روطبق برنامه ریزی انجام شده در موسسه تصمیم گرفته شد با بهره گیری از سیستم آموزشی Gold کمبریج از این متون درآموزش زبان انگلیسی بزرگسالان استفاده گردد .سیستم امورشی ایران کانادا تاکید بر هر ۴ مهارت اصلی Speaking،Writing،Listening، Reading دارد.تسلط بر داشتن این ۴ مهارت کمک بزرگی به زبان آموز می کند که خود را به ابزار کار آمد زبان مجهز نماید . سیستم آموزشی ایران کانادا به صورت ترمیک،نیمه فشرده،فشرده و خصوصی می باشد.

نهم: دوره تربیت مدرس

آدرس و شماره تلفن شعب موسسه زبان ایران کانادا تهران

1.آدرس موسسه زبان ایران کانادا (ایکاد) تهران

خیابان سید جمال الدین اسد آبادی – نبش کوچه ۲۲ – پلاک196

تلفن:

12 88 55 88 –021

وب سایت:

irancanada-ac.com

 

 

 

12تا بهترین آموزشگاه آیلتس غرب تهران (IELTS) : معرفي و منابع آيلتس + آدرس و ☎️

بهترین آموزشگاه های زبان آلمانی تهران: بهترین کلاس زبان آلمانی

5 تا بهترین آموزشگاه زبان چینی در تهران (مدرک سفارت چین 1403) + شهریه

10 تا بهترین آموزشگاه زبان فرانسه در تهران : شهریه بهترین کلاس فرانسه + آدرس و ☎️

10 تا بهترین آموزشگاه زبان روسی تهران: آمادگی آزمون Torfel و پادفک + هزینه

2 تا بهترین آموزشگاه زبان ایتالیایی تهران: بهترین کلاس زبان ایتالیایی + شهریه✔️

6 تا بهترین آموزشگاه‌ زبان عربی تهران : عربی فصیح و خلیجی + آدرس و ☎️

8 تا بهترین آموزشگاه زبان اسپانیایی تهران : بهترین کلاس مکالمه اسپانیایی، آمادگی آزمون

2.5/5 - (4 امتیاز)
موسسه گاما

نوشته های مشابه

‫2 دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
تلفن و واتساپ آموزشگاه زبان انگلیسی
×