کنکور

3 تا از بهترین آموزشگاه های کنکور در کرج + ☎️ و آدرس⭐【آپدیت 1402】✅

یکی از نتایج مهم و سرنوشت ساز چند ساله درس خواندن دانش آموزان در یک آزمون مـانند آزمون کنکور مشخص می شود،در این صورت بسیاری از دانش آموزان با تعیین هدف های بزرگ خود به دنبال یک آموزشگاه کنکور با کیفیت خوب ودرصد بازدهی قبولی بالا هستند تابه نتیجه مطلوبی برسند.ما سعی کردیم با توجه به سوابق وتعداد قبولی دانشگاه ها در سال های گذشته لیست 3 تا از بهترین آموزشگاه های کنکور در کرج را در اختیار شما قرار دهیم تا انتخاب بهتری داشته باشید.

آموزشگاه های کنکور در کرج با روش های نوین تدریس توسط اساتید برگزیده و مجرب و بافنون جدید تست زنی همواره مستعد ترین مراکز آموزشی کشور به حساب می آیند وبا به کار گیری مشاوران تحصیلی مناسب و با تجربه با برنامه ریزی تحصیلی منظم شرایط پیشرفت دانش آموزان در امر تحصیل را فراهم می کنند.

هدف ما در این مقاله معرفی بهترین ومعتبر ترین مراکز کنکوری علمی وآموزشی شهر کرج همراه با آدرس و شماره تلفن و آدرس شعبه های مختلف موزشگاه ها است که بر گزار کننده کلاس های کنکور به صورت حضوری وآنلاین در رشته های کنکور ریاضی،کنکور تجربی،کنکور عربی،کنکور فیزیک،کنکور پزشکی،کنکور زیست،کنکور شیمی،کنکور هنر،کنکور ادبیات، کنکور انسانی و… می باشند.

 

معیارهای سنجش بهترین آموزشگاه های کنکور کرج

 

👨‍🏫 استفاده از اساتید حرفه ای آموزشگاه های معتبر کنکور از اساتید برجسته و حرفه ای برای آموزش های خود استفاده می کنند که در روند آموزش بسیار تاثیر گذار می باشند.
  ❤️ محیط مناسب آموزش آموزشگاه های کنکور باید مکانی مناسب را به دانش آموزان خود ارائه بدهند تا افراد بازدهی بهتری را در کلاس ها داشته باشند.
👨‍💻 استفاده از جدیدترین ابزارهای کمک آموزشی آموزشگاه های کنکور باید در کلاس ها از جدیدترین و تکنولوژی های کمک آموزشی استفاده کنند.
🕒 زمانبندی مناسب کلاس ها آموزشگاه های کنکور باید کلاس های خود را در ساعات مختلفی برگزار کنند.

 

بهترین و معتبر ترین موسسات کنکور در کرج

 

1- آموزشگاه کنکوری علمی فرزانه ۲۰ کرج

آموزشگاه کنکوری علمی فرزانه ۲۰ کرج یکی از بهترین آموزشگاه کنکور دخترانه کرج در زمینه برگزاری کلاس های تقویتی و کنکوری برای دانش آموزان کرجی با مجوز رسمی از آموزش و پرورش می باشد که همراه با اساتید برجسته کشوری با خدمات ویژه آموزشی و بصورت اقساط بلند مدت مشغول به فعالیت درخشان می باشد. آموزشگاه تخفیفات مناسبی ویژه ای در قالب بسته های مختلف ارائه می‌کند و دارای سرویس رایگان و آزمون رایگان است.

« نمایندگی آزمون های سنجش در استان البرز »

و گزینه دو

این مرکز آموزشی بر اصول آموزش مفهومی و عمیق با متدهای نوین یادگیری و ارتقاء سطح علمی دانش آموزان پایه گذاری شده است. بهترین آموزشگاه کنکور دخترانه کرج با تکیه بر اساتید مجرب توانسته است در دوره فعالیت خود رضایت دانش آموزان در همه رده تحصیلی را بدست بیاورد، تعداد زیادی از دانش آموختگان ما توانسته اند بهترین رتبه های کنکور را بدست بیاورند.

ویژگی های برتر کلاس های کنکور فرزانه ۲۰

 

 • ارائه برنامه ی مطالعاتی: ارایه ی برنامه ی مدون که توسط استاد هر درس تنظیم می شود.
 • دوره ی تمام مباحث کنکور: شامل تمامی نکات مهم، فرمول ها، راه حل ها، مطالب حفظی و محاسباتی و … تمامی مباحث کنکور
 • تجربه موفق با دبیران حرفه ای: بهره گیری از تدریس اساتید کنکور و متخصصین و آشنایی با دیدگاه این اساتید مجرب.
  تکمیل آموخته ها: استفاده بهینه از زمان و فرصت.
 • کلاس های هدفمند: پیشی گرفتن از سایر شرکت کنندگان کنکور با داشتن برنامه و کلاس های ترکیبی برنامه دار.
  خدمات دپارتمان مشاوره

آزمون شبیه ساز و رفع اشکال خصوصی

به منظور افزایش سطح علمی دانش آموزان و همچنین افزایش نمرات دانش آموزان عزیز برای اولین بار طرح جامع ۲۰ شو برای دانش آموزان مقاطع پایه در این آموزشگاه به اجرا در آمده است. با شرکت در این طرح دانش آموزان علاوه بر پیشرفت چشمگیر در نمرات و امتحانات، با نحوه صحیح مطالعه هر درس، آموزش مفهومی دروس نیز آشنا خواهند شد که این زمینه ساز موفقیت در آزمون های ورودی به دانشگاه ها و مراکز برتر علمی می باشد.

ویژگی های این طرح

 

 • برگزاری کلاس های منظم و هفتگی جهت آموزش مفهومی با رویکردی متناسب با سطح علمی دانش آموزان
 • برگزاری چلسات مشاوره فردی به جهت استفاده حداکثری از زمان و رفع مشکلات تحصیلی دانش آموزان
 • برگزاری کلاس های رفع اشکال و جمع بندی ویژه امتحانات پایان ترم
 • برگزاری آزمون های منظم
 • ارائه جزوات کم حجم ویژه امتحانات

از دیگر طرح های آموزشی بهترین کلاس کنکور کرج میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

 • طرح VIP کنکور ویژه یازدهمی ها
 • طرح دوسالانه ویژه دهمی ها
 • طرح رشد ویژه متوسطه اول
 • طرح تیزهوشان ویژه ششمی ها و نهمی ها

تماس با آموزشگاه علمی آزاد فرزانه 20

 • تلفن تماس: 34234643 – ۰۹۱۹۹۱۷۰۹۷۶
 • آدرس: کرج، میدان مادر، جنب بانک ملی، برج بزرگمهر، طبقه ۵
 • آدرس تلگرام: farzanevip
 • آدرس اینستاگرام: farzane20vip
 • مشاور و برنامه ریز ارشد کشور: مهندس فراهانی

2- موسسه کنکور هدف کرج ( دخترانه و پسرانه )

آموزشگاه کنکور هدف با بیش از 30 سال تجربه به عنوان یکی از بزرگترین موسسات علمی وآموزشی هدف درزمینه برگزاری کلاس های کنکور وتقویتی وتیزهوشان وهمایش های جمع بندی ونکته وتست فعالیت خود را عرضه می نماید.وبا داشتن مدرترین امکانات وفضای آموزشی با بهره گیری ازقویترین وتخصصی ترین کادر علمی آموزشی وبزرگان کنکور ایران به عنوان برند برتر آموزشی استان البرز شناخته شده وتوانسته همه ساله پر استقبال ترین آموزشگاه سطح کرج باشد وهمچنین این مجموعه با داشتن مدرسه تخصصی کنکور در زمره مدرسه های سال اخیر شناخته شده وتأثیر به سزایی در پیشرفت تحصیلی وکسب نتایج درخشان توسط دانش آموزان داشته است.

آدرس:

کرج، سه راه گوهر دشت ،نبش ولیعصر 7

تلفن:

32707169-32704903-02632703167

برای کسب اطلاعات بیشتر به  وبسایت آموزشگاه کنکور  هدف کرج مراجعه فرمایید http://www.hadaf-ins.com/

 

3- آموزشگاه کنکور بعثت نوین کرج

فعالیت ها:

 • برگزاری کلاس های کنکور برای رشته های مختلف
 • برگزاری همایش های جمع بندی
 • کلاس های تقویتی برای امتحانات

آدرس:

کرج، جهانشیر ، خیابان کسری ،خیابان چهارم غربی

تلفن:

02634434703

برای کسب اطلاعات بیشتر به وبسایت آموزشگاه کنکور بعثت نوین کرج مراجعه فرمایید.

 

 

آیا ثبت نام و شرکت در بهترین آموزشگاه های کنکور ضرورت دارد؟

البته قبل از هر چیز تصمیم وهدف خود فرد بسیارحایز اهمیت است ، دراین حوزه به تلاش خود فرد هم بستگی زیادی دارد و اینکه ازچه راه هایی برای موفق شدن استفاده کند،اگر مهم ترین هدف شما قبولی در کنکور است یکی از بهترین راه ها استفاده از بهترین و معتبر ترین آموزشگاه های کنکوردر کرج و دیگر شهر ها  است  که می تواند مفید واقع شود.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک آموزشگاه کنکور در جدول زیر لیست شده است:

 

در اینجا ما سعی کردیم چند تا از فواید اساسی استفاده از کلاس های کنکور در بهترین آموزشگاه های کنکور کرج و د یگر شهرها را برای شما ذکر کنیم.

اول : استفاده از مشاوره تحصیلی

یک مشاور و پشتیبان تحصیلی تجربه کافی در زمینه مسایل مربوط به دانش آموزان را دارد و سال ها به دانش آموزان در طی کردن درست مسیرتحصیلی و موفقیت در این راه کمک کرده اند.

مشاور می داندکه داوطلبان کنکور ودانش آموزان چه زمان هایی انگیزه بالایی دارند و چه زمانی بی انگیزه می شوند،چه کتاب هایی در زمان های مختلف برایشان لازم و مفید می باشد.

و دیگری اینکه مشاوره تحصیلی سبب صرفه جویی در هزینه و زمان می باشد یک مشاور خوب می تواندبهترین منابع و به صرفه ترین راه ها را به شما نشان دهد.

فایده دیگر مشاوره تحصیلی وکنکور دادن انگیزه کافی در مواقع لزوم می باشد تا شما انگیزه لازم را برای تلاش و ادامه دادن تا رسیدن به هدف را داشته باشید،مشاور به شما کمک می کند تا یک برنامه صحیح و اصولی داشته باشید و روش های درست مطالعه را به شما آموزش می دهد.بهترین آموزشگاه های کنکور  کرج دارای مشاوران تحصیلی با تجربه و برتر می باشند.

دوم : تکنیک های تست زنی

یکی از مهمترین سلاح هایی که دانش آموزان می توانند برای گذشتن ازاین آزمون استفاده کنند یاد گرفتن تکنیک های تست زنی است.برای سوال های تستی به جز معلومات نیاز به سرعت عمل،دقت و تحلیل هم دارید، در کل نتیجه همیشه به نفع داوطلبانی نیست که بیشتردرس خونده اند،شما بایدپا به پای مطالعه، باتکنیک های تست زنی برای کنکورآشناشوید،این تکنیک ها کمکتان می کندکه اطلاعات را به بهترین شکل ممکن استفاده کنید و بتوانیداز پس سوال های مختلف بربیایید.

سوم : کلاس های کنکور

شما میتوانید با شناختن بهترین آموزشگاه برای قبولی در کنکور نتایج به مراتب بهتری را دریافت کنید وقبولی خود را در این آزمون مهم تضمین کنیدزیرا که دراین بهترین کلاس های کنکور بهترین معلم ها برای تدریس درخدمت شما هستندو برنامه ریزی و جزوات ارایه شده در بهترین سطح خود قرار داشته ونیاز های شما را به بهترین شکل ممکن برآورده می کنند.

 

سوالات متداول آموزشگاه های کنکور در کرج FAQ

 

1- آیا شرکت در آزمون های آزمایشی آموزشگاه های کنکور مفید است؟ 

بله شرکت در کنکور های آزمایشی بسیار مفید می باشد چون که باعث نظم، افزایش مهارت، مدیریت زمان، مدیریت استرس و تجربه می شود.

2- آیا آموزشگاه های کنکور مشاوره تحصیلی دارند؟

بله به طور کلی می توان گفت که برتری بهترین آموزشگاه های کنکور استفاده از مشاوره تحصیلی بسیار خوب می باشد .

3- برنامه ریزی تحصیلی در آموزشگاه های کنکور چگونه است؟

راه حل آموزشگاه های کنکور در این مورد استفاده از یک مشاوره تحصیلی می باشد که شما و میزان توانایی های شما را شناسایی کند و یک برنامه متناسب با توانایی ها و نقاط ضعف و قوتتان برای شما ارائه دهد.

4- آیا شرکت در کلاس های کنکور آموزشگاه های کنکور مفید می باشد؟

در واقع اگر شما در مطالعه یک درس احساس کردید که نمی توانید به تنهایی نتیجه دلخواه را بدست آورید، می توانید در کلاس های کنکور شرکت کنید.

 

 

[ چگونگی مطالعه کتاب زبان انگلیسی و تأثیر آن بر نمره ی زبان  انگلیسی در کنکور ]

 

3/5 - (4 امتیاز)
موسسه گاما شیراز

نوشته های مشابه

‫2 دیدگاه ها

 1. دانش اموزانی که امسال میرن یازدهم🤯 و یه سال به کنکور نزدیک تر میشن !
  ی خبر خیییییلی خفن دارم‌براتون😍
  چهارشنبه
  همایشای خفنی داریم براتون🤩🤌🏻
  که قراره بهترین اتفاقارو براتون رقم بزنه🙃
  پیشنهاد من اینه همین الان به صورت رایگان دایرکت رزرو کن 🤓☘️
  @2020shou
  @farzane20vip

 2. فیروز رضایت گفت:

  متقاضی تدريس زبان انگليسي کنکور هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *